Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Συναγωνιστές Έχουμε πληροφορίες για Ρια από Empire? Αν μπορείτε σε pm, ευχαριστώ πολύ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Πάνω δεξιά έχει φακουδακι, πατάς το όνομα της θεραπευτριας και το γράφειο. Βαριέστε να κουνήσετε το γαμώχερο σας.
Κανένας πιο πρόθυμος ;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συναγωνιστές Έχουμε πληροφορίες για Ρια από Empire? Αν μπορείτε σε pm, ευχαριστώ πολύ
Έχω ρωτήσει Έχει άδεια για λόγους υγείας μου είπαν
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Συνάντηση με Aφροδίτη από Joy την προηγούμενη εβδομάδα. Καλό μασάζ, το κατέχει το αντικείμενο. Ωραίο μωρό με βυζί τούμπανο. Μπήκε σπιτι με πολύ τουπέ και δεν αφησε πολλά περιθωρια για εξτραδάκια. Δεν είχα κι εγώ πολύ όρεξη οπότε απόλαυασα ένα δυνατο μασάζ και πάμε παρακάτω.
Μία από τα ίδια κι εδώ. Μου κάνει εντύπωση που έχουν γράψει παλιότερα αλλά πράματα για τη συγκεκριμένη. Όποιος έχει διαφορετική πρόσφατη εμπειρία pm me.
 

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Μία από τα ίδια κι εδώ. Μου κάνει εντύπωση που έχουν γράψει παλιότερα αλλά πράματα για τη συγκεκριμένη. Όποιος έχει διαφορετική πρόσφατη εμπειρία pm me.
Γιατί pm συναγωνιστή ; Βάλτε δημόσια να ξέρουμε ..
 

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Συνάντηση με Aφροδίτη από Joy την προηγούμενη εβδομάδα. Καλό μασάζ, το κατέχει το αντικείμενο. Ωραίο μωρό με βυζί τούμπανο. Μπήκε σπιτι με πολύ τουπέ και δεν αφησε πολλά περιθωρια για εξτραδάκια. Δεν είχα κι εγώ πολύ όρεξη οπότε απόλαυασα ένα δυνατο μασάζ και πάμε παρακάτω.
Έβγαλε μπλούζα ..; Σε άφησε να αγγίξεις ;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
Εχει κανεις εμπειρια με suenso massage ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
οταν την ειχα καλεσει εγω προπανδημιας τη αφροδιτη
εκανε μεχρι καλαμακι αλλα βαραγε τρελες τιμες εξτρα

Γενικα εχω δει αρκετες κοπελες οταν αλλαζουν γραφειο Η οταν περνανε μηνες
ειτε απο μαζεμενες να γινονται ανετες
ειτε απο ανετες να μαζευτονται

υπαρχει μια μεταβλητοτητα / μεταστροφη στις κοπελες στο μασαζ στο σπιτι ΓΕΝΙΚΑ

και φυσικα καθε πελατης εχει τη δικια του μοναδικη αποκλειστικη εμπειρια με το Χ μασαζοκοριτσο ........
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Και εγω παντως που μου την είχε προτεινει το Deluxe ως παρα πολύ καλή και με κανενα παραπονο απο κανέναν πελάτη, ηταν καθετη στο τιποτα!
(το μασαζ παντως ηταν οντως παρα πολυ καλό)

Δοκιμή με Ξένια απο velvet. Πολυ διαφορετική απο τις φωτογραφίες, τελειως αβυζι οντως (οχι ωραιο), δεκτική σε φραπε και καλαμάκι με +30
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Και εγω παντως που μου την είχε προτεινει το Deluxe ως παρα πολύ καλή και με κανενα παραπονο απο κανέναν πελάτη, ηταν καθετη στο τιποτα!
(το μασαζ παντως ηταν οντως παρα πολυ καλό)

Δοκιμή με Ξένια απο velvet. Πολυ διαφορετική απο τις φωτογραφίες, τελειως αβυζι οντως (οχι ωραιο), δεκτική σε φραπε και καλαμάκι με +30
και άβυζη κα άκωλη!
Στο είχα γράψει!
 

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
οταν την ειχα καλεσει εγω προπανδημιας τη αφροδιτη
εκανε μεχρι καλαμακι αλλα βαραγε τρελες τιμες εξτρα

Γενικα εχω δει αρκετες κοπελες οταν αλλαζουν γραφειο Η οταν περνανε μηνες
ειτε απο μαζεμενες να γινονται ανετες
ειτε απο ανετες να μαζευτονται

υπαρχει μια μεταβλητοτητα / μεταστροφη στις κοπελες στο μασαζ στο σπιτι ΓΕΝΙΚΑ

και φυσικα καθε πελατης εχει τη δικια του μοναδικη αποκλειστικη εμπειρια με το Χ μασαζοκοριτσο ........
Καλαμάκι ακαποτο και Χυσιμο ;
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Καλαμάκι ακαποτο και Χυσιμο ;
Κατ'εμέ είναι από τις πιο όμορφες παρουσίες στον μασάζ κατ'οίκον που συνδυάζει και πολύ καλές γνώσεις μασάζ (αθλητικό).
Είναι κρίμα που πλέον είναι αρνητική για εκτόνωση έστω και επιλεκτικά, και πιθανότατα γι αυτό φταίει ότι θεωρούμε κάποια πράγματα αυτονόητα.

Όπως λέει και ο φίλος Gravity, το πόσο θα προχωρήσει μια κοπέλα δεν είναι ντεφάκτο σε κανέναν, παίζουν πολλά ρόλο.
 

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Κατ'εμέ είναι από τις πιο όμορφες παρουσίες στον μασάζ κατ'οίκον που συνδυάζει και πολύ καλές γνώσεις μασάζ (αθλητικό).
Είναι κρίμα που πλέον είναι αρνητική για εκτόνωση έστω και επιλεκτικά, και πιθανότατα γι αυτό φταίει ότι θεωρούμε κάποια πράγματα αυτονόητα.

Όπως λέει και ο φίλος Gravity, το πόσο θα προχωρήσει μια κοπέλα δεν είναι ντεφάκτο σε κανέναν, παίζουν πολλά ρόλο.
Μαζί σου αδερφέ .. αλλά να ξέρουμε εάν σε κάποιον κάνει το οτιδήποτε .. για να δούμε εάν υπάρχουν ελπίδες .. αν για μια κοπέλα δεν έχει μιλήσει κανείς για φραπέ ή καλαμάκι .. είναι μικρή η πιθανότητα ..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Μαζί σου αδερφέ .. αλλά να ξέρουμε εάν σε κάποιον κάνει το οτιδήποτε .. για να δούμε εάν υπάρχουν ελπίδες .. αν για μια κοπέλα δεν έχει μιλήσει κανείς για φραπέ ή καλαμάκι .. είναι μικρή η πιθανότητα ..
βρε Zeygariathens, όλη την ώρα ρωτάς για την Αφροδίτη του joy, σου έχουν απαντήσει και ακόμα να πάρεις!
Δεν θα αγοράσεις οικόπεδο!
Δεν νομίζεις ότι ήρθε η ώρα?
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Το γραφείο μασάζ κατ οίκον VIP MASSAGE

Ζητάει κοπέλες για άμεση εργασία σε Αθηνά και Πειραιά

για απλο χαλαρωτικό μασάζ στο σπίτι !

Δεν απαιτούνται πτυχία .

Υψηλές αποδοχές με άμεση πληρωμή !

Υπάρχει επαγγελματίας οδηγός με εταιρικό αυτοκίνητο για την μεταφορά των κοριτσιών .


698 0 280 270


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP Massage
Manager
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Το γραφείο μασάζ κατ οίκον VIP MASSAGE

Ζητάει κοπέλες για άμεση εργασία σε Αθηνά και Πειραιά

για απλο χαλαρωτικό μασάζ στο σπίτι !

Δεν απαιτούνται πτυχία .

Υψηλές αποδοχές με άμεση πληρωμή !

Υπάρχει επαγγελματίας οδηγός με εταιρικό αυτοκίνητο για την μεταφορά των κοριτσιών .


698 0 280 270


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP Massage
Manager
ε ψιτ περίμενε μιας που εισαι εδώ!
Αυτη την Μαρίλια που μου προτείνανε, την έχετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom