Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Ναι φίλε.

Έχω παίξει μπαλίτσα με κάποιες απο αυτο το σικρετ το αλλο δε ξερω τι ειναι που εβαλε ο συνάδελφος Μασάζ Κατ'οίκον Μασάζ Στο Σπίτι | Secret Massage Athens όλες αρκετα τίμιες μέχρι στιγμής, απαντάνε μονο whatsapp οχι βαιμπερ εαν εχω καταλαβει καλα.

Μην τους ρωτησεις για εξτρα εμενα μου απαντησαν πολλοι απότομα αλλα επειδη το αλλο γραφειο που παιρνω καμια φορα δεν απαντούσαν έκλεισα με αυτους και τωρα ειναι στα αγαπημένα μια φορά τη βδομάδα στάνταρ, απλα κλεινεις β2β στα 80 η χαλαρωτικο στα 60 δεν επιβεβαιωνουν τιποτα στα τηλ. ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ νομιζω ειναι το ιδιο ργαφειο με https://www.massageway.gr/ ξεφυτρωνουν παντου να πουμε

Ισως κανω λαθος δεν εχω καταλαβει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γαμησέτα ναι τόσο πήγε κ σε μένα με Ξένια, καβλώνω όμως δεν μπορώ ρε φιλε
Οπως τα γραφεία ετσι και εσεις.. ανθιζετε και δε σας προλαβαίνουμε
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Η επίθεση των κλώνων! Πλάκα έχετε καραγκιοζάκια! Θα ήμουν αφεντικό ή προμότορας και θα έγραφα για αυτές τις εξωφρενικές τιμές που ζητούν οι λαδοκόρες από το συγκεκριμένο κατάστημα...πόσο βλάκες είστε!
Αφεντικο σιγα μην εισαι με τετοιο iq.. ενας καινουργιος κεφτές που βοηθαει να εχουν ντόρο τα γραφεί,ισως.. τραβά τωρα, βλεπεις δε νομιζω οτι βοηθάς το νήμα. Την επομενη φορα αν ερθεις-ερθετε πιο έξυπνα ισως.. ανοίγεις λογ/σμο αραξε κανα μηνα-2 και θα εισαι πιο αποτελεσματικός στη δουλεια σου..
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Ήρεμος είμαι, το ότι είστε κλώνοι και βλάκες είναι μία απλή διαπίστωση...για ποιον τιμοκατάλογο του καταστήματος μιλάς; τις τιμές αυτές τις έμαθα σαν πελάτης...το τι δίνει ο καθένας εξαρτάται από το πόσο αντέχει η τσέπη του...αν εσένα αντέχει η τσέπη σου να δίνεις ένα 20ρικό να πας στη Φυλής...ούτε η δική μου τσέπη αντέχει σε συστηματική βάση αυτές τις τιμές και για αυτό τις περισσότερες τις έχω πάρει μία φορά και τέλος...
Και ξυπνησες 14/4 να μας ανοίξεις τα ματια βλακακο… καλυτερη συνεχεια εύχομαι
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
0
Έχει χαθεί η μπάλα
Νεφέλη από deluxe ζήτησε 200€ σύνολο να μείνει με εσώρουχα και μόνο φραπέ....
Φυσικά πήρε τα μεζεα μου και έφυγε με το 60αρι...
Όσο κι αν ήμουν με την μαλαπερδα κάγκελο αλλά καλύτερα να την παίξω εγώ και να γλιτώσω τα χρήματα....
Τόσα δεν δίνω σε καμία τους
Κανα 3μηνο πριν ειχα πάρει μια osmose δεν θυμάμαι Μαρία νομίζω, μέτρια.. Απο μόνη της μου λέει για φραπέ χωρίς να εχω ρωτήσει γενικα εγω.. Της λεω δηλαδή 120 σύνολο? Λέει ναι.. Της βγάζω απο city tour ενα αρχιμουνι.. Και της λέω με 140 την κανω αλογο.. Τι καλύτερο μπορείς να κάνεις απ αυτην?? Παγωτό η λεγαμενη.. Ετσι θέλουν ακυρο.. Ολα τα άλλα να αγαπιομαστε
 

niar1988

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Απο σιλκ επίσης ζωή ,,,,,εχω κανονισει 2 φορες μαζι της γτ νόμιζα οτι την δευτερη φορα θ ειμαι πιο τυχερός , τελικα πάντα μενει με τ ρουχα και το μονο που κανει ειναι φραπέ με συν 30 …..
Καλημέρα! Θα συμφωνήσω με τον φίλο. Ακριβώς ίδια εμπειρία καθώς την βρίσκω όμορφη και ήθελα να ξαναπροσπαθήσω.. Επίσης λίγο αλλοπρόσαλλη στην συμπεριφορά όπως έχουν αναφέρει και άλλοι. Πάμε για άλλα..!
 

niar1988

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
απο secret λεει προχωρανε ολες.επιβεβαιωνει/διαψευδει κανεις που χει δοκιμασει+εντυπωσεις?
Καλημέρα! Η Ντέπη που δοκίμασα προχωράει μέχρι καλαμάκι. Νομίζω την είχα δει και ως Ναταλία / Νάταλι (δεν θυμάμαι ακριβώς) στο VIP.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrEco

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
Έχει χαθεί η μπάλα
Νεφέλη από deluxe ζήτησε 200€ σύνολο να μείνει με εσώρουχα και μόνο φραπέ....
Φυσικά πήρε τα μεζεα μου και έφυγε με το 60αρι...
Όσο κι αν ήμουν με την μαλαπερδα κάγκελο αλλά καλύτερα να την παίξω εγώ και να γλιτώσω τα χρήματα....
Τόσα δεν δίνω σε καμία τους
Σωστος τι 200 ρε παμε καλα ουτε για αστειο εγω οσο και μουναρα να ειναι + 20 ο φραπες και αυτό ειναι
με 200 κανουμε πάρτυ . σιγα μην τα δωσουμε να μας την παιξει μια αλβανιδα βρε ουστ
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Σωστος τι 200 ρε παμε καλα ουτε για αστειο εγω οσο και μουναρα να ειναι + 20 ο φραπες και αυτό ειναι
με 200 κανουμε πάρτυ . σιγα μην τα δωσουμε να μας την παιξει μια αλβανιδα βρε ουστ
Συμφωνώ απόλυτα....
Αν θέλουν 150-200αρια
Πας σε cg και έχεις 2 πιστολιες κιόλας....
Άιντε με την κάθε Παρθενόπη....
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου. Είσαι σίγουρος για τα ποσά που γράφεις ; Ειδικά για Χριστίνα αυτή δεν ειναι Αλβανίδα. Είναι Ρουμάνα και για φραπέ ζητάει 20,30€. Έχει αναφερθεί και στο παρελθόν. Υπάρχει επίσης και η Χριστιανα που ούτε αυτή είναι Αλβανίδα. Ελληνίδα είναι και αυτή σου λέει στο τέλος δώσε μου ότι θες. Δεν έχει Αλβανίδα Χριστίνα.
Καλημέρα φίλε, το έγραψα και παραπάνω η Χριστίνα δηλώνει Ρουμάνα αλλά μάλλον είναι Αλβανίδα. Αυτή την εντύπωση έχω.Για την Χριστιάννα δεν γνωρίζω δεν την έχω πάρει. Για τα ποσά που γράφω είμαι σίγουρος. Μου είχε ζητήσει +100 ευρώ για φραπέ και τελικά έμεινα στο μασάζ.
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
114
Πόντοι
0
Αφεντικο σιγα μην εισαι με τετοιο iq.. ενας καινουργιος κεφτές που βοηθαει να εχουν ντόρο τα γραφεί,ισως.. τραβά τωρα, βλεπεις δε νομιζω οτι βοηθάς το νήμα. Την επομενη φορα αν ερθεις-ερθετε πιο έξυπνα ισως.. ανοίγεις λογ/σμο αραξε κανα μηνα-2 και θα εισαι πιο αποτελεσματικός στη δουλεια σου..
Αποφασίστε βλάκες που είμαι προμότορας στο Massaua ή στο Deluxe;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056
Βλακας ειναι, το πα και γω.Ποιοι τον στειλανε δεν καταλαβα
Αργά ή γρόγηρα πάντα μαθαίνουμε ποιοί στέλνουν τον κάθε προμότορα.
Όπως οι πουτάνες, έτσι κι αυτοί, θέλουν να κρυφτούν αλλά η χαρά δεν τους αφήνει
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
φιλος το σιλκ γενικα εχει και πολυ καλο τηλ κεντρο εαν ρωτήσεις διακριτικα και οχι χύμα θα σε καθοδηγησουν σε πιο ασφαλες επιλογές .....
Πώς ρωτάς διακριτικά δηλαδή;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
Δε θυμαμαι τόσοι που ειναι. ενας απο τους τελευταίους που ειχαν μπαναρει εννοω..
λες για τον κλωνο του σκουπιδιου sexy captain, το qbathens που σκοτωνομουνα απο οταν εσπασε εξαιτιας του η Κων/να?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom