Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Για μένα...όπως κ για πολλούς η Άννα Μαρία!!!!...Γνήσιο Θηλυκό!!!!Γυναικάρα με τα όλα της άσχετα αν κάποιος από εδώ είπε,αν είναι δυνατόν...ότι δε βλέπεται.χαχαχα..(.γούστα είναι αυτά κ έφαγε ο πίθηκος το σαπούνι) Κορμάρα με στήθος μεγάλο ,μαύρα σγουρά μαλλιά..ψιλοσχιστό μάτι..λευκή επιδερμίδα με καταγωγές Ελλάδα-Ιταλία κ ανατολίτικο αέρα(Ελληνίδα εξ Αιγύπτου η μητέρα της) καθώς έχει κ από εκεί κ φινέτσα όπου εγώ δεν την έχω συναντήσει ειλικρινά σε καμία στο χώρο.Κ κάνω κοντά στα 20 χρόνια.επαγγελματικό μασάζ...Ωραία σε όλα της!
προχωραει σε εκτόνωση? ηλικία περίπου?
 

Luckyman87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά εμένα δεν μ μίλησε καν στο insta.... Η τύπισσα πρέπει να είναι λίγο ψωνισμένη και να δουλεύει σε κλειστό κύκλο ή να δεχεται μόνο εμφανίσιμους.... Και λογικά στα ΔΕΝ....
Παιδιά καλημέρα. Την Ευγενία την γνωρίζω χρόνια και ειναι στα δεν. Ψάχνει κοροιδα για να τους φάει χρήμα και συνέχεια τάζει ότι θα γίνει κάτι παραπάνω. Εγώ είχα ρίξει αρκετά πριν χρόνια για να μου κάτσει αλλά δεν αξίζει.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
προχωραει σε εκτόνωση? ηλικία περίπου?

Ρε συ, για όνομα του Θεού, τσακώνονται 2 άτομα για την Άννα-Μαρία στα ακριβώς προηγούμενα ποστς, και το μόνο στο οποίο συμφωνούν είναι ότι ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ.

Δηλαδή κάνε ένα βήμα κι εσύ :2funny:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
υπαρχουν καπου μαζεμενες κριτικες για τα κοριτσια του diamond?
Εφόσον είσαι σε γενικό " μασαζ κατ οίκον " δεν γίνεται να υπάρχουν … άνω δεξιά υπάρχει ένας φακός , πατάς αναζήτησή , βάζεις το τοπικ που σε ενδιαφέρει και εμφανίζεται ότι έχουν γράψει τα μέλη .
Ετσι είναι κάπως μαζεμένες οι γνώμες
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Ρε συ, για όνομα του Θεού, τσακώνονται 2 άτομα για την Άννα-Μαρία στα ακριβώς προηγούμενα ποστς, και το μόνο στο οποίο συμφωνούν είναι ότι ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ.

Δηλαδή κάνε ένα βήμα κι εσύ :2funny:
sorry ρε μαν, μπερδεύτηκα… νόμιζα πως δεν προχωράει φουλ για αυτό ρώτησα, και επειδή είναι από το συγκεκριμένο γραφείο δεν πίστεψα οτι δεν κάνει ούτε το βασικό (εκτόνωση χέρι)..?
 

Athinezos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, Μίλησα λίγο καιρό πριν με Joy και μου είπαν πως η Έλενα δεν δουλεύει πια ως μασέζ.
Δεν έκανα ποτέ μασάζ μαζί της, άλλα φαίνεται κούκλα στις Φωτογραφίες.
Ξέρει κανείς τίποτα; Έχει πάει αλλού ή χάθηκε;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Απάντησα στην ερώτηση του φίλου ''Ποια θεωρείτε την πιο όμορφη στο μασάζ κατοίκον''.....Κ που είναι σε ένα τέτοιο γραφείο δίχως να προσφέρει κάτι άλλο πέρα από άριστο μασάζ........κ αυτό πάλι σημαίνει πάρα πολλά!
Ναι λάθος μου, εγω μπερδεύτηκα.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.920
Πόντοι
456
Χριστίνα joy πρώην your στα δεν και Νινα art αρπακτικό .
Εμένα μου στέλνουν μιά Χριστιάνα ξανθιά ,είναι η ίδια ; επίσης να συμπληρώσω για τις όμορφες,Βικτώρια απο joy-ρωσίδα μεν αλλά με έντονα μεσογειακά χαρακτηριστικά- όπως και Bικτώρια απο delux ,πιό πετίτ ,πιό ρωσίδα!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236
Εμένα μου στέλνουν μιά Χριστιάνα ξανθιά ,είναι η ίδια ; επίσης να συμπληρώσω για τις όμορφες,Βικτώρια απο joy-ρωσίδα μεν αλλά με έντονα μεσογειακά χαρακτηριστικά- όπως και Bικτώρια απο delux ,πιό πετίτ ,πιό ρωσίδα!
Ναι χριστιανα ψηλή αδυνατη ξανθιά . Στα δεν κ πολυλογού.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη

Ενημερωθείτε με φωτογραφίες και πληροφορίες
για τις νέες θεραπεύτριες μασάζ που ξεκίνησαν αυτήν την εβδομάδα


Στείλτε μήνυμα στο VIBER

Νέες Θεραπεύτριες Μασάζ

Μαρία

Αθανασία

Λυδία

Νάσια

Κάρολ




www.VipMassage.gr

ΤΗΛ : 698 0280 270

VIBER : 698 097 2778

Με Εκτίμηση
ΧΡΥΣΑ
VIP MASSAGE MANAGER
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom