Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470

Tobolas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερα! καπως χαζη ερωτηση, αλλα δε βρηκα απαντηση μεσω search. Στα site, αναφερεται οτι μερικες διαθετουν κρεβατι μαζι με τον εξοπλισμο, αλλα στο κατ'οικον, ισχυει? Πχ αφροδιτη στο joy το αναφερει. Γενικα παρεχεται τετοια δυνατοτητα, για οσους δεν θελουν να κανουν σκατα κρεβατια , κλπ?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Στο ότι δεν ξέρω τι μουνια έχουν παίξει στο κατ οίκον θα συμφωνήσω .όντως λόγω όπως γράφω δεν είχα ασχοληθεί με αυτό το σπορ .έγραψα για δυο τρεις εμπειριες τώρα που το δοκίμασα και γενικα από τα γραφόμενα σας που βλέπω σχεδόν να παρακαλάνε κάτι γκόμενες που είναι σαν καθαρίστριες όπως είπα της κυψέλης και να φτάνει το μαλλί στο 100-120 ενώ υπάρχουν δυνατά σιτι με 140 και πληθώρα .το άγγιγμα του 20 χρόνου αναφερόταν στα αθώα μασατζιδικα του 15-20 ευρώ που έχουν κάτι πιτσιρίκια τα οποία έχουν ίσως και μεγαλύτερη σχέση με το μασάζ από αυτές που λες στα κατ οίκον. Να καταλήξω άσε με να παραμυθιάζομαι εγώ με τα σιτι τουρ και οποιος θέλει ας ζει το όνειρο ότι κατάφερε τις παρθένες του κατ οίκον να πάρουν καλαμάκι με 100€ .επειδή όμως δεν είμαι τόσο πονηρός παραμένω ανοιχτός να μου προτείνεις κάποια δυνατά κομμάτια του κατ οίκον να δω τι χάνω .ίσως έκανα κακές επιλογές .
Τα έχουμε πει πολλές φορές πως υπάρχουν τύποι που σκάνε χρήμα εκεί που δεν πρέπει και για ένα απλό φραπέ γλυκό με γάλα καραβίσιο από καφετέρια των 90s.. και τύποι που κλείνουν ραντεβού με κοπέλες από τα γνωστά γραφεία που έχουν call girls και τις βαφτίζουν μασέζ.. αλλά φίλε δεν είναι αντιπροσωπευτικά παραδείγματα ενός γνήσιου λάτρη του μασάζ κατ οίκον και της φάσης… για αυτό σου λέω μη μπερδεύεσαι. Δυστυχώς αυτό το διάστημα δεν υπάρχουν δυνατά κομμάτια.
Πάρε Ελίνα η Λένα από Velvet αν σου αρέσουν τα Petit.. ή Κλαία από Hermes ή Ελισάβετ από Hermes αν γουστάρεις μιλφ.
Στο κατ οίκον όμως τίποτα δεν είναι στάνταρ ούτε η τιμή ούτε αν σου κάτσει… παίζει η προσωπική σου προσπάθεια και πόση όρεξη θα προκαλέσεις στην κοπέλα.. εάν δεν γουστάρεις τη φάση τότε σου προτείνω να μην μπεις στον κόπο καλύτερα μείνε στα call girls.
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Τα έχουμε πει πολλές φορές πως υπάρχουν τύποι που σκάνε χρήμα εκεί που δεν πρέπει και για ένα απλό φραπέ γλυκό με γάλα καραβίσιο από καφετέρια των 90s.. και τύποι που κλείνουν ραντεβού με κοπέλες από τα γνωστά γραφεία που έχουν call girls και τις βαφτίζουν μασέζ.. αλλά φίλε δεν είναι αντιπροσωπευτικά παραδείγματα ενός γνήσιου λάτρη του μασάζ κατ οίκον και της φάσης… για αυτό σου λέω μη μπερδεύεσαι. Δυστυχώς αυτό το διάστημα δεν υπάρχουν δυνατά κομμάτια.
Πάρε Ελίνα η Λένα από Velvet αν σου αρέσουν τα Petit.. ή Κλαία από Hermes ή Ελισάβετ από Hermes αν γουστάρεις μιλφ.
Στο κατ οίκον όμως τίποτα δεν είναι στάνταρ ούτε η τιμή ούτε αν σου κάτσει… παίζει η προσωπική σου προσπάθεια και πόση όρεξη θα προκαλέσεις στην κοπέλα.. εάν δεν γουστάρεις τη φάση τότε σου προτείνω να μην μπεις στον κόπο καλύτερα μείνε στα call girls.
Θα δοκιμάσω κάποια από τις γριές γιατί μου αρέσουν οι νταρντανες .ετοιμάσου για κράξιμο .
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Άλλο γριά άλλο νταρντάνα… χασάπης νεκρόφιλος
Ειπες οι δυο είναι πετιτ πιπίνια και λέω θα δοκιμάσω τις γριές .ελπίζοντας να μην είναι και αυτές οι προτάσεις σου υποθέτα .αλλά από οτι καταλαβα μοντελόπνιχτη των μασάζ κατ οικον η κατηγορία μιλφ στα μασάζ θα είναι συνταξιουχες καθαρίστριες .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Ειπες οι δυο είναι πετιτ πιπίνια και λέω θα δοκιμάσω τις γριές .ελπίζοντας να μην είναι και αυτές οι προτάσεις σου υποθέτα .αλλά από οτι καταλαβα μοντελόπνιχτη των μασάζ κατ οικον η κατηγορία μιλφ στα μασάζ θα είναι συνταξιουχες καθαρίστριες .
Χασάπη μας έχεις πρήξει τα αρχίδια… πάρε μια αγκαλιά ξύλα και πήγαινε κάψου σε καμία γωνία
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Ειπες οι δυο είναι πετιτ πιπίνια και λέω θα δοκιμάσω τις γριές .ελπίζοντας να μην είναι και αυτές οι προτάσεις σου υποθέτα .αλλά από οτι καταλαβα μοντελόπνιχτη των μασάζ κατ οικον η κατηγορία μιλφ στα μασάζ θα είναι συνταξιουχες καθαρίστριες .
Συνταξιούχες καθαρίστριες στα κατ οίκον όχι ότι έχω εμπειρία αλλά από τα περισσότερα που διαβάζω δεν παίζουν.Τωρα τι σε έπιασε και βγάζεις αυτή τη τσαντίλα δεν μπορώ να καταλάβω.
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Συνταξιούχες καθαρίστριες στα κατ οίκον όχι ότι έχω εμπειρία αλλά από τα περισσότερα που διαβάζω δεν παίζουν.Τωρα τι σε έπιασε και βγάζεις αυτή τη τσαντίλα δεν μπορώ να καταλάβω.
Τι να απαντήσω εδώ στο ξερόλα που μου λέει νεκρόφιλε χασάπη και αρχιδια .
Χασάπη μας έχεις πρήξει τα αρχίδια… πάρε μια αγκαλιά ξύλα και πήγαινε κάψου σε καμία γωνία
γράψε καμία κριτική και άσε τους χαρακτηρισμούς τρόμπα .αντρ πήγαινε παίξε κάνα φραπέ για μέχρι εκεί είσαι
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Λοιπον εχω καλα νεα για οσους ψαχνουν τη ζωη απ το deluxe .Απο δευτερα.
Θα εχει δωματιο στο mery plaza στο μοσχατο με 60 το χαλαρωτικο και 80 tantra b2b με happy end και στα δυο προγραμματα .
Καλη φαση για τους μιιλφακηδες αφου γλυτωνεις και το ξενοδοχειο
Οσοι εχουν το τηλ της μπορουν να επικοινωνησουν μαζι της .
Τελικά ανεξαρτοποιηθηκε η Ζωή;;;
Έκανε κάποιος καταδρομικη να μας ενημερώσει;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Της έστειλα στο viber επειδή με είχε κάνει αντ στο ινστα .και της λέω νύχια δεν κάνω τι άλλο κανείς και μου απαντάει μασάζ ότι λέει εκεί .ρε θέλουν να πληρώνουμε και να παρακαλάμε ;
Είπαμε όλες που κάνουν αυτήν την δουλειά έχουν τα ψυχολογικά τους!!!! Και εγώ της είχα στείλει και άργησε να μου απαντήσει. Έπρεπε να της στείλω ξανά και τότε μου απάντησε ότι έχει σε παλιό κινητό το βαιμπερ και κολλάει και καλύτερα στο ινστα .. Ζήτησε στο περίπου πότε θέλω ραντεβού πριν στείλει φωτογραφία!! (οπότε τι φοβάται αν δεν κάνει εξτραδάκια..) Μου είπε ότι δεν ήταν διαθέσιμη εκείνη την ώρα που ζήτησα και αν ήθελα να έστελνε μια φίλη .. που είναι 21!! πρώτη φορά την έβλεπα.. Σε κανένα από τα γνωστά δεν την είχα ξαναδεί (lux delux osmose vip joy κλπ) Πηγαίνει λέει σε ξενοδοχεία είναι άνετη.. αλλά κάνει με πετσέτα! Δεν ξέρω αν πρέπει να το κάψω το 50αρικο..
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Είπαμε όλες που κάνουν αυτήν την δουλειά έχουν τα ψυχολογικά τους!!!! Και εγώ της είχα στείλει και άργησε να μου απαντήσει. Έπρεπε να της στείλω ξανά και τότε μου απάντησε ότι έχει σε παλιό κινητό το βαιμπερ και κολλάει και καλύτερα στο ινστα .. Ζήτησε στο περίπου πότε θέλω ραντεβού πριν στείλει φωτογραφία!! (οπότε τι φοβάται αν δεν κάνει εξτραδάκια..) Μου είπε ότι δεν ήταν διαθέσιμη εκείνη την ώρα που ζήτησα και αν ήθελα να έστελνε μια φίλη .. που είναι 21!! πρώτη φορά την έβλεπα.. Σε κανένα από τα γνωστά δεν την είχα ξαναδεί (lux delux osmose vip joy κλπ) Πηγαίνει λέει σε ξενοδοχεία είναι άνετη.. αλλά κάνει με πετσέτα! Δεν ξέρω αν πρέπει να το κάψω το 50αρικο..
Δηλαδή να ενδώσουμε για τις καυλες να δώσουμε πενήντα για μασάζ συν ξενοδοχείο 25 και να παρακαλέσουμε μετά για φραπέ η καλαμάκι .επειδή τώρα ασχολήθηκα με μασάζ πραγματικά γελάω με γκομενα να έρχεται σε γαμιστρονα και να λέει κάνω μασάζ απλα .μπαίνει η άλλη που πήρα Τζούλια από οσμοσε και μου λέει βλέπω έχεις βγάλει εσώρουχο Ε είσαι έτοιμος .τι ήθελε ρε να έχω βάλει κρασί και να τη περιμενω να πούμε τι ζώδιο είμαστε ; Ε ρε θα τρελαθούμε .
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Τελικά μια Χριστίνα μασάζ θεραπιστ έχει βγάλει κάποιος άκρη ; Με κάνει αντ και μου λεει είμαι σοβαρή επαγγελματίας θα μου αφήσετε τηλ και θα μου πείτε ποτέ να σας πάρω να σας πω πληροφορίες .εν τω μεταξύ την έχω ρωτήσει για καλαμακια και δεν με σβήνει .εικικρινα πέφτει κοροϊδία φουλ .ότι κάτσει .
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δηλαδή να ενδώσουμε για τις καυλες να δώσουμε πενήντα για μασάζ συν ξενοδοχείο 25 και να παρακαλέσουμε μετά για φραπέ η καλαμάκι .επειδή τώρα ασχολήθηκα με μασάζ πραγματικά γελάω με γκομενα να έρχεται σε γαμιστρονα και να λέει κάνω μασάζ απλα .μπαίνει η άλλη που πήρα Τζούλια από οσμοσε και μου λέει βλέπω έχεις βγάλει εσώρουχο Ε είσαι έτοιμος .τι ήθελε ρε να έχω βάλει κρασί και να τη περιμενω να πούμε τι ζώδιο είμαστε ; Ε ρε θα τρελαθούμε .
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι κανείς δεν θα σου πει ότι κάνει από πριν. Μόνο υπονοούμενα άνετη κλπ. Αυτό είναι το κατοίκον. Οποίος θέλει δοκιμάζει .. Έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις για αυτό και το συμπέρασμα είναι ότι δεν υπάρχει συμπέρασμα και αυτή είναι και η «μαγεία» για κάποιους ή η μαλακια για άλλους. Εμείς ήμαστε μόνο που ενημερώνουμε ο ένας τον άλλον και ξέρουμε τι μας περιμένει.. Αλλά ακόμα και τοτε πολλες κάνουν με έναν και με άλλον δεν κάνουν… Το οσμοσε είναι γνωστό ότι έχει κοπέλες από μπουρδελα έχει αναφερθεί πολλές φορές. Τώρα μια 21 ή 25 που έλεγε ότι ήταν αυτή που δεν την έχω ξαναδεί.. τι περιμένεις να σου πει; Αν ρωτάς τι άλλο κανείς τι περιμένεις για απάντηση; Πίπες και πίσωκολλητά; ??
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Τι να απαντήσω εδώ στο ξερόλα που μου λέει νεκρόφιλε χασάπη και αρχιδια .

γράψε καμία κριτική και άσε τους χαρακτηρισμούς τρόμπα .αντρ πήγαινε παίξε κάνα φραπέ για μέχρι εκεί είσαι
Αφού για έτσι είσαι τι θες να σου πω… από την αρχή ήρθες να μας πεις τις αρχιδιές σου. Τραχανοπλαγιά
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Χασάπη σεισμό έκανε με τις παπαριες που λες
 

butcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι κανείς δεν θα σου πει ότι κάνει από πριν. Μόνο υπονοούμενα άνετη κλπ. Αυτό είναι το κατοίκον. Οποίος θέλει δοκιμάζει .. Έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις για αυτό και το συμπέρασμα είναι ότι δεν υπάρχει συμπέρασμα και αυτή είναι και η «μαγεία» για κάποιους ή η μαλακια για άλλους. Εμείς ήμαστε μόνο που ενημερώνουμε ο ένας τον άλλον και ξέρουμε τι μας περιμένει.. Αλλά ακόμα και τοτε πολλες κάνουν με έναν και με άλλον δεν κάνουν… Το οσμοσε είναι γνωστό ότι έχει κοπέλες από μπουρδελα έχει αναφερθεί πολλές φορές. Τώρα μια 21 ή 25 που έλεγε ότι ήταν αυτή που δεν την έχω ξαναδεί.. τι περιμένεις να σου πει; Αν ρωτάς τι άλλο κανείς τι περιμένεις για απάντηση; Πίπες και πίσωκολλητά; ??
Θα συμφωνήσω μαζί σου απλα να μην δεχόμαστε και πολλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom