Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikosMH

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2013
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
καλησπέρα! ποιες πιστεύετε είναι οι πιο όμορφες αυτή την στιγμη στο massage κατ' οίκον? ευχαριστώ!
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
65
Like
25
Πόντοι
0
υπαρχουν καπου μαζεμενες κριτικες για τα κοριτσια του diamond?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Είναι μια Βραζιλιάνα μου έβγαλε διαφήμιση ξέρει κανείς τίποτα;
brazilian lymphatic saint rose
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Για μένα μία κ με μεγάλη διαφορά.....αλλά αν το πω θα θεωρηθώ promotor...
Πέστο τύπε. Έχουν «στραβωθεί» τα μάτια μου από αυτές που έχω δει ανοίγω πόρτα, λέω «ευχαριστώ κάποιο λάθος έγινε», κλείνω πόρτα…. στο κάτω κάτω, εάν δεν ισχύει αυτό που λες, θα φανεί στην πορεία…?
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Για την Νικόλ έχει να μας πει κανείς κάτι;;
Η Νικολα ειναι αυτη που ηταν στο magic για καποια περιοδο. Την εχω παρει μια φορα. Μετρια θα ελεγα. Ξεπετα φαση.

Μπορει να μου θυμισει καποιος σε ποιο γραφειο ειναι η Χρυση?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Η Νικολα ειναι αυτη που ηταν στο magic για καποια περιοδο. Την εχω παρει μια φορα. Μετρια θα ελεγα. Ξεπετα φαση.
Μακριά θα έλεγα εγώ :sunglasses:. Παντελώς ατάλαντη και στα 2 κομμάτια.
Μπορει να μου θυμισει καποιος σε ποιο γραφειο ειναι η Χρυση?
VIP
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
407
Πόντοι
26
Η Νικολα ειναι αυτη που ηταν στο magic για καποια περιοδο. Την εχω παρει μια φορα. Μετρια θα ελεγα. Ξεπετα φαση.

Μπορει να μου θυμισει καποιος σε ποιο γραφειο ειναι η Χρυση?
vip
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλησπέρα , οποίος μπορεί να μου πει για νεφέλη από empire
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Έχει τόσο ωραιο κωλο όσο δείχνει η φωτό η είναι κανα μπαζο! Αν μπορείτε πέστε μου μην κλαίω το χρημα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Για την Νικόλ έχει να μας πει κανείς κάτι;;

Η Νικολα ειναι αυτη που ηταν στο magic για καποια περιοδο. Την εχω παρει μια φορα. Μετρια θα ελεγα. Ξεπετα φαση.

Μπορει να μου θυμισει καποιος σε ποιο γραφειο ειναι η Χρυση?

έκανα το λάθος να την φωνάξω αφού κανείς δεν έλεγε τίποτα.. παρασύρθηκα από την φωτογραφία.. Μην κάνετε την λάθος σκέψη να πείτε είναι όμορφη ας της τον βάλλω απλά.. ούτ εαυτό δεν αξίζει! ξεπέτα από τις χειρότερες. Η χειρότερη βασικά μετά απο τόσα χρόνια.. Στο ματζικ ήταν όντως δεν την θυμώνουν... Εγώ δεν θα έλεγα ούτε καν μέτρια..

Μασαζ ούτε για δείγμα, απόμακρη, πίπα από τις χειρότερες.. και πολύ μεγάλη ιδέα για τον ευατό της.. παρόλο που είναι μικροκαμωμένη ο κώλος της έχει απαίσιο σχήμα όταν βγάλει τα ρούχα λες και έχει τρακάρει με νταλίκα. Φτιαχτό στήθος με άσχημες ουλές.. αλλά πολύ ωραίο στην αφή να λέμε και τα καλά.. Το μόνο που την νοιάζει είναι να τελειώσεις γρήγορα να πάρει τα λεφτά και να φύγει τρέχοντας άσχετα με το αν έχει περάσει η ώρα ή όχι. Στο σεξ θα αρέσει πολύ στους νεκρόφιλους.. απλά ξαπλώνει και ανοίγει τα πόδια :headbang:
Μακριά παιδιά.. υπάρχουν πολύ καλύτερες μην ξεγελιέστε από τις φωτογραφίες.. Βασικά όσες έχω πάρει από το συγκεκριμένο γραφείο τον τελευταίο καιρό έτσι ήταν και δεν θα ξαναέπερνα αν δεν έβλεπα την φωτογραφία της.. Τώρα ότι και να δώ απο osmose...
 
Τελευταία τροποποίηση:

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τελεια! Τι χρεώνει και πως βρισκουμε τηλεφωνο
Δίπλα είναι το νήμα της .. μέσα έχει ότι χρειάζεσαι.. τηλέφωνο.. viber και μαθαίνεις ότι θες. (για να μην ψάχνεις πήγαινε στην σελ 57!)
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Για μένα...όπως κ για πολλούς η Άννα Μαρία!!!!...Γνήσιο Θηλυκό!!!!Γυναικάρα με τα όλα της άσχετα αν κάποιος από εδώ είπε,αν είναι δυνατόν...ότι δε βλέπεται.χαχαχα..(.γούστα είναι αυτά κ έφαγε ο πίθηκος το σαπούνι) Κορμάρα με στήθος μεγάλο ,μαύρα σγουρά μαλλιά..ψιλοσχιστό μάτι..λευκή επιδερμίδα με καταγωγές Ελλάδα-Ιταλία κ ανατολίτικο αέρα(Ελληνίδα εξ Αιγύπτου η μητέρα της) καθώς έχει κ από εκεί κ φινέτσα όπου εγώ δεν την έχω συναντήσει ειλικρινά σε καμία στο χώρο.Κ κάνω κοντά στα 20 χρόνια.επαγγελματικό μασάζ...Ωραία σε όλα της!
Για ποια Άννα Μαρία λες;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Η Νικολα ειναι αυτη που ηταν στο magic για καποια περιοδο. Την εχω παρει μια φορα. Μετρια θα ελεγα. Ξεπετα φαση.

Μπορει να μου θυμισει καποιος σε ποιο γραφειο ειναι η Χρυση?
Vip
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Για μένα...όπως κ για πολλούς η Άννα Μαρία!!!!...Γνήσιο Θηλυκό!!!!Γυναικάρα με τα όλα της άσχετα αν κάποιος από εδώ είπε,αν είναι δυνατόν...ότι δε βλέπεται.χαχαχα..(.γούστα είναι αυτά κ έφαγε ο πίθηκος το σαπούνι) Κορμάρα με στήθος μεγάλο ,μαύρα σγουρά μαλλιά..ψιλοσχιστό μάτι..λευκή επιδερμίδα με καταγωγές Ελλάδα-Ιταλία κ ανατολίτικο αέρα(Ελληνίδα εξ Αιγύπτου η μητέρα της) καθώς έχει κ από εκεί κ φινέτσα όπου εγώ δεν την έχω συναντήσει ειλικρινά σε καμία στο χώρο.Κ κάνω κοντά στα 20 χρόνια.επαγγελματικό μασάζ...Ωραία σε όλα της!
Η αόμματος ή ο άντρας της που την πηγαινοφέρνει είσαι,άλλη περίπτωση δεν υπάρχει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom