Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Οκ ευχαριστω για τις απαντησεις...
 

titos pilatios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, αποψη για Ιωαννα απο Ντελουξ παρακαλω?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.544
Like
13.495
Πόντοι
3.506
Φίλε «Αγράμματε» θα συμφωνήσω μαζί σου στο πρώτο σκέλος πως μας ψυχολογούν και αναλόγως της συμπεριφοράς που λαμβάνουν πολλές φορές διαμορφώνουν και τη δική τους συμπεριφορά απέναντι στον πελάτη. Ωστόσο, (για το δεύτερο σκέλος) αυτό το κάνουν με αμοιβή και μάλιστα όχι μικρή και είναι επιλογή τους. Ξέρουν τις δυσκολίες που μπορούν να αντιμετωπίσουν και στον αντίποδα πόσα να κερδίσουν... Τουλάχιστον αυτό γνωρίζω εγώ, τώρα αν κάποιες έχουν βρεθεί μέσα σε κυκλώματα βρώμικα και αναγκάζονται δεν το γνωρίζω. Ξέρω πάντως ό,τι το τελευταίο μπορεί να συμβαίνει σε άλλα γραφεία που έχουν αποκλειστικά call girls. Στα γραφεία μασάζ οι καταστάσεις δείχνουν κάπως πιο ήρεμες και μπορείς να δεις πολλές κοπέλες «διπλανής πόρτας» που σου λένε ότι το κάνουν κάπου κάπου.
Απλώς ήθελα να τονίσω πως για εμένα είναι κάτι το αξιοθαύμαστο,ίσως να ακούγεται λιγάκι υπερβολικό! Προφανώς και το επιλέγουν, από την άλλη μεριά όλοι μας προσφέρουμε κάποια ''υπηρεσία'' για την οποία και αμοιβόμαστε! :hi:
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
717
Κριτικές
15
Like
2.748
Πόντοι
4.115
Από Deluxe μια Μαριλία που βλέπω στις φώτος τι λέει? Είναι έτσι δυνατό και από κοντά και μέχρι που φτάνει?
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
674
Like
1.496
Πόντοι
206
Ρε συνάδελφοι μια ερώτηση απλή.Απο όλα αυτά τα μασάζ κατοικον osmosse deluxe vip κτλπ κτλπ κτλπ ποιο έχει την πιο φθηνή τιμή για να έρθει μια κοπέλα να κάνει ένα μαγαζάκι και να βαρεσει απλά έναν φραπέ στα σίγουρα?Μόνο φραπε
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Ρε συνάδελφοι μια ερώτηση απλή.Απο όλα αυτά τα μασάζ κατοικον osmosse deluxe vip κτλπ κτλπ κτλπ ποιο έχει την πιο φθηνή τιμή για να έρθει μια κοπέλα να κάνει ένα μαγαζάκι και να βαρεσει απλά έναν φραπέ στα σίγουρα?Μόνο φραπε
Η τιμή του μασάζ είναι 50€ ή 60€ ανάλογα το γραφείο… το πόσα παραπάνω €€€ θα εξαρτηθούν από το πόσα θα σου ζητήσει η κοπέλα… το πόσα €€€ θα σου ζητήσει η κοπέλα εξαρτάται από πολλά. Π.χ αν γουστάρει τη φάση δεν θα σου ζητήσει τίποτα.. αν είσαι 180 κιλά με σπυριά και βρωμάς δεν θα πάρεις έξτρα λογικά. Δεν υπάρχει στάνταρ ταρίφα φίλε από την δική μου εμπειρία τουλάχιστον
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
674
Like
1.496
Πόντοι
206
Ναι ρε αδερφέ δε διαφωνώ αλλά ξαναρωτάω υπάρχει πχ κάποια κοπέλα που έρχεται στα 60 σου κάνει μασάζ και φραπέ στα 60?και ποια από ποιο γραφειο
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Ναι ρε αδερφέ δε διαφωνώ αλλά ξαναρωτάω υπάρχει πχ κάποια κοπέλα που έρχεται στα 60 σου κάνει μασάζ και φραπέ στα 60?και ποια από ποιο γραφειο
Αφού δεν διαφωνείς γιατί με ρωτάς ξανά το ίδιο πράγμα; Πάμε πάλι… αν σου προτείνω κοπέλα που σε εμένα για παράδειγμα δεν παίρνει έξτρα χρήματα σε εσένα μπορεί να ζητήσει… δεν υπάρχει κάτι σίγουρο σε αυτό που ρωτάς και ξανά ρωτάς
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
674
Like
1.496
Πόντοι
206
Ναι ρε αδερφέ συμφωνώ απλά επειδή ξέρω τι είμαι σε εμφάνιση αυτό σε ρωτάω υπάρχει κάποια κοπέλα από κάποιο κατάστημα που πήρε κάποιος και δε του ζήτησε έξτρα χρήματα για απλό φραπέ??
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Η τιμή του μασάζ είναι 50€ ή 60€ ανάλογα το γραφείο… το πόσα παραπάνω €€€ θα εξαρτηθούν από το πόσα θα σου ζητήσει η κοπέλα… το πόσα €€€ θα σου ζητήσει η κοπέλα εξαρτάται από πολλά. Π.χ αν γουστάρει τη φάση δεν θα σου ζητήσει τίποτα.. αν είσαι 180 κιλά με σπυριά και βρωμάς δεν θα πάρεις έξτρα λογικά. Δεν υπάρχει στάνταρ ταρίφα φίλε από την δική μου εμπειρία τουλάχιστον
...ποιο εχει μεινει στα 50€ ακομα?????
μαλλον κανενα....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Ρε συνάδελφοι μια ερώτηση απλή.Απο όλα αυτά τα μασάζ κατοικον osmosse deluxe vip κτλπ κτλπ κτλπ ποιο έχει την πιο φθηνή τιμή για να έρθει μια κοπέλα να κάνει ένα μαγαζάκι και να βαρεσει απλά έναν φραπέ στα σίγουρα?Μόνο φραπε
Η Αλίκη, αυτή που άνοιξε νήμα πρόσφατα εδώ.
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
674
Like
1.496
Πόντοι
206
Φίλοι Πέννυ από deluxe έχει δοκιμάσει κανείς?Και μέχρι που φτανει
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ναι ρε αδερφέ συμφωνώ απλά επειδή ξέρω τι είμαι σε εμφάνιση αυτό σε ρωτάω υπάρχει κάποια κοπέλα από κάποιο κατάστημα που πήρε κάποιος και δε του ζήτησε έξτρα χρήματα για απλό φραπέ??
Στο κατ ´ οίκον δεν θα βρεις πολλές που θα σου κάνουν έξτρα δίχως κάποια ανταμοιβή . Αρκετές έχουν τιμοκατάλογο και άλλες περιμένουν από εσένα να κανεις την κίνηση .
Στο κάτω κάτω είναι " υπηρεσίες μασαζ " και εκεί μπορεί να μείνουν.
Κοίταξε στο νήμα " μασεζ σε δικό τους χώρο ή σε μασατζιδικο " και εκεί όλα περιλαμβάνονται στην τιμή
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Ναι ρε αδερφέ συμφωνώ απλά επειδή ξέρω τι είμαι σε εμφάνιση αυτό σε ρωτάω υπάρχει κάποια κοπέλα από κάποιο κατάστημα που πήρε κάποιος και δε του ζήτησε έξτρα χρήματα για απλό φραπέ??
Η Χρυσάnνα από Ντελουξ εμένα δεν μου έχει ζητήσει έξτρα και το χω διαβάσει και σε άλλα σχόλια ότι δεν «εκμεταλλεύεται». Τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι και αν κρίνει από τα εξωτερικά χαρακτηριστικά κάποιου (δεν υπονοώ κάτι για σένα φυσικά, γενικά το αναφέρω λόγω της ερώτησής σου). Νομίζω ότι το κάνει με όλους. Δηλαδή με 50Ε καθάρισες λογικά αν δεν έχει υποστεί κάποια μετάλλαξη.
 

titanomaxos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ...μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω ..επειδή βλέπω και τα δυο γραφεία έχουν κομπλέ κοπέλες ...ποιο γραφείο αξίζει να προτιμήσω ?deluxe ή osmose?και αν έχετε κάποια καλή δώστε πληροφορίες θα τις εκτιμούσα ..καλή συνέχεια ?
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Φίλοι Πέννυ από deluxe έχει δοκιμάσει κανείς?Και μέχρι που φτανει
Συνάντηση κάπου τον Απρίλιο
Αν κοιτάξεις πίσω έχουν γίνει αρκετές αναφορες-σχολια για την Πενυ.
Ξανθιά με κοντό μαλλί,όχι πολύ ψηλή μετρίου αναστήματος,σώμα juicy θα το χαρακτήριζα.
Είχε φτάσει μέχρι φραπέ..:sunglasses:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Συνάντηση κάπου τον Απρίλιο
Αν κοιτάξεις πίσω έχουν γίνει αρκετές αναφορες-σχολια για την Πενυ.
Ξανθιά με κοντό μαλλί,όχι πολύ ψηλή μετρίου αναστήματος,σώμα juicy θα το χαρακτήριζα.
Είχε φτάσει μέχρι φραπέ..:sunglasses:
Ένα τσικ πάνω από το juicy θα έλεγα . Φραπέ χωρίς μπλούζα - στήθος μικρό (Άρα δεν δικαιολογώ το juicy) :hi:.
Μασάζ έκανε σχετικά καλό παρεπιπτόντως.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Ένα τσικ πάνω από το juicy θα έλεγα . Φραπέ χωρίς μπλούζα - στήθος μικρό (Άρα δεν δικαιολογώ το juicy) :hi:.
Μασάζ έκανε σχετικά καλό παρεπιπτόντως.
Προσπάθησα να δώσω μια εικόνα και σκέφτηκα τον όρο juicy ως μέγιστη προσέγγιση...
:hi:
Μασάζ όντως καλό και στα έξτρα τίμια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom