Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Ελένη από artmassage έχουμε ινφο;;
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Απτό λοτους ριλαξ η Μαρία κάνει κάτι παραπάνω ;
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Παιδιά η Ξένια από velvet είναι όπως φαίνεται η είναι καμία χοντρή στην πραγματικότητα;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
446
Κριτικές
16
Like
2.316
Πόντοι
1.191
‌ Καλήμερα και καλή εβδομάδα.Πρωτη φορά εδώ στο συγκεκριμένο νήμα χωρίς σχεδόν καθόλου εμπειρίες από αυτή τη κατηγορία ερωτικών υπηρεσιών.Το 2017 ήταν η τελευταία φορά που είχα κάνει μασάζ. Διαβασα πολλά κ απόφασισα να συναντήσω τη Τεα..Το ραντεβού κλείστηκε από προηγούμενες μέρες ,είναι δύσκολο για αυθημερόν από ότι κατάλαβα,έχει αρκετή δουλειά.Η Τεα ήρθε στη ώρα της με ένα μεγάλο χαμόγελο κ τρομερή διάθεση που ήταν κ η αιτία να σπάσει ο πάγος αμέσως.Ηλικια γύρω στα 35 θα έλεγα, ωραίο σωμα,, ωραίο στήθος ,μακρύ ράστα μαλλί καθαρή πολύ και περιποιημένη. Πολυ ευχάριστος χαρακτήρας κ ευδιάθετη . Αφου γνωριστήκαμε περάσαμε στο μπάνιο όπου κ με περιποιήθηκε με όλους τους τρόπους.Στη συνέχεια κρεβάτι κ ξεκινήσε ένα πολύ ωραίο μασάζ σε όλο το σώμα,πόδια,κορμί,χέρια, το οποίο κατέχει πολύ καλά κ το κατάλαβα κ μετά τη συνεδρία αλλά κ την επόμενη μέρα στο πώς ένιωθα το σώμα μου.Πηρα όλα τα extra που μου πρόσφερε ,σιγα σιγά στη διάρκεια του μασάζ με έναν δικό της πολύ όμορφο τρόπο και έτσι ήρθε αναπόφευκτα κ το τέλος.Δεν κοίταξε καθόλου ρολόι Η πρώτη μου συνεδρία ήταν απόλυτα επιτυχημένη,πέρασα πολύ καλά δεν με πείραξε καθόλου που δεν είχε επαφη ,όλα ήταν άψογα κ σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.Σας ευχαριστώ πολυ,υγεία σε όλους να περνάτε καλά.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Είχα καιρό να μπω και χάρηκα που παραμένει ενεργός ο "πυρήνας του μασάζ". :hi:

Να ευχαριστήσω όλους τους ειλικρινείς σχολιαστές που συνεχίζουν να δίνουν τα φώτα τους αφιλοκερδώς.

Συνεισφέρω με κριτική για Χριστίνα από deluxe, συνάντηση που έγινε μέσα Μαρτίου. Επικοινωνία με γραφείο άψογη, κόστος ξεκάθαρο και με κατατόπισαν όταν περιέγραψα τι θέλω προτείνοντας συγκεκριμένες κοπέλες. Ρωτάνε αν θέλεις να φέρει κρεβάτι η κοπέλα ή όχι. Η Χριστίνα ήρθε στην ώρα της, με μάσκα και τα απαραίτητα παρελκόμενα. Δυστυχώς καμία σχέση με τη φωτογραφία η οποία είναι πολύ παραποιημένη. Είναι εμφανίσιμη και καθαρή όμως. Το μασάζ κατ' εμέ ήταν κάτω του μετρίου, κλίμα χαλαρό, άνετη γενικά και φιλική, στο τέλος ρώτησε αν ενδιαφέρομαι για φραπέ με 30. Δεν παζάρεψα γιατί ήμουν στις μαύρες μου και "αγόρασα" αλλά δε με απογοήτευσε το αποτέλεσμα. Δε θα ξαναπροτιμήσω γιατί είμαι σε αναζήτηση επαγγελματικών χεριών και δε με ενδιαφέρει τόσο η μπριζόλα όσο το καλό μασάζ και μία περιποιημένη εκτόνωση.

Καλό καλοκαίρι!
Δυστυχώς η ρουμανο-κουτοπόνηρη... που όλο υπονοούμενα είναι σε αφήνει με ένα φραπέ και στο επόμενο ραντεβού λέει θα σου κάνω γυμνή.. κλπ κλπ.. ρε ούστ που την έχει δεί ντίβα.. έφυγε από Velvet γιατί εκεί δεν την 'πρόσεχαν' και ήρθε στο μαγαζί του Κου Νίκου να μονάσει και να τσιμπάει 30άρια..
Από εμένα μαύρο, σε συνάντηση που είχα μαζί της αναφέρει ότι από μασάζ δεν ξέρει κ πολλά (άραγε γιατί την έχουν ήθελα να ήξερα), αδύνατη μεν με αισθητικό πρόβλημα στο στόμα (μαύρο δόντι το οποίο θα το φτιάξει) και υπηρεσίες κάτω του μετρίου..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Δυστυχώς η ρουμανο-κουτοπόνηρη... που όλο υπονοούμενα είναι σε αφήνει με ένα φραπέ και στο επόμενο ραντεβού λέει θα σου κάνω γυμνή.. κλπ κλπ.. ρε ούστ που την έχει δεί ντίβα.. έφυγε από Velvet γιατί εκεί δεν την 'πρόσεχαν' και ήρθε στο μαγαζί του Κου Νίκου να μονάσει και να τσιμπάει 30άρια..
Από εμένα μαύρο, σε συνάντηση που είχα μαζί της αναφέρει ότι από μασάζ δεν ξέρει κ πολλά (άραγε γιατί την έχουν ήθελα να ήξερα), αδύνατη μεν με αισθητικό πρόβλημα στο στόμα (μαύρο δόντι το οποίο θα το φτιάξει) και υπηρεσίες κάτω του μετρίου..
Για την συγκεκριμένη τάχουμε γράψει απο καιρό ,μάλιστα νομίζω ότι ήμουνα εγώ που την πρωτοέκραξα πρώτος απ'όταν δούλευε ακόμη στο βέλβετ, με την νέα μορφή το σάιτ έχει πλέον πολύ καλό ψαχτήρι πάνω δεξιά οπότε τα μέλη και ειδικά τα νεώτερα μπορούνε να επωφεληθούνε απο την τεράστια βιβλιοθήκη κριτικών ,κρίμα να πετάνε τα λεφτά τους
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Α, ρε τι εκανε η καραντινα! Εδωσε πολυ ψωμι στα κατ'οικον! Τωρα εαν κρινω απο τον αριθμο των σχολιων ολο και λιγοτεροι ασχολουνται.......Που να ανοιξουν και τα πανηγυρια να δουμε τι εχει να γινει........................
Ευκαιρια για μειωση τιμων! Νομοι της αγορας.
 

MrMegistos23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
37
Like
44
Πόντοι
0
‌ Καλήμερα και καλή εβδομάδα.Πρωτη φορά εδώ στο συγκεκριμένο νήμα χωρίς σχεδόν καθόλου εμπειρίες από αυτή τη κατηγορία ερωτικών υπηρεσιών.Το 2017 ήταν η τελευταία φορά που είχα κάνει μασάζ. Διαβασα πολλά κ απόφασισα να συναντήσω τη Τεα..Το ραντεβού κλείστηκε από προηγούμενες μέρες ,είναι δύσκολο για αυθημερόν από ότι κατάλαβα,έχει αρκετή δουλειά.Η Τεα ήρθε στη ώρα της με ένα μεγάλο χαμόγελο κ τρομερή διάθεση που ήταν κ η αιτία να σπάσει ο πάγος αμέσως.Ηλικια γύρω στα 35 θα έλεγα, ωραίο σωμα,, ωραίο στήθος ,μακρύ ράστα μαλλί καθαρή πολύ και περιποιημένη. Πολυ ευχάριστος χαρακτήρας κ ευδιάθετη . Αφου γνωριστήκαμε περάσαμε στο μπάνιο όπου κ με περιποιήθηκε με όλους τους τρόπους.Στη συνέχεια κρεβάτι κ ξεκινήσε ένα πολύ ωραίο μασάζ σε όλο το σώμα,πόδια,κορμί,χέρια, το οποίο κατέχει πολύ καλά κ το κατάλαβα κ μετά τη συνεδρία αλλά κ την επόμενη μέρα στο πώς ένιωθα το σώμα μου.Πηρα όλα τα extra που μου πρόσφερε ,σιγα σιγά στη διάρκεια του μασάζ με έναν δικό της πολύ όμορφο τρόπο και έτσι ήρθε αναπόφευκτα κ το τέλος.Δεν κοίταξε καθόλου ρολόι Η πρώτη μου συνεδρία ήταν απόλυτα επιτυχημένη,πέρασα πολύ καλά δεν με πείραξε καθόλου που δεν είχε επαφη ,όλα ήταν άψογα κ σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.Σας ευχαριστώ πολυ,υγεία σε όλους να περνάτε καλά.
Αγγελία ή τρόπο επικοινωνίας της Τεα;;; Ευχαριστώ!
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Ιωαννα απο ΤΖΟΙ
κανει φουλ , κανει πιπα ΑΚΑ
ειναι δυνατο μωρο σεξι ανετο
αυτη σου προτεινω προσωπικα εγω


Απο JOY MASSAGE ΠΡΕΠΕΙ
να παρεις ΜΑΙΡΗ + ΙΩΑΝΝΑ
VIBER
Η εμπειρία μου με Ιωαννα είναι διαφορετική: έστελνε sms κατά τη διάρκεια της συνάντησής μας και έκλεινε ακόμη και ραντεβού για τις φίλες της...εννοείται ότι την έστειλα
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
ενημερωτικά ακολούθησα τις συμβουλές σας για άλλη μια φορά και ευχαριστω,Πηρα NURU από OSMOSE με Αντζελίνα, η κοπέλα ήταν πολύ, ηταν ακριβώς αυτό που έπρεπε. Το τι θα κάνεις μαζί της ειναι καθαρά επιλογή του καθενός, πάντως είναι πρόθυμη για όλα με το αντίστοιχο αντίτιμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom