Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
192
Like
92
Πόντοι
1
Παλικαρια μια βοηθεια παρακαλω. Για την Δημητρα του VIP, αυτη που στην φωτογραφια που στελνουν στο viber φοραει πρασινο φουστανι εχει κανεις προσωπικη εντυπωση? Περιμενω ενημερωση....θελω πολυ να δοκιμασω

ΜΑΚΡΙΑ, είναι η ίδια Δήμητρα που έχουν και στο σάιτ τους. Γύρω στα 50 αλβανίδα με βυζάρες. Κακό μασάζ και καλαμάκι με +40
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Κανείς δεν έχει γράψει "δεν" για Δήμητρα.
Ο γκραβιτυ είχε γράψει για καλαμάκι που αποδείχτηκε μουφα κλασικα:P
Κάνει μεχρι φραπέ κι αφήνει να πιάνεις (με όρια)
Μάλλον δεν το διάβασα προσεκτικά … είναι όμορφη η Δήμητρα , έστω και φραπέ καλό είναι
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
έχει καθαρίσει πολύ το νήμα, αλλά η αλήθεια είναι ότι όλο και κάποιοι τριγυρνάνε,αλλά δεν το κάνουνε τόσο απροκάλυπτα όσο ο τύπος!
Ο συγκεκριμένος έχει κάνει μακροβούτι στο "μουνί" , δεν είναι προμότορας!
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι αν εξαιρέσεις το diamonds και λίγο το vip, έχει
καλησπερα μαγκες εχετε να προτεινετε καποια κοπλελα για footjob cum?
έχει καθαρίσει πολύ το νήμα, αλλά η αλήθεια είναι ότι όλο και κάποιοι τριγυρνάνε,αλλά δεν το κάνουνε τόσο απροκάλυπτα όσο ο τύπος!
Ο συγκεκριμένος έχει κάνει μακροβούτι στο "μουνί" , δεν είναι προμότορας!
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι αν εξαιρέσεις το diamonds και λίγο το vip, έχει πέσει πολυ το επίπεδο στα υπόλποιπα γραφεία!
Είναι γεγονός αυτό που γράφεται στην τελευταία .πρόταση ! Άξιο ανάλυσης για τις αιτίες την ησυχίας από άλλα μέτωπα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
15
Like
6.353
Πόντοι
8.345
Οχι η γιουλη του Vip ειναι εκει με το ιδιο ονομα ,η δημητρα ειναι μια ξανθια αλλη κοπελα εντελως.
Μου βγαζει κατι αυτη η δημητρα (απο την φωτογραφια) αλλα δεν εχω δοκιμασει.
εχεις δικιο μπερδεψα τα ονοματα απο τα Λ. η πρωη Ελλη ειναι
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
καλησπερα μαγκες εχετε να προτεινετε καποια κοπλελα για footjob cum?
Λίγες σελίδες πίσω το αναφέρει ο alpula σαν μια απο τις υπηρεσίες που προσφέρουν τα κορίτσια στο diamonds massage
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Μπορώ να στην περιγράψω.....παχουλή με μακρυά καστανά κυματιστά μαλλιά..σοβαρή θεραπεύτρια κ γνώστης....κοίτα αν δεν κανω λαθος το σταθερό της τελειώνει σε 198.....
Υπάρχουν θεραπεύτριες για πειραιά....αρκεί βέβαια να πληρώνετε...
Συνάδελφε, το site της σου ζήτησα, όχι πόσα κιλά ζυγίζει... Πόσο δύσκολο σου είναι να κάνεις copy-paste το link?
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Skiado_3116

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μπορείτε να ποτέ ένα γραφείο και μια κοπέλα να πάρουμε και εμείς οι καινούργιοι και να μείνουμε ικανοποιήμενοι φραπέ και καλαμάκι απαραιτήτως ?? thanks
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
927
Πόντοι
96
Μην πατάς λαικ. Να απαντήσεις να δω κάτι που θέλω...
φυσικα και θεωρω προιοντα τις κουτοπονηρες που νομιζουν οτι ειμαστε ολοι κοροιδα
φυσικα και υπαρχουν εξαιρεσεις..
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
927
Πόντοι
96
η αντίδραση σου δεν είναι φυσιολογική απο όλες τις πλευρές.... να το κοιτάξεις!
πειραζει που την εχουμε παρει χαμπαρι?
εσυ δηλαδη οταν διαβαζεις την chrikri λες //τι αντικειμενικη κριτικη?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
πειραζει που την εχουμε παρει χαμπαρι?
εσυ δηλαδη οταν διαβαζεις την chrikri λες //τι αντικειμενικη κριτικη?
όχι τυγχάνει να τον γνωρίζω όμως:)
Επίσης για αντικειμενικότητα ας μιλήσει κάποος που έχει προσφέρει σε αυτό το γαμημένο forum και όχι κάποιος που κάνει απλά "σκληρή" κριτιή χωρίς να έχει ούτε μια εμπειρία!
Τέλος να σου θυμίσω ότι απάνταγες συγκαταβατικά και συμφωνούσες με μέλη που αποδεδειγμένα βρήκα ώς κλώνους εδώ μέσα και τους έδινες και συγχαρητήρια για τις απόψεις τους!
Ήταν όμως κλώνοι που γράφανε για τα δικά τους συμφέροντα και εσύ ο σκληρός χύστης χειροκροτούσες!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
927
Πόντοι
96
όχι τυγχάνει να τον γνωρίζω όμως:)
Επίσης για αντικειμενικότητα ας μιλήσει κάποος που έχει προσφέρει σε αυτό το γαμημένο forum και όχι κάποιος που κάνει απλά "σκληρή" κριτιή χωρίς να έχει ούτε μια εμπειρία!
Τέλος να σου θυμίσω ότι απάνταγες συγκαταβατικά και συμφωνούσες με μέλη που αποδεδειγμένα βρήκα ώς κλώνους εδώ μέσα και τους έδινες και συγχαρητήρια για τις απόψεις τους!
Ήταν όμως κλώνοι που γράφανε για τα δικά τους συμφέροντα και εσύ ο σκληρός χύστης χειροκροτούσες!
συμφωνω οτι μπορει να εχω δωσει συγχαρητηρια κατα λαθος απο κεκτημενη ταχυτητα....οχι ομως για να παραπλανησω!!
προσφορα ειναι και η προσπαθεια να ξεμπροστιαζουμε τους πονηρους
εχεις παρει πολυ πατριωτικα την υπερασπιση της Τεας, δικαιωμα σου βεβαια....
χαλαρωσε λιγο..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
συμφωνω οτι μπορει να εχω δωσει συγχαρητηρια κατα λαθος απο κεκτημενη ταχυτητα....οχι ομως για να παραπλανησω!!
προσφορα ειναι και η προσπαθεια να ξεμπροστιαζουμε τους πονηρους
εχεις παρει πολυ πατριωτικα την υπερασπιση της Τεας, δικαιωμα σου βεβαια....
χαλαρωσε λιγο..
Πιο πολλά Post έχω για την Ζωή και την Χρυσάνα του deluxe πάρα για την Τέα!
Έχω pm που με ρωτάνε για τα νέα κορίτσια της Τέας και δεν γνωρίζω καν, ήδη προχθές ένα μέλος με ενημέρωσε ότι έφερε καινούργια κοπέλα και δεν το γνώριζα!
Επίσης δεν μπορώ να κλείσω ραντεβού με το γραφείο αυτό γιατί πρέπει να το κάνω 3 ημέρες πριν κάτι που με ενοχλεί.
Μην γράφεις ότι θέλεις!
Υπερασπίζομαι το δίκιο!
Και για την ιστορία, όχι γιατί είμαι πιο παλιός αλλά πιο έμπειρος, δεν έχεις ξμεπροστιάσει κανέναν!
Η λίστα απο αυτούς που έφυγαν και ξεβρώμισε το forum είναι μεγάλη και εσύ δεν έχεις βάλει καν το δαχτυλάκι σου, σε αντίθεση με εμένα.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
927
Πόντοι
96
Πιο πολλά Post έχω για την Ζωή και την Χρυσάνα του deluxe πάρα για την Τέα!
Έχω pm που με ρωτάνε για τα νέα κορίτσια της Τέας και δεν γνωρίζω καν, ήδη προχθές ένα μέλος με ενημέρωσε ότι έφερε καινούργια κοπέλα και δεν το γνώριζα!
Επίσης δεν μπορώ να κλείσω ραντεβού με το γραφείο αυτό γιατί πρέπει να το κάνω 3 ημέρες πριν κάτι που με ενοχλεί.
Μην γράφεις ότι θέλεις!
Υπερασπίζομαι το δίκιο!
Και για την ιστορία, όχι γιατί είμαι πιο παλιός αλλά πιο έμπειρος, δεν έχεις ξμεπροστιάσει κανέναν!
Η λίστα απο αυτούς που έφυγαν και ξεβρώμισε το forum είναι μεγάλη και εσύ δεν έχεις βάλει καν το δαχτυλάκι σου, σε αντίθεση με εμένα.
δεν ειχα μιλησει για Βερονικα...για Κατερινα 20...για την φιλη της Jolie..
δεν ζηταω βραβειο συμμετοχης...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
927
Πόντοι
96
όχι τυγχάνει να τον γνωρίζω όμως:)
Επίσης για αντικειμενικότητα ας μιλήσει κάποος που έχει προσφέρει σε αυτό το γαμημένο forum και όχι κάποιος που κάνει απλά "σκληρή" κριτιή χωρίς να έχει ούτε μια εμπειρία!
Τέλος να σου θυμίσω ότι απάνταγες συγκαταβατικά και συμφωνούσες με μέλη που αποδεδειγμένα βρήκα ώς κλώνους εδώ μέσα και τους έδινες και συγχαρητήρια για τις απόψεις τους!
Ήταν όμως κλώνοι που γράφανε για τα δικά τους συμφέροντα και εσύ ο σκληρός χύστης χειροκροτούσες!
σε ποιες σκληρες κριτικες μου αναφερεσαι, που εκανα και δεν ισχτουν?
δεν εχω προβλημα ,εαν ειναι να παραδεχτω το λαθος μου!!!
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21
Aφού οι περισσότεροι συμφωνούμε πως το γραφείο της Τεας έχει καλές υπηρεσίες και αφού όπως βλέπετε υπάρχει αρκετη αναμονή για ραντεβού γιατι να μπαίνει και να γράφει με fake προφίλ? Για να αυξήσει την δουλειά της? Αφού ήδη δεν προλάβαινει! Πάντως δεν θα σταματήσουν ποτέ οι αντιπαραθέσεις για την τεα πρέπει να την συζηταμε σίγουρα 3-4 φορές τον χρόνο από τότε που ήταν στην Πεύκη μόνη της. Ασε που όσοι λένε πως είναι ακριβή πάνε κ δίνουν τα ίδια χρήματα σε άλλα γραφεία. Πραγματικά τόσος ντόρος τελικά για να είχαμε να λέμε
 
Τελευταία τροποποίηση:

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
φυσικα και θεωρω προιοντα τις κουτοπονηρες που νομιζουν οτι ειμαστε ολοι κοροιδα
φυσικα και υπαρχουν εξαιρεσεις..
Υπηρεσίες αγοράζεις μάστορα, όχι ανθρώπους. Για να στο πω ευγενικά...
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Μετα απο ενα μεγαλο διαλειμμα απο τα βαιμπερομάγαζα έιπε να αφησω τα στανταρακια και να δοκιμασω Κελλυ απο βελβετ, νομιζω πλεον εχει φυγει απο εκει ειναι ντελουξ. Η τυπισσα βρωμουσε απιστευτη τσιγαριλα, προγραμμα ευκολα μεχρι φουλ αλλα τοσο σαπιο που δεν αξιζει καν.
Γενικα αρπαχτη εντελως και ξεπετα μπαμ μπαμ, μακριά τυποι! Σωμα κατω του μετριου.
 

Gm87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
32
Πόντοι
0
Κριτική diamonds
Συνεννόηση με το γραφειο σε οκ επίπεδα άργησαν να απαντήσουν αλλά όταν έδωσαν σημασία κλείσαμε ραντεβου.
Πρώτο ραντεβού με Lydia η οποία είναι εμφανώς μεγαλύτερη από τις φωτογραφίες, b2b μασάζ 1 ωρα με μουσική, μασάζ ικανοποιητικό αλλά δεν ήθελα-προσπάθησα για κατι παραπάνω. Επικοινωνία και social μια χαρα.
Irida, petit κοπελα καθόλου στήθος, εμένα δεν με ενοχλεί αυτό, πολύ καλό μασάζ και barefoot βοηθάει ότι είναι αδύνατη. B2b μασάζ 1.30 ωρα με extra εκτόνωση χερατη. οποίος είναι λάτρης των αδυνατών-κατηγορία φτερό θα την αγαπήσει και θα την βάλει στα στάνταρ του. Social επίσης μια χαρα.
Μέσα στις επόμενες ημέρες θέλω να δοκιμάσω και Alice όπου θα επανέλθω με νέα κριτική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom