Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Nαι, τα φιλιά είναι το πρόβλημα.
πολλα ειναι ουρολαγνιες γαμησια στους σινεμαδες με τον καθενα ο ανθρωποι καλα κανουν αλλα μωρη καργιολα κανεις ραντεβου σε ξενοδοχεια με οικογενοιαρχες με παντρεμενους και αλλα και δεν ενημερωνης αυτα κανω να προσεχει ο καθενας το χρημα μονο καργιολα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Συναντηση προ ημερων με την εν λογω κορασιδα... www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77[/url]
ευκολη συνενοηση και ραντεβου σε ξενοδοχειου των νοτιων προαστιων.ηρθε με κανα τεταρτο καθυστερησης λογω κινησης στο δρομο,καλυτερα γτ αργησα κι εγω δηλαδη..
νεο κοριτσι ελενα οπως μου συστηθηκε γυρω στα 27-28 με ωραιο σωμα μελαχρινη με πλουσιο στηθος...
στα του μασαζ αρκετα καλο μασαζ το κατεχει,κανει και δυνατο και αθλητικο αλλα εγω προτιμησα χαλαρωτικο και στο τελιωμα παρεχεται happy ending δια χειρος χωρις κατι αλλο...
σε ερωτηση μετα την ολοκληρωση αν παιζει κατι αλλο το αρνηθηκε πεισματικα...αν κι ανεφερε οτι χωρις ρουχα μονο(δηλ με τα εσωρουχα) εχει κανει σε πελατες εναντι και της εχουνε δωσει μεχρι και 100...
καλο μασαζ αλλα με εκτονωση χειρος για 50 ευρω νομιζω ειναι too much...και φυσικα δεν συζηταω για τα 100αρια διοτι με τοσα πηδας και σου μενουνε...
θα ξαναπαρω απλα δεν ειναι στις αμεσες επιλογες μου...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Συναντηση προ ημερων με την εν λογω κορασιδα... www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77[/url]
ευκολη συνενοηση και ραντεβου σε ξενοδοχειου των νοτιων προαστιων.ηρθε με κανα τεταρτο καθυστερησης λογω κινησης στο δρομο,καλυτερα γτ αργησα κι εγω δηλαδη..
νεο κοριτσι ελενα οπως μου συστηθηκε γυρω στα 27-28 με ωραιο σωμα μελαχρινη με πλουσιο στηθος...
στα του μασαζ αρκετα καλο μασαζ το κατεχει,κανει και δυνατο και αθλητικο αλλα εγω προτιμησα χαλαρωτικο και στο τελιωμα παρεχεται happy ending δια χειρος χωρις κατι αλλο...
σε ερωτηση μετα την ολοκληρωση αν παιζει κατι αλλο το αρνηθηκε πεισματικα...αν κι ανεφερε οτι χωρις ρουχα μονο(δηλ με τα εσωρουχα) εχει κανει σε πελατες εναντι και της εχουνε δωσει μεχρι και 100...
καλο μασαζ αλλα με εκτονωση χειρος για 50 ευρω νομιζω ειναι too much...και φυσικα δεν συζηταω για τα 100αρια διοτι με τοσα πηδας και σου μενουνε...
θα ξαναπαρω απλα δεν ειναι στις αμεσες επιλογες μου...

Καλώς την.. μια απο τα ίδια φίλε, σωστός σε όσα λές  ;)
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Για την Ελενη του Μενελαου μιλατε?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Αρα για να καταλαβουμε....Τριβει, οκ μεχρι εδω...

Το  εργόχειρο ( ενδοπαλαμικη πεοπαλινδρομηση) με στολη  ειναι στα 50.

το  εργόχειρο( μαλακια) χωρις στολη παει στα 100.

Αρα η κυρια ειναι χειρογαμήστρα η οχι?


 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Συναντηση προ ημερων με την εν λογω κορασιδα... www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77]http://www.freelist.gr/ad.php?adId=54645-7&cityId=146&subcatId=77[/url]
ευκολη συνενοηση και ραντεβου σε ξενοδοχειου των νοτιων προαστιων.ηρθε με κανα τεταρτο καθυστερησης λογω κινησης στο δρομο,καλυτερα γτ αργησα κι εγω δηλαδη..
νεο κοριτσι ελενα οπως μου συστηθηκε γυρω στα 27-28 με ωραιο σωμα μελαχρινη με πλουσιο στηθος...
στα του μασαζ αρκετα καλο μασαζ το κατεχει,κανει και δυνατο και αθλητικο αλλα εγω προτιμησα χαλαρωτικο και στο τελιωμα παρεχεται happy ending δια χειρος χωρις κατι αλλο...
σε ερωτηση μετα την ολοκληρωση αν παιζει κατι αλλο το αρνηθηκε πεισματικα...αν κι ανεφερε οτι χωρις ρουχα μονο(δηλ με τα εσωρουχα) εχει κανει σε πελατες εναντι και της εχουνε δωσει μεχρι και 100...
καλο μασαζ αλλα με εκτονωση χειρος για 50 ευρω νομιζω ειναι too much...και φυσικα δεν συζηταω για τα 100αρια διοτι με τοσα πηδας και σου μενουνε...
θα ξαναπαρω απλα δεν ειναι στις αμεσες επιλογες μου...

προσπαθω ενα μηνα να την συναντησω
κουτοπονηρη ψευτρα
γαμιεται αλλα πιστευω με μεγαλο αντιτιμο μετα απο 2-3 συνεδριες (ολο κ καποιος ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ τα εδωσε)
στα 50 ηταν κ η πιπα πιο παλια
τωρα μονο μαλακια τραβαει, ισως κ οχι
διαλεγει μαλλον πελατες κ αυτη
σε φωτο που την εχω δει φαινεται καλο για σκισιμο
κατοικος νπ
για μαλακια μονο στα 50 με τπτ- πανακριβη
καντε συννενοηση κ για πιπα αλλα δεν νομιζω να ενδωσει, εχει πολλους πελατες κοροιδα
αρα στην λιστα να πεινασει κ αυτο το ξεκωλο

υ.γ. τωρα π το θυμηθηκα... εδω στην στεφανια το γιουβαρλακι λεει εχουν δωσει μεχρι κ 150 για πηδημα!!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
μεγαλη προσοχη κυριοι με την ολγα που κανει μασαζ η γνωστη ολγα δουλευει ολο ακαποτα και μουνι και κωλο γιαυτο να προσεχετε γιατι απο τον κωλο τον βαζει στο στομα και τα καταπινει ολα μεγαλη προσοχη ου φιλια ουτε τιποτα καλα να περνατε

εχει ξαναγραφτει αυτο
:huh: :huh: :huh: :huh:
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
μεγαλη προσοχη κυριοι με την ολγα που κανει μασαζ η γνωστη ολγα δουλευει ολο ακαποτα και μουνι και κωλο γιαυτο να προσεχετε γιατι απο τον κωλο τον βαζει στο στομα και τα καταπινει ολα μεγαλη προσοχη ου φιλια ουτε τιποτα καλα να περνατε
θα το επιβεβαιωσω κ εγω,μεχρι κ στο μπανιο που πηγα μετα τον πρωτο γυρω ηρθε μαζι μου για να κανουμε μαζι ντουζ,οταν ετρεχε το νερο τησ ειπα οτι θελω να κατουρισω κ αντι να φυγει γονατισε τον πηρε στο στομα για να τα πιει...τελικα τα φτηνα πανερια ειναι τραγικα. :headbang: :headbang:
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
θα το επιβεβαιωσω κ εγω,μεχρι κ στο μπανιο που πηγα μετα τον πρωτο γυρω ηρθε μαζι μου για να κανουμε μαζι ντουζ,οταν ετρεχε το νερο τησ ειπα οτι θελω να κατουρισω κ αντι να φυγει γονατισε τον πηρε στο στομα για να τα πιει...τελικα τα φτηνα πανερια ειναι τραγικα. :headbang: :headbang:

Της τα εδωσες μεγάλε ;;; :2funny:
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
414
Like
1.088
Πόντοι
201
πιο πολυ διαφημιση την κανατε...που τα κανει ολα :2on1: :pipa3: :fuck2:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
προσπαθω ενα μηνα να την συναντησω
κουτοπονηρη ψευτρα
γαμιεται αλλα πιστευω με μεγαλο αντιτιμο μετα απο 2-3 συνεδριες (ολο κ καποιος ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ τα εδωσε)
στα 50 ηταν κ η πιπα πιο παλια
τωρα μονο μαλακια τραβαει, ισως κ οχι
διαλεγει μαλλον πελατες κ αυτη
σε φωτο που την εχω δει φαινεται καλο για σκισιμο
κατοικος νπ
για μαλακια μονο στα 50 με τπτ- πανακριβη
καντε συννενοηση κ για πιπα αλλα δεν νομιζω να ενδωσει, εχει πολλους πελατες κοροιδα
αρα στην λιστα να πεινασει κ αυτο το ξεκωλο

υ.γ. τωρα π το θυμηθηκα... εδω στην στεφανια το γιουβαρλακι λεει εχουν δωσει μεχρι κ 150 για πηδημα!!!!
συμφωνω κι επαυξανω..λογικα σε στενο κυκλο κατι θα κανει..αλλα τουλαχ σε μενα το παιζε παρθενοπη...καλο μασαζ αλλα οχι value για 50αρι για μια μαλακια...
οποιος κι αν τυχον εφαγε μπορει να πει αλλα δεν νομιζω διοτι ο κυκλος σιγουρα φαινεται κλειστος...
οσο για το αν πεινασει με το υφος καρδηναλιο που μου ειπε οτι για να μεινω με τα εσωρουχα μου χουνε δωσει και 100 τελικα υπαρχουνε πολλοι που τα σκανε για μια μαλακια με εσωρουχα...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
συμφωνω κι επαυξανω..λογικα σε στενο κυκλο κατι θα κανει..αλλα τουλαχ σε μενα το παιζε παρθενοπη...καλο μασαζ αλλα οχι value για 50αρι για μια μαλακια...
οποιος κι αν τυχον εφαγε μπορει να πει αλλα δεν νομιζω διοτι ο κυκλος σιγουρα φαινεται κλειστος...
οσο για το αν πεινασει με το υφος καρδηναλιο που μου ειπε οτι για να μεινω με τα εσωρουχα μου χουνε δωσει και 100 τελικα υπαρχουνε πολλοι που τα σκανε για μια μαλακια με εσωρουχα...

:wanker: για 50,00 ?? Μάλλον μαλακία φάση!..και χωρίς.. :wanker: 40,00..σιγά την έκπτωση  :2funny: :2funny:
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
συμφωνω κι επαυξανω..λογικα σε στενο κυκλο κατι θα κανει..αλλα τουλαχ σε μενα το παιζε παρθενοπη...καλο μασαζ αλλα οχι value για 50αρι για μια μαλακια...
οποιος κι αν τυχον εφαγε μπορει να πει αλλα δεν νομιζω διοτι ο κυκλος σιγουρα φαινεται κλειστος...
οσο για το αν πεινασει με το υφος καρδηναλιο που μου ειπε οτι για να μεινω με τα εσωρουχα μου χουνε δωσει και 100 τελικα υπαρχουνε πολλοι που τα σκανε για μια μαλακια με εσωρουχα...

να ειναι κιουρια των νοτιων προαστιων κ αυτη
περιεργη φαση
αλλα με το που μπηκε εδω πριν καιρο καηκε με τους καμμενους που υπαρχουν κ κατεβασε την αγγελια
παει σεζον στο νησι των κλαρινοβιζιταδων
θελω πολυ να το σπρωξω ετσι κιουρια που το παιζει γιατι ειναι πουτανακι κατα βαθος
θα προσπαθησω πριν φυγει για μονιμα εαν δνε αλλαξει κινητο με τους μαλακες εδω
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
εσυ ρε παιχτη αφου την πηρες, κ δεν εγραψες κιολας, τι ρωτας??

Φίλε δε ρωτάω..ξέρω πολύ τι έχω κάνει όπως και άλλοι απο εδω μέσα..ασε και εγώ κασκαντεριλίκι έκανα και το έδωσα το 50ακι  :S
 

kostask91

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά μπορειται να μου πείτε που μπορώ να βρω την ολγα?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
εσυ ρε παιχτη αφου την πηρες, κ δεν εγραψες κιολας, τι ρωτας??
και την πηρε και εγραψε...μην ψαχνεις...αν θες να δεις απο μενα εχω screenshot...οπως επισης εχω και πολλα αλλα ...ακους Μενελαε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom