Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Συμφωνώ φίλε έτσι ήταν την 1η φορά ίσως και την 2η αλλά μετά λύθηκε σιγά σιγά και άλλαξε και ο φραπες και το καλαμάκι

Συμφωνώ φίλε έτσι ήταν την 1η φορά ίσως και την 2η αλλά μετά λύθηκε σιγά σιγά και άλλαξε και ο φραπες και το καλαμάκι
Και στο σεξ ήταν καλή η Μαίρη!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Οντως δυσκολη(εως και άνιση) η μαχη με 4 χέρια!!!
 

Συνημμένα

  • MKombat.jpg
    MKombat.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 31

Τονις(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2021
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
516
Πόντοι
280
Χωρίς να έχω εμπειρία σε μασας τέτοιου τύπου. (εννοώ body to body 2 ώρες με φραπέ)
Εχω να πω οτι αμα πετύχει το Καλαμακι τύφλα να έχει το γαμήσι.
Diamond. Ήθελα να δοκιμάσω με την Τεα που έχει αναφερθεί ποιο παλιά απο alpula.
Φίλε alpula δεν σε ξέρω αλλα να ξέρεις οταν διαβάζω κάτι απο εσένα πάω και μου βγαίνει σε καλό.
Δοκίμασα την Ίριδα (καθημερινό απλό κορίτσι σε εμφάνιση. Χωρίς να έχει κάτι που σε χαλάει) πολύ
Καλή ενέργεια πολύ καλό μασάζ τα έδωσε όλα μετα απο 1 ωρα και κάτι γεμάτο μασαζ τελείωσα με ποδομαλαξη ( πρώτη φορά στην ζωή μου και σίγουρα όχι τελευταία)
Μετα με έκανε ντουζάκι.
Έπαιξε και φραπεδια μετα με αρκετή προσπάθεια αλλά ήταν αδύνατον μετά απο ενα τόσο καλο τελείωμα να επέλθει δεύτερο.
Να τονίσω ότι δεν ζήτησα τπτ επιπλέον άφησα το κορίτσι να κάνει ότι θέλει και δεν μου ζητήθηκε και καμία παραπάνω οικονομική επιβάρυνση.
Και να ξαναπώ ότι ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα κάτι ανάλογο και είμαι υπέρ-ικανοποιημένος. Δεν έχει καμία σχέση με τα body to body σε μασατζιδικα που γαμας.
 

tryferos196

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
61
Like
142
Πόντοι
0
Χωρίς να έχω εμπειρία σε μασας τέτοιου τύπου. (εννοώ body to body 2 ώρες με φραπέ)
Εχω να πω οτι αμα πετύχει το Καλαμακι τύφλα να έχει το γαμήσι.
Diamond. Ήθελα να δοκιμάσω με την Τεα που έχει αναφερθεί ποιο παλιά απο alpula.
Φίλε alpula δεν σε ξέρω αλλα να ξέρεις οταν διαβάζω κάτι απο εσένα πάω και μου βγαίνει σε καλό.
Δοκίμασα την Ίριδα (καθημερινό απλό κορίτσι σε εμφάνιση. Χωρίς να έχει κάτι που σε χαλάει) πολύ
Καλή ενέργεια πολύ καλό μασάζ τα έδωσε όλα μετα απο 1 ωρα και κάτι γεμάτο μασαζ τελείωσα με ποδομαλαξη ( πρώτη φορά στην ζωή μου και σίγουρα όχι τελευταία)
Μετα με έκανε ντουζάκι.
Έπαιξε και φραπεδια μετα με αρκετή προσπάθεια αλλά ήταν αδύνατον μετά απο ενα τόσο καλο τελείωμα να επέλθει δεύτερο.
Να τονίσω ότι δεν ζήτησα τπτ επιπλέον άφησα το κορίτσι να κάνει ότι θέλει και δεν μου ζητήθηκε και καμία παραπάνω οικονομική επιβάρυνση.
Και να ξαναπώ ότι ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα κάτι ανάλογο και είμαι υπέρ-ικανοποιημένος. Δεν έχει καμία σχέση με τα body to body σε μασατζιδικα που γαμας.
καλησπέρα φίλε μου ....που έγιναν όλα αυτα που περιγραφεις?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Χωρίς να έχω εμπειρία σε μασας τέτοιου τύπου. (εννοώ body to body 2 ώρες με φραπέ)
Εχω να πω οτι αμα πετύχει το Καλαμακι τύφλα να έχει το γαμήσι.
Diamond. Ήθελα να δοκιμάσω με την Τεα που έχει αναφερθεί ποιο παλιά απο alpula.
Φίλε alpula δεν σε ξέρω αλλα να ξέρεις οταν διαβάζω κάτι απο εσένα πάω και μου βγαίνει σε καλό.
Δοκίμασα την Ίριδα (καθημερινό απλό κορίτσι σε εμφάνιση. Χωρίς να έχει κάτι που σε χαλάει) πολύ
Καλή ενέργεια πολύ καλό μασάζ τα έδωσε όλα μετα απο 1 ωρα και κάτι γεμάτο μασαζ τελείωσα με ποδομαλαξη ( πρώτη φορά στην ζωή μου και σίγουρα όχι τελευταία)
Μετα με έκανε ντουζάκι.
Έπαιξε και φραπεδια μετα με αρκετή προσπάθεια αλλά ήταν αδύνατον μετά απο ενα τόσο καλο τελείωμα να επέλθει δεύτερο.
Να τονίσω ότι δεν ζήτησα τπτ επιπλέον άφησα το κορίτσι να κάνει ότι θέλει και δεν μου ζητήθηκε και καμία παραπάνω οικονομική επιβάρυνση.
Και να ξαναπώ ότι ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα κάτι ανάλογο και είμαι υπέρ-ικανοποιημένος. Δεν έχει καμία σχέση με τα body to body σε μασατζιδικα που γαμας.
Ποιο ήταν το κόστος φίλε?
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Μύστες μου βάλτε αλφα οικογενειακές ιστορίες , έχω την εντύπωση οτι η ξανθιά είναι η κοπέλα στη ρεσεψιόν χοτελ μπιλλ
Αναμένω απόψεις
 

Συνημμένα

  • C0761396-38A6-4147-87EE-299710D62E4E.jpeg
    C0761396-38A6-4147-87EE-299710D62E4E.jpeg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 106

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Έχω καιρό να πάω Μπιλ δεν την θυμάμαι
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Της ζήτησα μια μερα το ινστα της αν θα μπορούσε ν μ τ δώσει αλά μου είπε δεν γίνετε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Καλημέρα!

Empire
Αλεξάνδρα! Καλή, πολύ καλή σε όλα! καλό b2b

Delux
Κατερίνα όμορφο petit.

Vip
Δανάη, Αριάδνη, Άρτεμις καλές σε όλα!
Καμιά άλλη πρόταση από Vip που να είναι super σε 1o και 2ο μέρος?

Velvet
Παίζει τίποτε που να αξίζει?
Η Αριάδνη του vip είναι ωραία όπως στις φώτο? Προχωράει σε καλαμάκι?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Σε αλλά νεα ετοιμάζομαι για καταδρομική και πήρε το ματι μου ένα υπεροχο Κοριτσαρο (έτσι δείχνει στη φωτό) από massagejoy με το όνομα μαργαριτα..σεβαστή κάθε ενημέρωση..επιστρέφω με κριτική…επισης τελικά αυτή η αθανασία που αναφέρθηκε πιο πάνω προχωράει η όχι ;
Εχει αλλαξει πολλα γραφεια , ηταν και με Τεα αργοτερα privemassage σαν Αλεξανδρα , crystal , empire και τωρα Joy.
Πολυ ωραιο σωμα και προσωπο , μικρη σε ηλικια , καλο b2b αλλα το μονο κακο ειναι το τουπε της.
Δινει και μπριζολα αλλα ζηταει τρελα νουμερα.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Η Αριάδνη του vip είναι ωραία όπως στις φώτο? Προχωράει σε καλαμάκι?
Ναι ωραιο κοριτσακι οπως στις φωτο , μετριο προς καλο μασαζ και πιο καλο 2ο μερος που φτανει μεχρι και μπριζολα.
Απο τιμες ειναι οπως της ερθει στον καθενα...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Ναι ωραιο κοριτσακι οπως στις φωτο , μετριο προς καλο μασαζ και πιο καλο 2ο μερος που φτανει μεχρι και μπριζολα.
Απο τιμες ειναι οπως της ερθει στον καθενα...
Φίλε μου ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Το καλαμάκι και τον φραπέ τα προσφέρει με διάθεση η απλά αδιάφορα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

+60 για καλαμάκι??????
Δεν πάμε καλά...
Στον φραπέ πόσα ζητάει?
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Φίλε μου ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση! Το καλαμάκι και τον φραπέ τα προσφέρει με διάθεση η απλά αδιάφορα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


+60 για καλαμάκι??????
Δεν πάμε καλά...
Στον φραπέ πόσα ζητάει?
αυτό το αναφέραμε εδώ πριν μέρες...ας την πάρει ο φίλος που ενδιαφέρεται, να μας πει πόσα του ζήτησε...με διάθεση μου τα ζήτησε κι εμενα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom