Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (10 μέλη και 42 επισκέπτες)

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
88
Πόντοι
0
Αφού έχω κλείσει πριν μέρες με Έλενα από best, διαβάζω άποψη συναγωνιστή που την κράζει άσχημα. Ώχ λέω, μήπως την πατήσαμε? Ήρθε στην ώρα της....60 η ώρα +30 φραπές μου λέει. Μασαζ ανύπαρκτο. 45' με το ζόρι. Τα λυπήθηκα τα 60, αλλά αναρωτιέμαι για το εξής...Υπάρχουν τύποι που την ξαναπαίρνουν? Καλά οι φωτογραφίες ουδεμία σχέση έχουν με την πραγματικότητα! Έλεος ρε γαμώτο Όσο για την Αγιά Βαρβάρα είμαι σίγουρος ότι κυκλοφορούν πολύ καλύτερες.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Η αφροδιτη με την βαρια φωνη; σε μενα ήταν κάθετη ότι δεν προχωράει. οριακά με έβρισε. χαχα
Πολλές κοπέλες που έκαναν κάτι παλιά το έχουν κόψει λόγω αυτών που γράφονται χύμα στο forum, ή φιλτράρουν περισσότερο τον πελάτη σχετικά με το πού θα παρέχουν εξτρά. Το ακριβές κριτήριο κανείς δεν το γνωρίζει (πώς να καταλάβεις τον γυναικείο τρόπο σκέψης), ίσως αν ακούσουν οποιαδήποτε αναφορά στο φόρουμ από τον πελάτη να το κόβουν κατευθείαν. Επίσης σίγουρα η καθαριότητα και οι σωστοί τρόποι παίζουν ρόλο πάντα, όπως έχει γραφτεί και στο παρελθόν. (προφανώς δεν εννοώ ότι δεν ήσουν καθαρός ή δεν είχες τρόπους, γενικά μιλάω)
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.997
Πόντοι
1.706
ρε παλιόπαιδα μην πειράζετε τον γκράβιτυ. Και συ φίλε γκράβιτυ συνέχισε όπως πριν, σε βλέπω με το ένα πόδι έξω παρεξηγησιάρη.
Ο αλπούλας είναι δίκαιος σερίφης και θερίζει με ακρίβεια, μην σε αγχώνει ακόμα και ένα εκατοστό δίπλα να κάθεσαι από κλώνο
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.111
Πόντοι
201
Πολυ καλημερα σας παιδια. Εγιναν 3 δοκιμες Τζενιφερ απο οσμοση 120 φ0υλ, Μαριαννα και ευγενια απο Βελβετ. Η τηλεφωνητρια εκει μου εδειξε 2 new entries την Αννιτα και την Μαρινα οι οποιες απο τις φωτο φαινονται πολυ ομορφες, Αυτα για την ωρα και καλες μασαζαρες.
Φίλε η εμπειρία με Τζένιφερ πως ήταν?
 

Zoparos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα υπάρχει καμία πρόταση late night ??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα υπάρχει καμία πρόταση late night ??
Αρκετά γραφεία αναφέρουν στις σελίδες τους την υπηρεσία late night... Πρόσφατη πληροφορία για diamonds massage .gr Tea kai Alice νέα θεραπεύτρια του γραφείου της Τεας !
Παρασκευή και Σάββατο βράδυ 23.00 μέχρι τις 5.00 το πρωί της επόμενης 4 χέρια body to body
+ 10 ευρώ για μετά τις 23.00 η κάθε μια (20 σύνολο )
4 χέρια μασαζ body to body 60 λεπτα 160 ευρώ δίχως έξτρα 60 λεπτά 160 ευρώ
4 χέρια body to body με έξτρα ( μπάνιο με πελάτη , χέρι , στόμα γυμνό και όλη την περιοχή ) 60 λεπτα 200 ευρώ
Ατομικά εξυπηρετούν από τις 11.00 έως 22.00 Δευτέρα μέχρι Σάββατο με βάση τις τιμές που υπάρχουν στην σελίδα του diamonds ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
58
Like
138
Πόντοι
0
αμα ειναι σαν και δαυτην,οι κοπελες στα μασαζ κατ οικον,δεν δινω ουτε πενηνταρακι,οχι κατοσταρικα.ουστ μωρη,που θελεις και λεφτα.
Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά με το που είδα το insta το ποστ του φίλου μου ήρθε κατευθείαν στο μυαλό...πόσες Πατρίτσια υπάρχουν
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
δεν με ενδιαφερει ποια ειναι.δεν την βλεπεις πως ειναι?και ποσες αλλες χειροτερες απο δαυτην?και το παιζουν δυσκολες για μπριζολιασμα.να πλανταξουν στην πεινα κατι τετοιες.ομορφουλικα μικρα κοριτσια υπαρχουν?με φρεσκο σωματακι?εκει ναι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
δεν με ενδιαφερει ποια ειναι.δεν την βλεπεις πως ειναι?και ποσες αλλες χειροτερες απο δαυτην?και το παιζουν δυσκολες για μπριζολιασμα.να πλανταξουν στην πεινα κατι τετοιες.ομορφουλικα μικρα κοριτσια υπαρχουν?με φρεσκο σωματακι?εκει ναι.
Αδερφέ μάλλον το μασάζ κατ οίκον δεν είναι για σένα, για το καλό της τσέπης σου και της ψυχικής σου υγείας καλυτερα να επικεντρωθείς σε άλλη κατηγορία
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Αδερφέ μάλλον το μασάζ κατ οίκον δεν είναι για σένα, για το καλό της τσέπης σου και της ψυχικής σου υγείας καλυτερα να επικεντρωθείς σε άλλη κατηγορία
ξερω που επικεντρωνομαι συναδελφε πολυ καλα να εισαι συγουρος.και δεν εχω ψυχικα θεματα μεχρι τωρα,δοξα τω θεο.αλλοι κλεγονται και σφαζονται εδω μεσα.αποψη εξεφρασα.
 

Distaktikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
4
Like
24
Πόντοι
0
Είχα καιρό να μπω και χάρηκα που παραμένει ενεργός ο "πυρήνας του μασάζ". :hi:

Να ευχαριστήσω όλους τους ειλικρινείς σχολιαστές που συνεχίζουν να δίνουν τα φώτα τους αφιλοκερδώς.

Συνεισφέρω με κριτική για Χριστίνα από deluxe, συνάντηση που έγινε μέσα Μαρτίου. Επικοινωνία με γραφείο άψογη, κόστος ξεκάθαρο και με κατατόπισαν όταν περιέγραψα τι θέλω προτείνοντας συγκεκριμένες κοπέλες. Ρωτάνε αν θέλεις να φέρει κρεβάτι η κοπέλα ή όχι. Η Χριστίνα ήρθε στην ώρα της, με μάσκα και τα απαραίτητα παρελκόμενα. Δυστυχώς καμία σχέση με τη φωτογραφία η οποία είναι πολύ παραποιημένη. Είναι εμφανίσιμη και καθαρή όμως. Το μασάζ κατ' εμέ ήταν κάτω του μετρίου, κλίμα χαλαρό, άνετη γενικά και φιλική, στο τέλος ρώτησε αν ενδιαφέρομαι για φραπέ με 30. Δεν παζάρεψα γιατί ήμουν στις μαύρες μου και "αγόρασα" αλλά δε με απογοήτευσε το αποτέλεσμα. Δε θα ξαναπροτιμήσω γιατί είμαι σε αναζήτηση επαγγελματικών χεριών και δε με ενδιαφέρει τόσο η μπριζόλα όσο το καλό μασάζ και μία περιποιημένη εκτόνωση.

Καλό καλοκαίρι!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μύστες μου ξέρει κανείς που θα βρω τη Μαριάντζελα από λουξ τελευταία και τζόυ παλαιότερα?
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
52
Like
5.064
Πόντοι
7.636
Είχα καιρό να μπω και χάρηκα που παραμένει ενεργός ο "πυρήνας του μασάζ". :hi:

Να ευχαριστήσω όλους τους ειλικρινείς σχολιαστές που συνεχίζουν να δίνουν τα φώτα τους αφιλοκερδώς.

Συνεισφέρω με κριτική για Χριστίνα από deluxe, συνάντηση που έγινε μέσα Μαρτίου. Επικοινωνία με γραφείο άψογη, κόστος ξεκάθαρο και με κατατόπισαν όταν περιέγραψα τι θέλω προτείνοντας συγκεκριμένες κοπέλες. Ρωτάνε αν θέλεις να φέρει κρεβάτι η κοπέλα ή όχι. Η Χριστίνα ήρθε στην ώρα της, με μάσκα και τα απαραίτητα παρελκόμενα. Δυστυχώς καμία σχέση με τη φωτογραφία η οποία είναι πολύ παραποιημένη. Είναι εμφανίσιμη και καθαρή όμως. Το μασάζ κατ' εμέ ήταν κάτω του μετρίου, κλίμα χαλαρό, άνετη γενικά και φιλική, στο τέλος ρώτησε αν ενδιαφέρομαι για φραπέ με 30. Δεν παζάρεψα γιατί ήμουν στις μαύρες μου και "αγόρασα" αλλά δε με απογοήτευσε το αποτέλεσμα. Δε θα ξαναπροτιμήσω γιατί είμαι σε αναζήτηση επαγγελματικών χεριών και δε με ενδιαφέρει τόσο η μπριζόλα όσο το καλό μασάζ και μία περιποιημένη εκτόνωση.

Καλό καλοκαίρι!
Δηλαδή τελικό κόστος;
80€ ή 90€
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Μύστες μου ξέρει κανείς που θα βρω τη Μαριάντζελα από λουξ τελευταία και τζόυ παλαιότερα?
Αν δεν κάνω λάθος, γιατί οι φωτογραφίες και το χρώμα μαλλιών με μπερδεύει, είναι στο best massage ως Άντζελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom