Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Ε τότε εμένα με κορόιδεψε ,μασάζ μπορεί να ξέρει αλλά αυτό που έκανε σε μένα δεν ήταν μασάζ και γω απο αυτό και μόνο κρίνω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Delux μέχρι τον Μάιο ,μετά την στείλανε Μύκονο απ'ότι κατάλαβα.
Άρα θα επιστρέψει Αθήνα;
Γιατί εγώ που έστειλα μήνυμα δεν ήταν διαθέσιμη.Βασικα δεν μου την έστειλαν στο viber.Μια Κέλλυ deluxe έχουμε άποψη;
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Μου αρέσει που έγινε ντροπαλή ξαφνικά. Ρε τι άλλο θα δούμε.

Όταν λέμε για κιλά μιλάμε για χοντρές η λίγα παραπάνω από το κανονικό;

Σε ευχαριστώ

Ρε παίκτες, εγώ ξεκάθαρα για μασάζ μιλούσα.

Κάντε ένα έξτρα λεπτό και διαβάστε τις παραθέσεις... Μενέδημος με alpula έκαναν συζήτηση για μασάζ, κι απάντησα σε αυτό.

Από θέμα κιλών, είναι στο όριο.. Χοντρές πάντως δεν τις λες. Η Δήμητρα και η Πένυ είναι κι αρκετά γυμνασμένες.
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Άρα θα επιστρέψει Αθήνα;
Γιατί εγώ που έστειλα μήνυμα δεν ήταν διαθέσιμη.Βασικα δεν μου την έστειλαν στο viber.Μια Κέλλυ deluxe έχουμε άποψη;
Νομίζω είναι η Κέλλυ από velvet, ψάξε με το search, έχει μερικά πράγματα γι αυτήν. Εγώ δεν την έχω πάρει.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Μου αρέσει που έγινε ντροπαλή ξαφνικά. Ρε τι άλλο θα δούμε.

Όταν λέμε για κιλά μιλάμε για χοντρές η λίγα παραπάνω από το κανονικό;

Σε ευχαριστώ
Ρε παίκτες, εγώ ξεκάθαρα για μασάζ μιλούσα.

Κάντε ένα έξτρα λεπτό και διαβάστε τις παραθέσεις... Μενέδημος με alpula έκαναν συζήτηση για μασάζ, κι απάντησα σε αυτό.

Από θέμα κιλών, είναι στο όριο.. Χοντρές πάντως δεν τις λες. Η Δήμητρα και η Πένυ είναι κι αρκετά γυμνασμένες.
Η Νεφέλη έχει πάρει αρκετά κιλά, όντως είναι στα όρια. Η Πένυ αν και σφιχτή δεν με ικανοποίησε σε θέμα εμφάνισης (πάνω από το όριο των κιλών που προτιμώ και με φωτογραφία στο Viber που την δείχνει σαφώς πιο αδύνατη). Τη Δήμητρα θα την έβαζα στα «φυσιολογικά». Απο μασάζ όπως τα έγραψε ο Λάκης. Είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο τα χέρια τους- αν δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι για μασάζ το προσπαθούν. Πρόσεχε να ξεκαθαρίσεις τα έξτρα απο την αρχή, ειδικά αν επιλέξεις Νεφέλη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Για μένα πάντως ωραία τεμάχια παίζουν στον Hermes massage αλλά δεν προχωράνε από ότι φαινεται
 

chrikri

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
65
Πόντοι
0

Ούτε εγώ θα μπω στην διαδικασία να κρίνω την δουλειά σου. Μπορεί να είσαι η καλύτερη. Τα ποστ σου κρίνω που γράφεις όπως κρίνουν και τα δικά μου..
Εμείς σε ευχαριστούμε ΤΕΑ και το γραφείο σου με τις κοπέλες σου
Καλή σου μέρα
Σας Ενημέρωνω οτι μπορείτε τσεκάρετε την ip μου και το nickname μου και ότι είμαι ο christofer σας ευχαριστώ απευθεινωμαι και στους διαχειριστές τις σελίδας !!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
36
Like
4.538
Πόντοι
5.646
Η Νεφέλη έχει πάρει αρκετά κιλά, όντως είναι στα όρια. Η Πένυ αν και σφιχτή δεν με ικανοποίησε σε θέμα εμφάνισης (πάνω από το όριο των κιλών που προτιμώ και με φωτογραφία στο Viber που την δείχνει σαφώς πιο αδύνατη). Τη Δήμητρα θα την έβαζα στα «φυσιολογικά». Απο μασάζ όπως τα έγραψε ο Λάκης. Είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο τα χέρια τους- αν δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι για μασάζ το προσπαθούν. Πρόσεχε να ξεκαθαρίσεις τα έξτρα απο την αρχή, ειδικά αν επιλέξεις Νεφέλη.

Με ποια σειρά τις βάζεις σε προτεραιότητα;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καποτε ελεγα θα σε δοκιμασω επειδη σε κραζαν.. άρχισες αν το παίζεις ντίβα εκείνη την περίοδο και έβαζες ραντεβού μετά απο 1 βδομάδα για να δείξεις ότι είχες κόσμο και ξενέρωσα.. τωρα με τοση αηδια απο τα ποστ που γραφεις για τον εαυτό σου με τοσους λογαρισμους ούτε καν να σε φτύσω. Θα πρεπει κανονικα οι αντμιν να βαλλουν λεξεις που οταν τις γραφει καποιος να τρωει αυτοματα μπαν και να μην εμφανιστει ποτε ξανα το ονομα σου και το ονομα του γραφειου σου εδώ μέσα ξανά. Και βαζεις και το ονομα σου με κεφαλαια για να ξεχωρίζει.. Όλα τα ποστ την ίδια μορφή και το ίδιο στυλ έχουν δηλαδή τι άλλο πρέπει να σου πούμε για να καταλάβεις ότι είσαι απλά σούργελο?
σύνλεθε!
Άντρας είναι και μεγάλος σε ηλικία!
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Ναι φιλε αναγνώστη τις έδωσα και είκοσι ευρώ γιατί τις είχα δώσει είδη εξήντα και μάσαζ δεν είδα καθόλου προτίμησα να τις δώσω σλλα είκοσι για την μπριζόλα για να μην χάσω τα 60 το ξενοδοχείο !! Και όσο για την Τεα είναι το πιο έμπιστο Γραφειο που ,έχω συνάντηση,έχω κανει περίπου δέκα συνεδρίες Δίωρες και τρίωρα μέσα στον μήνα τις περισσότερες Σε ξενοδοχείο με τζακούζι κόστος συνάντησης 120 ευρώ με 180 ευρώ και σας το πρωτινο ανεπιφύλακτα ειδικά Lidia και Alice καταπληκτικό Μασαζ νιώθω τόσο Όικια μαζί τους τόσο αληθινό, άλλωστε κάποιοι το γνωρίζετε !!!! Δεν είμαι Η ΤΕΑ είμαι ο Christofer απολαμβάνω τις ποιοτικές υπηρεσίες Μασαζ body to body με τζακούζι και μπάνιο σε λογικές τιμές!!
Σας ευχαριστώ!
Και είναι λογική τιμή τα 180 θες να μας πεις ;;; Αστειάκι για καλό μήνα ήταν αυτό ;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
για 3ωρο πόσο θα σου πάρουν οι άλλες δηλαδή?
Σιγά μην κάτσω 3 ώρες να με πασπατεύει η κάθε άσχετη από μασάζ και να μου λέει ότι είσαι πολύ πιασμένος. Ενώ είμαι φυσικοθεραπευτής από μόνος μου ? αφού το ζητούμενο είναι να @@@ στο τέλος.!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.533
Πόντοι
1.056
Επίσης καλή σοβαρή παρούσία ήταν η Ελισάβετ μία χοντρή κοπέλα πολύ ωραίο χαλαρωτικό αν θυμάμαι καλά κάπου πειραιά μένει κ έχει κ site....
Δώσε μας σε παρακαλώ πολύ, infο για Ελισσάβετ, γιατί εμείς οι Πειραιώτες ψάχνουμε μασατζουδες με το κυάλι . Έστω το site της.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δήμητρα
Νεφέλη με αστερίσκο
Πένυ
Εδώ υπάρχει προσφορά μονο καλού μασαζ ή και ικανοποιητικά έξτρα ? Για Δήμητρα κάποιος είχε γράψει δεν , παρά το γεγονός ότι είναι όμορφο κορίτσι
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλήμερα και καλό μήνα άγνωστε και αναγνώστες δεν θα μπω στην διαδικασία να κρίνω τον φίλο ποιο πάνω έχει την δική του άποψη και είναι σεβαστή, θα ήθελα να απαντήσω πάνω σε αυτό το όνομα της το έγραψα με κεφάλαια γιατί η ΤΕΑ είναι κύρια με όλη την σημασία του όνομα της για να τονίσω τον θαυμασμό μου και την εκτίμηση που της έχω, για τον επαγγελματισμο της και τις υπηρεσίες που προσφέρει η ίδια τα εξαντλητικά ωράρια που έχει και όμως όποτε περνώ για ραντεβού την ακούς και σου φτιάχνει την διάθεση (εδω παμε για να πάρουμε ένα καφέ, σήμερα μπαίνω μέσα στο μαγαζί και λέω καλήμερα κάλο μηνά και η κοπελιά με κοίταζε σαν χάνος ο ντιλιβερι μου είπε καλήμερα μετά από δυο λεπτά με ρωτάει τι να σου φτιάξω τίποτα τις λέω ήρθα να πω μια καλήμερα και να φύγω δεν ξαναπατάω εγώ εκεί ναι ρε φίλε απαιτώ λίγο σεβασμό σε αυτή την ζωή ) όπως όλοι ξέρετε ξεκίνησε από άλλα γραφεία και με πολύ κόπο και χρόνο κατάφερε να κάνει το δικό της γραφείο και όχι μόνο αυτό δουλεύει και η ίδια και αυτό πρέπει να είναι πολύ δύσκολο και φυσικά δεν θα διαλέξει τον κάθε τυχαίο από μας, μιας και είναι και η νούμερο ένα του ποιοτικού μασάζ κλείνει συνεδρίες με ποιοτικούς ανθρώπους που ξέρουν τι θέλουν !!!
Και στο κάτω κάτω τις γραφίς δεν σας αναγκάζει κανένας να κλείσετε συνεδρίες με το γραφείο της υπάρχουν και άλλα γραφεία εγώ έχω επιλέξει να γράφω αυτά που με εκφράζουν δεν θα κριτικάρω κανένα κορίτσι είναι και αυτές ψυχή ας επιλέξει και ας βρει μόνη της τον δρόμο της αλώστε αυτά είναι και γούστα κάτι που δεν άρεσε σε μένα μπορεί σε κάποιο άλλον να αρέσει και το αντίθετο !!
Σας Ευχαριστω!
Μην απολογείσαι Chrikri!
Δεν υποχρεώνεις κανένα να σε ακολουθήσει στις αναζητήσεις σου και στις εμπειριες σου .
Καταθέτεις τις συναντήσεις σου που έχεις αποφασίσει να δοκιμαζεις , να βιώνεις και καλά κανεις.
Αν αμφισβητείσαι και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
927
Πόντοι
96
Ναι φιλε αναγνώστη τις έδωσα και είκοσι ευρώ γιατί τις είχα δώσει είδη εξήντα και μάσαζ δεν είδα καθόλου προτίμησα να τις δώσω σλλα είκοσι για την μπριζόλα για να μην χάσω τα 60 το ξενοδοχείο !! Και όσο για την Τεα είναι το πιο έμπιστο Γραφειο που ,έχω συνάντηση,έχω κανει περίπου δέκα συνεδρίες Δίωρες και τρίωρα μέσα στον μήνα τις περισσότερες Σε ξενοδοχείο με τζακούζι κόστος συνάντησης 120 ευρώ με 180 ευρώ και σας το πρωτινο ανεπιφύλακτα ειδικά Lidia και Alice καταπληκτικό Μασαζ νιώθω τόσο Όικια μαζί τους τόσο αληθινό, άλλωστε κάποιοι το γνωρίζετε !!!! Δεν είμαι Η ΤΕΑ είμαι ο Christofer απολαμβάνω τις ποιοτικές υπηρεσίες Μασαζ body to body με τζακούζι και μπάνιο σε λογικές τιμές!!
Σας ευχαριστώ!
σ ευχαριστουμε για το ..δελτιο τυπου Diamonds Massage
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Η Ελισάβετ δεν θυμάμαι κάπου δούλευε.. η Ειρήνη πάντως δουλευε στο Athens massage...τώρα τι παίζει με το Athens massage δε ξερω
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Εδώ υπάρχει προσφορά μονο καλού μασαζ ή και ικανοποιητικά έξτρα ? Για Δήμητρα κάποιος είχε γράψει δεν , παρά το γεγονός ότι είναι όμορφο κορίτσι
Εμένα με κέρασε φραπέ το κορίτσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom