Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Εβελίνα από prive!!! Λοιπόν είναι πετιτ χαμογελαστή αλανακι ! Ηλικία πάνω από 40! Όποιος θέλει ένα καλό μασάζ (πατούσες κεφάλι) ας δοκιμάσει!!!θα περάσει σίγουρα κι καλά!!!! Αν φερθείτε όμορφα στα κορίτσια από την αρχή δε θα έχετε κανένα παράπονο!!!! Σε λίγες μέρες θα φύγει λέει ! Nuru είχαμε κι άλλα είχαμε!
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Θα θέλαμε περισσότερα για την συγκεκριμένη...Το ότι είναι όμορφη ,μικρή, αρχάρια και αβγαλτη τραβάει ιδιαίτερα το ενδιαφέρον .
Τις πολυχρησιμοποιημενες μέσα στο χρόνο και από όλους τους πελάτες τι να τις κάνουμε?Άσε που οι περισσότεροι ξέρουμε τα πάντα,από τόσα γραφεία που έχουν περάσει,δεν περιμένουμε κάποια καινούργια αναφορά.
Τι άλλο θες δηλαδή να σου στέλω κάνα βίντεο με το μασάζ?????είναι μαγκωμενη ! Θέλει τρόπο και χρόνο η μικρή! Για μένα δε κάνει γι αυτή τη δουλειά
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
14
Like
2.126
Πόντοι
2.487
Τι λες ρε άσχετε!!! Έχετε γραφτει όλοι οι μυρωδιαδες εδώ μεσα
ειμαι παλιος βλακακο(αληθινος οχι ντεμεκ σαν εσενα). 4 κριτικες εχεις γραψει 17 χρονια και σε αυτες προμοταρεις.βουλωνε σου λεω βλακακο φτωχομπινε ιδιοι ειστε με τον αλλο που πηγες να κραξεις αλλα εισαι και 5 χρονια χειροτερος
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
ειμαι παλιος βλακακο(αληθινος οχι ντεμεκ σαν εσενα). 4 κριτικες εχεις γραψει 17 χρονια και σε αυτες προμοταρεις.βουλωνε σου λεω βλακακο φτωχομπινε ιδιοι ειστε με τον αλλο που πηγες να κραξεις αλλα εισαι και 5 χρονια χειροτερος
Πίσω από το πληκτρολόγιο είσαι μάγκας??? Έλα από κοντά
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: MrEco

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Καμιά κριτικη έχεις γράψει??? Η μόνο γράφεις και ρωτάς????
Μικρή Λουλού γιατί νευρίασες???
Επειδή η προσπάθεια σου να προμοταρεις δεν πήγε καλά...?δε σου αρεσε που ρωτήσαμε για κοπελα του prive .. περίμενες κάτι άλλο και στεναχωρέθηκες που δεν ανταποκρίθηκαμε?
Ήθελες για την άνω των 45 να ρωτήσουμε?η για την άλλη που την έχει πάρει όλοι η Αθήνα???
Χαχαχαχαχα....
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Η Αναστασία που λετε βγαζει κ ρουχα κανονικά εμεινε με τ κατω εσώρουχο το στηθος της ειναι σιλικόνη φτάσαμε μεχρι πιπα που τ κατάπιε αλα μ στοίχισε ακροιβα σύνολο 150 ευρο ενώ θ ηθελα ν την γαμησω την επομενη φορα δεν θ το κανω γτ θ ζητήσει πολλά οποτε και ειναι στα ΔΕΝ
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Μικρή Λουλού γιατί νευρίασες???
Επειδή η προσπάθεια σου να προμοταρεις δεν πήγε καλά...?δε σου αρεσε που ρωτήσαμε για κοπελα του prive .. περίμενες κάτι άλλο και στεναχωρέθηκες που δεν ανταποκρίθηκαμε?
Ήθελες για την άνω των 45 να ρωτήσουμε?η για την άλλη που την έχει πάρει όλοι η Αθήνα???
Χαχαχαχαχα....
Πόσο βλάκας είσαι ρε φίλε????
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Πόσο βλάκας είσαι ρε φίλε????
Ρεζίλι πάντως σαν εσένα δεν έχω γίνει ποτέ...σε ξεμπροστιασε ο άλλος παραπάνω.
Αλήθεια τωρα την Αναστασία την έχεις δει ποτέ?
Χαχαχαχαχα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Αναστασία που λετε βγαζει κ ρουχα κανονικά εμεινε με τ κατω εσώρουχο το στηθος της ειναι σιλικόνη φτάσαμε μεχρι πιπα που τ κατάπιε αλα μ στοίχισε ακροιβα σύνολο 150 ευρο ενώ θ ηθελα ν την γαμησω την επομενη φορα δεν θ το κανω γτ θ ζητήσει πολλά οποτε και ειναι στα ΔΕΝ
Ευχαριστούμε φίλε...
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Ρεζίλι πάντως σαν εσένα δεν έχω γίνει ποτέ...σε ξεμπροστιασε ο άλλος παραπάνω.
Αλήθεια τωρα την Αναστασία την έχεις δει ποτέ?
Χαχαχαχαχα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ευχαριστούμε φίλε...
Άκου βλάκα η Αναστασία ήρθε σπίτι μου με μάλλινο παντελόνι μάλλινο φούτερ μπουφάν και σκούφο! Έβγαλε το μπουφάν και το σκούφο το μαλλί της ήταν ίσιο όχι μπούκλες!!!!έκανε μασάζ μετά μόνο χειρομαλαξη !! Πήρε 100 ευρώ !!! Εντάξει βλακακο!! Τα λεφτά που έχω δώσει σε μασάζ εδώ μέσα δε τα έχεις δει ούτε στον ύπνο σου ! Δε προματαρω κανέναν και καμιά
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Αναστασία από prive ! Λοιπόν το κορίτσι είναι φρέσκο ηλικία περίπου 22-23 ομορφούλα καλό σώμα όσο μπόρεσα να δω!!! Εδώ σταματάνε τα καλά!!! Είναι αρχάρια και αυτό φαίνεται αμέσως!! Προσπαθεί στο μασάζ αλλά δεν !!! Στα υπόλοιπα θα πω ότι δεν έβγαλε τίποτα μόνο το μπουφάν! Χρειάζεται πολλά χιλιόμετρα ακόμα
ειναι αρκετό καιρο η κοπελα στο χωρο, ηταν και σε αλλο γραφειο. Αρκετα έμπειρη και ακριβή , αρχάρια δεν την λες σιγουρα.. ομορφη αλλα τα λεφτα αυτα που ζηταει δεν τα αξιζει.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
ειναι αρκετό καιρο η κοπελα στο χωρο, ηταν και σε αλλο γραφειο. Αρκετα έμπειρη και ακριβή , αρχάρια δεν την λες σιγουρα.. ομορφη αλλα τα λεφτα αυτα που ζηταει δεν τα αξιζει.
Τι να σου πω ρε φίλε κάνω μασάζ πάνω από 20 χρόνια η κοπέλα είναι όμορφη αλλά δε το χει!τη ρώτησα πριν το μασάζ τι κάνει έξτρα και μου λέει μόνο χέρι!!!! Ξαναλέω μου έκανε μασάζ με τα ρούχα της μόνο το σκούφο έβγαλε!
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Άκου βλάκα η Αναστασία ήρθε σπίτι μου με μάλλινο παντελόνι μάλλινο φούτερ μπουφάν και σκούφο! Έβγαλε το μπουφάν και το σκούφο το μαλλί της ήταν ίσιο όχι μπούκλες!!!!έκανε μασάζ μετά μόνο χειρομαλαξη !! Πήρε 100 ευρώ !!! Εντάξει βλακακο!! Τα λεφτά που έχω δώσει σε μασάζ εδώ μέσα δε τα έχεις δει ούτε στον ύπνο σου ! Δε προματαρω κανέναν και καμιά
Όλες οι αναρτήσεις εν τω μεταξύ δείχνουν και το επίπεδο σου ..Όταν ο λόγος σου δεν έχει βάση και δεν μπορείς να σταθείς σε μια κουβέντα με σωστά επιχειρηματα αρχίζεις να βρίζεις το συνομιλητή σου ...προφανώς στη γειτονιά σού έτσι μιλάτε,στην δική μου γειτονιά επειδή δεν μιλάνε έτσι και αυτή τη στιγμή ρίχνω και το δικό μου το επίπεδο που ασχολούμαι μαζί σου...σε αφήνω να συνεχίσεις το έργο σου!!!!
Καλές γιορτές, κρατά και λίγα χρήματα για κάτι άλλο,είναι κρίμα να τα τρως όλα σε πουτανες και λαδοκορες :hi:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Όλες οι αναρτήσεις εν τω μεταξύ δείχνουν και το επίπεδο σου ..Όταν ο λόγος σου δεν έχει βάση και δεν μπορείς να σταθείς σε μια κουβέντα με σωστά επιχειρηματα αρχίζεις να βρίζεις το συνομιλητή σου ...προφανώς στη γειτονιά σού έτσι μιλάτε,στην δική μου γειτονιά επειδή δεν μιλάνε έτσι και αυτή τη στιγμή ρίχνω και το δικό μου το επίπεδο που ασχολούμαι μαζί σου...σε αφήνω να συνεχίσεις το έργο σου!!!!
Καλές γιορτές, κρατά και λίγα χρήματα για κάτι άλλο,είναι κρίμα να τα τρως όλα σε πουτανες και λαδοκορες :hi:
Ποιο επίπεδο έχεις ??? Να ρίχνεις λάσπη????? Εγώ. Φίλε πληρώνω και ενημερώνω!! Εσύ τι κάνεις ?? Με αποκαλείς προμοτορα και ψεύτη?? Ψωνίζω πολύ καιρο από ,deluxe και τελευταία από prive!!! Άμα ο εγκέφαλος σου είναι περιορισμένων δυνατοτήτων δε σου φταίω εγώ !!!! Άμα θες σου λέω ακριβώς πώς μου ήρθε Αναστασία και μάρκα παπουτσιών! Για αυτό πρόσεχε λίγο όταν κάποιος προσπαθεί να γράψει πως πέρασε μη πετάγεσαι σα τη πουτσα !! Πάρε κι εσύ Αναστασία να μας πεις πως περασες
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Τι να σου πω ρε φίλε κάνω μασάζ πάνω από 20 χρόνια η κοπέλα είναι όμορφη αλλά δε το χει!τη ρώτησα πριν το μασάζ τι κάνει έξτρα και μου λέει μόνο χέρι!!!! Ξαναλέω μου έκανε μασάζ με τα ρούχα της μόνο το σκούφο έβγαλε!
Στο οτι δε το χει,Ισχυει.. καλα ναι , και σε εμενα απο το 2ο ραντεβου ειχε ανοιχθεί..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom