Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πριν λίγες ημέρες ταξίδι αστραπή στην Αθήνα για 48 ώρες για έκτακτη προσωπική υπόθεση . Μετά το πέρας αυτής και στον λίγο χρόνο που απέμεινε αποφάσισα να συναντήσω την Νίκη μετά την μετακίνηση της στην Τεα .
Σε σχέση με την πρώτη φορά φάνηκε ανανεωμένη , λίγο πιο αδύνατη , πάντα όμορφο πρόσωπο και μάτια . Μάλλον έπεσα σε ημέρες κομμωτηρίου και αισθητικής με το ανανεωμένο λουκ και όμορφα νύχια .
Για μια λοιπόν ωρα η συνάντηση , ξενοδοχείο κέντρου και στην ωρα της είσοδος στο δωμάτιο . Θερμός χαιρετισμός , ετοιμασία και των δυο και μαζί στο μπανιο όπου ξεκίνησε η ανταλλαγή ερωτισμού . Μεταφορά στο κρεββάτι , έναρξη μασαζ από την Νίκη σε καλύτερα επίπεδα από την πρώτη φορά ( μάλλον λειτούργησε η πολιτική Τεας ) .
Body to body με όλα τα επακόλουθα πολύ ερωτικά με χάδια , φιλια , σωματική επαφή με κατάληξη αφού πλησίαζε και ο τερματισμός της συνάντησης με πολύ καλή στοματική περιποίηση από την Νίκη με αυτά τα όμορφα μάτια καρφωμένα στα δικά μου .
Όμορφο τέλος μιας ωραίας συνάντησης . Μια πετυχημένη συνεδρία από ένα ερωτικο κορίτσι της Τεας , την Νίκη !
Ευχαριστώ πολύ Νίκη , εις το επανιδείν
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.673
Κριτικές
15
Like
6.366
Πόντοι
8.345
ο τύπος-προμότορας του deluxe(πάλι) ,πήγε για μπάνιο γιατί θα έχει ζέστες το Σ/Κ
Μας τα είπες όλα όπως τα ήθελες!
Ευχαριστούμε που φάσκεις και αντιφάσκεις για την Τέα,ευχαριστούμε για το μακροσκελές post για όλα τα καλά που προσφέρει το group του deluxe, ευχαριστούμε που ανέφερες στο τέλος ότι δεν θες να σε χαρακτηρίσουμε προμότορα γιατί αυτό είσαι στο φινάλε!
Αφού το βλέπετε ρε τύποι ότι έχουμε μείνει γνώστες εδώ γιατί κάνετε τον κόπο να προμοτάρετε βλακείες!
Εκτίθεστε απο όλα τα σωστά μέλη και ύστερα πέφτει και κοροϊδία.
Ούτε promotion διακριτικό δεν μπορείτε να κάνετε....έλεος!!!
Γύρω γύρω Σάββατο και στην μέση/deluxe Κυριακή που έλεγε και το αμάν ένα πράγμα.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.673
Κριτικές
15
Like
6.366
Πόντοι
8.345
Με την Νεφέλη εγώ είχα περάσει καλά ΑΛΛΑ όσο ήταν στο velvet. Από deluxe δεν την πήρα, είμαι βέβαιος ότι άλλαξε τροπάρι. Είναι γεγονός ότι είναι ασταθής.

Η Βικτώρια ένα φραπέ με το στανιό.
Με την νεφελη έχω περάσει καλά και εγώ 2 φορές στο βελβετ, αλλά δεν προφτασα μπριτζολα πριν φύγει καιε την χω στα υποψη μου
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Επαναλειτουργούν από σήμερα οι υπηρεσίες ευεξίας δεδομένου ότι πρόκειται για δραστηριότητες υποστηρικτικές του τουρισμού και είναι απαραίτητο να ανοίξουν παράλληλα με τις υπόλοιπες υπηρεσίες ευεξίας που είναι ήδη σε κανονική λειτουργία, με τις υπηρεσίες εκμετάλλευσης λουτρών, υπηρεσίες θεραπευτικών λουτρών και ιαματικών πηγών και υπηρεσίες μασάζ.
 

g2077

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,είμαι νέος στο χώρο του μασάζ κατά οικον και σκέφτομαι να κλείσω μασάζ με τη Λυδία από Attica massage.Εχετε κάποια εμπειρία?
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0
Γνωριζει καποιος που βρισκεται η παλια Νεφελη του Ντελουξ;
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Καλημερα και καλο Σ/Κ . Η αριαδνη απο Deluxe (νεα) μηπως ειναι η παλιά Χριστίνα απο Osmose ? Δεν καταλαβαιν απο τις φωτο
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
984
Κριτικές
4
Like
3.331
Πόντοι
446
Καλημερα και καλο Σ/Κ . Η αριαδνη απο Deluxe (νεα) μηπως ειναι η παλιά Χριστίνα απο Osmose ? Δεν καταλαβαιν απο τις φωτο
Πολύ σωστά,, μεταγραφή και ούτε να αλλάξουν την φωτογραφία...έτσι για τα προσχήματα..:headbang: Μπορεί να κουράστηκε και αυτή και να ήρθε να μονάσει τώρα στο Deluxe
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.651
Like
8.399
Πόντοι
1.056
ο τύπος-προμότορας του deluxe(πάλι) ,πήγε για μπάνιο γιατί θα έχει ζέστες το Σ/Κ
Μας τα είπες όλα όπως τα ήθελες!
Ευχαριστούμε που φάσκεις και αντιφάσκεις για την Τέα,ευχαριστούμε για το μακροσκελές post για όλα τα καλά που προσφέρει το group του deluxe, ευχαριστούμε που ανέφερες στο τέλος ότι δεν θες να σε χαρακτηρίσουμε προμότορα γιατί αυτό είσαι στο φινάλε!
Αφού το βλέπετε ρε τύποι ότι έχουμε μείνει γνώστες εδώ γιατί κάνετε τον κόπο να προμοτάρετε βλακείες!
Εκτίθεστε απο όλα τα σωστά μέλη και ύστερα πέφτει και κοροϊδία.
Ούτε promotion διακριτικό δεν μπορείτε να κάνετε....έλεος!!!
χαχαχα πως τους πετσοκόβεις έτσι.
Εχω ιδέα.. κατω στην υπογραφή σου να βάζεις αυτές τις γραμμούλες (πως είναι αυτές που χαράζουν οι φυλακισμένοι στον τοίχο για να μετράνε τις μέρες) που να δείχνει πόσους κλωνοπρομότορες έχεις φάει.

Να γράψω δυο λόγια για τους προμότορες..
Δεν μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά .Τόσο λεφτά κονομάτε ρε λαμόγια. Πόσο θα σας κοστίσει να μιλήσετε με την διαχείριση του φόρουμ να πληρώσετε μια συνδρομή να σας ανοίξουν έναν λογαριασμό σαν ιδιοκτήτες γραφείου και να βγαίνετε επίσημα να ενημερώνετε με σωστό τρόπο τα μέλη για τις υπηρεσίες σας;
Πχ είμαι ο τάδε, έχω το τάδε γραφείο δουλεύουν αυτά τα κορίτσια, ήρθαν αυτές οι καινούριες, έφυγαν οι τάδε παλιές κλπκλπκλπ και να λαμβάνετε υπόψη αυτά που γράφουμε για να βελτιώνετε τις υπηρεσίες σας.
Δηλαδή τι νομίζετε ότι θα καταφέρετε με το να βάζετε τους δικούς σας να γράφουν μαλακίες και να παραπληροφορούν; Αντε θα μας πιάσετε μαλάκες μια φορά, δυό φορές την τρίτη θα σας πάρουμε χαμπάρι και θα σας διαολοστείλουμε.

Και κάτι για τους καινούριους που ζητάνε πληροφορίες
Χρησιμοποιήστε την αναζήτηση για να βρείτε αυτό που ψάχνετε. Εδώ το κάνουμε εμείς οι παλιοί που γνωρίζουμε και δυο πραγματάκια.
Δεν είναι ωραίο να βγαίνετε με το καλημέρα και να λέτε: "θέλω πληροφορίες για την τάδε..."
Ψάξε , βρες, διάβασε. Αν βαριέσαι να διαβάσεις ,σίγουρα θα βαριέσαι και να γαμήσεις.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
χαχαχα πως τους πετσοκόβεις έτσι.
Εχω ιδέα.. κατω στην υπογραφή σου να βάζεις αυτές τις γραμμούλες (πως είναι αυτές που χαράζουν οι φυλακισμένοι στον τοίχο για να μετράνε τις μέρες) που να δείχνει πόσους κλωνοπρομότορες έχεις φάει.

Να γράψω δυο λόγια για τους προμότορες..
Δεν μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά .Τόσο λεφτά κονομάτε ρε λαμόγια. Πόσο θα σας κοστίσει να μιλήσετε με την διαχείριση του φόρουμ να πληρώσετε μια συνδρομή να σας ανοίξουν έναν λογαριασμό σαν ιδιοκτήτες γραφείου και να βγαίνετε επίσημα να ενημερώνετε με σωστό τρόπο τα μέλη για τις υπηρεσίες σας;
Πχ είμαι ο τάδε, έχω το τάδε γραφείο δουλεύουν αυτά τα κορίτσια, ήρθαν αυτές οι καινούριες, έφυγαν οι τάδε παλιές κλπκλπκλπ και να λαμβάνετε υπόψη αυτά που γράφουμε για να βελτιώνετε τις υπηρεσίες σας.
Δηλαδή τι νομίζετε ότι θα καταφέρετε με το να βάζετε τους δικούς σας να γράφουν μαλακίες και να παραπληροφορούν; Αντε θα μας πιάσετε μαλάκες μια φορά, δυό φορές την τρίτη θα σας πάρουμε χαμπάρι και θα σας διαολοστείλουμε.

Και κάτι για τους καινούριους που ζητάνε πληροφορίες
Χρησιμοποιήστε την αναζήτηση για να βρείτε αυτό που ψάχνετε. Εδώ το κάνουμε εμείς οι παλιοί που γνωρίζουμε και δυο πραγματάκια.
Δεν είναι ωραίο να βγαίνετε με το καλημέρα και να λέτε: "θέλω πληροφορίες για την τάδε..."
Ψάξε , βρες, διάβασε. Αν βαριέσαι να διαβάσεις ,σίγουρα θα βαριέσαι και να γαμήσεις.
Σωστός. Μια παρένθεση για τους προμότορες μόνο. Θεωρώ ότι εδώ, δεν στοχεύουν στα έμπειρα μέλη αλλά στους επισκέπτες- περιστασιακούς ή νέα μέλη. Όσοι ασχολούνται με το νήμα και το σάιτ γενικά, μπορεί να φάνε μερικές φόλες αλλά την άκρη, όπως έγραψες, θα την βρουν.

Ο επισκέπτης ή το νέο μέλος ψαχουλεύει ελαφρά και αγοράζει. Αν φάει φόλα δεν το αναφέρει πουθενά και δεν γνωρίζει καν από που πήρε την πληροφορία. Μπορεί μόνο να σκεφτεί «διάβασα κάτι σε ένα forum».

Για να καταλήξω στο ότι τα προφίλ που μπανάρονται για προμοτάρισμα θα πρέπει με κάποιο τρόπο να «κοκκινίζουν», ώστε να παραμένει το ιστορικό αλλά να φαίνεται η απάτη.

ΥΓ: Απορώ πως συνεχίζω να αγοράζω από μαγαζιά που λειτουργούν με τέτοιο τρόπο απάτης. Οκ, να φάω τις επεξεργασμένες φωτογραφίες, τις τιμές, τις κοπέλες που πληρώνω φύκια για μεταξωτές κορδέλες, αλλά να μπαίνουν εδώ, να με λένε μ@λ@κ@ και να επιμένουν σε τέτοιο βαθμό, εεεε πιάσανε ταβάνι. Νιώθω ότι κυνηγάω την ουρά μου πλέον.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.651
Like
8.399
Πόντοι
1.056
Σωστός. Μια παρένθεση για τους προμότορες μόνο. Θεωρώ ότι εδώ, δεν στοχεύουν στα έμπειρα μέλη αλλά στους επισκέπτες- περιστασιακούς ή νέα μέλη. Όσοι ασχολούνται με το νήμα και το σάιτ γενικά, μπορεί να φάνε μερικές φόλες αλλά την άκρη, όπως έγραψες, θα την βρουν.

Ο επισκέπτης ή το νέο μέλος ψαχουλεύει ελαφρά και αγοράζει. Αν φάει φόλα δεν το αναφέρει πουθενά και δεν γνωρίζει καν από που πήρε την πληροφορία. Μπορεί μόνο να σκεφτεί «διάβασα κάτι σε ένα forum».

Για να καταλήξω στο ότι τα προφίλ που μπανάρονται για προμοτάρισμα θα πρέπει με κάποιο τρόπο να «κοκκινίζουν», ώστε να παραμένει το ιστορικό αλλά να φαίνεται η απάτη.
Σε ευχαριστώ olddog. Ναι συμφωνώ ότι πρέπει να μαρκάρονται τα μπαναρισμένα προφίλ. Όπως στο παλιό site που κάτω από το avatar κάποιου έγραφε πχ BANNED , MUTED κλπκλπ. Ευελπιστώ ότι η ομάδα διαχείρισης του φόρουμ διαβάζει τα μηνύματά μου/μας και να λάβει υπόψιν της, την υλοποίηση αυτού του αιτήματος.

Νιώθω ότι κυνηγάω την ουρά μου πλέον.
Κάθε σκύλος που σέβεται τον εαυτό του έτσι κάνει.... Χωρίς παρeξήγηση ετσι;; Να κάνουμε και λίγο χιουμοράκι φίλε olddog
 
Τελευταία τροποποίηση:

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.651
Like
8.399
Πόντοι
1.056
μπορω να χρησιμοποιησω το παλιο μου προφιλ αλλαζοντας το μειλ ετσι ωστε να μην ειναι hotmail και να μπορω να παρω ειδοποιησεις;
Θεωρητικά ναι ... Φυσικά δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις και αν δεν πιάσει στείλε μήνυμα σε κάποιον διαχειριστή να σε βοηθήσει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Πολύ σωστά,, μεταγραφή και ούτε να αλλάξουν την φωτογραφία...έτσι για τα προσχήματα..:headbang: Μπορεί να κουράστηκε και αυτή και να ήρθε να μονάσει τώρα στο Deluxe
Μεταγραφη από osmose, την άλλη από ρδελομπού, καλά πάει κι αυτό
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Σε ευχαριστώ olddog. Ναι συμφωνώ ότι πρέπει να μαρκάρονται τα μπαναρισμένα προφίλ. Όπως στο παλιό site που κάτω από το avatar κάποιου έγραφε πχ BANNED , MUTED κλπκλπ. Ευελπιστώ ότι η ομάδα διαχείρισης του φόρουμ διαβάζει τα μηνύματά μου/μας και να λάβει υπόψιν της, την υλοποίηση αυτού του αιτήματος.
Το ανέφερα και στη σχετική κατηγορία.
 

NewProgressive

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
90
Like
132
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.651
Like
8.399
Πόντοι
1.056
πως βρίσκω κάποιο διαχειριστή;
Ξεκίνα να κάνεις μαλακίες και θα σε βρει αυτος αχαχαχχαχα

Πλάκα κάνω
.....
Ένας moderator που γνωρίζω είναι ο zero tolerance , επίσης υπάρχει φυσικα ο antisthenis που ειναι ο chief administrator αλλά και στην αρχική σελίδα του site εχει κατω κάτω φόρμα επικοινωνίας
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
το empire δικος της είναι?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Ηξερα οτι απλα ειναι κακοτροπη , χοντρη και με χαλια υπηρεσιες. ΣΗμερα προστεθηκε το προκλητικη και επικινδυνη. Εστειλε απο μονη της το γραφειακι της μυνηματα σε αριθμους στο viber μερα μεσημερι. Πραγμα τρομερα αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο καθοτι εκιενη την ωρα μπορει να το δει καποιος που δεν πρεπει. Εγινε τουλαχιστον σε 3 ατομα 2 εξ αυτων παντρεμενοι με οτι συνεπαγεται αυτο. Σε ερωτηση γιατι εγινε αυτο εδωσε απαντησεις αστειες και προκλητικες στοχοποιοντας συγκεκριμενα ατομα και εδω μεσα . Προσοχη παιδια...
Για αυτό πάντα συννενόηση με δεύτερα νούμερα... γιατί κυκλοφορούν πολλά νούμερα γενικώς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom