Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

goustarw_polles

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τελειως κατα τυχη απο ΝΕΑ.....ρωσιδακι μικροκαμωμενο,εξαιρετικο μασαζακι,αγκαλιτσες,πιπιζες,καβαλλαριες...2 εκπυσοκροτησεις ευρω 70,περιπου κρατησε το σκηνικο 1 ωρα και 45......μονο μειον.....δεν τρωει καλα!!!! αδυνατουλα!!!!

Φίλε συναγωνιστή ενημερωσε με κατι παραπάνω...δωσε ενα link για να τη βρουμε...
Επίσης η δουλεια γινεται σε δικό σου χωρο ή σε δικό της..?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
τελειως κατα τυχη απο ΝΕΑ.....ρωσιδακι μικροκαμωμενο,εξαιρετικο μασαζακι,αγκαλιτσες,πιπιζες,καβαλλαριες...2 εκπυσοκροτησεις ευρω 70,περιπου κρατησε το σκηνικο 1 ωρα και 45......μονο μειον.....δεν τρωει καλα!!!! αδυνατουλα!!!!

Μήπως ειναι αυτη εδω?

ΣΠΕΣΙΑΛ μασάζ στο δικό σας χώρο από Ρωσίδα 28 χρονών. Προσφέρω όλα τα προγράμματα  6940.****05

Γενικα βλεπω μια αυξηση των αγγελιων απο ελευθερας βοσκης "μασατζουδες" για outcall μονο...
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μήπως ειναι αυτη εδω?

ΣΠΕΣΙΑΛ μασάζ στο δικό σας χώρο από Ρωσίδα 28 χρονών. Προσφέρω όλα τα προγράμματα  6940.****05

Γενικα βλεπω μια αυξηση των αγγελιων απο ελευθερας βοσκης "μασατζουδες" για outcall μονο...

Καλό είναι αυτό. Αν σου αρέσει μπορείς να τη συναντάς κάθε μήνα και να περνάτε καλά. Με 70€ κιόλας συμφέρει κατ' οίκον.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Πήγα χθες στην Άννα με τα 30€... Απλα επιβεβαιώνω τα λεγόμενα των άλλων φίλων που πέρασαναπο εκεί..  Ψηλή, ολίγον ασχημόφατσα.. :uglystupid: μιλάει πολύ , κάνει πολύ καλό μασάζ.. και φραπεδάκι στο τέλος, αλλά ήταν ξενέρωτο φραπεδάκι.. Το έκανε με μορφή αγγαρείας και για να μην την πιτσιλίσω  :cum: μου τον τύλιξε με χαρτί κουζίνας λίγα λεπτά πριν να τελειώσω.

Αα κάνει τόσο δυνατό μασάζ που ακόμα πονάει το σβέρκο μου από το ζούληγμα.

Ίσως ξαναπάω γιατί είναι πολύ κοντά στη δουλειά μου.. (10 λεπτά με τα πόδια) και είναι η φτηνότερη  σε αυτό το χώρο.


χαχαχαχααχ αρε τι εποχες μου θυμησες πριν περιπου 17-18 χρονια που ανοιγαν μασαζ εν μια νυχτα και οι θεραπευτριες ηταν ολες απο ρωσια μασαζ ηξεραν απο τα αλλα ηταν μηδεν και με endless τραπαζομαντηλα τυλιγαν την πουτσα να μην τις πιτσιλισει!!!!!

χαχααχαχαχχχαχααχαχαχχααχ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
χαχαχαχααχ αρε τι εποχες μου θυμησες πριν περιπου 17-18 χρονια που ανοιγαν μασαζ εν μια νυχτα και οι θεραπευτριες ηταν ολες απο ρωσια μασαζ ηξεραν απο τα αλλα ηταν μηδεν και με endless τραπαζομαντηλα τυλιγαν την πουτσα να μην τις πιτσιλισει!!!!!

χαχααχαχαχχχαχααχαχαχχααχ
χαχαχαχαχαχχχαχα δεν ξερω τι παιζόταν πριν από τόσα χρόνια.. αλλα το κουζινόχαρτο ήταν μαρκας endless χαχαχαχαχαχαχ
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Επειδη μενω Πετρουπολη εδω και 3 χρονια ισως και περισσοτερο λειτουργει ενα μασσατζιδικο κοντα στην εκκλησια των Αγιων Μυροφορων παραλληλα στις γραμμες του προαστιακου σαν περιοχη ανηκει στους Αγιους αναργυρους ανεβαινοντας την Λ.δημοκρατιας μετα το Carefour στο βενζιναδικο κανεις δεξια και μολις περασεις την γεφυρα απο κατω αριστερα στα 150 μετρα στο δεξι σου χερι ειναι η εκκλησια καπου εκει τελος παντον υπαρχει αυτο μασατζιδικο ρωτω μηπως κανενας ελαχε να περασει απο εκει στο σταθερο το σηκωνει αλλοδαπη η οποια μου λεει χαλαρο και αναζωογονητικο μασζ 1 ωρα 50 ευρω. Το μαγαζι παντως ειναι πολλα χρονια απλα δεν ετυχε να παω σκεφτομαι να το επισκεφτω οποτε θα σας ενημερωσω γιατι σιγουρα πολλοι θα μενουν στις περιοχες ιλιον-αγιους - καματερο πετρουπολη.
Παντως εαν καποιος γνωριζει θα ηταν καλο μπας και διαθεσουμε καπου αλλου τον οβολο μας.
Α! το τηλεφωνο ειναι 210-23@@@09
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Καλό είναι αυτό. Αν σου αρέσει μπορείς να τη συναντάς κάθε μήνα και να περνάτε καλά. Με 70€ κιόλας συμφέρει κατ' οίκον.

το εχεις δοκιμασει ; αυτο ειναι που λεει ο φιλος πιο πανω με τα 70ευρω ;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
η φιλη μας η ελλη ρε σεις τι κανει?....
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
το εχεις δοκιμασει ; αυτο ειναι που λεει ο φιλος πιο πανω με τα 70ευρω ;

Ανέφερα την τιμή ως παράδειγμα. Συμφέρει πιστεύω οικονομικά να δοκιμάζουμε μασάζ κατ' οίκον από αγγελίες στις εφημερίδες. Δεν κολλάμε στο αν είναι 70€ ή 80€. Είναι καλή λύση σε περιόδους κρίσης.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ανέφερα την τιμή ως παράδειγμα. Συμφέρει πιστεύω οικονομικά να δοκιμάζουμε μασάζ κατ' οίκον από αγγελίες στις εφημερίδες. Δεν κολλάμε στο αν είναι 70€ ή 80€. Είναι καλή λύση σε περιόδους κρίσης.
Από ποια έννοια συμφέρει;; Είτε πας εκεί είτε έρθουν σπίτι σου πάλι το 70άρι θα σου φύγει..  Εκτός αν εννοείς ότι γλυτώνεις τα έξοδα από τις βενζίνες που θα κάψεις για να πηγαίνεις στο χώρο τους ;)
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Πήρα τηλέφωνο (το νούμερο που λήγει σε ...0917) για την αγγελία στα ΝΕΑ :ΔΥΟ ΜΑΣΕΖ, 20 ΚΑΙ 24
(δείτε προηγούμενα thread) και μου απάντησε η κοπελίτσα οτι η μια για επίσκεψη στο σπίτι είναι  100 € και οι δύο μαζί 180 €, υποσχόμενη λεσβιακά και άλλα κόλπα.  Μετά βίας κρατήθηκα να της πώ <<βρε αει φτύσ' τα βυζιά σου>>  ,  με την οικονομική κρίση αυτές στη κοσμάρα τους 'βαράνε' ό,τι τιμές τους έρθει. Αλλά δεν μπορεί κανείς να περιμένει κάτι καλύτερο από τις ελεϊνίδες. Μωρέ Βουλγάρες και πάλι Βουλγάρες, μια χαρά.

Υ.Γ. από οτι βλέπω υπάρχει κι άλλος κόσμος που αισθάνεται  μέσα του την ίδια απαξίωση :

 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Από ποια έννοια συμφέρει;; Είτε πας εκεί είτε έρθουν σπίτι σου πάλι το 70άρι θα σου φύγει..  Εκτός αν εννοείς ότι γλυτώνεις τα έξοδα από τις βενζίνες που θα κάψεις για να πηγαίνεις στο χώρο τους ;)

Πιστεύω, αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία, ότι καλύτερα να σκάσεις το 70άρι σε ξενοδοχείο ή στο σπίτι σου με μια κοπέλα από αγγελία σε εφημερίδα για μασάζ παρά να επισκεφτείς ένα μασατζίδικο που συνήθως είναι ξεπέτα. 
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
pm me για το 1 και 45΄ με 70
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
αν ισχυει το gfe extra-ball
με 70 για 1 ωρα και 45 λεπτα
ειναι πιθανον η ανταγωνιστικοτερη προσφορα στο χορο
αυτη την περιοδο

ορματε !!! :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
αν ισχυει το gfe extra-ball
με 70 για 1 ωρα και 45 λεπτα
ειναι πιθανον η ανταγωνιστικοτερη προσφορα στο χορο
αυτη την περιοδο

ορματε !!! :2funny:
ασε μας ρε ιβλι....εσυ την τιμη και το χρονο κοιτας μονο...????  εγω θα σου φερω εναν που σου κανει τσαμπα ενα τριωρο αλλα θα στον ακουμπησει και λιγο στο τελος....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
ασε μας ρε ιβλι....εσυ την τιμη και το χρονο κοιτας μονο...????  εγω θα σου φερω εναν που σου κανει τσαμπα ενα τριωρο αλλα θα στον ακουμπησει και λιγο στο τελος....
:2funny: :2funny:
κατσε ρε, ειπαμε  :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ειπαμε ρε συ... οικονομικη κριση, να προσεξουμε τις τιμες, να μην ειναι ξεπετα,..... αλλα να μην ειναι και η θεια παναγιωτα με το μουστακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom