Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Παιδιά από vip έχει πάρει κανείς?Και ποια τι υπηρεσίες και τι τιμή?
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Άστο τσάμπα μιλάμε πήρα τηλέφωνο και μου είπε δεν εξυπηρετεί αργά τη νυχτα
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Απο joy ποιες προχωρανε σε καλαμακι ξερει κανεις ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Μάγκες από osmosse θα πάρω.Ποια προτείνετε?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ρε boy αν έχεις εμπειρία πες μου λεπτομέρειες τιμές και τι έγινε στο πρόγραμμα μη πετάς απλά μια λεξη
Πάνω δεξιά υπάρχει μεγεθυντικός φακός , πατάς και σου βγάζει μια μπάρα που γράφει αναζήτησή .. Γράφεις Χρυσή ή Vip massage , πατας την αναζήτησή και εμφανίζονται όλες οι πληροφορίες που έχουν γραφτεί από όποιον έχει δοκιμάσει . Είναι ο καλύτερος τρόπος να πάρεις πληροφορίες μαζεμένες από το να περιμένεις από τον καθένα να επαναλάβει την εμπειρια του φίλε
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Η Μαίρη δουλεύει ακόμα στο joy. Τους έστειλα μήνυμα αλλά δεν μου απάντησαν. Ξέρει κανείς?
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.105
Πόντοι
1.010
Ισαβέλλα από osmose σε έχει δοκιμάσει κανείς;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Μάγκες από osmosse θα πάρω.Ποια προτείνετε?
Θα την φας την φόλα. Στο λέω γιατί την έχω φάει πολλάκις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ισαβέλλα από osmose σε έχει δοκιμάσει κανείς;
Μακριά. Ο ορισμός της ξεπετάς.
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Συναγωνιστές θέλω τα φώτα σας.Θελω να πάρω απόψε ένα μασάζ late night γύρω στις 11-12 δηλαδή και να μου κάνει ενα απλό μασάζ κατοικον και μια απλή μαλακιά στο τέλος.Το μπάτζετ μου είναι τα 60 ευρώ.Ξερετε από ποιο σάιτ να βρω κοπέλα?Περιμένω απαντήσεις γιατί ψάχνω για απόψε.Αυριο θα γράψω κριτικη
Δοκιμασε Deluxe αν εργαζεται η Χρυσαννα
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Ισαβέλλα από osmose σε έχει δοκιμάσει κανείς;
Λοιπόν αναλυτικά: Η Ιζαμπέλα, από osmose, είναι αρκετά εμφανίσιμη, νεαρή σε ηλικία, ΑΛΛΑ δεν μπορεί με τίποτα να ευχαριστήσει ένα μασαζάκια σαν και του λόγου μου. Μασάζ άγαρμπο, των 10’ κτλ. Καμία διάθεση για κουβέντα ( πήρα 4-5 λέξεις για το πρόγραμμα) και πολύ απόμακρη. Προσπερνώντας τα παραπάνω τονίζω ότι δεν μπορεί να σταθεί ούτε ως callgirl (το μαγαζί με έχει συνηθίσει στα απόνερα των «κανονικών» γραφείων). Πολύ βιαστική, ρηχή πίπα, δεν δέχεται πλήρη διείσδυση, διακόπτει την πράξη, μέτρια καθαριότητα, κτλ.

Στα 120€ το φουλ που περιλαμβάνει φραπέ, καλαμάκι με προφυλακτικό και μπριζόλα.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Λοιπόν αναλυτικά: Η Ιζαμπέλα, από osmose, είναι αρκετά εμφανίσιμη, νεαρή σε ηλικία, ΑΛΛΑ δεν μπορεί με τίποτα να ευχαριστήσει ένα μασαζάκια σαν και του λόγου μου. Μασάζ άγαρμπο, των 10’ κτλ. Καμία διάθεση για κουβέντα ( πήρα 4-5 λέξεις για το πρόγραμμα) και πολύ απόμακρη. Προσπερνώντας τα παραπάνω τονίζω ότι δεν μπορεί να σταθεί ούτε ως callgirl (το μαγαζί με έχει συνηθίσει στα απόνερα των «κανονικών» γραφείων). Πολύ βιαστική, ρηχή πίπα, δεν δέχεται πλήρη διείσδυση, διακόπτει την πράξη, μέτρια καθαριότητα, κτλ.

Στα 120€ το φουλ που περιλαμβάνει φραπέ, καλαμάκι με προφυλακτικό και μπριζόλα.
Πουτσες μπλε μελαγχολικες δηλαδη
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.105
Πόντοι
1.010
Λοιπόν αναλυτικά: Η Ιζαμπέλα, από osmose, είναι αρκετά εμφανίσιμη, νεαρή σε ηλικία, ΑΛΛΑ δεν μπορεί με τίποτα να ευχαριστήσει ένα μασαζάκια σαν και του λόγου μου. Μασάζ άγαρμπο, των 10’ κτλ. Καμία διάθεση για κουβέντα ( πήρα 4-5 λέξεις για το πρόγραμμα) και πολύ απόμακρη. Προσπερνώντας τα παραπάνω τονίζω ότι δεν μπορεί να σταθεί ούτε ως callgirl (το μαγαζί με έχει συνηθίσει στα απόνερα των «κανονικών» γραφείων). Πολύ βιαστική, ρηχή πίπα, δεν δέχεται πλήρη διείσδυση, διακόπτει την πράξη, μέτρια καθαριότητα, κτλ.

Στα 120€ το φουλ που περιλαμβάνει φραπέ, καλαμάκι με προφυλακτικό και μπριζόλα.
Φίλε είσαι άπαιχτος... Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.822
Κριτικές
125
Like
21.660
Πόντοι
28.900
Η Ταντρική υπηρεσία διαφέρει από θεραπεύτρια σε θεραπεύτρια … Σωστές υπηρεσίες ταντρα προσφέρουν πολύ καλές η Τεα ( Diamondsmassage.gr) και Ζωή ( Deluxe ) και Πατρίτσια ( Lux αν θυμάμαι καλά )
Ποτέ δεν θα πάρεις την ίδια υπηρεσία σε συνεδρία γιατί εξαρτάται από πολλούς παράγοντες την δεδομένη στιγμή .
Έχουν γράψει αρκετοί φίλοι , το καλύτερο όμως είναι να δοκιμάσεις μόνος σου και εάν θελεις ενημερώνεις εδώ !
Όχι εάν θέλει, αλλά επιβάλλεται να ενημερώσει!!!
Όπως δέχτηκε την βοήθεια και καλά έκανε και ζήτησε βοήθεια, έτσι πρέπει να βοηθήσει και όλους τους υπόλοιπους γράφοντας το τι έγινε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom