Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
880
Πόντοι
86
Τη καλησπέρα μου στη παρέα.Η Αμαλία απο Your,όντως δυνατό κομμάτι με τα σεα της και τα μεα της,αλλά μένει μόνο στο μασαζ.Δυστυχώς..Τις προάλλες θέλοντας να μάθω αν τα γνωστα μαγαζιά έχουν ανανεώσει το ροστερ τους το joy μου στέλνει φωτο της Κρίστα.Ένα ξανθο κουκλί με ένα εφαρμοστό μίνι φόρεμα και μένω ΜΑΛΑΚΑΣ!Τι θέλω τους λέω!Πότε,με ρωτάνε.Τι πότε τους ξαναλέω,σήμερα,τώρα!Το ραντεβού κλείστηκε,η κοπέλα έφτασε στην ώρα της, η πόρτα ανοίγει και οι όποιες πονηρές σκέψεις μου γίνανε καπνός!Γιατί η Κρίστα του Joy είναι η Χριστίνα του Your!Και για όσους δεν κατάλαβαν η Χριστίνα ή Κριστα είναι πράγματι μια ωραια,ψηλή ξανθιά κοπέλα αλλά μόνο μασαζ!0/2 λοιπόν κύριοι!Απαράδεκτο θα έλεγε κάποιος για μασαζοκυνηγό και δεν θα έχει άδικο.Δεν χάνουμε όμως το κουράγιο μας!Συνεχίζουμε δυναμικά!


ναι , κουράγιο έχουμε , λεφτά δεν έχουμε ...
 

Αντρεας19_90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Φαιη απο το vip massage φιλικη κοπελα κανει μετριο απαλο αισθησιακο μασαζ εμφανίζεται με ωραίο ντύσιμο σορτσάκι κοντό συν 20 ευρω για χερι , την εχει καλεσει καποιος να μου πει εμπειρια ;
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Γενικά όποιος θέλει πληροφορίες για κοπέλες για deluxe massage
H
Vipmassage.gr

Στείλε μου π.μ  γνωρίζω...

Εγω θέλω να ρωτήσω ξανά.. Δεν έχω πάρει απάντηση από ΚΑΝΈΝΑΝ
Μονο δίνω πληροφορίες
Για βελβετ ποια είναι τα καλά πιστόλια με φραπέ με καλαμάκι από εκεί
Όποιος ξέρει να μου πει

Ειδικα Νάνσυ Κ νεφέλη Βελβετ όποιος ξέρει να μου πει

Κ για Νεκταρία Κ Έλενα από deluxe Μόνο αυτές δεν έχω δοκιμάσει .  Αν κάποιος ξέρει μου λέει

Ευχαριστώ πολύ Κ πάλι
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ομορφη ειναι κ η νανσυ κ η νεφελη το θεμα ειναι αν προχωρανε στα βασικα τουλαχιστον - στη δευτερη φαση !
Οχι στη δευτερη φαση. Απο την πρωτη αδερφε. Δηλαδη τι θα γινει μεχρι την δευτερη φαση; θα την εχουμε αρραβωνιαστει και θα νιωθει πιο ανετα;
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Νομίζω ότι κοροιδευομαστε κανονικά σηκώνεις το τηλέφωνο και λες αυτή την υπηρεσία θέλω την έχετε καλώς αλλιώς πεστο από την αρχή να αποφασίσω καλό ΣΚ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.917
Πόντοι
41.443
εγω θελω να ρωτησω ολοι εσεις που πετατε τζαμπα τα λεφτα σας σε τετοια γραφεια με αμφιβολες υπηρεσιες,γιατι δεν πατε σε ενα μασατζιδικο που προσφερουν τα παντα?
φθηνοτερα θα σας ερθει και θα παρετε κι αυτο που θελετε σιγουρα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.665
Πόντοι
1.056
Φαιη απο το vip massage φιλικη κοπελα κανει μετριο απαλο αισθησιακο μασαζ εμφανίζεται με ωραίο ντύσιμο σορτσάκι κοντό συν 20 ευρω για χερι , την εχει καλεσει καποιος να μου πει εμπειρια ;
Για στάσου ρε φίλε.
Ξέρεις ότι είναι φιλική στη συμπεριφορά της, ξέρεις τι είδους μασάζ κάνει, ξέρεις πως ντύνεται, ξέρεις τι υπηρεσίες προσφέρει και με πόση επιπλέον χρέωση για φραπέ και ρωτάς εμάς αν την έχουμε καλέσει να σου πούμε εμπειρία;
Ο προμοτάρακος της είσαι και πετάς το τυράκι για να δεις ποιος θα τσιμπήσει;
 

Tasr333

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Γενικά όποιος θέλει πληροφορίες για κοπέλες για deluxe massage
H
Vipmassage.gr

Στείλε μου π.μ  γνωρίζω...

Εγω θέλω να ρωτήσω ξανά.. Δεν έχω πάρει απάντηση από ΚΑΝΈΝΑΝ
Μονο δίνω πληροφορίες
Για βελβετ ποια είναι τα καλά πιστόλια με φραπέ με καλαμάκι από εκεί
Όποιος ξέρει να μου πει

Ειδικα Νάνσυ Κ νεφέλη Βελβετ όποιος ξέρει να μου πει

Κ για Νεκταρία Κ Έλενα από deluxe Μόνο αυτές δεν έχω δοκιμάσει .  Αν κάποιος ξέρει μου λέει

Ευχαριστώ πολύ Κ πάλι

Ειμαι νεος χρηστης του φορουμ και δε μπορω να σου στειλω πληροφοριες να ρωτησω πληροφοριες. Μπορεις να μου στειλεις εσυ p.m. ???
 

JustAUser

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Οι κοπέλες που έρχονται σπίτι έχουν δικό τους εξοπλισμό (π.χ. στρώμα); Το μασάζ γίνεται στο κρεβάτι σου ας πούμε;
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Φαιη απο το vip massage φιλικη κοπελα κανει μετριο απαλο αισθησιακο μασαζ εμφανίζεται με ωραίο ντύσιμο σορτσάκι κοντό συν 20 ευρω για χερι , την εχει καλεσει καποιος να μου πει εμπειρια ;
Και κακος προμοτορακος μάλιστα που μας πήρε και στο λαιμό του..έκανα το λάθος και πήρα Φαίη από vip μασαζ ανύπαρκτο συμπεριφορά χάλια και ήθελε και με το ζόρι εξτρα..αυτό το αστείο να δίνετε πληροφορίες  για να προμοτάρετε και ‘μείς να τρώμε φόλες κοφτε το δεν έχουμε χρήμα για Πέταμα...χ από μενα στο συγκεκριμένο μαγαζί μόνο  και μόνο επειδή βάζετε προμοτορες να γράφουν για να ψαρεύετε θύματα πελατακια...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.665
Πόντοι
1.056
Οι κοπέλες που έρχονται σπίτι έχουν δικό τους εξοπλισμό (π.χ. στρώμα); Το μασάζ γίνεται στο κρεβάτι σου ας πούμε;
Μερικές ναι.. Το γράφουν κιόλας ότι διαθέτουν δικό τους κρεβάτι (για μασαζ). Διαφορετικά στο κρεβάτι το δικό σου ή του ξενοδοχείου!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.061
Like
2.932
Πόντοι
456
Μερικές ναι.. Το γράφουν κιόλας ότι διαθέτουν δικό τους κρεβάτι (για μασαζ). Διαφορετικά στο κρεβάτι το δικό σου ή του ξενοδοχείου!
αμα κουβαλάνε κρεβάτι ,μάλλον στα δεν...,το αναφέρει και ο gravity , το επιβεβαιώνω και γω !
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.917
Πόντοι
41.443
για το αίσθημα του τυχαίου θα σου πουν. "δεν πηγαίναμε για πήδημα" αλλά έκατσε... :S :S :S 







δυστυχως δεν υπαρχει τυχαιο.  :happy: :happy:
μονο προμοτοριλικι της κακιας ωρας απο τα γραφεια.
εδω σ αυτο το νημα εχει γινει μοδα τελευταια.
εχουν κανει απο 5-6 προφιλ ολα τα γραφεια και γραφουν αβερτα τις παπαριες τους.
και φυσικα τα κοροιδα ψαχνονται και ενιοτε τσιμπανε κιολας.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Αν ξερει  κάνεις πληροφορίες για Έλενα από deluxe είναι μία νέα καινούργια γυναίκα που την έφεραν τώρα τον Ιούλιο στείλτε μου PM ευχαριστώ πολύ 
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Αν ξερει  κάνεις πληροφορίες για Έλενα από deluxe είναι μία νέα καινούργια γυναίκα που την έφεραν τώρα τον Ιούλιο στείλτε μου PM ευχαριστώ πολύ 
και εγώ για αυτή την Έλενα ήθελα να ρωτήσω αν κάνει τίποτα της προκοπής...?
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
νεφελη απο βελβετ προχωραει αλλα ΜΑΚΡΙΑ, εχει πεσει τρελο φωτοσοπ, ειναι χαλια τυποι.
δουλευε παλιοτερα στο λοτους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom