Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

8tr13

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
30
Like
43
Πόντοι
0
κανένας εμπειρία απο Μαριάννα απο osmose???
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20

εχει κανενας συναγωνιστης απο το εν λογω ιδρυμα στη παρουσα αγγελια ?
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Το εν λόγω ίδρυμα στη παρούσα αγγελία είναι το paradise massage....βλέπε osmose
τις οποίες στέλνει και το delux αλλά και διάφορα άλλα επίσης, πούστηδες και παλικάρια γίναμε μαλλιά-κουβάρια !
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
✨️Προσφορά Εορταστική✨️

DIAMONDS MASSAGE THERAPY ATHENS

Ισχύει από
03/04-12/04
Μόνο με κρατήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού
.

⏰️Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά Δευτέρα έως Σάββατο
11:00-01:00
Κυριακή κλειστά

Όλα τα πρωινά ραντεβού κλείνονται μόνο από την προηγούμενη μέρα.
Δευτέρα πρωί με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας


(13/04-18/04
Το γραφείο θα παραμείνει κλειστό)

✍️Πληροφορίες:
Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ Chair dance before the session &

❤️‍Μασάζ σώμα με σώμα γυμνό/Nuru &
❤️‍Body to body massage/Nuru γυμνό.

❣️ Geisha services shower with the client γυμνό &

❣️barefoot ashiatsu massage therapy &

❣️ Edging & Orgasm Control Techniques

❣️jacuzzi massage therapy &

❣️Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας


Τα έξτρα περιλαμβάνονται στην τελική τιμή


60'/90€
90'/110€
120'/130€


Στις παραπάνω τιμές περιλαμβάνονται τα έξτρα όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης

❣️ Blowjob
❣️Handjob
❣️Footjob



Δεν απαντάμε σε απόκρυψη
Η επικοινωνία μόνο με γραπτό σας μήνυμα στο Viber

VIBER MESSAGE
6979398952

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, πολύ καύλα, έρωτα ,αγάπη, επαφή ,φροντίδα, αληθινούς ανθρώπους.
 

Συνημμένα

  • PSX_20230402_155715.jpg
    PSX_20230402_155715.jpg
    92,9 KB · Εμφανίσεις: 107
  • PSX_20230402_161639.jpg
    PSX_20230402_161639.jpg
    270,3 KB · Εμφανίσεις: 105

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
568
Like
660
Πόντοι
86
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ !

Να σας ενημερωσω οτι η εμπειρη Ελληνιδα θεραπευτρια μασαζ ΧΡΥΣΑ

βρισκεται στη διαθεση σας....

Καθημερινα , ΣΚ και Αργιες κατοπιν συνεννόησης !

Πρωινες Συνεδριες Απο 09 : 30
και αργα το βραδυ - Late Night

Κοστος : 60 Ευρώ / ωρα

Προσφέρω ολα τα είδη μασάζ με λογικές τιμές

Massage με τα πόδια / Αshiatsu Massage
Nuru / Body to Body Massage
Lomi – lomi Massage
Jacuzzi Massage


ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ VIBER Η ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ VIBER

698 0 280 270

ΟΧΙ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ !

Ερχομαι στο χωρο σας οπουδήποτε και αν βρισκεστε
σε 60 - 90 Λεπτα σε ολη την αττικη και τον Πειραια


ΕΠΙΣΗΣ

Αναλαμβανω

Αντρες , Γυναικες και Ζευγαρια ειτε στο χωρο σας ειτε σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο της επιλογης σας σε ΑΘΗΝΑ και ΠΕΙΡΑΙΑ !


Προσφερω ολα τα ειδη μασαζ με μεγαλη εμπειρια στο επαγγεματικο / θεραπευτικο / χαλαρωτικο
massage σε ολα το σώμα !

Ειμαι πιστοποιημενη Αισθητικος και Μασέρ - Massage Spa Therapist !

ΧΡΥΣΑ
η Χρυσα μιλφαρα
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Το εν λόγω ίδρυμα στη παρούσα αγγελία είναι το paradise massage....βλέπε osmose
thanks φιλαρακι

εχουμε γεμισει παραμαγαζα των παραμαγαζων
και μεταγραφες με τουρμπο φωτοσοπ κ αλλαγες ονοματων
εχει χαθει η μπαλα αδερφια εντελως στο σπορ
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
μας δουλευεις ρε φιλαρακι
αυτη ειναι καρναβαλι , εχει κανει το μπου
παζαρι με προσφορες
μας εχει πρηξει τα συκοτια
παπατζα κ ιστορια ειναι η τυπισσα
αλλη στελνει κ αλλη ερχεται απο κοντα με το φωτοσοπ
κ μετα βγαινει κ απο πανω η πουλαει τρελιτσα

εκτος αν ειστε φαν των granny
παο πασο μυστες
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
✨️Προσφορά Εορταστική✨️

DIAMONDS MASSAGE THERAPY ATHENS

Ισχύει από
03/04-12/04
Μόνο με κρατήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν διαθέσιμα ραντεβού
.

⏰️Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά Δευτέρα έως Σάββατο
11:00-01:00
Κυριακή κλειστά

Όλα τα πρωινά ραντεβού κλείνονται μόνο από την προηγούμενη μέρα.
Δευτέρα πρωί με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις των ραντεβού της εβδομάδας


(13/04-18/04
Το γραφείο θα παραμείνει κλειστό)

✍️Πληροφορίες:
Θεραπεία/υπηρεσία:

Μέσα σε μία συνεδρία μασάζ περιλαμβάνονται όλα τα παρακάτω:

❣️ Chair dance before the session &

❤️‍Μασάζ σώμα με σώμα γυμνό/Nuru &
❤️‍Body to body massage/Nuru γυμνό.

❣️ Geisha services shower with the client γυμνό &

❣️barefoot ashiatsu massage therapy &

❣️ Edging & Orgasm Control Techniques

❣️jacuzzi massage therapy &

❣️Shower with the client after the session

Κόστος συνεδρίας


Τα έξτρα περιλαμβάνονται στην τελική τιμή

60'/90€
90'/110€
120'/130€


Στις παραπάνω τιμές περιλαμβάνονται τα έξτρα όσες φορές επιθυμεί ο πελάτης

❣️ Blowjob
❣️Handjob
❣️Footjob



Δεν απαντάμε σε απόκρυψη
Η επικοινωνία μόνο με γραπτό σας μήνυμα στο Viber

VIBER MESSAGE
6979398952

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, πολύ καύλα, έρωτα ,αγάπη, επαφή ,φροντίδα, αληθινούς ανθρώπους.
Καλά κρασιά !με μια κοπέλα θα κάνουμε ουρά για να τη συναντησουμε
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Καλά κρασιά !με μια κοπέλα θα κάνουμε ουρά για να τη συναντησουμε
Δε βλέπω να γίνεται ουρά....όταν έχεις τόση δουλειά που δεν προλαβαίνεις, δεν βγάζεις προσφορές, ούτε και προσπαθείς να προσεγγίσεις κοσμο με φωτό θεραπεύτριων με ζαρτιερες...
:think:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Δε βλέπω να γίνεται ουρά....όταν έχεις τόση δουλειά που δεν προλαβαίνεις, δεν βγάζεις προσφορές, ούτε και προσπαθείς να προσεγγίσεις κοσμο με φωτό θεραπεύτριων με ζαρτιερες...
:think:
Φίλε όταν γράφω εγώ δε γράφω μαλακίες!!! Εγώ όταν θέλω μασάζ το θέλω σε καμία δύο ώρες όχι σε 2-3 μέρες!για στείλε να δούμε θα σου κλείσει ραντεβού?????
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Φίλε όταν γράφω εγώ δε γράφω μαλακίες!!! Εγώ όταν θέλω μασάζ το θέλω σε καμία δύο ώρες όχι σε 2-3 μέρες!για στείλε να δούμε θα σου κλείσει ραντεβού?????
Δε θα το τσεκαρω καν ..με αφήνει παντελώς αδιάφορο.Οι υπηρεσίες τους μπορεί να είναι άριστες αλλά όταν δεν συμβαδίζουνε με την αντίστοιχη εμφάνιση των θεραπευτριών για εμένα είναι σα να μην υπάρχουν...Και στην Πιπίνου η κ.Ελενη με 5€ καλαμάκι προσφέρει αλλά ούτε μεθυσμένος νταλικιερης στην Εθνική οδό Αθηνών -Λαμιας δε θα πήγαινε...δεν λέω ότι η Τεα και η Ίριδα είναι έτσι, αλλά σίγουρα δεν γίνεται και κοσμοσυρροή. Αυτά...δεν έχω κάτι μαζί σου,την γνώμη μου εξέφρασα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Δε βλέπω να γίνεται ουρά....όταν έχεις τόση δουλειά που δεν προλαβαίνεις, δεν βγάζεις προσφορές, ούτε και προσπαθείς να προσεγγίσεις κοσμο με φωτό θεραπεύτριων με ζαρτιερες...
Αυτό το σκεπτικό και η λογική σου με ξεπερνά...ΖΑΚ.
Πρώτον μπορεί να βγάζουμε διάφορες προσφορές έτσι γιατί γουστάρουμε και μπορούμε και αγαπάμε τα μέλη του μπου και 5 και 7 και 10 φορές το χρόνο ... όπως σε περιόδους Χριστουγέννων Πάσχα αν μας έχεις παρακολουθήσει θα έπρεπε να το έχεις δει ότι το κάνουμε αυτό για τα μέλη του μπου όπως και την περίοδο του lowdown είχαμε κάνει πολύ καλύτερες τιμές πάλι για τα μέλη, και πρόσεξε λόγο Κλεισούρας η ζήτηση είχε αυξηθεί τουλάχιστον 60% είχε φρικάρει ο κόσμος. Αυτο δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε δουλειά απλά μπορούμε και το κάνουμε .
Υπάρχει και το άλλο σκεπτικό ρε παιδί μου μπες λίγο στο trip να σκεφτείς κ λίγο διαφορετικά out of the box.
Υπάρχουν άνθρωποι και οικογένειες που θέλουν πάρα πολύ να κάνουν μασάζ αλλά την περίοδο του Πάσχα για αυτό σου λέω βάλε το μυαλό σου να σκεφτεί έχουν και υποχρεώσεις αυτοί οι άνθρωποι Οπότε βγαίνει μία προσφορά για να μπορέσουν όλοι να ξελαμπικάρουν λίγο από τα άγχη και τις υποχρεώσεις και να κάνουν και τα γούστα τους. Πάμε τώρα στο outfit of the Day.. από τη μία ζητάτε αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες και να έχετε εικόνα και απ την άλλη σας το δίνουμε όπως είναι και λες ότι δεν πρέπει γιατί προσεγγίζουμε κόσμο με φωτογραφίες... Εντάξει εσύ άμα ζητήσεις δεν θα σου στείλω φωτογραφία θα πάρεις τυφλά γιατί μας εμπιστεύεσαι.
Τώρα η μας κάνεις πλακίτσα η κάτι σε πονάει πολύ ρε γ***** ξέρω μία πολύ καλή κρέμα για αιμορροΐδα Ίσως σε βοηθήσεις (χιούμορ )
Παπούτσι αγοράζεις και βλέπεις φωτογραφία πόσο μάλλον μασάζ.. το έχουμε γράψει δημόσια ότι η εμφάνισή μας Όσο αφορά, ντύσιμο, εσώρουχα,ζαρτιέρα, καλτσοδέτες είναι το outfit του γραφείου για να γουστάρουμε, από τη μία εσείς το ζητάτε και εμείς το υλοποιούμε και την άλλη εσένα σε χαλάει κλαίω.
Ελπίζω να σε κάλυψα τα υπόλοιπα είναι σενάρια δικά σου δεν είχαμε ποτέ θέμα ζητήσεις και αναδουλειά Ποτε όμως.... μας ξέρουν στο χώρο και τρέχουμε όσο δεν μπορείς να φανταστείς.
Καλές γιορτές σου εύχομαι, καλά μυαλά υγεία και φυσικά Αν βέβαια εσύ θέλεις να πληρώσεις το κανονικό ποσό χωρίς την προσφορά χωρίς έκπτωση εμείς δεν έχουμε θέμα ότι γουστάρεις
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Αυτό το σκεπτικό και η λογική σου με ξεπερνά...ΖΑΚ.
Πρώτον μπορεί να βγάζουμε διάφορες προσφορές έτσι γιατί γουστάρουμε και μπορούμε και αγαπάμε τα μέλη του μπου και 5 και 7 και 10 φορές το χρόνο ... όπως σε περιόδους Χριστουγέννων Πάσχα αν μας έχεις παρακολουθήσει θα έπρεπε να το έχεις δει ότι το κάνουμε αυτό για τα μέλη του μπου όπως και την περίοδο του lowdown είχαμε κάνει πολύ καλύτερες τιμές πάλι για τα μέλη, και πρόσεξε λόγο Κλεισούρας η ζήτηση είχε αυξηθεί τουλάχιστον 60% είχε φρικάρει ο κόσμος. Αυτο δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε δουλειά απλά μπορούμε και το κάνουμε .
Υπάρχει και το άλλο σκεπτικό ρε παιδί μου μπες λίγο στο trip να σκεφτείς κ λίγο διαφορετικά out of the box.
Υπάρχουν άνθρωποι και οικογένειες που θέλουν πάρα πολύ να κάνουν μασάζ αλλά την περίοδο του Πάσχα για αυτό σου λέω βάλε το μυαλό σου να σκεφτεί έχουν και υποχρεώσεις αυτοί οι άνθρωποι Οπότε βγαίνει μία προσφορά για να μπορέσουν όλοι να ξελαμπικάρουν λίγο από τα άγχη και τις υποχρεώσεις και να κάνουν και τα γούστα τους. Πάμε τώρα στο outfit of the Day.. από τη μία ζητάτε αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες και να έχετε εικόνα και την άλλη το δίνουμε όπως είναι και λες ότι δεν βγάζουμε και δεν πρέπει γιατί προσεγγίζουμε κόσμο με φωτογραφίες... Τώρα η μας κάνεις πλακίτσα η κάτι σε πονάει πολύ ρε γ***** ξέρω μία πολύ καλή κρέμα για αιμορροΐδα Ίσως σε βοηθήσει.
Παπούτσι αγοράζεις και βλέπεις φωτογραφία πόσο μάλλον μασάζ.. το έχουμε γράψει δημόσια ότι η εμφάνισή μας Όσο αφορά, ντύσιμο, εσώρουχα,ζαρτιέρα, καλτσοδέτες είναι το outfit του γραφείου για να γουστάρουμε, από τη μία εσείς το ζητάτε και εμείς το υλοποιούμε και την άλλη εσένα σε χαλάει κλαίω.
Ελπίζω να σε κάλυψα τα υπόλοιπα είναι σενάρια δικά σου δεν είχαμε ποτέ θέμα ζητήσεις μας ξέρουν στο χώρο και τρέχουμε όσο δεν μπορείς να φανταστείς.
Καλές γιορτές σου εύχομαι, καλά μυαλά υγεία και φυσικά Αν βέβαια εσύ θέλεις να πληρώσεις το κανονικό ποσό χωρίς την προσφορά χωρίς έκπτωση εμείς δεν έχουμε θέμα ότι γουστάρεις
Δεν έχω διαβάσει καν το κείμενο σου...μόνο που το είδα με κούρασε.Καλο βράδυ να έχεις!
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Μεγάλα ζόρια Ζακ.. Καλό βράδυ και σε σένα
Το να μην είσαι αρεστή σε όλους δε θα έπρεπε να σε εκνευρίζει τόσο.... χαλάρωσε λιγάκι.Δε κινείται όλη η αγορά γύρω από εσένα.Και όχι δε τραβάω κανένα ζόρι, ούτε γραφείο έχω, ούτε υποστηρίζω κάποιο... παντού ανταγωνιστές βλέπεις, πρώην εργοδότες,πρώην αφεντικά,οσοι δεν σε επαινούν είναι αόρατοι εχθροί.Θα ήθελες πολύ να είμαι ένας από αυτούς αλλά θα στο χαλάσω....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Δε θα το τσεκαρω καν ..με αφήνει παντελώς αδιάφορο.Οι υπηρεσίες τους μπορεί να είναι άριστες αλλά όταν δεν συμβαδίζουνε με την αντίστοιχη εμφάνιση των θεραπευτριών για εμένα είναι σα να μην υπάρχουν...Και στην Πιπίνου η κ.Ελενη με 5€ καλαμάκι προσφέρει αλλά ούτε μεθυσμένος νταλικιερης στην Εθνική οδό Αθηνών -Λαμιας δε θα πήγαινε...δεν λέω ότι η Τεα και η Ίριδα είναι έτσι, αλλά σίγουρα δεν γίνεται και κοσμοσυρροή. Αυτά...δεν έχω κάτι μαζί σου,την γνώμη μου εξέφρασα.
Αφού σου είναι αδιάφορο άσε εμάς που ψωνίζουμε συνέχεια να ασχολούμαστε! Εδώ μέσα φίλε ψάχνουμε να βρούμε κάτι αξιόλογο! Οι απόψεις μερικών που μόνο σχολιάζουν χωρίς καμία κριτική και βοήθεια προς τα μέλη και εμένα μου είναι όλοι τους παγερά αδιάφοροι!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom