Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
Δηλαδη δεν περναμε ουτε απ εξω  :2funny: :2funny:
 

sonog

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0

Τα λέει ωραία στο τηλέφωνο, σε προκαλεί να την πάρεις.
Δεν κάνει sex, αλλά η εκτόνωση είναι μέσα στο 50αρικο + hotel (την βολεύει μεταξουργείο).
Οπότε πάμε στα 70€+...

Την έχει δοκιμάσει κάποιος?
΄Η θα πρέπει να θυσιαστώ για το γενικό καλό?  :rockon: :rockon:

Αν ρωτούσα για τη Στεφανία-Βίκυ ή για την Αγνή θα είχα πάρει μέχρι και μέγεθος ρώγας σε mm ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες.

Τέλος πάντων, την έκανα την απόβαση σε ξενοδοχείο του Μεταξουργείου μετά απο καλή και ευγενική συνεννόηση.
Γύρω στα 45+ η κυρία με ψιλό-ταλαιπωρημένο πρόσωπο και φοβερό χτένισμα 80's.
Μπήκε για μπάνιο και βγήκε μόνο με το string (δυστυχώς).
Ο κώλος τραγικός και το βυζί μικρό, αλλά λιγότερο τραγικό.

Ξεκίνησε μπρούμυτα (ευτυχώς) το body to body μασαζ το οποίο ήταν πολύ καλό και χαλαρωτικό.
Με το κλάσσικο πέρασμα απο την περιοχή που είναι όντως πολύ καυλωτικό.
Στο γύρισμα συνεχίζει με body to body χρησιμοποιώντας πολυ τα πόδια της.
Το τελείωμα αρκετά καλό, αλλά μόνο χέρι.
Έκανα κίνηση για στόμα, αλλά δεν.
Άφησε (όπως όλες) κλάσσικα το υπονοούμενο πως θα δούμε την επόμενη φορά κτλ.

Με λίγα λόγια πολύ ακριβή η απόβαση (72€ σύνολο) για αυτά που προσφέρει.
Δύσκολα θα την ξαναδώ.

:think: :think: :think:

 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
ευχαριστούμε για την θυσία,έσωσε πολύ κόσμο,μόνο με αυτόν τον τρόπο θα μαθαίνουμε τις καλύτερες και τις χειρότερες με το μικρότερο δυνατό κόστος.
 

sonog

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
ευχαριστούμε για την θυσία,έσωσε πολύ κόσμο,μόνο με αυτόν τον τρόπο θα μαθαίνουμε τις καλύτερες και τις χειρότερες με το μικρότερο δυνατό κόστος.

Εντάξει, δεν έδωσα και νεφρό....  :dancing:
Δεν έχω παράπονο πάντως, απο τότε που διαβάζω το forum έχω γλυτώσει αρκετά.
Καιρός ήταν να φάω κι εγω τη φόλα μου μάλλον!

 

latinos20ek

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περασμα 2 φορες με την γιωτα απο spamassage απιστευτο μασαζ με μερικα υπονοουμενα τριβοντας πολυ κοντα στην ευαισθητη περιοχη :erection: την επομενη φορα θα κανω την καταδρομικη μου και μιση ντροπη δικη μου μιση δικη της και αμα δεν σιγα  παμε στην επομενη
.  Μακριά!!!! Πρόςφατη καταδρομική στο συγκεκριμένο ελαιοτριβείο ονόματι spa massage!!! Πέρασμα με γιώτα!! Απλό μασάζ χωρίς κατι το ιδιαίτερο ,εμφάνιση κάτω του μετρίου , μασάζ με εσώρουχο μιας χρήσης και επιπλέον πέτσέτα παρακαλω!!! Όπως καταλαβαινεται τα χέρια κ λόγω πετσέτας φυσικά έφταναν πολύ πιο κάτω απο τα ευαίσθητα σημεία!! Μαύρο λόγω του οτι δεν είναι εποχή για χαμένα χρήματα κ με μηδέν παροχές !!!
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
καλησπερα ...εχοντας παρει το τηλ απο την ιδια..με μηνυμα ..και αφου συμβουλευτικα 2-3 συναγωνιστες ..εκανα την προηγουμενη εβδομαδα επαφη και επισκεψη στην rene goldifinger ..αυτο ειναι το προφιλ  της εδω μεσα ...
οπως ειπα ειχα ενημερωση το τι θα αντιμετωπισω εμφανησιακα απο αλλα μελη του σαιτ ..οποτε ηθελα να το δω και με τα ματια μου..
στην πρωτη καλησπερα ηταν σιγουρο οτι δεν ειναι κατι που ηθελα απο εμφανιση..οποτε δεν θα προχωραγα εκτος του μασσαζ σε κατι παραπανω ...
περι αυτου και μονο επελεξα μασαζ μονο χωρις παρελκομενα ..αφου ηξερα οτι εμπεριεχονται αν ζητηθουν ..τα οποιοα δεν ζητησα καν να μαθω ..ετσι το κοστος ηταν μονο 30 ευρω ..για μασαζ
αντικειμενικα θα πω οτι το κατεχει το θεμα ..και θα την ευχαριστησω δημοσια για την χαλαρωση που μου προσεφερε ..καθοτι διαλεξα χαλαρωτικο μασαζ και οχι δυνατο....ετσι μπαινει στην λιστα του μασαζ ..οταν θα θελω χαλαρωση ...συνισταται σε αυτους που θελουν κατι καλο για μασαζ...και απο εκει και περα εξαρταται απο τον καθενα στο τι θελει εμφανησιακα...για να προχωρησει σε κατι παραπανω
ενημερωτικα και μονο παροτι εχουν ξαναγραφτει..προκειται για μια ψηλη κοπελα ..αδυνατη με κοντο μαλλι ..με πολυ μικρο στηθος οπως φαινετε αφου δεν εγινε αποκαλυψη ..και πολυ καλο κορμι ..ηλικιακα την κατατασω μεταξυ 42-45 ..λογω φωτισμου .  ο χωρος μικρος πολυ καθαρος ..χαλαρωτικη μουσικη ...εχει μπανιο για πριν και μετα ..και κρεβατι μασαζ σε πολυ καλη κατασταση ..λιγο μικρο ομως σε μηκος ..βαρια μεχρι το 1.85 καλυπτεται ..τοσο ειμαι εγω και ημουν ισα ισα....
τωρα για τηλ και διευθυνση στο προφιλ της οποιος θελει ας ρωτησει ..δεν ξερω αν επιτρεπει την δημοσιοποιηση οποτε δεν θα το κανω ..αφου δεν γνωριζω...αυτα επλιζω να βοηθησα εστω και λιγο αλλους συναγωνιστες
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
Αναφερεσαι σε μια ειρηνη στο κολωνακι αν δεν κανω λαθος :think:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
κολωνακι για να ειμαστε ακριβεις δεν το λες ..απεναντι απο την νομικη ειναι σχεδον ...
εγω σαν ρενα την γνωρισα ..τωρα αν το ρενα βγαινει απο το ειρηνη δεν ξερω  :hi:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
Μεχρι τηλεφωνο εχω μιλησει μαζι της αλλα δε μου εκανε καμια αισθηση τοτε θυμαμαι, εν τω μεταξυ μεχρι να καταφερω να μιλησω μ ειχε στειλει 10 φορες ειμαι σε συνεδρια παρτε σε μιση ωρα, με γαμησε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Μεχρι τηλεφωνο εχω μιλησει μαζι της αλλα δε μου εκανε καμια αισθηση τοτε θυμαμαι, εν τω μεταξυ μεχρι να καταφερω να μιλησω μ ειχε στειλει 10 φορες ειμαι σε συνεδρια παρτε σε μιση ωρα, με γαμησε  :2funny: :2funny: :2funny:
αμα πηρες και τεταρτο ειναι λογικο, και τεταρτο -παρα τεταρτο- και τεταρτο - παρα τεταρτο κοκ με τα μισαωρα... επρεπε να παρεις σε 45 λεπτα να πεσεις σε διαλειμμα!!!  :coffee: :coffee:
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Αν ρωτούσα για τη Στεφανία-Βίκυ ή για την Αγνή θα είχα πάρει μέχρι και μέγεθος ρώγας σε mm ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες.

Τέλος πάντων, την έκανα την απόβαση σε ξενοδοχείο του Μεταξουργείου μετά απο καλή και ευγενική συνεννόηση.
Γύρω στα 45+ η κυρία με ψιλό-ταλαιπωρημένο πρόσωπο και φοβερό χτένισμα 80's.
Μπήκε για μπάνιο και βγήκε μόνο με το string (δυστυχώς).
Ο κώλος τραγικός και το βυζί μικρό, αλλά λιγότερο τραγικό.

Ξεκίνησε μπρούμυτα (ευτυχώς) το body to body μασαζ το οποίο ήταν πολύ καλό και χαλαρωτικό.
Με το κλάσσικο πέρασμα απο την περιοχή που είναι όντως πολύ καυλωτικό.
Στο γύρισμα συνεχίζει με body to body χρησιμοποιώντας πολυ τα πόδια της.
Το τελείωμα αρκετά καλό, αλλά μόνο χέρι.
Έκανα κίνηση για στόμα, αλλά δεν.
Άφησε (όπως όλες) κλάσσικα το υπονοούμενο πως θα δούμε την επόμενη φορά κτλ.

Με λίγα λόγια πολύ ακριβή η απόβαση (72€ σύνολο) για αυτά που προσφέρει.
Δύσκολα θα την ξαναδώ.

:think: :think: :think:

Έρχεται και στον χώρο σου αν της το ζητήσεις και δεν έχει ραντεβού μετά. Και σε εμένα το ίδιο πρόγραμμα χωρίς  :pipa2:. Από ότι μου είπε έμαθε μόνη της μασάζ (χωρίς να σημαίνει ότι τα σπάει κιόλας...). Φιλότιμη πάντως και ασχολείται μαζί σου πάνω από 1 ώρα.
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Έρχεται και στον χώρο σου αν της το ζητήσεις και δεν έχει ραντεβού μετά. Και σε εμένα το ίδιο πρόγραμμα χωρίς  :pipa2:. Από ότι μου είπε έμαθε μόνη της μασάζ (χωρίς να σημαίνει ότι τα σπάει κιόλας...). Φιλότιμη πάντως και ασχολείται μαζί σου πάνω από 1 ώρα.
Πω πω καλητεχνιδα στο  :knockinb:
:2on1: :tits2: :wanker: :tits: :cum: :zfuck:
:vomit: :vomit: :vomit:
 

jorge_pir_75

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση με την σε χώρο μου. Επικοινωνία εύκολη, 2 τηλέφωνα, συμφωνία για μασάζ 1 ώρας/ 50 γουαν, στο οποίο "περιλαμβάνεται κι ερωτικό κομμάτι, δεν θα σ' αφήσω έτσι..." Δεν ρώτησα περαιτέρω γιατί δεν ήξερα αν ήθελα σεξ ή απλή εκτόνωση. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι γυρω στα 35, όμορφο προσωπάκι (ξύπνιο), αλλά το σώμα της είναι πολύ πλαδαρό bbw, ακόμη και για τα γούστα μου (η φωτο στην αγγελία μάλλον είναι παλιά, έχει κιλά παραπάνω). Το στήθος της μικρό για τα κιλά της, αλλά με ωραία μεγάλη ρώγα. Ευγενική, χαμογελαστή, δεκτική. Το μασάζ της μου φάνηκε αρκετά καλό -δεν έχω μεγάλη πείρα-,΄το κάνει φορώντας τα εσώρουχα, κι αν της πεις πως έχεις κάποιο πρόβλημα ασχολείται ιδιαίτερα με το σημείο. Στο "ερωτικό κομμάτι" πέρασε από μόνη της, πρώτα με χάδια, κι αφού μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα "να δούμε μην έχει κανα πιάσιμο κι ο φίλος μας...", άρχισε το γλύψιμο και το καραμέλωμα, στο οποίο χωρις να είναι σούπερ, φάνηκε να το κάνει με ευχαρίστηση. Μου πέρασε σκουφάκι και άρχισε να τον ρουφάει (καλά). Αποφάσισα πως ήθελα σεξ και της ζήτησα να ανέβει πάνω μου, το έκανε με ευχαρίστηση. Συνεχσαμε με εμένα απο πάνω, όπου και τελείωσε η φάση.

VFM: Θεωρώ τα 50 νορμάλ, ούτε πολλά ούτε λίγα. Θετικά: συμπεριφορά, όρεξη. Αρνητικά: σώμα. Δεν ξέρω αν θα την ξαναδώ.

Καλώς σας βρήκα, θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει το τηλ. της κ. Όλγας;;; ;)
 

jorge_pir_75

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Στις τελείες: kanesex. Ευχαριστώ τους φίλους, δεν ξέρω να στείλω πμ
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Συνάντηση με την σε χώρο μου. Επικοινωνία εύκολη, 2 τηλέφωνα, συμφωνία για μασάζ 1 ώρας/ 50 γουαν, στο οποίο "περιλαμβάνεται κι ερωτικό κομμάτι, δεν θα σ' αφήσω έτσι..." Δεν ρώτησα περαιτέρω γιατί δεν ήξερα αν ήθελα σεξ ή απλή εκτόνωση. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι γυρω στα 35, όμορφο προσωπάκι (ξύπνιο), αλλά το σώμα της είναι πολύ πλαδαρό bbw, ακόμη και για τα γούστα μου (η φωτο στην αγγελία μάλλον είναι παλιά, έχει κιλά παραπάνω). Το στήθος της μικρό για τα κιλά της, αλλά με ωραία μεγάλη ρώγα. Ευγενική, χαμογελαστή, δεκτική. Το μασάζ της μου φάνηκε αρκετά καλό -δεν έχω μεγάλη πείρα-,΄το κάνει φορώντας τα εσώρουχα, κι αν της πεις πως έχεις κάποιο πρόβλημα ασχολείται ιδιαίτερα με το σημείο. Στο "ερωτικό κομμάτι" πέρασε από μόνη της, πρώτα με χάδια, κι αφού μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα "να δούμε μην έχει κανα πιάσιμο κι ο φίλος μας...", άρχισε το γλύψιμο και το καραμέλωμα, στο οποίο χωρις να είναι σούπερ, φάνηκε να το κάνει με ευχαρίστηση. Μου πέρασε σκουφάκι και άρχισε να τον ρουφάει (καλά). Αποφάσισα πως ήθελα σεξ και της ζήτησα να ανέβει πάνω μου, το έκανε με ευχαρίστηση. Συνεχσαμε με εμένα απο πάνω, όπου και τελείωσε η φάση.

VFM: Θεωρώ τα 50 νορμάλ, ούτε πολλά ούτε λίγα. Θετικά: συμπεριφορά, όρεξη. Αρνητικά: σώμα. Δεν ξέρω αν θα την ξαναδώ.

Καλώς σας βρήκα, θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει το τηλ. της κ. Όλγας;;; ;)

καλή ενημέρωση.......αφου σου αρεσε αυτή θα σου αρεσει και η Ολγα......
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Καλησπέρα συνάγωνιστες να ενημερώσω για την περιπέτεια όπως εξελίχτηκε μην την πατήσει
και κανείς άλλος πήρα μια 25 ελληνίδα λεει μου είπε να πάω εγω δεν ήθελε να την δω
Και σκάει μια με ένα βρόμικο φόρεμα κοκαλιάρα αβιζι με γυαλιά πρεζακι
δεν το παραδέχτηκε της είπα οτι δεν και να φύγει και μου αρχιζει την φασαρία να της τα δώσω
τα 50 που ζήταγε της είπα να το ξεχάσει και αλλιώς έλεγε πως είναι αλλιώς ήταν
δεν με άφηνε να φύγω μου κρατούσε τα κλειδιά και καλα σου λεει άμα είναι παντρεμένος
δεν θα θέλει το σούσουρο στο ξενοδοχείο και θα τα πάρω φώναζε εκεί και για να μην νευριάσω
έφυγα και την άφησα εκεί ΕΦ όσον έλεγε οτι δεν έφευγε και είπα του ρεσεψιόν τι παίζει να ξέρει
και έφυγα έχει πολλά τηλ στης αγγελίες αυτά πόυ ξέρω εγω τελειώνουν 595 το ένα και 038 το άλλο
Είπα και εγω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο να το καταθέσω εδώ και μου βγήκε ξυνο καλητερα
δοκιμασμένα μην την πατήσετε και εσείς και τα 15 του ξενοδοχείο έσκασα αφυστε τα αν έχει κάποιος να
μου προτηνει κάτι στο 50-60 ας στείλει πμ ευχαριστώ
Τι ηθελα ο μλκας να σε κοροιδεψω ρε φιλε..ολα σ αυτη τη ζωη πληρωνονται!
Η τυπισσα που λες..ειναι και σ αυτη την αγγελια..
(που αστερακια κανε σεχ)
Εχω ηδη φαει μια φολα και λεω νταξ δε πειραζει..θα κανω το come back..και σκαει αυτη..
Το σκηνικο εξελιχτηκε ακριβως μα ακριβως οπως το περιγραφεις παραπανω..
Η τυπισσα ειναι psycho! Η χειροτερη εμπειρια της ζωης μου..
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
1

jorge_pir_75

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
καλή ενημέρωση.......αφου σου αρεσε αυτή θα σου αρεσει και η Ολγα......
Η αλήθεια είναι πως από τα θετικά σχόλια που έχω διαβάσει γι αυτήν εδώ μέσα, περιμένω κάτι περισσότερο. Την πήρα τηλ. σήμερα, δεν απάντησε, θα επιμείνω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom