Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους . ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσα παιρνουν εξτρα για φραπε- πιπα τα κοριτσια στο VIP. οποιος γνωριζει ας μου απαντησει ευχαριστω
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
καλησπερα σε ολους . ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσα παιρνουν εξτρα για φραπε- πιπα τα κοριτσια στο VIP. οποιος γνωριζει ας μου απαντησει ευχαριστω
εσυ τι λες? και τι διαβαζεις εδω?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
καλησπερα σε ολους . ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσα παιρνουν εξτρα για φραπε- πιπα τα κοριτσια στο VIP. οποιος γνωριζει ας μου απαντησει ευχαριστω
Ελεος ρε φίλε διάβασε λίγο που τα θέλεις όλα στο πιάτο. Παντού γράφουν για τιμές και έξτρα
Επίσης η κάθε κοπέλα ζητάει διαφορετικα
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Δεν την μπερδεύω. Μου διαφεύγει μόνον το μέγεθος του στήθους. Τα υπόλοιπα είναι όπως τα ανέφερα.

Χαίρομαι που πέρασες καλά αλλά αντικειμενικά είναι εμφανισιακά κάτω από τον Μ.Ο.
Μασάζ μέτριο.
Φίλε, όλες οι απόψεις είναι σεβαστές στα πλαίσια της μη προσβολής κάποιας κοπέλας ή κάποιου συναγωνιστή.
Πάντως έχεις άδικο για τη συγκεκριμένη κορασίδα...
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Χτεσινό ραντεβού με Σοφια..μιλάει αγγλικά και Ισπανίκα…ελληνικά γρι..κολομβιανή πιτσιρικά που αν ήταν δέκα πόντους ψηλότερη θα ήταν για καλλιστεία…μασαζ τα βασικα και αρκετά δυνατή στα υπόλοιπα..το ζει το έργο!!
Στα υπόλοιπα τι περιλαμβάνει;
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
απο οσα εχω διαβασει ανακυκλωνται συνεχως τα ιδια ονοματα απο απο 3-4 μεγαλα γραφεια ...για τα μικροτερα δεν υπαρχουν πολλες αναφορες.....προσωπικα τωρα αρχιζω να ξαναασχολουμαι με το αθλημα...θα επανελθω με κριτικες.....και μια μικρη βοηθεια...στα κατ οικον παιζουν και κοπελες απο ασια.....ομως υπαρχουν μηδαμινες εως ελαχιστες αναφορες σχετικα με την παροχη υπηρεσιων.....καμμια βοηθεια?
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
460
Κριτικές
24
Like
1.316
Πόντοι
1.071
καλησπέρα παιδιά για το γραφείο της τέας θέλω να ακούσω γνώμες είδα ότι προσφέρουν υπηρεσίες ταντρικού μασάζ και άλλων υπηρεσιών. Οιθεραπτεύτριες καλές?
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
330
Πόντοι
21
Αυριο θ κανονίσω απο τ athens massage , ηπαρχει καποιος μύστης που ν εχει δοκιμάσει ; Γτ κανονίζω πρώτη φορα απο κει
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
1.580
Πόντοι
3.145
Aρχισαν οι προσφορές Μαρτίου...
που να δείτε τον Απρίλιο!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
καλησπέρα παιδιά για το γραφείο της τέας θέλω να ακούσω γνώμες είδα ότι προσφέρουν υπηρεσίες ταντρικού μασάζ και άλλων υπηρεσιών. Οιθεραπτεύτριες καλές?
Στις υπηρεσίες τους και στα προγράμματα τους πολύ καλές και δοτικές ...Υπάρχουν κριτικές από μέλη που τις συνάντησαν ! Κορυφή η Τέα ,ισοδύναμες και οι άλλες θεραπεύτριες του Diamonds
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
460
Κριτικές
24
Like
1.316
Πόντοι
1.071
Στις υπηρεσίες τους και στα προγράμματα τους πολύ καλές και δοτικές ...Υπάρχουν κριτικές από μέλη που τις συνάντησαν ! Κορυφή η Τέα ,ισοδύναμες και οι άλλες θεραπεύτριες του Diamonds
Κριτικές που μπορώ να δω αδερφέ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aρχισαν οι προσφορές Μαρτίου...
που να δείτε τον Απρίλιο!
Ποιες εινσι?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Κριτικές που μπορώ να δω αδερφέ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιες εινσι?
Για κριτικές ...πάνω δεξιά υπάρχει ένας μεγεθυντικός φακός ,βγαίνει μία μπάρα για αναζήτηση και γράφεις εκεί το όνομά που θέλεις να δείς μαζεμένες κριτικές ...πχ Τέα κλπ ή Ίριδα ή Λυδία κλπ κλπ
 

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
Αυριο θ κανονίσω απο τ athens massage , ηπαρχει καποιος μύστης που ν εχει δοκιμάσει ; Γτ κανονίζω πρώτη φορα απο κει
Έχουμε δοκιμάσει φίλε μου... Προτείνω να το ξανά σκεφτείς!!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
δοκιμη μαριαννα απο οσμοσε η κοπελα ειναι αυτο που βλεπεις στην φωτο πολυ ξανθια βυζαρες καμπυλωτη βγαζει γουστα .....απο μασαζ με το ζορι πιανει την βαση στο β μερος πτυχιουχος..
 

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
Αδερφε ουτε χεράκι γ εκτόνωση ;
Πολλές από τις κοπέλες που έχει στο παρελθόν, στο ξεκίνημα τους δλδ, πρόσφεραν εκτόνωση (χέρι) δεδομένου ότι δουλεύανε σε άλλα γραφεία. Ξαφνικά έχουν γίνει δύσκολες
 

Spyroslibe10

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
90
Πόντοι
0
δοκιμη μαριαννα απο οσμοσε η κοπελα ειναι αυτο που βλεπεις στην φωτο πολυ ξανθια βυζαρες καμπυλωτη βγαζει γουστα .....απο μασαζ με το ζορι πιανει την βαση στο β μερος πτυχιουχος..
Συμφωνώ και επαυξάνω... Πρόστυχο πρόσωπο και βλέμμα... Βυζαρες δυνατές, κωλος έτσι και έτσι... Μασάζ ανύπαρκτο θα έλεγα ΕΓΩ, αλλά στο δεύτερο γύρο τα δίνει όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom