Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

nikosnikolas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Αν και είναι εύκολο να το αναζητήσεις, φαίνεται πως βαριέσαι. Όμορφη κοπέλα, μασάζ μηδέν , κάτω από την βάση οι υπόλοιπες υπηρεσίες με 120€.
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Διάβασα κ εγώ όντως αυτά που είπες.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.263
Πόντοι
8.645
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Διάβασα κ εγώ όντως αυτά που είπες.
Αφού τα διάβασες, γιατί ξαναρωτάς; Μερικοί έρχεστε από το πουθενά και νομίζετε ότι είμαστε τσατσάδες να απαντάμε στην κάθε ερώτηση σας για τις κοπέλες.
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
χαχαχα πως τους πετσοκόβεις έτσι.
Εχω ιδέα.. κατω στην υπογραφή σου να βάζεις αυτές τις γραμμούλες (πως είναι αυτές που χαράζουν οι φυλακισμένοι στον τοίχο για να μετράνε τις μέρες) που να δείχνει πόσους κλωνοπρομότορες έχεις φάει.

Να γράψω δυο λόγια για τους προμότορες..
Δεν μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά .Τόσο λεφτά κονομάτε ρε λαμόγια. Πόσο θα σας κοστίσει να μιλήσετε με την διαχείριση του φόρουμ να πληρώσετε μια συνδρομή να σας ανοίξουν έναν λογαριασμό σαν ιδιοκτήτες γραφείου και να βγαίνετε επίσημα να ενημερώνετε με σωστό τρόπο τα μέλη για τις υπηρεσίες σας;
Πχ είμαι ο τάδε, έχω το τάδε γραφείο δουλεύουν αυτά τα κορίτσια, ήρθαν αυτές οι καινούριες, έφυγαν οι τάδε παλιές κλπκλπκλπ και να λαμβάνετε υπόψη αυτά που γράφουμε για να βελτιώνετε τις υπηρεσίες σας.
Δηλαδή τι νομίζετε ότι θα καταφέρετε με το να βάζετε τους δικούς σας να γράφουν μαλακίες και να παραπληροφορούν; Αντε θα μας πιάσετε μαλάκες μια φορά, δυό φορές την τρίτη θα σας πάρουμε χαμπάρι και θα σας διαολοστείλουμε.

Και κάτι για τους καινούριους που ζητάνε πληροφορίες
Χρησιμοποιήστε την αναζήτηση για να βρείτε αυτό που ψάχνετε. Εδώ το κάνουμε εμείς οι παλιοί που γνωρίζουμε και δυο πραγματάκια.
Δεν είναι ωραίο να βγαίνετε με το καλημέρα και να λέτε: "θέλω πληροφορίες για την τάδε..."
Ψάξε , βρες, διάβασε. Αν βαριέσαι να διαβάσεις ,σίγουρα θα βαριέσαι και να γαμήσεις.
Προσωπικά αν και είμαι από τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα δε γράφω δημόσιες κριτικές. Και δεν είμαι πολύ φανατικός του αθλήματος για να έχω μεγάλη εμπειρία και έχω και τους λόγους μου. 2 μασαζοκόριτσα μέχρι τώρα όμως όταν άκουσαν ότι είμαι πολύ παλιό μέλος και συνεπώς δεν μπορεί κάποιος να με υποπτευθεί ως προμότορα, με παρακάλεσαν να γράψω καλές κριτικές γι' αυτές. Δεν το έκανα παρόλο που και οι δύο ήταν μια χαρά στην απόδοσή τους. Θέλω να πω ότι δεν είναι πάντα το γραφείο από πίσω. Μπορεί να είναι μεμονωμένη κοπέλα η οποία θέλει να ανεβάσει την πελατεία της. Επίσης δεν είναι πάντα ψεύτικο προφίλ και από πίσω ο ιδιοκτήτης του γραφείου. Μπορεί να είναι και κάποιο μέλος προφανώς επειδή το γραφείο κάτι τους υποσχέθηκε
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
99
Like
25.259
Πόντοι
26.236
Τι εννοείς για τα μπάζα 3 γραφεία..? Ποιά πήρες απο το κάθε γραφείο? Εγώ με 1 γραφείο απο αυτά που έχεις γράψει έχω κάνει με 2 διαφορετικές η μία μου έκανε το καλύτερο μασαζ που έχω κάνει σπίτι και γενικότερα... Ανετη η κοπέλα, αδύνατη κάτω των 25, χωρίς πετσέτα και έπαιξε και εξτραδάκι σε οικονομική τιμή.. σχεδόν τσάμπα μου βγήκε.. και η άλλη όντως ήταν για τα μπάζα και μπάζο και καμία σχέση με τις φωτογραφίες.. Το ότι μια κοπέλα είναι για τα μπάζα δεν κάνει και το γραφείο για τα μπάζα.. Γίνε λίγο συγκεκριμένος..
Όταν μια κοπελα που σου στέλνει ένα γραφείο είναι τελειως άσχετη με τη φωτο που έχεις δει , τελειως άσχετη με την ηλικία που σου έχουν πει κ τελειως άσχετη από μασαζ αυτό είναιι ευθύνη του γραφείου. Εσένα ρε μεγαλε ποιος σου έστειλε το μπαζο ? Το γραφείο δε στο έστειλε ? Η σε πήρε τηλ η κοπέλα κ σου είπε δουλεύω εκει πάρε τηλ να με κλείσεις για μασαζ ? Άσε που ποτε μα ποτε δεν έχουν καινούριες επιλογές . Όταν λοιπόν έρχονται σαύρες κ άσχετες με το μασαζ δε φταίνε οι κοπέλες αλλα τα μπαζο γραφεία που τις πλασάρουν . Αυτα έχουν την ευθύνη της κάθε εργαζομενησ αλλα στην ουσία αυτοί πουλάνε φύκια για μεταξωτες κορδέλες γκε γκε η θες κ άλλο ?
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Τη Γεωργία από lux την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
99
Like
25.259
Πόντοι
26.236
και 1 συμβουλή σε αυτές που σας στέλνουν κρατήστε κ κανα μήνυμα των γραφείων που σας λέει ηλικία , κιλά κ καμία φωτογραφία της κοπέλας που σας έστειλαν κ αν δεν είναι αυτη που σας έστειλαν διώξτε τη με συνοπτικές διαδικασίες . Εμεις τους τα σκάμε . Γιατί έτσι οπως πάει το πραμα κ έτσι ψηλά που έχουν πάρει τον αμανέ σε λίγο θα θέλουν να τους παρακαλάμε κιόλας . Και μασαζ χωρίς εκτόνωση μέσα στη τιμή στο εξωτερικό είναι αδιαπραγμάτευτο έτσι ? Μόνο εδώ είναι οι <<έξυπνες >> (κοπέλες) κ οι <<έξυπνοι>> (γραφεία )κ εμεις οι μαλακες οι πελατες .
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.721
Κριτικές
15
Like
6.429
Πόντοι
8.345
Νεφέλη deluxe εγώ που την δοκίμασα μεγάλη φόλα !!! Υφακι για κλωτσιές. Παριστάνει και την γκόμενα.

Λυδία deluxe δοκίμασα ενώ είχα διαβάσει αρκετά είπα να δοκιμάσω και εγώ . Στα συν της καλό παιδί και ευγενική και περνάς ωραία αλλά μέχρι εκεί . Φραπέ σκέτο
Να σημειώσουμε οτι υπάρχουν/υπήρξαν προσφατα 2 Νεφελες στο deluxe, η Νεφέλη του βελβετ στην οποία αναφέρθηκα εδώ και η Νεφελη πρώην Εριετα του vip με την οποία είχα περάσει χάλια προσωπικα
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξέρετε τπτ για την Ελλη από Osmose? Στην φωτό φαίνεται πολύ καλή.
Την εχω παρει εγω!Εμφανιακα μου αρεσε πολυ ειναι του γουστου μου νεα και φρεσκια!Ομως βαριεται που ζει!Και οταν ερθει η ωρα της μπριζολας με τα αναλογα εξτρα σου δινει την εντυπωση οτι παρακαλαει να τελειωσεις γρηγορα να εξαφανιστει!Επισης την ειχα ρωτησει με παραπανω εξτρα αν μπορουμε και δευτερη φορα στην ωρα και μου λεει δεν γινεται!Φαντασου ποσο αγγαρεια το κανει....Κριμα γιατι εμφανισιακα ειναι ο τυπος της γυναικας που μου αρεσει!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.263
Πόντοι
8.645
Την εχω παρει εγω!Εμφανιακα μου αρεσε πολυ ειναι του γουστου μου νεα και φρεσκια!Ομως βαριεται που ζει!Και οταν ερθει η ωρα της μπριζολας με τα αναλογα εξτρα σου δινει την εντυπωση οτι παρακαλαει να τελειωσεις γρηγορα να εξαφανιστει!Επισης την ειχα ρωτησει με παραπανω εξτρα αν μπορουμε και δευτερη φορα στην ωρα και μου λεει δεν γινεται!Φαντασου ποσο αγγαρεια το κανει....Κριμα γιατι εμφανισιακα ειναι ο τυπος της γυναικας που μου αρεσει!
Έχει καμιά σχέση με την Έλλη του lux;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Η Τεα δεν διαφήμιζε ότι δεν υπάρχουν έξτρα και ότι όλα είναι μέσα στην τιμή?
δεν θα σου απαντήσει ο προμότορας!
Μπαναρίστηκε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προσωπικά αν και είμαι από τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα δε γράφω δημόσιες κριτικές. Και δεν είμαι πολύ φανατικός του αθλήματος για να έχω μεγάλη εμπειρία και έχω και τους λόγους μου. 2 μασαζοκόριτσα μέχρι τώρα όμως όταν άκουσαν ότι είμαι πολύ παλιό μέλος και συνεπώς δεν μπορεί κάποιος να με υποπτευθεί ως προμότορα, με παρακάλεσαν να γράψω καλές κριτικές γι' αυτές. Δεν το έκανα παρόλο που και οι δύο ήταν μια χαρά στην απόδοσή τους. Θέλω να πω ότι δεν είναι πάντα το γραφείο από πίσω. Μπορεί να είναι μεμονωμένη κοπέλα η οποία θέλει να ανεβάσει την πελατεία της. Επίσης δεν είναι πάντα ψεύτικο προφίλ και από πίσω ο ιδιοκτήτης του γραφείου. Μπορεί να είναι και κάποιο μέλος προφανώς επειδή το γραφείο κάτι τους υποσχέθηκε
όλα ελέγχονται!
Έχουν γνώση οι φύλακες!
 

Obzerver

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
0
Και η Μονικα στην πρωτη μας συνάντηση
Που βρίσκω την Μόνικα; Η Ζωή ειναι αυτή που λένε ΖωήΤαντρα ή κατι τέτοιο τελος πάντων.. στο Deluxe? Δεν την βλέπω στο σαιτ τους.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Όταν μια κοπελα που σου στέλνει ένα γραφείο είναι τελειως άσχετη με τη φωτο που έχεις δει , τελειως άσχετη με την ηλικία που σου έχουν πει κ τελειως άσχετη από μασαζ αυτό είναιι ευθύνη του γραφείου. Εσένα ρε μεγαλε ποιος σου έστειλε το μπαζο ? Το γραφείο δε στο έστειλε ? Η σε πήρε τηλ η κοπέλα κ σου είπε δουλεύω εκει πάρε τηλ να με κλείσεις για μασαζ ? Άσε που ποτε μα ποτε δεν έχουν καινούριες επιλογές . Όταν λοιπόν έρχονται σαύρες κ άσχετες με το μασαζ δε φταίνε οι κοπέλες αλλα τα μπαζο γραφεία που τις πλασάρουν . Αυτα έχουν την ευθύνη της κάθε εργαζομενησ αλλα στην ουσία αυτοί πουλάνε φύκια για μεταξωτες κορδέλες γκε γκε η θες κ άλλο ?
Βασικές αρχές αυτο του αθλήματος..

1ον σπάνια βρίσκεις μη φωτοσοπαρισμένες φωτογραφίες σε όλα τα γραφεία
2ον ότι κάνει η μια στον έναν δεν είναι απαραίτητο να το κάνει και στον άλλον
3ον αν δεν έχεις όρεξη να πετάς λεφτά σταμάτα το συγκεκριμένο άθλημα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
δεν θα σου απαντήσει ο προμότορας!
Μπαναρίστηκε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


όλα ελέγχονται!
Έχουν γνώση οι φύλακες!
Μα να πει για ότι θέλει αλλά κάτι που βγάζει μάτι....
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
και 1 συμβουλή σε αυτές που σας στέλνουν κρατήστε κ κανα μήνυμα των γραφείων που σας λέει ηλικία , κιλά κ καμία φωτογραφία της κοπέλας που σας έστειλαν κ αν δεν είναι αυτη που σας έστειλαν διώξτε τη με συνοπτικές διαδικασίες . Εμεις τους τα σκάμε . Γιατί έτσι οπως πάει το πραμα κ έτσι ψηλά που έχουν πάρει τον αμανέ σε λίγο θα θέλουν να τους παρακαλάμε κιόλας . Και μασαζ χωρίς εκτόνωση μέσα στη τιμή στο εξωτερικό είναι αδιαπραγμάτευτο έτσι ? Μόνο εδώ είναι οι <<έξυπνες >> (κοπέλες) κ οι <<έξυπνοι>> (γραφεία )κ εμεις οι μαλακες οι πελατες .
Τύπε βγάζεις ζυγαριά στην πόρτα αλλιώς δεν την αφήνεις να μπει μέσα? Αν συμπεριφέρεσαι στις κοπέλες με τον τρόπο που μιλάς εδώ και αστέρι να σου έρθει ξέρεις τι θα πάρεις ε?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Τύπε βγάζεις ζυγαριά στην πόρτα αλλιώς δεν την αφήνεις να μπει μέσα? Αν συμπεριφέρεσαι στις κοπέλες με τον τρόπο που μιλάς εδώ και αστέρι να σου έρθει ξέρεις τι θα πάρεις ε?
Αστειεύεσαι έτσι?
Αν είναι η μέρα με την νύχτα η φωτογραφία με την κοπέλα εννοείται την στέλνεις πίσω!
Εσύ τι κάνεις δηλαδή?
Την βάζεις μέσα στο δωμάτιο, της δίνεις τα χρήματα για να μην δυσαρεστηθεί το γραφείο που στην έστειλε?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τώρα με μπέρδεψες!
Αστειεύεσαι έτσι?
Αν είναι η μέρα με την νύχτα η φωτογραφία με την κοπέλα εννοείται την στέλνεις πίσω!
Εσύ τι κάνεις δηλαδή?
Την βάζεις μέσα στο δωμάτιο, της δίνεις τα χρήματα για να μην δυσαρεστηθεί το γραφείο που στην έστειλε?
Δεν μιλάω για την μέρα με την νύχτα.. αυτό μας έλλειπε.. πακέτο και σπίτι! Αλλά προσωπικά δεν περιμένω να δώ και το ίδιο με αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γνωριζει καποιος που βρισκεται η παλια Νεφελη του Ντελουξ;
Την εχω παρει εγω!Εμφανιακα μου αρεσε πολυ ειναι του γουστου μου νεα και φρεσκια!Ομως βαριεται που ζει!Και οταν ερθει η ωρα της μπριζολας με τα αναλογα εξτρα σου δινει την εντυπωση οτι παρακαλαει να τελειωσεις γρηγορα να εξαφανιστει!Επισης την ειχα ρωτησει με παραπανω εξτρα αν μπορουμε και δευτερη φορα στην ωρα και μου λεει δεν γινεται!Φαντασου ποσο αγγαρεια το κανει....Κριμα γιατι εμφανισιακα ειναι ο τυπος της γυναικας που μου αρεσει!
Αυτό είναι το θέμα και το πρόβλημα με θεραπευτριες που υποτίθεται ότι είναι ομορφουλες και νέες όπως και η Ελλη , απλώς εμφάνιση …
Στην ουσία δείχνουν την κακή πλευρά τους με την συμπεριφορά και υπηρεσίες τους , σε αντίθεση με άλλες που σου μένει αξέχαστη η συνάντηση μαζί τους
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Τώρα με μπέρδεψες!

Δεν μιλάω για την μέρα με την νύχτα.. αυτό μας έλλειπε.. πακέτο και σπίτι! Αλλά προσωπικά δεν περιμένω να δώ και το ίδιο με αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες
ο feragamo αυτό εννοεί!
όσο για την απορία που σε μπέρδεψε, είναι γιατί δεν κατάλαβα τι έγραψες στο προηγούμενο Post
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Που βρίσκω την Μόνικα; Η Ζωή ειναι αυτή που λένε ΖωήΤαντρα ή κατι τέτοιο τελος πάντων.. στο Deluxe? Δεν την βλέπω στο σαιτ τους.
Η Ζωή ( ταντρα Ζωή ) είναι στο deluxe στο Viber ) και η Μονικα είναι στο prive massage baby , Instagram
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom