Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (16 μέλη και 36 επισκέπτες)

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Δεν ξερω τι παιζει δεν ασχολουμαι με μασαζ, παντως αν εχεις facebook κανε αναζητηση το τηλ θα σου βγαλει καποια Jenny Pierou στην φωτο φαινεται καλο κομματι.

Στο  φατσοβιβλιο  βγαζει και  αλλο  ενα τηλεφωνο.
Οι αγγελιες της  ειναι αυτες:

Νομιζω οτι υπαρχει κατι "υποπτο" , αν δεν  κανω  λαθος.
Καποιος πιο εμπειρος  γνωστης, ας  βοηθησει περισσοτερο.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.464
Πόντοι
506
Δεν ξερω τι παιζει δεν ασχολουμαι με μασαζ, παντως αν εχεις facebook κανε αναζητηση το τηλ θα σου βγαλει καποια Jenny Pierou στην φωτο φαινεται καλο κομματι.
:thumbsup:
Στο  φατσοβιβλιο  βγαζει και  αλλο  ενα τηλεφωνο.
Οι αγγελιες της  ειναι αυτες:

Νομιζω οτι υπαρχει κατι "υποπτο" , αν δεν  κανω  λαθος.
Καποιος πιο εμπειρος  γνωστης, ας  βοηθησει περισσοτερο.
το υποπτο μου φανηκε και απο την τιμη.
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Τι ηθελα ο μλκας να σε κοροιδεψω ρε φιλε..ολα σ αυτη τη ζωη πληρωνονται!
Η τυπισσα που λες..ειναι και σ αυτη την αγγελια..
(που αστερακια κανε σεχ)
Εχω ηδη φαει μια φολα και λεω νταξ δε πειραζει..θα κανω το come back..και σκαει αυτη..
Το σκηνικο εξελιχτηκε ακριβως μα ακριβως οπως το περιγραφεις παραπανω..
Η τυπισσα ειναι psycho! Η χειροτερη εμπειρια της ζωης μου..

Περασες μαζί της
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Οχι ρε φιλε εισαι τρελος?! σου λεω εγινε οτι ακριβως περιγραφεις! να της λεω φυγε..να μου λεω οχι δωσε μου 50ε(της ειχα ηδη πληρωσει το ταχι)..να οριεται..να γδυνεται..να βαζει τα κλαματα..κωμικοτραγικα σκηνικα..αναγκαστικα να φυγω απ το δωματιο..και την αφησα μεσα..γαμησε τα..σχεδον τρομαξα απ τη συμπεριφορα της..
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Οχι ρε φιλε εισαι τρελος?! σου λεω εγινε οτι ακριβως περιγραφεις! να της λεω φυγε..να μου λεω οχι δωσε μου 50ε(της ειχα ηδη πληρωσει το ταχι)..να οριεται..να γδυνεται..να βαζει τα κλαματα..κωμικοτραγικα σκηνικα..αναγκαστικα να φυγω απ το δωματιο..και την αφησα μεσα..γαμησε τα..σχεδον τρομαξα απ τη συμπεριφορα της..

Ακριβώς Οτι έγινε και με εμένα , οκ πάμε για αλλα δεν τρέχει τίποτα έτσι είναι τι να πεις εγω και σημερα
την ψιλό πάτησα δες στης ανεξάρτητες CG που έγραψα τουλάχιστον να τα λέμε μπάς και σώσουμε
κανένα εγω έκθεση δεν έπαιρνα 20 αλλα τα εχω σκάσει χοντρά προς ενημέρωση όλον μας και για την
καυλα μου βέβαια
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Ακριβώς Οτι έγινε και με εμένα , οκ πάμε για αλλα δεν τρέχει τίποτα έτσι είναι τι να πεις εγω και σημερα
την ψιλό πάτησα δες στης ανεξάρτητες CG που έγραψα τουλάχιστον να τα λέμε μπάς και σώσουμε
κανένα εγω έκθεση δεν έπαιρνα 20 αλλα τα εχω σκάσει χοντρά προς ενημέρωση όλον μας και για την
καυλα μου βέβαια

Α ρε φιλε εσυ ησουν με την Χριστινα?! τωρα το προσεξα..και εγω εγραψα στις ανεξαρτητες μιλφς για την φολα που χα φαει πριν απ αυτην..τεσπα..
ακριβως οπως τα λες ειναι..γραψτε να σωθει κοσμος..
επισης αρχιζω και αμφιβαλω πολυ για το γουστο καποιων εδω μεσα..που τις παρουσιαζαν και σαν καλες..με προτροπη προς αλλα μελη να δοκιμασουν.. :S
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Α ρε φιλε εσυ ησουν με την Χριστινα?! τωρα το προσεξα..και εγω εγραψα στις ανεξαρτητες μιλφς για την φολα που χα φαει πριν απ αυτην..τεσπα..
ακριβως οπως τα λες ειναι..γραψτε να σωθει κοσμος..
επισης αρχιζω και αμφιβαλω πολυ για το γουστο καποιων εδω μεσα..που τις παρουσιαζαν και σαν καλες..με προτροπη προς αλλα μελη να δοκιμασουν.. :S

Τι να πω εχω πάψει να ακούω γίνεται χαμός εδώ με μερικούς προτιμώ να βλέπω μόνος τι
γίνεται και το γράφω αν κάποιος μπει στο προφίλ και διαβάσει θα δει οτι μιλάω
εντελώς αμερόληπτα αυτά που έλεγα και χτες δλδ ούτε προμοτάρω ούτε καταδίκαζω
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Τι να πω εχω πάψει να ακούω γίνεται χαμός εδώ με μερικούς προτιμώ να βλέπω μόνος τι
γίνεται και το γράφω αν κάποιος μπει στο προφίλ και διαβάσει θα δει οτι μιλάω
εντελώς αμερόληπτα αυτά που έλεγα και χτες δλδ ούτε προμοτάρω ούτε καταδίκαζω
Εχεις δικιο φιλε! συνεχισε ετσι δυνατα! :rockon:
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Εχεις δικιο φιλε! συνεχισε ετσι δυνατα! :rockon:

Καλα να μαστε και να περνάμε και καλα  και άσε να κάνει ο καθένας οτι θέλει και να λεει
και οτι θέλει για να του κάνει σκόντο η πουτανα , εγω της πουτάνες της γαμαω
δεν της πιάνω φίλες μπάς και της γλύψω λιγο τσάμπα
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Καλα να μαστε και να περνάμε και καλα  και άσε να κάνει ο καθένας οτι θέλει και να λεει
και οτι θέλει για να του κάνει σκόντο η πουτανα , εγω της πουτάνες της γαμαω
δεν της πιάνω φίλες μπάς και της γλύψω λιγο τσάμπα
Ελα ρε φιλε συμβαινουν τετοια πραγματα?! ;)
 

theios100

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους

Τελικα στα Νοτια (Γλυφαδα) υπαρχει καποια κοπελλα να μου προτεινεται; Εχω μπλεξει με τα ονοματα που αλλαζουν και τις διαφορες κριτικες. Για καλο μασαζ και κατι παραπανω (οχι απαραιτητα φουλ) ειτε σε χοτελ ειτε σε χωρο δικο της. Ευχαριστω ολους
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις από facebook

 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Μα δεν ειναι προσωπικος λογαριασμος.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Καλημερα σε ολους

Τελικα στα Νοτια (Γλυφαδα) υπαρχει καποια κοπελλα να μου προτεινεται; Εχω μπλεξει με τα ονοματα που αλλαζουν και τις διαφορες κριτικες. Για καλο μασαζ και κατι παραπανω (οχι απαραιτητα φουλ) ειτε σε χοτελ ειτε σε χωρο δικο της. Ευχαριστω ολους
Κανενα ονομα δεν εχει αλλαξει φιλαρακο. Επισης ολες οι κριτικες εχουν σεντονιαστει με πολυ ομορφο τροπο...Τηλ. ,αγγελια κλπ. Βαριεσαι να ψαξεις...Απλα τα πραγματα...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Κανενα ονομα δεν εχει αλλαξει φιλαρακο. Επισης ολες οι κριτικες εχουν σεντονιαστει με πολυ ομορφο τροπο...Τηλ. ,αγγελια κλπ. Βαριεσαι να ψαξεις...Απλα τα πραγματα...

Και πολλα απο αυτα εχουν επσναληφθει κιολας..ασχοληθειτε λιγο..διαβαστε..
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
Διαβάστε ρε. Να γίνετε άνθρωποι επιτέλους.
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μεγαλη προσοχη κυριοι με την ολγα που κανει μασαζ η γνωστη ολγα δουλευει ολο ακαποτα και μουνι και κωλο γιαυτο να προσεχετε γιατι απο τον κωλο τον βαζει στο στομα και τα καταπινει ολα μεγαλη προσοχη ου φιλια ουτε τιποτα καλα να περνατε
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
213
Πόντοι
1
μεγαλη προσοχη κυριοι με την ολγα που κανει μασαζ η γνωστη ολγα δουλευει ολο ακαποτα και μουνι και κωλο γιαυτο να προσεχετε γιατι απο τον κωλο τον βαζει στο στομα και τα καταπινει ολα μεγαλη προσοχη ου φιλια ουτε τιποτα καλα να περνατε

Nαι, τα φιλιά είναι το πρόβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom