Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Μάλλον λέμε για άλλη. Η κοπέλα που ήρθε είναι μεν αδύνατη αλλά έχει βιζάρες. Στο θέμα του μασάζ, χωρίς να έχω μεγάλη εμπειρία, ευχαριστημένος έμεινα. Ρούχα δεν έβγαλε. Για παρά πάνω έριξα κάτι σπόντες αλλά δεν... Κάποιος άλλος ίσως φανεί τυχερός γιατί εγώ δεν πήρα.
Μήπως εννοείς την Χρυσανα τυπε; Γιατί η Χριστιάνα είναι όντως πετσί και κόκκαλο αστηθη και ακωλη, καμία σχέση με το πώς φαίνεται στη φωτογραφία
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.444
Πόντοι
7.131
Μήπως εννοείς την Χρυσανα τυπε; Γιατί η Χριστιάνα είναι όντως πετσί και κόκκαλο αστηθη και ακωλη, καμία σχέση με το πώς φαίνεται στη φωτογραφία
Όχι, για την Χριστιάνα λέω και όπως είπα είναι αδύνατη αλλά με μεγάλο στήθος. Το κωλαράκι της μια χαρά
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Όχι, για την Χριστιάνα λέω και όπως είπα είναι αδύνατη αλλά με μεγάλο στήθος. Το κωλαράκι της μια χαρά
Έβαλε στήθος :think:
Μαξιλάρια στον στηθόδεσμο:think:
Τι γίνεται την τρέλα μου :headbang:
Χαμός !
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Αν δεν είστε προμοτορες , είστε σίγουρα λυγουρια. Η τύπισα είναι κλασσική γκόμενα απο στούντιο. Την πήρα για μία ώρα, ήρθε βιαστική, ότι έκανε τα έκανε στα γρήγορα, μηδεν μασαζ, πίπα κάτω του μετρίου. Έμεινα μέχρι εκεί γιατί με ξενέρωσε η φάση. Με 120 για φουλ, παίρνεις cg και ζητάς και μασαζ και σου κάνει καλίτερο μασαζ από την Ανζελίνα. ΈΛΕΟΣΣΣΣΣΣ.
Δηλαδή ρε ψηλάκο με ήξερες κι από χθες και με κρίνεις;;
Έχεις δει καθόλου το προφίλ μου;; Έχεις δει πόσα χρόνια είμαι μέλος κι έχω μιλήσει ελάχιστα γιατί μάλλον ούτε λιγούρης είμαι, ούτε προμότορας…;
Εσύ ας πούμε που με βάση τα λεγόμενά σου έχεις πάρει περίπου το 80% των γυναικών που πουλάνε το κορμί τους, αλλά μετά έρχεσαι εδώ και τις κράζεις τι είσαι…; Εκτός από επιπόλαιος και μαλάκας εννοώ… αυτά τα παράσημα τα κέρδισες ήδη… Μήπως εσύ έχεις το θέμα…; Μήπως οι κοπέλες που βλέπουν τόσους άντρες καθημερινά κόβουν από την αρχή τι καπνό φουμάρει ο καθένας μας και πράττουν ανάλογα…;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.498
Πόντοι
3.506
Δηλαδή ρε ψηλάκο με ήξερες κι από χθες και με κρίνεις;;
Έχεις δει καθόλου το προφίλ μου;; Έχεις δει πόσα χρόνια είμαι μέλος κι έχω μιλήσει ελάχιστα γιατί μάλλον ούτε λιγούρης είμαι, ούτε προμότορας…;
Εσύ ας πούμε που με βάση τα λεγόμενά σου έχεις πάρει περίπου το 80% των γυναικών που πουλάνε το κορμί τους, αλλά μετά έρχεσαι εδώ και τις κράζεις τι είσαι…; Εκτός από επιπόλαιος και μαλάκας εννοώ… αυτά τα παράσημα τα κέρδισες ήδη… Μήπως εσύ έχεις το θέμα…; Μήπως οι κοπέλες που βλέπουν τόσους άντρες καθημερινά κόβουν από την αρχή τι καπνό φουμάρει ο καθένας μας και πράττουν ανάλογα…;
Καλησπέρα και από εμένα! Θα ήθελα να σταθώ στην τελευταία σου πρόταση μόνο ! Είναι αλήθεια πως τα κορίτσια που κάνουμε ραντεβού μαζί τους πολύ εύκολα μας ψυχολογούν και είμαι βέβαιος πως η συμπεριφορά που ''βγάζουν'' σε εμάς εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο τον τρόπο που τις φερόμαστε. Θέλω να πω, οι καλοί τρόποι, η ευγένεια,ο σεβασμός και γενικότερα μια ''όμορφη'' συμπεριφορά σίγουρα κάνει την διαφορά. Προσωπικά πιστεύω οτι και μόνο το γεγονός οτι μια κοπέλα προσφέρει τον εαυτό της προς δικιά μας ικανοποίηση είναι άξιο σεβασμου τουλάχιστον !!!
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Καλησπέρα και από εμένα! Θα ήθελα να σταθώ στην τελευταία σου πρόταση μόνο ! Είναι αλήθεια πως τα κορίτσια που κάνουμε ραντεβού μαζί τους πολύ εύκολα μας ψυχολογούν και είμαι βέβαιος πως η συμπεριφορά που ''βγάζουν'' σε εμάς εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο τον τρόπο που τις φερόμαστε. Θέλω να πω, οι καλοί τρόποι, η ευγένεια,ο σεβασμός και γενικότερα μια ''όμορφη'' συμπεριφορά σίγουρα κάνει την διαφορά. Προσωπικά πιστεύω οτι και μόνο το γεγονός οτι μια κοπέλα προσφέρει τον εαυτό της προς δικιά μας ικανοποίηση είναι άξιο σεβασμου τουλάχιστον !!!
Πολύ σωστός!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα και από εμένα! Θα ήθελα να σταθώ στην τελευταία σου πρόταση μόνο ! Είναι αλήθεια πως τα κορίτσια που κάνουμε ραντεβού μαζί τους πολύ εύκολα μας ψυχολογούν και είμαι βέβαιος πως η συμπεριφορά που ''βγάζουν'' σε εμάς εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο τον τρόπο που τις φερόμαστε. Θέλω να πω, οι καλοί τρόποι, η ευγένεια,ο σεβασμός και γενικότερα μια ''όμορφη'' συμπεριφορά σίγουρα κάνει την διαφορά. Προσωπικά πιστεύω οτι και μόνο το γεγονός οτι μια κοπέλα προσφέρει τον εαυτό της προς δικιά μας ικανοποίηση είναι άξιο σεβασμου τουλάχιστον !!!
για αγράμματος ορθά γράφεις!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Καλησπέρα και από εμένα! Θα ήθελα να σταθώ στην τελευταία σου πρόταση μόνο ! Είναι αλήθεια πως τα κορίτσια που κάνουμε ραντεβού μαζί τους πολύ εύκολα μας ψυχολογούν και είμαι βέβαιος πως η συμπεριφορά που ''βγάζουν'' σε εμάς εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο τον τρόπο που τις φερόμαστε. Θέλω να πω, οι καλοί τρόποι, η ευγένεια,ο σεβασμός και γενικότερα μια ''όμορφη'' συμπεριφορά σίγουρα κάνει την διαφορά. Προσωπικά πιστεύω οτι και μόνο το γεγονός οτι μια κοπέλα προσφέρει τον εαυτό της προς δικιά μας ικανοποίηση είναι άξιο σεβασμου τουλάχιστον !!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πολύ σωστη η γραφή σου αν και Αγράμματος!!!!!!

:hi::hi::hi::hi::hi:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.498
Πόντοι
3.506
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πολύ σωστη η γραφή σου αν και Αγράμματος!!!!!!

:hi::hi::hi::hi::hi:
Σε ευχαριστώ :hi: :hi: Πιστεύω οτι όσοι είμαστε άνω των 30 αργά ή γρήγορα καταλήγουμε σε αυτά τα συμπεράσματα, άλλωστε μας διδάσκει η ίδια η ζωή !!
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Τελευταίες πρόσφατες συναντήσεις με Ιουλία από Περιστέρι...

Το μασάζ της είναι εξαιρετικό αν και για αρκετούς πιο δυνατό από το συνηθισμένο. Βέβαια η κοπέλα ρωτάει πάντοτε την πίεση που επιθυμεί ο καθένας. Κάτι παραπάνω μην περιμένετε από φραπέ, δεν την καταφέρνει κανείς ακόμα και 150 να της τάξουν. Ούτε αγγίγματα καλά καλά δεν δέχεται και για αυτά απαντά πάντα «διακριτικά». Τη θεωρώ κάπως ιδιότροπη, όχι φυσικά επειδή δεν δέχεται κάτι παραπάνω (αυτό είναι απόλυτο δικαίωμά της), αλλά πολλές φορές ακυρώνει ήδη κανονισμένα ραντεβού και το γνωρίζω και από άλλους. Πάντως για τα 30Ε πιστεύω είναι value for money χωρίς δεύτερη σκέψη, αν σκεφθεί κανείς ότι στα γραφεία παίρνουν 50/60Ε και πολλές με το ζόρι κάνουν φραπέ. Τώρα γούστα είναι αυτά και ο καθένας ό,τι προτιμάει παίδες.
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα! Θα ήθελα να σταθώ στην τελευταία σου πρόταση μόνο ! Είναι αλήθεια πως τα κορίτσια που κάνουμε ραντεβού μαζί τους πολύ εύκολα μας ψυχολογούν και είμαι βέβαιος πως η συμπεριφορά που ''βγάζουν'' σε εμάς εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο τον τρόπο που τις φερόμαστε. Θέλω να πω, οι καλοί τρόποι, η ευγένεια,ο σεβασμός και γενικότερα μια ''όμορφη'' συμπεριφορά σίγουρα κάνει την διαφορά. Προσωπικά πιστεύω οτι και μόνο το γεγονός οτι μια κοπέλα προσφέρει τον εαυτό της προς δικιά μας ικανοποίηση είναι άξιο σεβασμου τουλάχιστον !!!
Φίλε «Αγράμματε» θα συμφωνήσω μαζί σου στο πρώτο σκέλος πως μας ψυχολογούν και αναλόγως της συμπεριφοράς που λαμβάνουν πολλές φορές διαμορφώνουν και τη δική τους συμπεριφορά απέναντι στον πελάτη. Ωστόσο, (για το δεύτερο σκέλος) αυτό το κάνουν με αμοιβή και μάλιστα όχι μικρή και είναι επιλογή τους. Ξέρουν τις δυσκολίες που μπορούν να αντιμετωπίσουν και στον αντίποδα πόσα να κερδίσουν... Τουλάχιστον αυτό γνωρίζω εγώ, τώρα αν κάποιες έχουν βρεθεί μέσα σε κυκλώματα βρώμικα και αναγκάζονται δεν το γνωρίζω. Ξέρω πάντως ό,τι το τελευταίο μπορεί να συμβαίνει σε άλλα γραφεία που έχουν αποκλειστικά call girls. Στα γραφεία μασάζ οι καταστάσεις δείχνουν κάπως πιο ήρεμες και μπορείς να δεις πολλές κοπέλες «διπλανής πόρτας» που σου λένε ότι το κάνουν κάπου κάπου.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Τελευταίες πρόσφατες συναντήσεις με Ιουλία από Περιστέρι...

Το μασάζ της είναι εξαιρετικό αν και για αρκετούς πιο δυνατό από το συνηθισμένο. Βέβαια η κοπέλα ρωτάει πάντοτε την πίεση που επιθυμεί ο καθένας. Κάτι παραπάνω μην περιμένετε από φραπέ, δεν την καταφέρνει κανείς ακόμα και 150 να της τάξουν. Ούτε αγγίγματα καλά καλά δεν δέχεται και για αυτά απαντά πάντα «διακριτικά». Τη θεωρώ κάπως ιδιότροπη, όχι φυσικά επειδή δεν δέχεται κάτι παραπάνω (αυτό είναι απόλυτο δικαίωμά της), αλλά πολλές φορές ακυρώνει ήδη κανονισμένα ραντεβού και το γνωρίζω και από άλλους. Πάντως για τα 30Ε πιστεύω είναι value for money χωρίς δεύτερη σκέψη, αν σκεφθεί κανείς ότι στα γραφεία παίρνουν 50/60Ε και πολλές με το ζόρι κάνουν φραπέ. Τώρα γούστα είναι αυτά και ο καθένας ό,τι προτιμάει παίδες.
Κατ΄ οίκον με 30 ευρώ; Ποια είναι αυτή;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456

ggalatsi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
342
Πόντοι
280
μακάρη να έχουμε νέες αφίξεις σε κοπέλες τώρα που τελειώνουν διακοπές ...
 

ggalatsi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
342
Πόντοι
280
και με την ελπίδα ότι η πραγματικοτητα θα απέχει λίγο από τις φωτογραφίες ... που κάποιες φορές , δυστυχώς ... είναι μεγάλη η διαφορά
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Καλημερα. Για Ελευθερια απο deluxe καμμια αποψη?
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Ειχα δοκιμασει αρκετο καιρο πριν. πιτσιρικι με μεγαλα βυζια αλλα πετσετα και τιποτα παραπανω . και μασαζ οχι καλο. δεν ξερω εαν εχει αλλαξει κατι πλεον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom