Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

XONTROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
184
Like
3.653
Πόντοι
441
βρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις , η προσφορά αφορά την επίσκεψη και μόνο,τα υπόλοιπα τα βρίσκετε με την κοπέλα μόνοι σας,είναι δυνατόν να περιμένεις απάντηση απο το γραφείο ;

βρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις , η προσφορά αφορά την επίσκεψη και μόνο,τα υπόλοιπα τα βρίσκετε με την κοπέλα μόνοι σας,είναι δυνατόν να περιμένεις απάντηση απο το γραφείο ; Μια χαρά δεν καταλαβαίνω ... κι αν η κοπέλα δεν κάθεται ? τι κάνω ? να μην ξ'ερω τις υπηρεσίες του γραφείου ? Εξάλλου το γραφείο βάζει αγγελία διαφήμηση σε Post απο το Bourdela άρα σε τι πελάτες απευθύνεται ?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dem

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Μαίρη, Joy (δυστυχώς σταμάτησε)
Μαζί με την Ελίνα και την Μιλάνα, ήταν ίσως απ τις λίγες που άξιζαν τα λεφτά που έδινες και ευχαριστιόσουν μασάζ και συνεδρία γενικότερα. Κρίμα που χάθηκε κ αυτή.

Ρε παίκτες, ως που προχωρούσε η συγκεκριμένη;

Με εμένα ως καλαμάκι είχε φτάσει και την είχα πάρει αρκετές φορές.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Μια χαρά δεν καταλαβαίνω ... κι αν η κοπέλα δεν κάθεται ? τι κάνω ? να μην ξ'ερω τις υπηρεσίες του γραφείου ? Εξάλλου το γραφείο βάζει αγγελία διαφήμηση σε Post απο το Bourdela άρα σε τι πελάτες απευθύνεται ?

το σεξ ειναι υπηρεσια της κοπελας και οχι του γραφειου, το γραφειο μπορει να βαζει αγγελια οπου θελει δεν θα μας ρωτησει. εισαι σε λαθος θεμα βασικα, για σιγουρια πηγαινε στα call girls
 

XONTROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
184
Like
3.653
Πόντοι
441
το σεξ ειναι υπηρεσια της κοπελας και οχι του γραφειου, το γραφειο μπορει να βαζει αγγελια οπου θελει δεν θα μας ρωτησει. εισαι σε λαθος θεμα βασικα, για σιγουρια πηγαινε στα call girls
Δεν νομίζω να είμαι σε λάθος θέμα , αν ρίξεις μια ματιά σε προηγούμενα posts χαμός γίνεται οπότε άκυρη η τοποθέτηση σου σχετικά με το θέμα . Μάλλον το έχουν μπερδέψει οι επισκέπτες γιατί κανενας δεν ενδιαφερεται για μασαζ για το άλλο ενδιαφ'έρεται . Οπότε ας μην το κουράζουμε
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Δεν νομίζω να είμαι σε λάθος θέμα , αν ρίξεις μια ματιά σε προηγούμενα posts χαμός γίνεται οπότε άκυρη η τοποθέτηση σου σχετικά με το θέμα . Μάλλον το έχουν μπερδέψει οι επισκέπτες γιατί κανενας δεν ενδιαφερεται για μασαζ για το άλλο ενδιαφ'έρεται . Οπότε ας μην το κουράζουμε

φιλε για να μην το κουραζουμε ... το γραφειο δεν προκειται να σου απαντησει αν γαμιεται η αλλη η οχι , ουτε απο εδω ουτε απο τηλ ουτε απο βαιμπερ ... για ευνοητους λογους

γιαυτο υπαρχει και αυτο το νημα για να διαβασεις να ενημερωθεις και αν θες οπωσδηποτε να πηδηξεις να ξερεις ποια κοπελα θα ζητησεις και από ποιο γραφειο

απλα ειναι τα πραγματα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Δεν νομίζω να είμαι σε λάθος θέμα , αν ρίξεις μια ματιά σε προηγούμενα posts χαμός γίνεται οπότε άκυρη η τοποθέτηση σου σχετικά με το θέμα . Μάλλον το έχουν μπερδέψει οι επισκέπτες γιατί κανενας δεν ενδιαφερεται για μασαζ για το άλλο ενδιαφ'έρεται . Οπότε ας μην το κουράζουμε

αν θες να καθεται η κοπελα πας σε cg, ας μην το κουραζουμε. ουτε εγω παιρνω μασαζ χωρις εξτρα αλλα δεν εχω την απαιτηση να μου πει το γραφειο τι κανει η καθε κοπελα ουτε να μου κατσει η κοπελα σωνει και καλα
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
δοκιμη με ελενα απο vip ....
εμφανιση - καμια μα καμια σχεση με φωτο , ντροπη που στελνουν τοσο επεξεργασμενες φωτο
σωμα ευσωμη στο προς χοντρουλα .... προσωπο μονο ωραια ματια και χαμογελο
στο εργο - στο μασαζ εχει καλο ρυθμο και κινηση ασχολειται αρκετα με καποια σημεια τοτ σωματος και το γυρναει και στο αισθησιακο (δεν ειναι κακη)
στα εξτρα μονο φραπε πηρα γιατι ξενερωσα με εμγανιση κανονικα επρεπε να φυγει αλλα ας οψεται το κατω κεφαλι που παιρνει αποφαση
συστηνεται σε αυτους που θελουν ευσωμες -
το 25αρι του ξενοδοχειου το εκλαψα συνολο με το χοτελ 105 εουρος
Το ίδιο ακριβώς έπαθα κι εγώ Μ αυτή. Αφού νόμισα ότι ήταν μια κοπέλα που χτύπησε λάθος πόρτα. Καμία μα καμία σχέση με τη φωτογραφία. Αλλά αφού εξακολουθούμε και παίρνουμε καλά μας κάνουν. Πολύ καλά.
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Το ίδιο ακριβώς έπαθα κι εγώ Μ αυτή. Αφού νόμισα ότι ήταν μια κοπέλα που χτύπησε λάθος πόρτα. Καμία μα καμία σχέση με τη φωτογραφία. Αλλά αφού εξακολουθούμε και παίρνουμε καλά μας κάνουν. Πολύ καλά.
που να δεις τη Μαιρη του vip...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Το ίδιο ακριβώς έπαθα κι εγώ Μ αυτή. Αφού νόμισα ότι ήταν μια κοπέλα που χτύπησε λάθος πόρτα. Καμία μα καμία σχέση με τη φωτογραφία. Αλλά αφού εξακολουθούμε και παίρνουμε καλά μας κάνουν. Πολύ καλά.
Το ίδιο έπαθα και εγώ με αυτή πριν κάποιο καιρό. Καμία σχέση με τη φωτογραφία, άλλη κοπέλα, αρκετα χοντρουλα. Εγώ δεν άντεξα κ της είπα να φύγει, ας μάθουν τα γραφεία να δείχνουν αληθινές φωτογραφιες και όταν τους ρωτάς πως είναι στο σώμα και σου λένε κανονική και τελικά σκάει χοντρή, εκεί υπάρχει θέμα, θέλουν να σε κοροϊδέψουν
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Εγώ θυμάμαι παίρνω κοπέλα από βιπ, και τη ρωτάω Ελληνίδα η κοπέλα ε? Εννοείται μου λέει. Και σκάει μύτη μια ρουμουνα χάχα ευτυχώς είχε ωραίες βυζαρες. Όλο αυτό δείχνει ασέβεια προς τον πελάτη και ροπή προς εξαπάτηση. Για εμένα μεγάλο φάουλ καθώς είναι κάτι πολύ χοντροκομμενο σαν ψέμα που είναι αδύνατον να μην το καταλάβεις με το που θα μπει στην πορτα η κοπέλα.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ

Χαλαρωτικό Μασάζ σε όλο το σώμα για 1 ώρα
ΜΟΝΟ 50 Ευρώ Μέχρι της 17:00

Ολη μέρα ισχύει η προσφορά για 90 Λεπτα ΜΟΝΟ στα 70 Ευρώ

VIP MASSAGE
ΤΗΛΕΦ / VIBER
698 0 280 270
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
VIP MASSAGE
698 0 280 270

Διαθετουμε Αντρες και Γυναικες Θεραπευτες προσφεροντας ολα τα ειδη μασαζ στο χωρο του πελατη σε αθηνα και πειραια !

Απο 50 Ευρω / Ωρα

NEEΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ
προστεθηκαν στη ομαδα μας

ΜΑΡΙΛΙΑ Ελληνιδα 26 Ετων
ΔΑΝΑΗ 25 Ετων



Αριάδνη
Χρυση
Χρυσα
Ελενα
Σμαραγδα
βανεσα
Μαιρη
Μαριλενα
Ζωη

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΣΤΟ VIBER
698 0 280 270
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Μαριαννα .....super μασαζ από την πανεμορφη γυναικαρα ...στο μενού και το happy end !!!! καθαρη , σφιχτό κορμί , και η απόλαυση στα ύψη ......θα την βρείς στο κρυσταλ μασαζ ......
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Μαριαννα .....super μασαζ από την πανεμορφη γυναικαρα ...στο μενού και το happy end !!!! καθαρη , σφιχτό κορμί , και η απόλαυση στα ύψη ......θα την βρείς στο κρυσταλ μασαζ ......
Μεχρι φραπέ ; Και απο τιμουλα ;
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Μαριαννα .....super μασαζ από την πανεμορφη γυναικαρα ...στο μενού και το happy end !!!! καθαρη , σφιχτό κορμί , και η απόλαυση στα ύψη ......θα την βρείς στο κρυσταλ μασαζ ......
Αντί ν κανονίσω με Μαριάνα κρυσταλ που ειδα κ φωτο παράλληλα διάβασα πιο πανω κριτική γ Μαριάνα απο βελβετ και κανόνισα με βελβετ κ το μετάνιωσα
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Χοντρουλα?
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
470
Κριτικές
24
Like
1.342
Πόντοι
1.071
Kalhsp;era εχει περάσει κανείς με κάποια από το diamonds massage Πρόσφατα?
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
137
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Πρόσφατες εμπειρίες μετά απο περίοδο αδράνειας λόγω απουσίας με στόχο αποφυγή κακοτοπιών:

Ριάνα Your: πολύ όμορφο πιτσιρίκι αλλά δυστυχως μόνο μασάζ, με το ζόρι χωρίς πετσέτα
Αριάδνη vip : αξεχαστη εμπειρία, ευγενέστατη, πεντακάθαρη, φουλ με λογικό κόστος
Γεωργία deluxe : μινιόν, γλυκιά, συμπαθητικό μασάζ, ευχαριστο παρεάκι. Σαφή υπονοούμενα για extra την επόμενη φορά!
 

Abyss22

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κάποια πρόταση για μασαζ-σεξ στο σπίτι αλλά να κάνει και μασάζ όχι της πλάκας μόνο για σεξ
 

Abyss22

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αδερφέ αν μπορείς στείλε μήνυμα για πληροφορίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom