Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
μια ωρα ειχα κλεισει απλα εγω το καθυστερησα λιγο με μπλα μπλα κλπ να ξεκινησουμε
Καλή η εξήγηση σου για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις ως προς τήρηση ωραρίου και υπηρεσιών ,…όμορφη φαίνεται στην φωτό
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
καλημερα συναθλητες .... να γραψω και εγω δυο τρια πραγματακια για τις τελευταιες μου εμπειριες
1. χριστινα απο οσμοσε - γενικα πολυ ευχαριστο ατομο καλο σοσιαλ χιουμορακι και όλα τελεια ... τωρα στο θεμα του μασαζ την πρωτη φορα που την πηρα εκανε ενα στοιχειωδες χαιδεμα σε ολο το σωμα κανα τεταρτο ... (την δευτερη φορα που την πηρα ηταν πιο ξεπετα σε αυτο το κομματι και ηθελε να παει παρακατω) ... ενταξει το γραφειο το ξερουμε για τις υπηρεσιες και ολα καλα ... δεκτικη η κοπελα πετιτ ωραιο στηθος και γενικα σωμα και δεν λεει σε κατι οχι ... οποτε όποιος πιστός ας προσέλθει

2. νινα απο αρτ - τα έχουν γραψει οι περισσοτεροι απλα πιο πολυ απο περιεργεια την πηρα ... ωραιο κορίτσι , καλο σωμα (το περιμενα καλυτερο από τις περιγραφές) αλλα οπως εχουν πει και οι πιο πολλοι ειναι αρπακτικο και πονηρη , αν της το κοψεις νωρις τον αερα παει με τα νερα σου ... (γενικα μεγαλη ψωλα απο τον τροπο που κινειται και μιλαει και εχει και μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της)... σε εμενα εκανε ενα 25 λεπτο μασαζ και μετα ενα φραπεδακι ....

3. ισμηνη απο vip - ηταν για εμενα η ευχαριστη εκπληξη , φοβερο τυπακι στην επικοινωνια , πρεπει να ειναι και καλο παιδι, γενικα στο μασαζ τρια σκαλια ανωτερη απο οσες εχω παρει εως τωρα . εκανε κανα 40λεπτο τουλαχιστον μασαζ και μετα φοβερη και στη εκτονωση ... συνισταται με 1000 η τυπισσα

4. αννιτα απο velvet - περιποιημενο μιλφακι με τιμιο μασαζ , της αρεσει να ασχολειται για να σε χαλαρωσει (στο κομματι του μασαζ) ... τωρα για τα περαιτερω δεν το εχει με τιποτα καλα καλα δεν ξερει να χτυπαει φραπε γενικα ειναι πολυ μαγκωμενη και σφιγμενη ... οποιος ομως θελει μασαζ σε ρυθμους χαλρωτικους και λιγο περισσοτερο (στα ορια του αθλητικου) να την δοκιμασει ...

5. χριστινα απο deluxe - ομορφο κοριτσι ωραιο σωματακι , με πολυ τιμια προσπαθεια στο μασαζ (εκανε παραπανω απο 40 λεπτα) .. δεν πηρα κατι παραπανω λογω χρονου γιατι επρεπε να φυγει αλλα εκτιμω πως προχωραει σε φραπε τουλαχιστον (αν καποιος εχει εμπειρια ας μας διαφωτίσει).

αυτα για τωρα

να κανω και εγω δυο ερωτησεις

1) χρυση απο vip παιζει ακομη η τελος ?
2) τανια απο deluxe εχει δοκιμαστει απο καποιον?
3) χριστινα απο deluxe προχωραει ? το χει?
Ωραία ενημέρωση....στο ρεζουμε....τι λεφτά έδωσες στην κάθε μία;;;;;
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Ωραία ενημέρωση....στο ρεζουμε....τι λεφτά έδωσες στην κάθε μία;;;;;
το ρεζουμε φιλε ειναι αυτο που εγραψα παραπανω

τα λεφτα ειναι τα γνωστα 1 ωρα χαλαρωτικο μασαζ και με οποια εκανα φραπε +20 .... για αυτο και δεν εγραψα κατι παραπανω για το οικονομικο
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Το είχα ρωτήσει και λίγες σελίδες πιο πριν η νινα δουλεύει ακόμα στο αρτ Μασαζ (γιατί δεν την βλέπω στην σελίδα του Μασαζ ).Να είστε όλοι καλά

Ναι φίλε μου, συνάντηση την περασμένη εβδομάδα
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Άξια αφού την ιδρώνει την φανέλα, αλλά πόσο την χρεώνει και πόση ώρα σου διαθέτει?
Κόστος: 60€ το γράφει στην αγγελία της.
Χρόνος: Συνήθως το 95% των προγραμμάτων σε αυτή την τιμή είναι 45 λεπτά με μια ώρα το πολύ.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Οι τελευταίες σελίδες είναι μια βόλτα στο λιβάδι με τις σαύρες…
Ενώ οι προηγούμενες σελίδες από αυτές τις τελευταίες είναι βόλτα στο λιβάδι με άλογα Αραβίας.....?????
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Deluxe:
Χριστινα εχει υποθει, μεχρι φραπε πλεον, παλια πηγενε φουλ.
Τανια ομορφο milf εως φραπε μασαζ ανω του μετριου.
Βικτωρια ομορφη περνας καλα, εως φραπε δεν ξερω αν δινει καλαμακι. Ας μας διαφωτισει καποιος.
Τζουλι ομορφο milf γδυσιμο φραπε καλαμακι ισως εως φουλ. Μασαζ καλα πιασιματα αλλα δε το λες και μασαζ.
Νεφελη τα γνωστα. Δινει πονο αλλα ζηταει πολλα εξτρα.
Milana δυνατο σκουροχρωμο κορμακι. Καλαμακι καλο και μασαζ ανω του μετριου.
Χριστιαννα σκιννι φαση καλαμακι και χαιδεμα. Κατερινα ψηνομαι αλλα δε γνωριζω κατι.
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Ίριδα ξανά από Diamonds. Όπως και την προηγούμενη φορά ευγενική και καθαρή, κάναμε μπάνιο και περάσαμε στο δωμάτιο. Της ζήτησα να κάνει λίγο πιο δυνατό μασάζ αυτή την φορά, κάτι που έκανε, μέτριο και λίγο παραπάνω, αλλά σίγουρα καλύτερο από την προηγούμενη φορά. Μετά από λίγο ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, μάλιστα έκανε αρκετά παιχνίδια πρώτα πριν ξεκινήσει στοματικό, όπως να παίζει με το κεφάλι με τα δάχτυλα της και μετά με τα πόδια της, κάτι που έκανε αρκετά καλά, δεν το έχω ξανακάνει. Μετά βαθιά πίπα που πήρε αρκετή ώρα και στο τέλος κατέθεσα. Κάναμε πάλι το μπανάκι μας. Σε όλη την διάρκεια ήταν πολύ πρόθυμη και άνετη σε αγγίγματα, γενικά πέρασα καλά! Κόστος 80 ευρώ + 30

Την επόμενη φορά θέλω να δοκιμάσω Τεα από το γραφείο και μου έχει μπει και στο μυαλό το Crystal Massage για nuru, θα ενημερώσω όταν έχω καινούργια εμπειρία.
εγω ειχα κανει 3 φορες το ιδιο προγραμμα που περιγραφεις φιλε τον μαρτιο -απριλιο, με την μονικα που τα εχει παρατησει απο οτι ξερω, απο το ιδιο γραφειο παντα, και εδινα 60+30. τωρα το πηγανε 80+30????
 

mixalix7

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
10
Like
120
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΘΗΝΑ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ Safe ΓΙΑ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ...
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
486
Λόγω του ότι έχω ρωτήσει ξανά στο πρόσφατο παρελθόν, παρακαλώ για την επιείκεια σας.
Γνωρίζει κάποιος εάν είναι ενεργή μια Marianjela από Massage joy και με τι επιδόσεις?
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
89
Like
166
Πόντοι
0
εγω ειχα κανει 3 φορες το ιδιο προγραμμα που περιγραφεις φιλε τον μαρτιο -απριλιο, με την μονικα που τα εχει παρατησει απο οτι ξερω, απο το ιδιο γραφειο παντα, και εδινα 60+30. τωρα το πηγανε 80+30????
Το 30€ είναι για το ξενοδοχείο ; Η για το φραπέ ;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Λόγω του ότι έχω ρωτήσει ξανά στο πρόσφατο παρελθόν, παρακαλώ για την επιείκεια σας.
Γνωρίζει κάποιος εάν είναι ενεργή μια Marianjela από Massage joy και με τι επιδόσεις?
Ενεργή είναι, αδυνατισμένη και καστανή πλέον. Μέχρι καλαμάκι γυμνή . Μασάζ μέτριο έως ικανοποιητικό. Από έξτρα δεν θυμάμαι ακριβώς- όσα παίρνουν και οι υπόλοιπες πάνω -κάτω. Δεν μιλάει ελληνικά. Νομίζω έχω ξαναγράψει παλαιότερα. Ρίξε και μια αναζήτηση.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Το 30€ είναι για το ξενοδοχείο ; Η για το φραπέ ;
80 το μασαζ , 30 τα έξτρα (φραπες με καλαμακι) και άλλα 25 περίπου το ξενοδοχείο .
Εκτος αν τη φερεις σπιτι σου οποτε γλυτώνεις τα εξοδα του ξενοδοχείου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΘΗΝΑ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ Safe ΓΙΑ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ...
Καλησπέρα.
Από τον Αύγουστο ρωτάς και ζητάς μια safe επιλογή....
Μια σελίδα μόνο αν διάβαζες κάθε μέρα από τον Αύγουστο ως σήμερα και αν έκανες έστω και μια - δυο δοκιμές με τις προτεινόμενες κοπέλες που αναφέρονται κατά καιρούς εδώ μέσα θα είχες μια πολύ καλή και ενημερωμένη πληροφόρηση για τα μασαζοδρώμενα.


ΥΓ: Παράκληση να αποφεύγεται η χρήση κεφαλαίων. Κουράζουν στην ανάγνωση και σημαίνει στην γλώσσα των φόρουμ ότι φωνάζεις. (εκτός αν όντως μας φωνάζεις)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom