Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Η Ελισάβετ δεν θυμάμαι κάπου δούλευε.. η Ειρήνη πάντως δουλευε στο Athens massage...τώρα τι παίζει με το Athens massage δε ξερω
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Εδώ υπάρχει προσφορά μονο καλού μασαζ ή και ικανοποιητικά έξτρα ? Για Δήμητρα κάποιος είχε γράψει δεν , παρά το γεγονός ότι είναι όμορφο κορίτσι
Εμένα με κέρασε φραπέ το κορίτσι
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Μάστορα....από πάντα ,τα προιόντα όπου εσύ ονομάζεις,οι γυναίκες διάλεγαν....εμείς απλά υποκύπτουμε στα τεχνάσματά τους...
συμφωνω !!! οτι ισχυει για τη πλειοψηφια των προβληματικων αντρων, που συνηθως πηδανε μονο οταν πληρωνουν
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Ούτε εγώ θα μπω στην διαδικασία να κρίνω την δουλειά σου. Μπορεί να είσαι η καλύτερη. Τα ποστ σου κρίνω που γράφεις όπως κρίνουν και τα δικά μου..
Εμείς σε ευχαριστούμε ΤΕΑ και το γραφείο σου με τις κοπέλες σου
Καλή σου μέρα
πραγματικα ρε συναγωνιστη εχει γινει κραυγαλεα κουραστικη με τις μουφες που μας γραφει συνεχεια
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Σας Ενημέρωνω οτι μπορείτε τσεκάρετε την ip μου και το nickname μου και ότι είμαι ο christofer σας ευχαριστώ απευθεινωμαι και στους διαχειριστές τις σελίδας !!
μηπως νομιζεις οτι γραφεις σε site αλβανικου νηπιαγωγειου?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Εδώ υπάρχει προσφορά μονο καλού μασαζ ή και ικανοποιητικά έξτρα ? Για Δήμητρα κάποιος είχε γράψει δεν , παρά το γεγονός ότι είναι όμορφο κορίτσι
Κανείς δεν έχει γράψει "δεν" για Δήμητρα.
Ο γκραβιτυ είχε γράψει για καλαμάκι που αποδείχτηκε μουφα κλασικα:P
Κάνει μεχρι φραπέ κι αφήνει να πιάνεις (με όρια)
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Κανείς δεν έχει γράψει "δεν" για Δήμητρα.
Ο γκραβιτυ είχε γράψει για καλαμάκι που αποδείχτηκε μουφα κλασικα:P
Κάνει μεχρι φραπέ κι αφήνει να πιάνεις (με όρια)
Πιστεύω η Δήμητρα μετά από 2-3 ραντεβού ίσως προχωραει σε καλαμάκι αν νιώσει πιο άνετα. Βέβαια είναι προσωπική εκτίμηση μην πάρω κανέναν στον λαιμό μου
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Απλά όταν πέφτει με τα μούτρα κάποιος,κάπου, κάνει σαν μικρό παιδί!
αν δεν τον ήξερες και εσύ κάτι τέτοιο θα φανταζόσουν από τον τρόπο που γράφει..
Απλά έχω βαρεθεί ρε σι να διαβάζω ψεύτικα ποστ.. μέσα στο παιχνίδι είναι όλα βέβαια το ξέρω..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Σιγά μην κάτσω 3 ώρες να με πασπατεύει η κάθε άσχετη από μασάζ και να μου λέει ότι είσαι πολύ πιασμένος. Ενώ είμαι φυσικοθεραπευτής από μόνος μου ? αφού το ζητούμενο είναι να @@@ στο τέλος.!
Και που είσαι φυσιοθεραπευτής τι σημαίνει ότι θα κάνεις μόνος σου μασάζ στον εαυτό σου? Με αυτήν την λογική απο φραπεδάκι είσαι καλυμμένος δεν θες καμία :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
αν δεν τον ήξερες και εσύ κάτι τέτοιο θα φανταζόσουν από τον τρόπο που γράφει..
Απλά έχω βαρεθεί ρε σι να διαβάζω ψεύτικα ποστ.. μέσα στο παιχνίδι είναι όλα βέβαια το ξέρω..
έχει καθαρίσει πολύ το νήμα, αλλά η αλήθεια είναι ότι όλο και κάποιοι τριγυρνάνε,αλλά δεν το κάνουνε τόσο απροκάλυπτα όσο ο τύπος!
Ο συγκεκριμένος έχει κάνει μακροβούτι στο "μουνί" , δεν είναι προμότορας!
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι αν εξαιρέσεις το diamonds και λίγο το vip, έχει πέσει πολυ το επίπεδο στα υπόλποιπα γραφεία!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
έχει καθαρίσει πολύ το νήμα, αλλά η αλήθεια είναι ότι όλο και κάποιοι τριγυρνάνε,αλλά δεν το κάνουνε τόσο απροκάλυπτα όσο ο τύπος!
Ο συγκεκριμένος έχει κάνει μακροβούτι στο "μουνί" , δεν είναι προμότορας!
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι αν εξαιρέσεις το diamonds και λίγο το vip, έχει πέσει πολυ το επίπεδο στα υπόλποιπα γραφεία!
Ναι όχι μόνο εδώ αλλά και σε μαγαζιά.. επειδή τα έχω γυρίσει όλα σχεδόν και έχω περάσει με πολλές βλέπω και καταλαβαίνω.. Εδώ γύρισε κοπέλα και μου όταν την ρώτησα κάτι μου είπε ότι ήταν βαλτά όλα αυτά που γράφτηκαν (όλα από λογαριασμούς με λίγα ποστ).

Για το επίπεδο ναι συμφωνώ..εγώ έχω πλέον τα στανταράκια μου και δύσκολα θα κάνω δοκιμή.. Μην ξεχνάς καραντίνα τέλος.. όλοι κυκλοφορούν ελεύθερα όλα τα μαγαζιά άνοιξαν οπότε οι επιλόγες είναι πολλές πλέον η δουλειά έπεσε άρα γιατί να κάτσουν.. και γιατί να πάνε για δουλειά κάπου που θα κάνουν 1 ραντεβού 2 την βδομάδα.. Στην καραντίνα όλο και έλεγαν σε μια φίλη τους να πάει και αυτή στο ίδιο γραφείο κλπ και υπήρχαν επιλογές. Το επόμενο είνα ότι το καλοκαίρι όλο και έφυγαν διακοπές σεζον κλπ (ένα αστέρι πχ πήγε μύκονο για δουλεία επιστρέφει τώρα..). Τέλος όσες έχουν μείνει έχουν ξεφύγει λίγο σε αυτά που ζητάνε οπότε έχει τρομάξει ο κόσμος και σου λέει σίγα μην δώσω 100 ευρώ για ένα φραπεδάκι..
 

panospapak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες εχετε να προτεινετε καποια κοπλελα για footjob cum?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Γνωρίζει κάποιος με Athens massage τι παιζει;;
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Παλικαρια μια βοηθεια παρακαλω. Για την Δημητρα του VIP, αυτη που στην φωτογραφια που στελνουν στο viber φοραει πρασινο φουστανι εχει κανεις προσωπικη εντυπωση? Περιμενω ενημερωση....θελω πολυ να δοκιμασω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom