Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
124
Πόντοι
1
Απο vip εχει παρει κανεις κανα τεμαχιο τωρα τελευταια?
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
μπορεί να έχει αλλάξει όνομα
Σημερα ρωτησα το γραφειο και μου ειπαν οτι ειναι σε αδειουλα. Ρωτησα οταν γυρισω μετα απο καμια 10αρια μερες Αθηνα θα ειναι διαθεσιμη ? απαντησαν ...ισως. Συμπερασματα δικα σας
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.938
Πόντοι
1.416
Ανδρομάχη μετακόμισε στο Joy με το ίδιο όνομα νομίζω.
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα παιδιά!! Νέο μέλος, παλιός στο άθλημα με μεγάλα διαλλείματα φυσικά κατά καιρούς. Πρόσφατες δύο συναντήσεις με Μαριάννα από Osmose. Να το πω χημεία; Είμαι και βυζολάγνος...πέρασα πολύ καλά προσωπικά
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
124
Πόντοι
1
Επειδη το σαιτ αυτο ειναι ευτυχημα για οποιον θελει να βρει πληροφοριες να μαθει και τετοια αναλογα με το νημα που βρισκεται θα πω ενα δυο πραγματα συγκεκριμενα για το μασαζ στο σπιτι εχουμε χαλασει πολλα λεφτα για να μαθουμε πληροφοριες την εχουμε πατησει με φολες και αλλα τετοια οταν σας δινουμε μια πληροφορια ειναι με προσωπικες εμπειριες δεν ειμαστε υποχρεωμενοι...επισης μεγαλο ρολο στο να κλεισεις τα πουτανακια ηια ραντεβου θελει μια προσεγγιση εναν ωραιο τροπο ωστε να νιωσει και αυτη μια οικειοτητα οσο βιζιτα και να ειναι.επισης οπες αυτες ππυ αλλαζουν προφιλ στο φεις στο ινστα γνωριζουν οτι ειναι παρανομες με προσχημα το μασαζ δηθεν δεν ειναι πουτανες....λογου χαρη η ελενη η μιλφαρα...σορυ που κουρασα αλλα με ζαλισανε μερικοι
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κατι για την παρακάτω αγγελία στην xe..

Εμπειρη μασέζ αναλαμβάνει Χαλαρωτικό Full Body, Θεραπευτικό Deep Tissue και Thai oil μασάζ, σε χώρο της δικής σας επιλογής. Η επικοινωνία μαζί της για ραντεβού, γίνεται με μηνύματα Whatsapp ή Viber ή SMS στον αριθμό που αναγράφεται παρακάτω. Δεν θα δίδεται απάντηση σε απ' ευθείας τηλεφωνικές κλήσεις. Αμοιβή μίας ώρας 40€. Ωρες εργασίας: 1:00 μ.μ. - 9:00 μ.μ. καθημερινά, Σαββατοκύριακα και αργίες, 6942/638884

Εχω επικοινωνήσει με μηνύματα αλλά επειδή δεν δέχτηκε ποτέ να μιλήσουμε δεν προχώρησα παρακάτω.
Μήπως εχει κανει κάποιος το cascaντεριλικι?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος κατι για την παρακάτω αγγελία στην xe..

Εμπειρη μασέζ αναλαμβάνει Χαλαρωτικό Full Body, Θεραπευτικό Deep Tissue και Thai oil μασάζ, σε χώρο της δικής σας επιλογής. Η επικοινωνία μαζί της για ραντεβού, γίνεται με μηνύματα Whatsapp ή Viber ή SMS στον αριθμό που αναγράφεται παρακάτω. Δεν θα δίδεται απάντηση σε απ' ευθείας τηλεφωνικές κλήσεις. Αμοιβή μίας ώρας 40€. Ωρες εργασίας: 1:00 μ.μ. - 9:00 μ.μ. καθημερινά, Σαββατοκύριακα και αργίες, 6942/638884

Εχω επικοινωνήσει με μηνύματα αλλά επειδή δεν δέχτηκε ποτέ να μιλήσουμε δεν προχώρησα παρακάτω.
Μήπως εχει κανει κάποιος το cascaντεριλικι?
Πανελλήνιας Ένωσης Αξιωματικών Λιμενικού Σώματος
Τηλέφωνο Προέδρου: 6942638884:2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Ανδρομάχη μετακόμισε στο Joy με το ίδιο όνομα νομίζω.
Nαι εχει παει στο joy, η ιδια ακριβως ειναι, προχωραει χαλαρα, απο μασαζ ασχετη γενικα. Μου βγαζει μια συνολικη ξενερα και χαζομαρα.

Σχετικα με Σαμιρα που ειχα γραψει πριν για τους υπολοιπους η καθαριοτητα προκυπτει απο ζητηματα που εκανε στον χωρο και δεν μπορω να περιγραψω εδω γιατι υπαρχουν και ρουφιανοι. Οχι η καθαριοτητα δεν κρινεται μονο απο το αν προχωραει καποια.
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Και πραγματι ισχυει αυτο που λεει ο τυπος πανω, οσες ειναι καλες , δηλαδη κανουν και μασαζ + εξτρα χωρις να τα χρεωνουν ακραια, συνεχιζουν μονες τους και καλα κανουν.
Γιαυτο και παντα κασκαντερ σε καινουριες μεχρι να κατσει η καλη, αναμεσα σε παρα πολλες φολες που πρεπει να ποσταρουμε εδω για να σωζουμε κοσμο.
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
124
Πόντοι
1
Και πραγματι ισχυει αυτο που λεει ο τυπος πανω, οσες ειναι καλες , δηλαδη κανουν και μασαζ + εξτρα χωρις να τα χρεωνουν ακραια, συνεχιζουν μονες τους και καλα κανουν.
Γιαυτο και παντα κασκαντερ σε καινουριες μεχρι να κατσει η καλη, αναμεσα σε παρα πολλες φολες που πρεπει να ποσταρουμε εδω για να σωζουμε κοσμο.
Σωστα τα λες επισης να προτιμαμε ανεξαρτητες γιατι δε βαρανε τοσο πολυ στο κοστος οπως και ειναι πιο δοτικες το εχω γραψει πιο πανω ευτυχως εχω 2 με 3 περιπτωσεις και συνεχιζω το ψαξιμο οσοι εχουν ας ερθουν με πμ
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Μήπως έχει κανένας εμπειρία με Χριστίνα από RedMassage; Δεν βρήκα κάτι στο forum. Προχωράει;

1683278876557.jpg
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Nαι εχει παει στο joy, η ιδια ακριβως ειναι, προχωραει χαλαρα, απο μασαζ ασχετη γενικα. Μου βγαζει μια συνολικη ξενερα και χαζομαρα.

Σχετικα με Σαμιρα που ειχα γραψει πριν για τους υπολοιπους η καθαριοτητα προκυπτει απο ζητηματα που εκανε στον χωρο και δεν μπορω να περιγραψω εδω γιατι υπαρχουν και ρουφιανοι. Οχι η καθαριοτητα δεν κρινεται μονο απο το αν προχωραει καποια.
Ναι ισχυει μίλησα με massage joy και πήγε εκεί αλλά δεν είχε κενο παιδιά με το μαλακό όμως θελουμε και μεις τη κορασίδα..
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, ειμαι απο ηρακλειο και τελος του μηνα θα ειμαι για λιγες μερες αθηνα..εχετε να προτεινετε κανενα κοριτσι να ερθει για μασαζ στο airbnb που θα μενω? κυριως με νοιζει να εχει βυζαρες και να προσφερει φραπε..οποιος μπορει ας βοηθησει
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
καλησπερα παιδια, ειμαι απο ηρακλειο και τελος του μηνα θα ειμαι για λιγες μερες αθηνα..εχετε να προτεινετε κανενα κοριτσι να ερθει για μασαζ στο airbnb που θα μενω? κυριως με νοιζει να εχει βυζαρες και να προσφερει φραπε..οποιος μπορει ας βοηθησει
Κλειώ από deluxe απλά νομίζω ζητάει αρκετά για αυτό ξεκαθάρισε από πριν για τα λεφτά
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.609
Κριτικές
13
Like
10.011
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα στα παιδιά!! Νέο μέλος, παλιός στο άθλημα με μεγάλα διαλλείματα φυσικά κατά καιρούς. Πρόσφατες δύο συναντήσεις με Μαριάννα από Osmose. Να το πω χημεία; Είμαι και βυζολάγνος...πέρασα πολύ καλά προσωπικά
τιμή για
μία ώρα; τι εξτραδάκια έκανε;
 

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
178
Πόντοι
0

Ξέρουμε κάτι γι αυτήν εδώ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom