Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
7
Like
2.912
Πόντοι
736

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Αν δεν έχεις πρόβλημα που παίρνει ψυχοφάρμακα και κολλάει όταν μιλάει πάρτην. Extra δεν κάνει ούτε κατά διάνοια όχι ότι μου το έβγαλε κιόλας να της το ζητήσω αλλά μου έβαλε πετσέτα στα κωλομέρια οπότε καταλαβαίνεις. Μετά τη συνάντηση μάλλον επειδή ήρθαν κοντά τα κινητά μας μου την έβγαλε και προσθήκη οπότε μπήκα στην περιέργεια να μπω στο προφίλ και μίλαγε για ψυχιατρικές κλινικές και λέω φτηνά τη γλιτώσαμε. Επίσης τα ρούχα που φόραγε ήταν γεμάτα τρίχες από γάτο
Απο που προκυπτει οτι παιρνει ψυχοφαρμακα; απο το προφιλ της; επισης, στη μεταξυ σας επικοινωνια, φανηκε να λεει κατι τρελο; ουτε αν ηταν ωραια σαν εμφανιση, ουτε για το μασαζ της μας λες. Το πρωτο που μας λες ειναι οτι παιρνει ψυχοφαρμακα (ενω ολες οι αλλες ειναι ισορροπημενες). Εμενα ολο αυτο μου κανει για δυσφημιση. Το empire τι λεει; καλα;
 

bargeo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα, έχει κανείς εμπειρια από Danae massage?
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
7
Like
2.980
Πόντοι
736

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
800
Πόντοι
96
Είπα να δοκιμάσω από secret massage Λουίζα. Καμία σχέση οι φωτογραφίες που έχουν στο site με την κοπέλα που είδα. Πολύ μεγάλη κοιλιά, ξεχειλωμένο σώμα, ανύπαρκτο μασάζ. Μιλάμε για αναλογίες ταλαιπωρημένης πενηντάρας. Με το που μπαίνει αρχίζει τον τιμοκατάλογο και τα mind games τύπου «όταν λέει κάτι ο πελάτης στο γραφείο από πριν, αυτό το πρόγραμμα πρέπει να γίνει» ή «από τη στιγμή που ήρθα πρέπει να πληρωθώ», χωρίς να την εκφράσω κάποια αντίρρηση και λες και τα γραφεία και οι ίδιες λειτουργούν σε πλαίσιο νομιμότητας... Αλλά ας μην πάμε παραπέρα... Πολλά δερματικά σημάδια σε διάφορα σημεία του σώματος. Δεν το κρίνω φυσικά αν η κοπέλα έτσι γεννήθηκε αλλά δυστυχώς δε μου φάνηκε πως είναι από αυτό . Η κοπέλα από πίσω είναι κυριολεκτικά σαν να την έχει τρυπήσει καλάσνικοφ από πάνω προς τα κάτω με μαύρες κηλίδες. Προσέχετε συναγωνιστές. Το σπορ αυτό δεν είναι τόσο αθώο. Και φυσικά δεν τη συστήνω γιατί δεν έχει ιδέα από μασάζ, καθώς και για όλα τα υπόλοιπα. Τίμημα 80Ε. για nuru, με εσώρουχα. Αν έμενα ικανοποιημένος θα προχωρούσα και σε κάτι ακόμα. Ωστόσο, όταν είδα τα υπόλοιπα φυσικά της είπα να σηκωθεί να φύγει, χωρίς τίποτα παραπάνω. Ευκαιρία να βάλω ένα ακόμα Χ και να προειδοποιήσω από το forum για τα υπόλοιπα.
Όταν σου έρχεται κάτι που δεν έχει σχέση με τις φωτό πρέπει να τη διώχνεις!!!! Αλλιώς συνέχεια θα μας κοροϊδεύουν! Εμένα ότι μου έρχεται και δεν έχει σχέση με τις φωτό κατευθείαν πούλο!! Δίνω 20 στη κοπέλα γιατί δεν φταίει αυτή που τη στέλνουν με fake δω φωτό!!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Απο που προκυπτει οτι παιρνει ψυχοφαρμακα; απο το προφιλ της; επισης, στη μεταξυ σας επικοινωνια, φανηκε να λεει κατι τρελο; ουτε αν ηταν ωραια σαν εμφανιση, ουτε για το μασαζ της μας λες. Το πρωτο που μας λες ειναι οτι παιρνει ψυχοφαρμακα (ενω ολες οι αλλες ειναι ισορροπημενες). Εμενα ολο αυτο μου κανει για δυσφημιση. Το empire τι λεει; καλα;
Αν και οντως δεν αναφερει αυτα που λες, καπως ετσι ειναι η κοπελα. Εγω για ψυχιατρειο δεν την εκανα, αλλα δεν μου φανηκε και νορμαλ.
Απο εμφανιση, καμια σχεση... ουτε ηλικια ουτε σωμα. Και για να πω την αληθεια.. και το προσωπο πολυ οριακα.
Για εξτρα ουτε εδωσε δειγματα, ουτε κανενα ενδιαφερον ειχα με ολα αυτα.
 

Kouts11

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
17
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες.. Μαριάννα από osmose τι λεει?.. Αν μπορει να μου πει κάποιος, ευχαριστώ.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
15
Like
2.352
Πόντοι
2.487
osmose ειναι συγκεκριμενη κατασταση, ανεξαρτητως κοπελας.τριψηφιο για γαμησι τυπου στουντιο, αυτα
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
707
Πόντοι
81
Απο που προκυπτει οτι παιρνει ψυχοφαρμακα; απο το προφιλ της; επισης, στη μεταξυ σας επικοινωνια, φανηκε να λεει κατι τρελο; ουτε αν ηταν ωραια σαν εμφανιση, ουτε για το μασαζ της μας λες. Το πρωτο που μας λες ειναι οτι παιρνει ψυχοφαρμακα (ενω ολες οι αλλες ειναι ισορροπημενες). Εμενα ολο αυτο μου κανει για δυσφημιση. Το empire τι λεει; καλα;
Λογικά καλά θα ναι. Ρώτα τους .
Η εμφάνιση δεν έχει μεγάλη απόκλιση αλλά θα σου βγάλει να κάνεις εχτρα όταν δεν ορθώνει λέξη ? Κάνει σαν να πνίγεται. Δεν ήθελα να γράψω για αυτήν γιατί είναι λεπτό θεμα αλλά κάποιος την ανέβασε και πρέπει να του το πω. Τα λέει όλα ξεκάθαρα ότι έχει νοσηλευτεί στο προφίλ της . Αν επιτρποταν να ανεβάσω προφίλ θα βλέπατε . Όσο για το empire πας να με βγάλεις αναξιόπιστο αλλά για πάρε την διπολική διαταραχή να δεις αν έχω δίκιο. Δεν με ένοιαζε κσι πολύ η εμφάνιση οταν πνιγόταν μόνη της. Τι να επικοινωνήσεις ? Μέχρι να πει μια λέξη κάνει 2 λεπτά. Άστο. Γράφει και ο συναγωνιστής ότι έχω δίκιο περί αυτού. Εγώ έχω γράψει και για άλλα γραφεία και για σνεξαρτες κλπ . Δεν γράφω προμο. Εσύ κάτι κάνεις λογικά για να θίχτηκες. Όποιος θέλει το προφίλ της κυρίας να δει αν αυτά που λέω στέκουν μπορεί να μου στείλει μήνυμα
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
235
Like
407
Πόντοι
21
Τυποι μου εχετε καμια ιδεα για αυτο?

βλεπω πολλα τεμαχια που ειναι σε αλλα καταστηματα τα οποια προχωρανε
δεν ξέρω αν είναι το ίδιο γραφείο με αυτό που το έχει κάνει και ποιο παλιά αλλά δεν έχει όλες τις κοπέλες και έχει κλέψει φώτο από fb έχει γνώση μου μέσα που δεν δουλεύει ούτε το ξέρει καν
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
28
Like
19.618
Πόντοι
5.896
Λογικά καλά θα ναι. Ρώτα τους .
Η εμφάνιση δεν έχει μεγάλη απόκλιση αλλά θα σου βγάλει να κάνεις εχτρα όταν δεν ορθώνει λέξη ? Κάνει σαν να πνίγεται. Δεν ήθελα να γράψω για αυτήν γιατί είναι λεπτό θεμα αλλά κάποιος την ανέβασε και πρέπει να του το πω. Τα λέει όλα ξεκάθαρα ότι έχει νοσηλευτεί στο προφίλ της . Αν επιτρποταν να ανεβάσω προφίλ θα βλέπατε . Όσο για το empire πας να με βγάλεις αναξιόπιστο αλλά για πάρε την διπολική διαταραχή να δεις αν έχω δίκιο. Δεν με ένοιαζε κσι πολύ η εμφάνιση οταν πνιγόταν μόνη της. Τι να επικοινωνήσεις ? Μέχρι να πει μια λέξη κάνει 2 λεπτά. Άστο. Γράφει και ο συναγωνιστής ότι έχω δίκιο περί αυτού. Εγώ έχω γράψει και για άλλα γραφεία και για σνεξαρτες κλπ . Δεν γράφω προμο. Εσύ κάτι κάνεις λογικά για να θίχτηκες. Όποιος θέλει το προφίλ της κυρίας να δει αν αυτά που λέω στέκουν μπορεί να μου στείλει μήνυμα
...εκτος απο το συγκεκριμενο κοριτσι που αναλυθηκε, το συγκεκριμενο γραφειο φαινεται να εχει καμμια εικοσαρια "νινακια" κ αλλα τοσα "ψωψωλινια"! Παιζει να ειναι αληθεια ή το κοβω για μουφα?!?!
Αυτο το νινακι το εχει τιμησει κανενας?
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
...εκτος απο το συγκεκριμενο κοριτσι που αναλυθηκε, το συγκεκριμενο γραφειο φαινεται να εχει καμμια εικοσαρια "νινακια" κ αλλα τοσα "ψωψωλινια"! Παιζει να ειναι αληθεια ή το κοβω για μουφα?!?!
Αυτο το νινακι το εχει τιμησει κανενας?
Σιγουρα καινουργιο μαγαζι της κυρα Χρύσας. Οποτε προσέξτε πολυ τι παραγγέλνεις και τι σου ερχεται...
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Τ
Συμπαθητική κοπέλα.σχετικα εμφανίσιμη.μασαζ δε κάνει.
Εμένα δε μου άρεσε γιατί δεν είναι το στυλ μου.
τι εννοείς δεν κάνει μασαζ;τι κανεί δηλαδή;πάει παρακάτω;διαφώτισε μας γιατί είναι όπλο και έχει μπει στο στόχαστρο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom