Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
το empire δικος της είναι?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
Για αυτό πάντα συννενόηση με δεύτερα νούμερα... γιατί κυκλοφορούν πολλά νούμερα γενικώς
 

FilipposXXX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
39
Πόντοι
0
το empire δικος της είναι?
ναι φιλε μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για αυτό πάντα συννενόηση με δεύτερα νούμερα... γιατί κυκλοφορούν πολλά νούμερα γενικώς
σε συνεννοηση αν υπααρχει στοιχειωδης νοηση... απο τα γραφεια
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
συμφωνω στην προσοχη,αλλα εσυ πως τα ξερεις αυτα που αναφερεις?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Η λεγάμενη είχε ανοίξει εδώ λογαριασμό με ανδρικό όνομα και παραπληροφορούσε κόσμο. Όταν την πήραμε χαμπάρι το παραδέχτηκε η ίδια και πήρε πούλο.
Πρέπει να ήταν και ο μόνος πούλος που πήρε δωρεάν
 

FilipposXXX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
39
Πόντοι
0
μαστορα για τους αλλους πως τα ξερεις ρωταω.σε εσενα ηρθε.ενταξει το βλεπεις.σε μενα η στον αλλον πως το ξερεις?
το ξερω γιατι μου το ειπαν οι ιδιοι και ο ενας ειναι διπλα μου τωρα . Αυτα. μαζικα μυνηματα μεσημερι στο viber = προβλημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η λεγάμενη είχε ανοίξει εδώ λογαριασμό με ανδρικό όνομα και παραπληροφορούσε κόσμο. Όταν την πήραμε χαμπάρι το παραδέχτηκε η ίδια και πήρε πούλο.
Πρέπει να ήταν και ο μόνος πούλος που πήρε δωρεάν
Πρεπει να εχει πεσει πεινα για να τα κανει αυτα.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
Η λεγάμενη είχε ανοίξει εδώ λογαριασμό με ανδρικό όνομα και παραπληροφορούσε κόσμο. Όταν την πήραμε χαμπάρι το παραδέχτηκε η ίδια και πήρε πούλο.
Πρέπει να ήταν και ο μόνος πούλος που πήρε δωρεάν
το γνωριζουμε αδερφε.εκεινο που δεν ξερω γω ειναι αν την εχει παρει κανενας η αν προσπαθησε να την παρει και τι υπηρεσιες ελαβε με ποιο κοστος.το λεω γιατι θελω να ξερω.αν θα πω,που θα πω εν ευθαιτω χρονο,τι συναι βει με μενα,θα χορτασουτε να γελατε κανα μηνα.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.037
Πόντοι
26.236
Η κοπελα που αναφέρεστε είχε παλιά δουλέψει σε λαδομαγαζο κυριλέ πολύ γνωστό για τις <<υπηρεσιες >> του στο κ
Κολωνάκι ? Εννοώ αυτό απέναντι από το πάρκινγκ το μαγαζί ...
 

nikosnikolas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξέρετε τπτ για την Ελλη από Osmose? Στην φωτό φαίνεται πολύ καλή.
 

Palamokratwr

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Μύστες μου γνωρίζουμε που βρίσκεται η ΤΑΝΤΡΑ ΖΟΕ αυτή το διάστημα? Η αν έχει κάποιο τρόπο επικοινωνίας μαζί της κάποιος? Είτε κάποιο προφιλ εδώ είτε κάπου αλλού?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Μύστες μου γνωρίζουμε που βρίσκεται η ΤΑΝΤΡΑ ΖΟΕ αυτή το διάστημα? Η αν έχει κάποιο τρόπο επικοινωνίας μαζί της κάποιος? Είτε κάποιο προφιλ εδώ είτε κάπου αλλού?
Deluxe
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.441
Like
3.648
Πόντοι
456
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
Το ιδιο ειχε κανει παλια και το velvet και μαλιστα εστελνε sms που ειναι χειροτερο γιατι δεν μπορεις να το "κλεισεις" οπως το viber.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Πολύ σωστά,, μεταγραφή και ούτε να αλλάξουν την φωτογραφία...έτσι για τα προσχήματα..:headbang: Μπορεί να κουράστηκε και αυτή και να ήρθε να μονάσει τώρα στο Deluxe
είπαμε ανήκουν στο ίδιο group!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πως βρίσκω κάποιο διαχειριστή;
τι θες?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
τι απαντήσεις έδωσε που ηταν προκλητικές τύπε και ποιους στοχοποίησε?
 
Τελευταία τροποποίηση:

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Εξόρμηση στα κατοικον μετά από καιρό και φουλ εμβολιασμένος είπα να δώσω ρεσιτάλ..

Evaluation λοιπόν Για την ποιότητα του μασάζ και γενικα :

Τεα diamonds δεύτερη φορά μετά από καιρό καθόλου ευχαριστημένος πάσαλειμα και βουρ στο ψητό για να ανοιξει και ο τιμοκαταλογος για τα εξτρα .εμφανιση άγριο πρόσωπο ταλαιπωρημένο 43-44αρας (οποίος λέει ότι είναι 35 άρα ας παει να δει τα ματακια του) . Εχει χαλάσει πολύ δεν θα ξανά έπαιρνα.ελπίζω αν δοκιμάσω τις άλλες να είμαι πιο ευχαριστημένος.

Vip δυο προσπάθειες και οι τρεις πλήρης αποτύχια το ρόστερ εκεί έχει χοντρές Αλβανίδες άσχετες από μασαζ...και άνω των 45 σχεδόν όλες....και οποίος δεν πιστεύει ας κάνει μια προσπάθεια με Δημητρα και ιωαννα...Που έκανα εγώ ..μασαζ ανύπαρκτο η μια γύρω στα 50 η άλλη Αλβανίδα βαρεων βαρών...
Το παραμύθι εδώ στην αγγελία που βάζει ότι είναι Ελληνίδες αισθητικοί μην το τρώτε έχει μαζέψει το μισό Φιερι η κυρα χρυσά και ψωνίζει πελάτες με παραπληροφόρηση στο φορουμ..

Αττικά μασαζ καλή προσπάθεια με λυδια αλλά δεν προχώρησε στο παρασύνθημα καλο σερβις από το γραφείο...επισης κριστυ στο ίδιο γραφείο παλια καραβανα από lux γυφτισα δεν θα πήγαινα ούτε με σφαίρες ύστερα από την τραγική εμπειρια που είχα στο παρελθόν.

Μαίρη massage joy Νούμερο 1..Κοριτσακι να το πιεις στο ποτήρι..πετιτ κορμάκι χωρίς τιμοκατάλογο υπηρεσίες όπως έχει γράψει πολυς κοσμος τοπ!!!!ξεκάθαρα η ελληνιδα γειτονισα που θελουμε όλοι να έχουμε και να μας χτυπήσει τη πορτούλα και να σου ζητήσει ζάχαρη λάδι η κάτι τέτοιο...

Οσμοσε επικοινωνία καλή με το γραφείο αλλά τα ίδια και τα ίδια όποτε δεν άλλαξε φαντάζομαι και ο τρόπος της ξεπέτας/τιμοκατάλογος του γραφείου.επισης σε ερώτηση μου αν εγιναν ένα γραφείο με το deluxe μου απάντησαν οτι όχι δεν έχουν καμία σχέση.γεγονός που νομίζω φαινεται και στις υπηρεσίες του deluxe και του οσμοσε..το μεν οσμοσε καθαρά ξεπέταδικο (μακριά από μενα ) το άλλο σωστό μασαζ κατ'οικον..

Και αφού λέμε για deluxe παραθέτω:

Βικτωρια ουκρανη.πολυ καλος άνθρωπος ευγενέστατη ψυχούλα ομιλητική πολύ καλο μασαζ προχωράει άνετα χωρίς τιμοκατάλογο όμορφη κορμάκι ωραίο σούπερ παρουσία.

Νεφέλη επισης Ευγενικη μελαχροινή ,τσαχπίνα στο έπακρο συμπαθής και καθόλου διεκπαιρεωτικη..

Δυο καινούργιες του deluxe πολύ ωραία κοριτσάκια που έχω δει έχουν μπει στο στόχαστρο οποίος ξέρει για σοφιανα και Αριαδνη ας στείλει κάνα πμ..θελουμε ανανέωση παιδιά...

Πάμε σε αλλά γραφεία τώρα και ας δούμε τη πραγματικότητα ποια είναι :

Βελβετ η απογοήτευση του αιώνα ενημέρωση με φωτος από Viber κλασσικά ότι ναναι...Κλείνω με μια που φαινόταν γνωστή χώρις να είμαι σίγουρος ιζαμπελα στο όνομα...έχω πάει σπιτι μετά τη ταλαιπωρία που έφαγα με δουλεια και ιστορίες διαφορες και τσουπ στο τηλ με ενημερώνουν ότι δεν θα έρθει τελικά...γιατί δεν βρίσκει τρόπο να έρθει..ο μλκς κλασσικά περίμενε είχε κανονίσει τα παντα αλλά έμεινε με το πουλι στο χέρι...εκεί στο βελβετ είστε τραγικοί!!!!!

Παρεμπιπτόντως με φιλο που τα συζητάμε ανακαλύψαμε ότι η Ιζαμπέλα ήταν η Βανέσα που δούλευε στο lux παλια...με πειραγμένη φωτογραφία..σαπάκι από τα λίγα...μην μας περνάτε για μαλακες!!!!!!

Lux

Κλασικά φαν της ινεσα και της λαουρα η μια άλογο ξανθό με φανταστικές υπηρεσίες μασάς κτλ η άλλη λατίνα με αδιανόητα μεγάλο μπούστο και αρκετές γνώσεις μασαζ..αλλά φτωχό πόλυ το ρόστερ και εκεί..

Μια γύρα από όλα τα γραφεία με τα καλα της και τα κακά της....συμφωνω ότι όλα τα γραφεία πρέπει να ρίξουν τις τιμές στο 50€ άμεσα μάλιστα..και να ανανεώσουν το ρόστερ...

Τέλος σε όποιον δεν αρέσει η κριτική μου ας πιει ξυδάκι και μην αρχίσουν εδώ οι καλοθελητές είσαι προμοτορας κλώνος και τα ρέστα..αφήστε το κόσμο να μιλήσει να πει τη γνώμη του και μην μας φιμώνετε εμάς που οντως κάνουμε μασαζαρες....
Η Τεα δεν διαφήμιζε ότι δεν υπάρχουν έξτρα και ότι όλα είναι μέσα στην τιμή?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Lotus, oasis κ I love massage για τα μπάζα τελειως .
Μια Βοήθεια επειδη έχω ένα κακο ότι δε θυμαμαι . Μια κοντουλα μελαχροινή αβυζη αλλα αδυνατη με ωραιο κορμάκι που δουλευε στο deluxe η στο joy κ έβαζε σορτσάκι για να κανει μασαζ όταν ερχότανε θυμάται κανεις όνομα ?
και αυτη η Μαίρη έχει κ πρωινή δουλεια άσχετη με το μασαζ ? Για να θυμηθώ αν είναι αυτές που έχω δει κ δε θυμαμαι ονόματα ...η κ pm οποίος ξερει . Δεν ήταν κακές παντως καμία τους . Απλά εγώ δε θυμαμαι ???
Τι εννοείς για τα μπάζα 3 γραφεία..? Ποιά πήρες απο το κάθε γραφείο? Εγώ με 1 γραφείο απο αυτά που έχεις γράψει έχω κάνει με 2 διαφορετικές η μία μου έκανε το καλύτερο μασαζ που έχω κάνει σπίτι και γενικότερα... Ανετη η κοπέλα, αδύνατη κάτω των 25, χωρίς πετσέτα και έπαιξε και εξτραδάκι σε οικονομική τιμή.. σχεδόν τσάμπα μου βγήκε.. και η άλλη όντως ήταν για τα μπάζα και μπάζο και καμία σχέση με τις φωτογραφίες.. Το ότι μια κοπέλα είναι για τα μπάζα δεν κάνει και το γραφείο για τα μπάζα.. Γίνε λίγο συγκεκριμένος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom