Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Επανέρχομαι για επιπρόσθετα σχόλια σχετικά με το γραφείο της Τεας. Η συνάντηση με την Alice οπου όλα εξελίχθηκαν καταπληκτικά (έγραψα σχόλια πριν λιγες μέρες) με παρακίνησε να συνεχίσω και με άλλες κοπέλες του γραφείου. Τονίζω ότι με το Diamonds υπάρχει επαγγελματισμός σε όλα τα επίπεδα που δύσκολα συναντάς στη Ελλάδα. Ακολούθησε λοιπόν η Λύδια και σήμερα είχα συνάντηση με την Τεα. Μια λέξη: εκπληκτική! Είναι σε άλλο επίπεδο η κοπέλα. Το ζει, τα δίνει όλα, δεν υποκρίνεται, δεν είναι ξεπέτα! Τελειώνει η συνέδρια και είσαι άλλος άνθρωπος. Δύσκολα νομίζω θα δοκιμάσω άλλου ξανά διότι σε τρεις παλαιότερες προσπάθειες με αλλά γραφεία πέταξα λεφτά άδικα και απογοητεύτηκα.
επανήλθες πολύ δυνατά......μετά απο 5 χρόνια!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
@olddog μην γελάς, δεν θα μας απαντήσει!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
@olddog μην γελάς, δεν θα μας απαντήσει!
Την ώρα που το έγραφες κοίταζα το προφίλ του και ρούφαγα τον φραπέ μου. Όπως καταλαβαίνεις έκανα χάλια τα πλήκτρα :2funny::2funny: ,μου ανέβηκε και μύτη…Ακόμα γελάω!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Την ώρα που το έγραφες κοίταζα το προφίλ του και ρούφαγα τον φραπέ μου. Όπως καταλαβαίνεις έκανα χάλια τα πλήκτρα :2funny::2funny: ,μου ανέβηκε και μύτη…Ακόμα γελάω!
έχεε ζέστη σήμερα και πήγε να δροσιστεί!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Γλύψιμο ναι , μασαζ προστάτη κάτι πρόλαβε να μάθει από την δασκάλα … μέχρι εκεί
για αυτό η απόρία μου σε αυτό που έγραψες γιατί συγκαταλέγεται στα αυστηρά ΌΧΙ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
για αυτό η απόρία μου σε αυτό που έγραψες γιατί συγκαταλέγεται στα αυστηρά ΌΧΙ
Την εμπειρια μου την έγραψα τον Φεβρουάριο … αν με την αλλαγή γραφείου άλλαξε και υπηρεσίες δεκτό από εμένα .
Πιστεύω ότι οι υπηρεσίες πολλές φορές προσαρμόζονται στην πολιτική του κάθε γραφείου alpula
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
2
Like
3.425
Πόντοι
456
Γι αυτό λοιπόν επειδη ο κανόνας λέει ότι δεν υπάρχει κανόνας ούτε κάτι στανταρ πας με βάση ότι θα δώσω 50-100 η κ παραπάνω ευρώ τα οποία τα έχω ήδη στην άκρη κ ξέρω ότι δε θα ξαναγυρίσουν στη τσέπη μου κ δε χαλιόμαστε ...μαλακια ξε μαλακια έτσι είναι .
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ .μην κλαιγεστε και μην ριχνετε την ευθυνη στις κοπελες .ειναι σαν να παιρνετε καρπουζι .αν βγηκε μαπα δεν μπορεις να κανεις κατι αλλά αυτο δε σημαινει οτι δεν θα ξαναπαρουμε καρπουζι. τα εχουμε πει χιλιες φορες .
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
2
Like
3.425
Πόντοι
456
331641_14big.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ότι να ναι!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.263
Πόντοι
8.645
Ίσως θα πρέπει να βρεθεί τρόπος να σβήνονται πόστς από μπαναρισμενα προμο-μέλη ή να "μαρκαριστούν" κάπως αυτά τα μέλη, διότι μέσω της αναζήτησης εξακολουθεί και γίνεται ζημιά από τα πόστς τους.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Έγραψε ένας παπάρας ότι το lotus έχει καλαμάκι ΑΚΑ κομπλέ. Το ήξερα το μαγαζί, αλλά με έπιασε μια περιέργεια, μια ανησυχία. Μήπως είναι κάτι που δεν ξέρω; Ακολούθησε μια πολύωρη ενδελεχής έρευνα. Πήρα τ' αρχιδια μου κομπλέ, πήραν τα λεφτακια τους κομπλέ. Όλα κομπλέ.

Σιχτιρισμενος από όλα αυτά, πήρα μια κοπέλα που σύμφωνα με τους έγκυρους αναλυτές, ήταν στα ναι ως προς το είδος υπηρεσιών και με ανάμικτες κριτικές σχετικά με την ποιότητα. Πέρασα τέλεια με εκατό ευρουλίνια.
Δεν θα γράψω ποιά, ίσως μετά την σχετική μου γκρίνια θα φανεί προμοταρισμα. Αλλά αν ξεστραβωθειτε και διαβάσετε τις τελευταίες πενήντα σελίδες, υπάρχουν αρκετές με αυτά τα χαρακτηριστικά. Διαλέξτε οποία από αυτές σας κάνει κλικ και καλή τύχη.

Απλά προσοχή στην εγκυρότητα του εκάστοτε μέλους.
 

Efraimoglou

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
29
Like
72
Πόντοι
0
Εξόρμηση στα κατοικον μετά από καιρό και φουλ εμβολιασμένος είπα να δώσω ρεσιτάλ..

Evaluation λοιπόν Για την ποιότητα του μασάζ και γενικα :

Τεα diamonds δεύτερη φορά μετά από καιρό καθόλου ευχαριστημένος πάσαλειμα και βουρ στο ψητό για να ανοιξει και ο τιμοκαταλογος για τα εξτρα .εμφανιση άγριο πρόσωπο ταλαιπωρημένο 43-44αρας (οποίος λέει ότι είναι 35 άρα ας παει να δει τα ματακια του) . Εχει χαλάσει πολύ δεν θα ξανά έπαιρνα.ελπίζω αν δοκιμάσω τις άλλες να είμαι πιο ευχαριστημένος.

Vip δυο προσπάθειες και οι τρεις πλήρης αποτύχια το ρόστερ εκεί έχει χοντρές Αλβανίδες άσχετες από μασαζ...και άνω των 45 σχεδόν όλες....και οποίος δεν πιστεύει ας κάνει μια προσπάθεια με Δημητρα και ιωαννα...Που έκανα εγώ ..μασαζ ανύπαρκτο η μια γύρω στα 50 η άλλη Αλβανίδα βαρεων βαρών...
Το παραμύθι εδώ στην αγγελία που βάζει ότι είναι Ελληνίδες αισθητικοί μην το τρώτε έχει μαζέψει το μισό Φιερι η κυρα χρυσά και ψωνίζει πελάτες με παραπληροφόρηση στο φορουμ..

Αττικά μασαζ καλή προσπάθεια με λυδια αλλά δεν προχώρησε στο παρασύνθημα καλο σερβις από το γραφείο...επισης κριστυ στο ίδιο γραφείο παλια καραβανα από lux γυφτισα δεν θα πήγαινα ούτε με σφαίρες ύστερα από την τραγική εμπειρια που είχα στο παρελθόν.

Μαίρη massage joy Νούμερο 1..Κοριτσακι να το πιεις στο ποτήρι..πετιτ κορμάκι χωρίς τιμοκατάλογο υπηρεσίες όπως έχει γράψει πολυς κοσμος τοπ!!!!ξεκάθαρα η ελληνιδα γειτονισα που θελουμε όλοι να έχουμε και να μας χτυπήσει τη πορτούλα και να σου ζητήσει ζάχαρη λάδι η κάτι τέτοιο...

Οσμοσε επικοινωνία καλή με το γραφείο αλλά τα ίδια και τα ίδια όποτε δεν άλλαξε φαντάζομαι και ο τρόπος της ξεπέτας/τιμοκατάλογος του γραφείου.επισης σε ερώτηση μου αν εγιναν ένα γραφείο με το deluxe μου απάντησαν οτι όχι δεν έχουν καμία σχέση.γεγονός που νομίζω φαινεται και στις υπηρεσίες του deluxe και του οσμοσε..το μεν οσμοσε καθαρά ξεπέταδικο (μακριά από μενα ) το άλλο σωστό μασαζ κατ'οικον..

Και αφού λέμε για deluxe παραθέτω:

Βικτωρια ουκρανη.πολυ καλος άνθρωπος ευγενέστατη ψυχούλα ομιλητική πολύ καλο μασαζ προχωράει άνετα χωρίς τιμοκατάλογο όμορφη κορμάκι ωραίο σούπερ παρουσία.

Νεφέλη επισης Ευγενικη μελαχροινή ,τσαχπίνα στο έπακρο συμπαθής και καθόλου διεκπαιρεωτικη..

Δυο καινούργιες του deluxe πολύ ωραία κοριτσάκια που έχω δει έχουν μπει στο στόχαστρο οποίος ξέρει για σοφιανα και Αριαδνη ας στείλει κάνα πμ..θελουμε ανανέωση παιδιά...

Πάμε σε αλλά γραφεία τώρα και ας δούμε τη πραγματικότητα ποια είναι :

Βελβετ η απογοήτευση του αιώνα ενημέρωση με φωτος από Viber κλασσικά ότι ναναι...Κλείνω με μια που φαινόταν γνωστή χώρις να είμαι σίγουρος ιζαμπελα στο όνομα...έχω πάει σπιτι μετά τη ταλαιπωρία που έφαγα με δουλεια και ιστορίες διαφορες και τσουπ στο τηλ με ενημερώνουν ότι δεν θα έρθει τελικά...γιατί δεν βρίσκει τρόπο να έρθει..ο μλκς κλασσικά περίμενε είχε κανονίσει τα παντα αλλά έμεινε με το πουλι στο χέρι...εκεί στο βελβετ είστε τραγικοί!!!!!

Παρεμπιπτόντως με φιλο που τα συζητάμε ανακαλύψαμε ότι η Ιζαμπέλα ήταν η Βανέσα που δούλευε στο lux παλια...με πειραγμένη φωτογραφία..σαπάκι από τα λίγα...μην μας περνάτε για μαλακες!!!!!!

Lux

Κλασικά φαν της ινεσα και της λαουρα η μια άλογο ξανθό με φανταστικές υπηρεσίες μασάς κτλ η άλλη λατίνα με αδιανόητα μεγάλο μπούστο και αρκετές γνώσεις μασαζ..αλλά φτωχό πόλυ το ρόστερ και εκεί..

Μια γύρα από όλα τα γραφεία με τα καλα της και τα κακά της....συμφωνω ότι όλα τα γραφεία πρέπει να ρίξουν τις τιμές στο 50€ άμεσα μάλιστα..και να ανανεώσουν το ρόστερ...

Τέλος σε όποιον δεν αρέσει η κριτική μου ας πιει ξυδάκι και μην αρχίσουν εδώ οι καλοθελητές είσαι προμοτορας κλώνος και τα ρέστα..αφήστε το κόσμο να μιλήσει να πει τη γνώμη του και μην μας φιμώνετε εμάς που οντως κάνουμε μασαζαρες....
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Τι λες ρε φιλε! Κι εγω εχω φοβερη εμπειρια απο Τεα. Ειναι μια κατηγορία μονη της
Πριν λίγο καιρό ρε φίλε εδώ έγραφες τα καλύτερα και ξαφνικά έγινε η χειρότερη εμπειρία?????
Θες να μας πεις τι άλλαξε και έπεσε της εκτίμησης σου??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom