Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (10 μέλη και 39 επισκέπτες)

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
189
Πόντοι
0
Όποιος έχει τα λουμπάκα του μπορεί να την επισκευθεί,
σε 3-4 το πολύ 5 συνεδρίες θα τον έχει κάνει περδίκι,
από κει και πέρα το πολύ κάνα φραπεδάκι με +10€,
αλλά απ'ότι κατάλαβα κι αυτό δεν γουστάρει να το κάνει.

Από εμφάνιση είναι ψηλή νταρντανογυναίκα με πιασίματα,
θα την έλεγα ασχημούλα αλλά για μένα δεν έχει σημασία
γιατί γενικά την βρίσκω ντε-καβλέ, οπότε το τελευταίο
που ήθελα ήταν να την πηδήξω.

Θα μου πείτε τότε γιατί πήγα,
μα από περιέργια βέβαια, ήθελα να δω με 30€ τι παίρνω,
λοιπόν πήρα μιας ώρας αξιόλογο μασάζ για τα λουμπάκα μου :grin:
και ναι για 30€ θα ξαναπάω μόνο και μόνο για το μασάζ.


ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως την έχει την μούρλα της,
αλλά δεν πιστεύω να κινδυνεύουμε :2funny:

ΥΓ2.ΠΡΟΣΟΧΗ ψάχνει απεγνωσμένα άντρα να παντρευτεί :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον παιδια επισκεφτηκα και εγω την συγκεκριμενη κυρια οι οποια πρεπει να ειναι 40-45 ειναι πολυ ψηλη (απο τις φωτογραφιες την περιμενα γυρω στο 1.65 με 1.70 ενω αυτη ειναι 1.80 αν κρινω σωστα μιας και ειμαι 1.87 εγω παλια αθλητρια του στιβου μιλαμε για τον σφικτο κωλο (της τον χαιδεψα).
Στα παρελκομενα τωρα το μασαζ ηταν πραγματι πολυ καλο η τυπισα μου ελεγε ακριβως το που ακριβως εχω θεμα με πονους αλατα και τετοια με ρωτησε εαν ειχα ατυχημα (οντως πριν ενα χρονο) στο δεξι ποδι το καταλαβε απο το μασαζ στην συγκεκριμενη περιοχη ειλικρινα εμεινα ικανοποιημενος απο το μασαζ 30 ευρω! στο αλλο τωρα μην φανταστητε οτι θα τα πεταξει ολα εξω και θα γινει η αγρια πεταλουδιτσα αλλα καλα τα καταφερνει μου ειπε οτι θελω ας δωσω παραπανω της αφησα ενα 10 ρικο μιας και το αξιζε απο πλευρας υπηρεσιων μασαζ.
Για το τελος αφησα τον χωρο ο οποιος δεν λεει τιποτα ειναι ενα παλιο σπιτι (ισογειο) στο οποιο μενει η ιδια και απλα χρησιμοποιει το ενα δωματιο για το μασαζ για μπανακι ουτε λογος (δεν με ρωτησε) αλλα εδω που τα λεμε χρησιμοποιουσε το απολυτος απαραιτητο λαδι και ετσι με ενα απλο σκουπισμα με χαρτι δεν εμειναν υπολοιπα λαδιου στο σωμα.
Αυτα ελπιζω να ελυσα τις οποιες αποριες υπηρχαν.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.963
Πόντοι
3.237
καλησπερα αλανια
θελω μια συνοψη του τι παιζει αυτη τι στιγμη στην πιατσα
οσον αφορα το incall massage

οποιος το κατεχει ας το γραψει
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
καλησπερα αλανια
θελω μια συνοψη του τι παιζει αυτη τι στιγμη στην πιατσα
οσον αφορα το incall massage

οποιος το κατεχει ας το γραψει
δεν εχω ιδεα για το exclusively incall, αυτο που ξερω ειναι οτι σχεδον ολα τα outcall τεμαχια δυναται να μετατραπουν σε incall στα ρεπα ή μετα το περας του ωραριου  :grin:
Και ετσι αποφευγεις τις χλαπατσες, εκτος αν γουσταρεις σερπράιζ  :zombie:
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη για μασαζ στην αννα με τα 30ευρα και +10 για το φραπεδάκι...
απο μασαζ καλη ειναι και σε προσέχει αρκετα αρκει να της πεις που έχεις προβλημα αλλα ρε παιδια η κοπελιά δν βλέπεται...πως να σου σηκωθει για φραπεδακι..!!χιχι

Τωρα οποιος θελει να την επισκευθει αυτη δεχεται σε δικό της χωρο στα καμινια (πειραιας)
Εγω παντως δν θα ξαναπαω...δν τρελαθηκα κιολας..
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Dear Συναγωνιστή. Μήπως μπορείς να μου δώσεις το τηλ. της Βουλγαρας που έλεγες (παλιά) ??? στο :"Τον ευατο της 35 ετων βουλγαρα- μια φιλη της επισης βουλγαρα 50 ετων και μια ακομη φιλη τους 25 ετων-μουναρα για τριο.
Και παμε στο σπιτι της μιας οταν τελειωνουν τη δουλεια απο το σουβλατζιδικο που τελειωνουν."

Σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ για το χρόνο σου.
 

bluetheo

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη για μασαζ στην αννα με τα 30ευρα και +10 για το φραπεδάκι...
απο μασαζ καλη ειναι και σε προσέχει αρκετα αρκει να της πεις που έχεις προβλημα αλλα ρε παιδια η κοπελιά δν βλέπεται...πως να σου σηκωθει για φραπεδακι..!!χιχι

Τωρα οποιος θελει να την επισκευθει αυτη δεχεται σε δικό της χωρο στα καμινια (πειραιας)
Εγω παντως δν θα ξαναπαω...δν τρελαθηκα κιολας..

Επισκέφτηκα κι εγώ την εν λόγω κυρία...

Σ'ένα χαμόσπιτο στα καμίνια, άθλιος χώρος, η τύπισσα ψηλή και άσχημη, λίγο τρελή αλλά καλή στο μασάζ. Μία ώρα γεμάτη μασάζ και ένα τεταρτάκι αφιερωμένο στο φραπεδάκι. Λογαριασμό 40 ευρώ αλλά δεν θα ξαναπήγαινα...  :-
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα κι εγώ την εν λόγω κυρία...

Σ'ένα χαμόσπιτο στα καμίνια, άθλιος χώρος, η τύπισσα ψηλή και άσχημη, λίγο τρελή αλλά καλή στο μασάζ. Μία ώρα γεμάτη μασάζ και ένα τεταρτάκι αφιερωμένο στο φραπεδάκι. Λογαριασμό 40 ευρώ αλλά δεν θα ξαναπήγαινα...  :-

Παλίκαρε αφου κατάφερες και σου σηκώθηκε είσαι ωραίος εμένα ουτε καν μου σάλεψε...!!
Από μασάζ όντως δν μπορώ να πω αρκετά καλό...
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
189
Πόντοι
0
Να προσθεσω την εξης :
ΚΥΡΙΑ 38χρονη μασέζ προσφέρει μασάζ σε δικό της χώρο στα Πατήσια   210-22@@.@@4,  69@@-6@@@@3  (11.00-19.30)
Ειναι απο τα ΝΕΑ. Χωρος πολυ καλος αλλα μεχρι εκει.............Η τυπισα ειναι σαν τον ΣΡΕΚ δεν μιλαω για το χρωμα. Μασαζ καλο αλλα εαν δεν σας σηκωνετε με την σερβα στην καμινια εδω ουτε με βιαγκρα. Τιμη 40 ευρω με εκτονωση (ειχα κλεισει τα ματια της χαιδευα τα βυζια και ονειροπολουσα αφου τα καταφερα παλι καλα) Η οδος ειναι Ναξου αλλα μακρια!!!! χιλιες φορες η Αννα στα καμινια!!!
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθεσω την εξης :
ΚΥΡΙΑ 38χρονη μασέζ προσφέρει μασάζ σε δικό της χώρο στα Πατήσια   210-22@@.@@4,  69@@-6@@@@3  (11.00-19.30)
Ειναι απο τα ΝΕΑ. Χωρος πολυ καλος αλλα μεχρι εκει.............Η τυπισα ειναι σαν τον ΣΡΕΚ δεν μιλαω για το χρωμα. Μασαζ καλο αλλα εαν δεν σας σηκωνετε με την σερβα στην καμινια εδω ουτε με βιαγκρα. Τιμη 40 ευρω με εκτονωση (ειχα κλεισει τα ματια της χαιδευα τα βυζια και ονειροπολουσα αφου τα καταφερα παλι καλα) Η οδος ειναι Ναξου αλλα μακρια!!!! χιλιες φορες η Αννα στα καμινια!!!
Ωραίος συναγωνιστή ευτυχώς μας πρόλαβες για να μην κλαίμε τα λεφτά μας.... :rockon: :rockon:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Επισκέφτηκα κι εγώ την εν λόγω κυρία...

Σ'ένα χαμόσπιτο στα καμίνια, άθλιος χώρος, η τύπισσα ψηλή και άσχημη, λίγο τρελή αλλά καλή στο μασάζ. Μία ώρα γεμάτη μασάζ και ένα τεταρτάκι αφιερωμένο στο φραπεδάκι. Λογαριασμό 40 ευρώ αλλά δεν θα ξαναπήγαινα...  :-
Ο χώρος του μπάνιου τι λέει;; Είναι τουλάχιστον καθαρός; Πάντως συνδυάζει καλό value for money. 40€ για μια ώρα και ένα τέταρτο ενώ σε άλλα δίνεις 60€ και σε μιση ώρα σε έχουν ξεπετάξει με ανύπαρκτο μασάζ. θα προσπαθήσω να πάω αύριο και θα γράψω τις δικές μου εντυπώσεις
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ο χώρος του μπάνιου τι λέει;; Είναι τουλάχιστον καθαρός; Πάντως συνδυάζει καλό value for money. 40€ για μια ώρα και ένα τέταρτο ενώ σε άλλα δίνεις 60€ και σε μιση ώρα σε έχουν ξεπετάξει με ανύπαρκτο μασάζ. θα προσπαθήσω να πάω αύριο και θα γράψω τις δικές μου εντυπώσεις







ο χωρος του μπανιου??? μεσ'την μπιχλα και το καζανακι χαλασμενο~! αν θελησεις για ψιλο, θα σου πει οτι δεν χρειαζετε να ριξεις ουτε νερο απο τον κουβα.....για μπανιο δεν θα γινει καν συζητηση...κανει οικονομια στο νερο!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.165
Κριτικές
4
Like
1.621
Πόντοι
266
...Είστε με τα καλά σας ρε που πετάτε λεφτά στα βρωμοχαμόσπιτα με τις πατσαβούρες??
 

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
...Είστε με τα καλά σας ρε που πετάτε λεφτά στα βρωμοχαμόσπιτα με τις πατσαβούρες??

Αρχηγέ μου έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο στην ίδια τιμή...?
Αν ναι τότε πες και σε εμάς για να επισκεφτούμε....!!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ο χωρος του μπανιου??? μεσ'την μπιχλα και το καζανακι χαλασμενο~! αν θελησεις για ψιλο, θα σου πει οτι δεν χρειαζετε να ριξεις ουτε νερο απο τον κουβα.....για μπανιο δεν θα γινει καν συζητηση...κανει οικονομια στο νερο!

χαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: έτσι εξηγείται η φτηνή τιμή στο μασαζ.. τα γλυτώνει από το νερό
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πήγα χθες στην Άννα με τα 30€... Απλα επιβεβαιώνω τα λεγόμενα των άλλων φίλων που πέρασαναπο εκεί..  Ψηλή, ολίγον ασχημόφατσα.. :uglystupid: μιλάει πολύ , κάνει πολύ καλό μασάζ.. και φραπεδάκι στο τέλος, αλλά ήταν ξενέρωτο φραπεδάκι.. Το έκανε με μορφή αγγαρείας και για να μην την πιτσιλίσω  :cum: μου τον τύλιξε με χαρτί κουζίνας λίγα λεπτά πριν να τελειώσω.

Αα κάνει τόσο δυνατό μασάζ που ακόμα πονάει το σβέρκο μου από το ζούληγμα.

Ίσως ξαναπάω γιατί είναι πολύ κοντά στη δουλειά μου.. (10 λεπτά με τα πόδια) και είναι η φτηνότερη  σε αυτό το χώρο.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
τελειως κατα τυχη απο ΝΕΑ.....ρωσιδακι μικροκαμωμενο,εξαιρετικο μασαζακι,αγκαλιτσες,πιπιζες,καβαλλαριες...2 εκπυσοκροτησεις ευρω 70,περιπου κρατησε το σκηνικο 1 ωρα και 45......μονο μειον.....δεν τρωει καλα!!!! αδυνατουλα!!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
πληροφοριες  φίλτατε?  πώς , που ,  πόσο ... κλπ ?  :sunglasses:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.963
Πόντοι
3.237
επισκεψη για μασαζ στην αννα με τα 30ευρα και +10 για το φραπεδάκι...
απο μασαζ καλη ειναι και σε προσέχει αρκετα αρκει να της πεις που έχεις προβλημα αλλα ρε παιδια η κοπελιά δν βλέπεται...πως να σου σηκωθει για φραπεδακι..!!χιχι

Τωρα οποιος θελει να την επισκευθει αυτη δεχεται σε δικό της χωρο στα καμινια (πειραιας)
Εγω παντως δν θα ξαναπαω...δν τρελαθηκα κιολας..
αυτη δεν ειναι που κανει και outcall ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom