Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Προφανώς φίλε, τόχουμε ξαναπεί αυτό, την μπερδεύεις με κάποια άλλη! Η κοπέλα είναι κλάσεις ανώτερη από άλλες και στο μασάζ και στην περιποίηση. Είναι Ελληνίδα! Καθαρή και εμφανίσιμη (που δεν βρίσκεις εύκολα, έχει μαζευτεί η σάρα και η μάρα).
Υ.Γ.: Εγώ την έχω δοκιμάσει πολάκις και έχω περάσει τέλεια!!!
Δεν την μπερδεύω. Μου διαφεύγει μόνον το μέγεθος του στήθους. Τα υπόλοιπα είναι όπως τα ανέφερα.

Χαίρομαι που πέρασες καλά αλλά αντικειμενικά είναι εμφανισιακά κάτω από τον Μ.Ο.
Μασάζ μέτριο.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Η Χριστίνα (ρουμάνα) του Deluxe πόσο προχωράει?…έχω προσπαθήσει πριν τα χριστούγεννα αλλά έφτανε μέχρι φραπέ..
Δεν χάνεις και τίποτα. Την είχα πάρει όταν εργαζόταν ως call girl. Με το που έφυγε από το δωμάτιο την ξέχασα. Την θυμήθηκα όταν πια ήταν αργά… κατά την διάρκεια συνεδρίας μασάζ…
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
VIP MASSAGE
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


! ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΑΝΑΗ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΛΙΑ στο VIP MASSAGE !


Η αριαδνη ελληνιδα 25 ετων προσφερει ολα τα ειδη μασαζ και ειναι διαθεσιμη
καθε μερα , ολη την ημερα συνεχωμενα !
Επισης η αριαδνη κανει 4 χερια με αλλες κοπελες !
για λεπτομεριες στειλτε μηνυμα viber !

ΧΡΥΣΑ
698 0 280 270
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Σαυροπάζαρο οι τελευταίες σελίδες… καλά πάμε… δεν υπάρχει σωτηρία… σαύρες και φόλες μέχρι να δύσει ο ήλιος… εκεί ρε στην παράνοια, ο ένας να λέει Vip και ο άλλος Osmose.. δεν σας αντέχω άλλο ρε. Μου αρέσει που ζητάνε και πληροφορίες… τι να μάθετε ρε; Αφού call girl πληρώνεται τι ρωτάτε; Και με αυτή την ιστορία χάλασαν σχεδόν όλα τα site… και το βιολί θα συνεχιστεί.
 

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Δεν χάνεις και τίποτα. Την είχα πάρει όταν εργαζόταν ως call girl. Με το που έφυγε από το δωμάτιο την ξέχασα. Την θυμήθηκα όταν πια ήταν αργά… κατά την διάρκεια συνεδρίας μασάζ…
Με τί όνομα εργαζόταν ως call girl, σε ποιό γραφείο ..αν θυμάσαι..??
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα την προηγούμενη εβδομάδα ειμουν Αθήνα λόγο δουλειάς και είπα να δοκιμάσω ένα μασάζ και στην Αθήνα. Διάλεξα diamonds massage. Αν και ειδοποίησα αργά και μου είπαν ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. Μετά από λίγο μου έστειλαν και μου είπαν ότι υπήρχε μια ακύρωση για καλή μου τύχη. Και ήταν η ίριδα. Παρά πολύ καλό μασάζ πάρα πολύ καλή και ευγενική κοπέλα. Εμένα με αυτά με κέρδισε. Γιατί όπως είπε και ένας συναγωνιστής μετράει και η χημεία. 1.5 ώρα μασάζ μου έμεινε αξέχαστο. Και σίγουρα όταν ξανανεβω θα πάω για μασάζ με 4 χερια
Στην αρχη εχει λιγη πλακα, ομως κατανταει εκνευριστικο: ολως τυχαιως πεταγονται διαφοροι που επισης ολως τυχαιως ερχονται απο επαρχια (για αυτο δεν γραφουν) και ξανα ολως τυχαιως κλεινουν ενα μασαζ απο το γραφειο της Τεας, το οποιο εχει ραντεβου διαθεσιμο και ετσι περνανε καλα και το μοιραζονται μαζι μας! Στην πραγματικοτητα, αν στειλεις τωρα μηνυμα στην Τεα, κλεινεις ραντεβου σε κανα 2 μερες στην καλυτερη...
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Στην αρχη εχει λιγη πλακα, ομως κατανταει εκνευριστικο: ολως τυχαιως πεταγονται διαφοροι που επισης ολως τυχαιως ερχονται απο επαρχια (για αυτο δεν γραφουν) και ξανα ολως τυχαιως κλεινουν ενα μασαζ απο το γραφειο της Τεας, το οποιο εχει ραντεβου διαθεσιμο και ετσι περνανε καλα και το μοιραζονται μαζι μας! Στην πραγματικοτητα, αν στειλεις τωρα μηνυμα στην Τεα, κλεινεις ραντεβου σε κανα 2 μερες στην καλυτερη...

Κι εγώ αυτό παρατηρώ, και δεν βρίσκω τι νόημα έχει.
Κανείς μας δεν έχει πει κακό λόγο για τις υπηρεσίες της ομάδας της, η διαφήμιση χωρίς λόγο απλά με εκνευρίζει.
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Φίλε zardoz εγώ θα πρότεινα να μην δοκιμάσεις. Από διάφορα που έχω διαβάσει εδώ και από ένστικτο θα έλ

Εγω δοκίμασα με λυδια η κοπελα φτανει φουλ αλλα δεν πηρα δεν αξιζε η φωτο με την πραγματικότητα ηταν αστα ν πανε , κρεμασμένο το σώμα της παντου με το που μ γδύθηκε κ έμεινε γυμνή λεω οκ κανε τρ υποκονη ν κανει εκει το μποντυ τ μποντυ μασαζ κ ν φύγει μου ειπε αν θελω εχτρα στοματικό η εχτρα σεχ τις ειπα ειμαι οκ με το μασαζ
καλησπερα κι απο εμενα ....νεος εδω....πραγματι πολυ φωτοσοπ και για τις δυο!!η αννα γνωστη απο το ελαιοτριβειο στο κουκακι...οπου ειχε τιμηθει εκει στο παρελθον.....καλο μασαζ και τυπικο φραπε στο δευτερο μερος.....τωρα δεν γνωριζω αν προχωρα παραπανω στο κατ οικον....αν και σε ερωτηση μου στο γραφειο μου ειπαν για απλη εκτονωση..που με απετρεψε στο να προχωρησω....αν καποιος συναγωνιστης εχει αλλες πληροφοριες...ευπροσδεκτες,,,,,,
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Κι εγώ αυτό παρατηρώ, και δεν βρίσκω τι νόημα έχει.
Κανείς μας δεν έχει πει κακό λόγο για τις υπηρεσίες της ομάδας της, η διαφήμιση χωρίς λόγο απλά με εκνευρίζει.
Ελα ντε. Δυστυχως χανουν το μετρο και προσπαθουν να κανουν τοσο χοντροκομμενη διαφημιση που τους γυριζει και μπουμερανγκ.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Στην αρχη εχει λιγη πλακα, ομως κατανταει εκνευριστικο: ολως τυχαιως πεταγονται διαφοροι που επισης ολως τυχαιως ερχονται απο επαρχια (για αυτο δεν γραφουν) και ξανα ολως τυχαιως κλεινουν ενα μασαζ απο το γραφειο της Τεας, το οποιο εχει ραντεβου διαθεσιμο και ετσι περνανε καλα και το μοιραζονται μαζι μας! Στην πραγματικοτητα, αν στειλεις τωρα μηνυμα στην Τεα, κλεινεις ραντεβου σε κανα 2 μερες στην καλυτερη...
ασε που ειναι και σε καλη τιμη,με..ομορφα κοριτσια.. :2funny:
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Στην αρχη εχει λιγη πλακα, ομως κατανταει εκνευριστικο: ολως τυχαιως πεταγονται διαφοροι που επισης ολως τυχαιως ερχονται απο επαρχια (για αυτο δεν γραφουν) και ξανα ολως τυχαιως κλεινουν ενα μασαζ απο το γραφειο της Τεας, το οποιο εχει ραντεβου διαθεσιμο και ετσι περνανε καλα και το μοιραζονται μαζι μας! Στην πραγματικοτητα, αν στειλεις τωρα μηνυμα στην Τεα, κλεινεις ραντεβου σε κανα 2 μερες στην καλυτερη...
Δεν ξέρω για τους άλλους εγώ είπα απλά την εμπειρία που μου έτυχε. Και είπα έπεσα σε ακύρωση. Συγνώμη αν έκανα λάθος που το είπα. Ούτε αντιπαράθεση θέλω με κανέναν ούτε τιποτα.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ

Μυοχαλαρωτικό Μασάζ 1 ώρα 50 Ευρώ

Σουηδικό Μασάζ 1 ωρα 60 Ευρώ

Αθλητικό Μασάζ 1 ωρα 60 ευρώ

Μυοχαλαρωτικό Μασάζ 45 Λεπτά 40 Ευρώ

Σουηδικό Μασάζ 45 Λεπτά 50 Ευρώ

Αθλητικό Μασάζ 45 Λεπτά 50 Ευρώ


ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΕΙΡΟΜΑΛΑΞΗΣ FULL BODY RELAX MASSAGE

60 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ Κόστος : 60 Ευρώ
90 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ Κόστος : 80 Ευρώ
120 Λεπτά χαλαρωτικό Μασάζ Κόστος : 100 Ευρώ


Massage Barefoot & Foot Massage – Ασιάτσου

60 Λεπτά μασάζ Κόστος : 70 Ευρώ

Body to body και Lomi Lomi

60 Λεπτά 80 Ευρώ
90 Λεπτά 100 Ευρώ
Μασάζ με 4 Χέρια

4 Χέρια για 60 Λεπτά 100 Ευρώ

4 Χέρια για 90 Λεπτά 120 Ευρώ


ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΣΑΣ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΣΤΗ

ΓΡΑΜΜΗ VIBER 698 097 2778
ΓΙΑ ΓΡΑΠΤΟ ΜΗΝΥΜΑ

Η

ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 698 0 280 270
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ

Απο 11:00 έως 15:00

ΜΟΝΟ το Χαλαρωτικό Μασάζ
είναι στα 50 Ευρώ η μια ώρα ( 60 Λ )

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ολες τις υπόλοιπες ώρες έχουμε προσφορά τα 90 Λεπτά χαλαρωτικό μασάζ
κοστίζουν απο 80 Ευρώ προσφορά στα 70 Ευρώ !

Οι 2 ώρες απο 100 Ευρώ είναι προσφορά στα 90 Ευρώ για το χαλαρωτικό μασάζ !

----------------------------------------------------------------------------------------------
VIP MASSAGE

698 0 280 270
 
Τελευταία τροποποίηση:

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Στην αρχη εχει λιγη πλακα, ομως κατανταει εκνευριστικο: ολως τυχαιως πεταγονται διαφοροι που επισης ολως τυχαιως ερχονται απο επαρχια (για αυτο δεν γραφουν) και ξανα ολως τυχαιως κλεινουν ενα μασαζ απο το γραφειο της Τεας, το οποιο εχει ραντεβου διαθεσιμο και ετσι περνανε καλα και το μοιραζονται μαζι μας! Στην πραγματικοτητα, αν στειλεις τωρα μηνυμα στην Τεα, κλεινεις ραντεβου σε κανα 2 μερες στην καλυτερη...
Και όλως τυχαίως είναι εγγεγραμμένοι την ίδια μέρα του ποστ, άντε στην καλύτερη την προηγούμενη μετά.!! Γατάκια..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Και όλως τυχαίως είναι εγγεγραμμένοι την ίδια μέρα του ποστ, άντε στην καλύτερη την προηγούμενη μετά.!! Γατάκια..
To θέμα που μας ''καίει'' όμως φίλε είναι άλλο,ακόμη και στημένοι να είναι δεν λένε κάτι διαφορετικό απο αυτό που σχεδόν άλλα έγκυρα μέλη σε ανύποπτο χρόνο έχουν πει σαν εμπειρία,κουραστικό βέβαια αλλά δεν χάλασε και ο κόσμος. Κατά καιρούς όμως εδώ μέσα έχουν εμφανιστεί διάφοροι ''κομήτες'' προτρέποντας προς κάποιες επιλογές με περιγραφές -εμφάνισης ή και υπηρεσιών- σε αντιδιαστολή με ότι κατέθεσαν έγκυρα και δοκιμασμένα στον αγώνα μέλη.Και αυτό είναι όντως ΠΡΟΒΛΗΜΑ για να το πω κομψά, ενώ είναι προφανές ότι είναι καραμπινάτο χέρι στην τσέπη μας και στα νεύρα μας!
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους . ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσα παιρνουν εξτρα για φραπε- πιπα τα κοριτσια στο VIP. οποιος γνωριζει ας μου απαντησει ευχαριστω
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
καλησπερα σε ολους . ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσα παιρνουν εξτρα για φραπε- πιπα τα κοριτσια στο VIP. οποιος γνωριζει ας μου απαντησει ευχαριστω
εσυ τι λες? και τι διαβαζεις εδω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom