Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
8
Like
4.241
Πόντοι
736
ολγα ή μαρια απο deluxe;
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
μαγκες μου ολα τα μασαζ κατ οικον προσπαθουν με καθε τροπο να σε ξεγελασουν να σπρωξουν τις λαδοκορες τους με ενα σωρο κολπακια φθηνα , για να κονομανε......
μονο η Τεα παιζει σοβαρα επαγγελματικα καθαρα στο χωρο , ολοι εχετε φαει φολες και ξερετε....
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
8
Like
4.241
Πόντοι
736

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
μαγκες μου ολα τα μασαζ κατ οικον προσπαθουν με καθε τροπο να σε ξεγελασουν να σπρωξουν τις λαδοκορες τους με ενα σωρο κολπακια φθηνα , για να κονομανε......
μονο η Τεα παιζει σοβαρα επαγγελματικα καθαρα στο χωρο , ολοι εχετε φαει φολες και ξερετε....
...συμφωνω μαγκα μου! Πηρα απο Τεα προχθες, την Ναγια, για δυο ωρες με μασαζ-νουρου και ολα τα κολπα μεσα + στοματικο (χωρις οριο, οσες φορες αντεχετε να χυσετε) στο συνολο 140 ευρω (120 υπηρεσιες μασαζ+20 στοματικο)!
Εχω γραψει την φαση στο νημα της Τεα.
:hi:
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Θα μπορουσες να γραψεις λεπτομεριες μηπως φιλε? Για να προστατεψεις και κανεναν αλλον μπας και σοβαρευτουν και βαλουν μυαλο
Καλησπέρα. Κατ αρχην καμια σχεση με τη φωτο. Κλασική περίπτωση αλλα μιλαμε αλλο πράμα εδω. Το προσπερναμε αυτό Ατονο και ανύπαρκτο μασάζ απλό χαίδεμα και πολύ λέω, στα υπόλοιπα φόρεσε ενα προφυλακτικό και άρχισε να προσπαθει να με τελειώσει χωρις τιποτα παραπάνω, τον πηρε και στο στόμα απο απόσταση, καμια σωματική επαφή μαζί μου αν τυχον την ακουμπαγα σε κανα χερι η κάνα ποδι τραβιότανε. Καποια στιγμή ακουμπησε ενα ποδι μου πανω της οπως με χαιδευε και τραβηχτηκες με μια γριμάτσα λεγοντας...πως θα παω εγω σπίτι τώρα εχω λάδια...

Το παίζει Τρικαλινή ενω είναι Αλβανάκι (Δεν καταλαβα γιατι εμενα προσωπικα μου αρεσουν οι Αλβανιδες). Οταν τη ρωτησα μέχρι που πας μου είπε : "μέχρι τη πίπ@' ακριβως όπως το λέω.. μου ρθε να βαλω τα γέλια..

Το βασικότερο ειναι οτι δεν μου έδωσε απολύτως καμία αίσθηση σε κανεναν τομέα.

Και στο τέλος το καλύτερο, είχα κάτι λουλουδια στο γραφειο κανω κατασκευες και τις αρεσαν και οταν της ειπα να της φτειαξω κάτι την επόμενη φορα μου λεει οχι θα το παρω τωρα, και αρχισε να μαζευει χωρις να με ρωτησει....όχι που δεν θα τις εδινα αλλα....

Απ τις λίγες φορες που έκλαψα τα λεφτά μου αν ήταν εστω και κοντα στο μετριο δεν θα εγραφα κάτι γιατι ειπαμε γουστα ειναι, στιγμη μπορει να μην ταιριάξει κτλ κτλ. Αλλα εδω δεν....
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Έκανα ποστ για την κυρία Μαίρη από τα Άνω Πατήσια σε περίπτωση που κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει την κυρία ώστε να πάω ή όχι
Από τη στιγμή που δεν έχω λάβει κάποια πληροφορία θα προχωρήσω σε καταδρομική ώστε να διαπιστώσω την ποιότητα των υπηρεσιών της
Μόλις συμβεί αυτό θα ενημερώσω όπως το κάνω χρόνια τώρα.
πμ συναγωνιστών δεν έχουν νόημα πριν το ραντεβού μου
Τελικά gari έκανες τίποτα με Μαίρη ? Έχεις info... ?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
καλημερα μαγκες. Μια Emily απο ινστα και καταγωγη απο Ουκρανια που κανει μασαζακι εχει κανεις ιδεα αν ειναι καλη? Θελει 100 το λιγοτερο για μια ωρα και στο τελος εκτονωση με χερι, τιποτα π[αραπανω. Το μασαζ βεβαια ειναι και οι 2 γυμνοι και εχει και πιασιματα λεει αλλα οχι στην περιοχη του εσωρουχου της χαχαχαχ
Αν είναι αυτή η _osc..... της είχαν banarei και το προφίλ έκανε νέο...ναι όπως τα λες είναι.. αλλά χάλια στη φάτσα ρε συ... παίζει και να τερματίζει.. αλλά με τέτοια φάτσα.. εμένα δε με τρελαίνει... και για τα λεφτά που θα ζητάει extra....μπααααα..... Αν ξέρει κανείς ενημερώνει..
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
90
Like
134
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, αυτό το privemassage που γράφει εδώ τις προσφορές και στο viber είναι ως vip massage λεει κάτι? Αν ναι ποια κοπέλα προτείνετε?
 

Spyrakossss

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχουμε εικόνα για Έλενα από nuru massage ? Φάση σώμα κτλπ
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
87
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, αυτό το privemassage που γράφει εδώ τις προσφορές και στο viber είναι ως vip massage λεει κάτι? Αν ναι ποια κοπέλα προτείνετε?

καμία προφανώς!δεν διαβάζεις ότι στέλνει φωτογραφίες με φωτοσοπ και κοροϊδεύει το κόσμο;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456
Παιδιά έχουμε εικόνα για Έλενα από nuru massage ? Φάση σώμα κτλπ
Σε λάθος νήμα ανέβασες ! Υπάρχει νήμα για το nuru massage ,ενημερωτικά μία μόνο κριτική ανέβηκε και αυτή όχι και τόσο καλή.
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
καμία προφανώς!δεν διαβάζεις ότι στέλνει φωτογραφίες με φωτοσοπ και κοροϊδεύει το κόσμο;
Θα συμφωνήσω με τον Πέτρο, αλλα μου φαίνεσαι Πέτρο αρκετα ενημερωμένος και ενεργος για τον χρονο που εισαι εγγεγραμμένος εδω… θες να μας πεις και ποιο γραφειο ειναι το «αγαπημενο» σου, να μην μας κρατάς σε αγωνία ομως..
Φιλε ζακ;;!
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Θα συμφωνήσω με τον Πέτρο, αλλα μου φαίνεσαι Πέτρο αρκετα ενημερωμένος και ενεργος για τον χρονο που εισαι εγγεγραμμένος εδω μεσα… θες να μας πεις και ποιο γραφειο ειναι το «αγαπημενο» σου, να μην μας κρατάς σε αγωνία ομως..
Γιατι σε κοβω για φιλαρακι
του pookierock για καποιο λογο και για καινουργιο κλώνο γνωστού γραφειου με 2 θυγατρικες εταιρίες…..
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Πως κανει φουλ χωρις να σε ξεβρακωνει ;
Ξεβρακώνει εννοούσα δεν σε μαδάει οικονομικά

Δεν είσαι κ σπίρτο μάγκα μ
Δεν τα πιάνεις αγόρι μ

Μασημένη τροφή θέλεις

Η Μαρία ντελουξ είναι μια 45+
Με βυζαρες
Κορμάρα από Ρωσία
Που με 120 ευρώ κάνει σεξ
Κ καλό μασάζ

Τψρα που στο έκανα λιανά το έπιασες ;
Η θέλεις κ υπότιτλους ;
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Τα περισσότερα ψεύτο γραφεία που είναι κ παράνομα τα περισσότερα
Κοίτανε να σπρώχνουν το κάθε μπαζο
Ένας τρόπος είναι το φωτοσοπ κ οι ψευδής πληροφορίες που μας δίνουν

Μαύρο στη συστηματική απάτη
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ VIP MASSAGE ΕΩΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

90 λεπτα μυοχαλαρωτικό μασάζ μόνο στα 70 ευρώ

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Lomi Lomi & body to body απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ
( 60 Λεπτά Lomi Lomi + 30 λεπτά Body to Body )

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Μυοχαλαρωτικό & body to body απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ
( 60 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό + 30 λεπτά Body to Body )

Αποκλειστική προσφορά

Τιμή γνωριμίας για Νέους πελάτες της εταιρίας απο 12:00 μέχρι 18:00

Καθημερινά & ΣΚ

Η μια ωρα χαλαρωτικό μασάζ Μονο

50 Ευρω

Απο 1 Δεκεμβριου εως 15 Δεκεμβρίου

Οταν κλείνετε 2 μασάζ την ίδια μέρα το πρώτο ειναι κανονικά στη τιμή των 60 το δεύτερο μασάζ είναι σε εκπτωση -10% δήλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασάζ τον ίδιο μηνα , το 6ο μασάζ είναι δώρο το 50% δηλαδή 30 ευρώ


Να σας ενημερωσω οτι ξεκινησαν νεες κοπελες θεραπευτριες

Φαιη .. τζενη...ζετα...Στελλα

Λιζα..ευα...αναστασια

Ενημερωθειτε αμεσα μεσω viber / whats app
698 0 280 270
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Ξεβρακώνει εννοούσα δεν σε μαδάει οικονομικά

Δεν είσαι κ σπίρτο μάγκα μ
Δεν τα πιάνεις αγόρι μ

Μασημένη τροφή θέλεις

Η Μαρία ντελουξ είναι μια 45+
Με βυζαρες
Κορμάρα από Ρωσία
Που με 120 ευρώ κάνει σεξ
Κ καλό μασάζ

Τψρα που στο έκανα λιανά το έπιασες ;
Η θέλεις κ υπότιτλους
Μαθε τροπους και ασε τις ειρωνειες εξυπνακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom