Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Τ
Συμπαθητική κοπέλα.σχετικα εμφανίσιμη.μασαζ δε κάνει.
Εμένα δε μου άρεσε γιατί δεν είναι το στυλ μου.
τι εννοείς δεν κάνει μασαζ;τι κανεί δηλαδή;πάει παρακάτω;διαφώτισε μας γιατί είναι όπλο και έχει μπει στο στόχαστρο..
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
την εχω παρει 2 φορες
Κλειω από deluxe massage την πήρα και γω και οντως ότι έγραψες ισχυει..αδιανόητες τορπίλες πολύ hard body to body..από τα πιο ωραία body to body..άγριο όμορφο πρόσωπο ελληνιδας μελαχροινής και περπατημένης .. μασαζ τα βασικα..πεντακάθαρη και ευχάριστη..με παρότρυνση της τυπισας στο τηλέφωνο βλέπω να δοκιμάζω την εμπειρια με τα 4 χερια με την φιλη της την Ειρηνη..
 

Danaemassage

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
Συμπαθητική κοπέλα.σχετικα εμφανίσιμη.μασαζ δε κάνει.
Εμένα δε μου άρεσε γιατί δεν είναι το στυλ μου.
Καλησπερα .Μασάζ καλο κάνω σε όλους ΠΑΝΤΑ.
Ήρθες σε μένα και δε σου έκανα? Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: dem

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.332
Πόντοι
8.345
...εκτος απο το συγκεκριμενο κοριτσι που αναλυθηκε, το συγκεκριμενο γραφειο φαινεται να εχει καμμια εικοσαρια "νινακια" κ αλλα τοσα "ψωψωλινια"! Παιζει να ειναι αληθεια ή το κοβω για μουφα?!?!
Αυτο το νινακι το εχει τιμησει κανενας?

ειναι μουφα οι περισσοτερες, κλεμμενες φωτο και αγιος ο θεος

Σιγουρα καινουργιο μαγαζι της κυρα Χρύσας. Οποτε προσέξτε πολυ τι παραγγέλνεις και τι σου ερχεται...

δεν ειναι της Χρυσας, ειναι η ιδια μουφα με το massagenow, εξου και το ιδιο site με αλλα χρωματα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    610,4 KB · Εμφανίσεις: 52
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    664,8 KB · Εμφανίσεις: 49

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.332
Πόντοι
8.345
Καλησπερα .Μασάζ καλο κάνω σε όλους ΠΑΝΤΑ.
Ήρθες σε μένα και δε σου έκανα? Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση

Αμα σε λεγαν Αριαδνη θα εκανες με το ενα χερι σουηδικο, με το αλλο σιατσου και με το σωμα nuru ταυτοχρονα :tooth: :tooth: :tooth:

(inside joke)
 

Danaemassage

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2023
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
Αμα σε λεγαν Αριαδνη θα εκανες με το ενα χερι σουηδικο, με το αλλο σιατσου και με το σωμα nuru ταυτοχρονα :tooth: :tooth: :tooth:

(inside joke)
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω φτάσει σε τέτοια επίπεδα :P:P
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
109
Like
169
Πόντοι
1
Κλειω από deluxe massage την πήρα και γω και οντως ότι έγραψες ισχυει..αδιανόητες τορπίλες πολύ hard body to body..από τα πιο ωραία body to body..άγριο όμορφο πρόσωπο ελληνιδας μελαχροινής και περπατημένης .. μασαζ τα βασικα..πεντακάθαρη και ευχάριστη..με παρότρυνση της τυπισας στο τηλέφωνο βλέπω να δοκιμάζω την εμπειρια με τα 4 χερια με την φιλη της την Ειρηνη..
Κοστος για τα εξτρα?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.901
Πόντοι
5.595
Λογικά καλά θα ναι. Ρώτα τους .
Η εμφάνιση δεν έχει μεγάλη απόκλιση αλλά θα σου βγάλει να κάνεις εχτρα όταν δεν ορθώνει λέξη ? Κάνει σαν να πνίγεται. Δεν ήθελα να γράψω για αυτήν γιατί είναι λεπτό θεμα αλλά κάποιος την ανέβασε και πρέπει να του το πω. Τα λέει όλα ξεκάθαρα ότι έχει νοσηλευτεί στο προφίλ της . Αν επιτρποταν να ανεβάσω προφίλ θα βλέπατε . Όσο για το empire πας να με βγάλεις αναξιόπιστο αλλά για πάρε την διπολική διαταραχή να δεις αν έχω δίκιο. Δεν με ένοιαζε κσι πολύ η εμφάνιση οταν πνιγόταν μόνη της. Τι να επικοινωνήσεις ? Μέχρι να πει μια λέξη κάνει 2 λεπτά. Άστο. Γράφει και ο συναγωνιστής ότι έχω δίκιο περί αυτού. Εγώ έχω γράψει και για άλλα γραφεία και για σνεξαρτες κλπ . Δεν γράφω προμο. Εσύ κάτι κάνεις λογικά για να θίχτηκες. Όποιος θέλει το προφίλ της κυρίας να δει αν αυτά που λέω στέκουν μπορεί να μου στείλει μήνυμα
1.Λες: καποιος ρωτησε για την κοπελα και επρεπε να του τα πεις. Φανταζομαι οτι υπαρχουν τροποι πιο διακριτικοι, οπως πχ : "Συναγωνιστη, δεν βγαζει κατι ερωτικο/ εχει θεματα/ κεκεδιζει " ξερω γω. Αυτο απο το να βγαλεις το ιατρικο της ιστορικο στη φορα, απεχει αρκετα απο την διακριτικοτητα.
2."Ηρθαν κοντα τα κινητα σας και σου την εβγαλε προτεινομενη στα social": αν ηταν ετσι θα επρεπε να μου εχει βγαλει κι εμενα στα ξενοδοχεια τουλαχιστον καμια 20αρια κοπελες προτεινομενες τοσα χρονια.
3.Η διπολικη διαταραχη, αν ειναι αυτο που εχει, ειναι η μανιοκαταθλιψη και δεν ειναι σχιζοφρενεια ωστε να αποτελει κινδυνο για τους αλλους, παρα μονο για το ατομο που την εχει (πχ αυτοκτονιες). Γνωριζω διπολικο ατομο που ειναι μια χαρα λειτουργικο. Πριν βγαλεις στη φορα την κοπελα , δεν εψαξες εστω να δεις αν ειναι η διαταραχη της αξια αναφορας;
4.Οι πολλες δικαιολογιες μαζεμενες σε ενα επιχειρημα, αποδυναμωνουν το επιχειρημα και εξηγω:
-δεν επικοινωνουσε
-μου εβαλε πετσετα
-ειδα το προφιλ της και εκανα διαγνωση οτι ειναι τρελη
-ειχε τριχες απο γατα.
5.Επειδη το empire και οι τυπισες / τυποι απο εκει εχουν ιστορικο εδω μεσα, που εμπαιναν ως ανδρες και εγραφαν, δυσφημοντας ανταγωνιστες ή/και πελατες και επειδη πολυ αναλυτικος εισαι για το empire και ολα θετικα με αυτο τα εχεις γραψει, εμενα δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο οτι εισαι ενας απο εκει (και ο τροπος γραφης δηλαδη κατι μου βγαζει).

Anyway, επι του πρακτεου : μαυρο σε τετοια γραφεια σαν το massagenow,massagetop ή οπως διαολο λεγονται, με ενα καρο κλεμμενες ή ασχετες φωτο. Γενικα οπως εχουμε πει το θεμα του μασαζ εχει καταληξει σε τριτοκλασατες βιζιτες και τα amateur κοριτσια εχουν εξαφανιστει.
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
1.Λες: καποιος ρωτησε για την κοπελα και επρεπε να του τα πεις. Φανταζομαι οτι υπαρχουν τροποι πιο διακριτικοι, οπως πχ : "Συναγωνιστη, δεν βγαζει κατι ερωτικο/ εχει θεματα/ κεκεδιζει " ξερω γω. Αυτο απο το να βγαλεις το ιατρικο της ιστορικο στη φορα, απεχει αρκετα απο την διακριτικοτητα.
2."Ηρθαν κοντα τα κινητα σας και σου την εβγαλε προτεινομενη στα social": αν ηταν ετσι θα επρεπε να μου εχει βγαλει κι εμενα στα ξενοδοχεια τουλαχιστον καμια 20αρια κοπελες προτεινομενες τοσα χρονια.
3.Η διπολικη διαταραχη, αν ειναι αυτο που εχει, ειναι η μανιοκαταθλιψη και δεν ειναι σχιζοφρενεια ωστε να αποτελει κινδυνο για τους αλλους, παρα μονο για το ατομο που την εχει (πχ αυτοκτονιες). Γνωριζω διπολικο ατομο που ειναι μια χαρα λειτουργικο. Πριν βγαλεις στη φορα την κοπελα , δεν εψαξες εστω να δεις αν ειναι η διαταραχη της αξια αναφορας;
4.Οι πολλες δικαιολογιες μαζεμενες σε ενα επιχειρημα, αποδυναμωνουν το επιχειρημα και εξηγω:
-δεν επικοινωνουσε
-μου εβαλε πετσετα
-ειδα το προφιλ της και εκανα διαγνωση οτι ειναι τρελη
-ειχε τριχες απο γατα.
5.Επειδη το empire και οι τυπισες / τυποι απο εκει εχουν ιστορικο εδω μεσα, που εμπαιναν ως ανδρες και εγραφαν, δυσφημοντας ανταγωνιστες ή/και πελατες και επειδη πολυ αναλυτικος εισαι για το empire και ολα θετικα με αυτο τα εχεις γραψει, εμενα δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο οτι εισαι ενας απο εκει (και ο τροπος γραφης δηλαδη κατι μου βγαζει).

Anyway, επι του πρακτεου : μαυρο σε τετοια γραφεια σαν το massagenow,massagetop ή οπως διαολο λεγονται, με ενα καρο κλεμμενες ή ασχετες φωτο. Γενικα οπως εχουμε πει το θεμα του μασαζ εχει καταληξει σε τριτοκλασατες βιζιτες και τα amateur κοριτσια εχουν εξαφανιστει.
Σωστος!
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Εχεις καποιος εικονα αν η Νινα απο silk προχωρα στο παρασυνθημα?
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.162
Πόντοι
2.846
Κλειω από deluxe massage την πήρα και γω και οντως ότι έγραψες ισχυει..αδιανόητες τορπίλες πολύ hard body to body..από τα πιο ωραία body to body..άγριο όμορφο πρόσωπο ελληνιδας μελαχροινής και περπατημένης .. μασαζ τα βασικα..πεντακάθαρη και ευχάριστη..με παρότρυνση της τυπισας στο τηλέφωνο βλέπω να δοκιμάζω την εμπειρια με τα 4 χερια με την φιλη της την Ειρηνη..
Ειρήνη πριν ήταν vip;και τι τιμή έχουν τα 4 χέρια;
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Ειρήνη πριν ήταν vip;και τι τιμή έχουν τα 4 χέρια;
Παίζει γιατί και η κλειω ήταν στο vip απο ότι είπε..άρα και οι δυο θα εφυγαν από το vip και θα πηγαν στο deluxe πακέτο ..
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
245
Like
435
Πόντοι
21

Για εδώ έχουμε κάποια γνώμη ;
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Μας έχει πιάσει μια κωλομπιλαλα από προχθές με το massagetop ...ενώ ξέρουμε όλοι ότι είναι το massagenow ,χρόνια τώρα στην αγορά με μούφα φωτογραφίες κοριτσιών στην πλειοψηφία ,και ψευδοκειμενα από κάτω να συμπληρώνουν τον παραλογισμό....και όλα αυτά επειδή άλλαξαν το χρώμα .
Γαμω το μυαλό μας, καλά μας κάνουν !!!!!!
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
1
Like
5.151
Πόντοι
1.056
Μας έχει πιάσει μια κωλομπιλαλα από προχθές με το massagetop ...ενώ ξέρουμε όλοι ότι είναι το massagenow ,χρόνια τώρα στην αγορά με μούφα φωτογραφίες κοριτσιών στην πλειοψηφία ,και ψευδοκειμενα από κάτω να συμπληρώνουν τον παραλογισμό....και όλα αυτά επειδή άλλαξαν το χρώμα .
Γαμω το μυαλό μας, καλά μας κάνουν !!!!!!
Είπα και εγώ ένας δε θα βρεθεί να το πει;!να γειασει το χέρι σου μάστορα!αλλά μη χαλιεσαι και πολύ αφού δε βάζουν μυαλό ασ'τους να μάθουν αλλιως
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
416
Πόντοι
21
Μας έχει πιάσει μια κωλομπιλαλα από προχθές με το massagetop ...ενώ ξέρουμε όλοι ότι είναι το massagenow ,χρόνια τώρα στην αγορά με μούφα φωτογραφίες κοριτσιών στην πλειοψηφία ,και ψευδοκειμενα από κάτω να συμπληρώνουν τον παραλογισμό....και όλα αυτά επειδή άλλαξαν το χρώμα .
Γαμω το μυαλό μας, καλά μας κάνουν !!!!!!
Και λίγα μας κάνουν έπρεπε να πεις συνάδελφε…!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.648
Κριτικές
15
Like
6.332
Πόντοι
8.345
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom