Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Γενικα παντως
το μασαζ με τις εξτρα υπηρεσιες
ειναι παθος , σπορ / χομπι , αρρωστια

Εχουμε εθιστει

και πρωτος εγω

Ευτυχως Δεν ειμαι παντρεμενος αχαχαχ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.919
Πόντοι
41.443
τουλαχιστον ολοι εσεις που ασχολειστε με αυτα τα μασαζογραφεια του κωλου δεν γραφετε εδω

για να μην απασχολειτε το παρον νημα με το αν σας τον επαιξε ή οχι καποια?
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21
Μήπως ένας από τους δύο πρέπει να φορέσει γυαλιά??? Don't take it personally
Χωρις να το παρω προσωπικα φυσικα γτ θεωρω  πως ειμαστε εδω να βοηθαμε ο ενας τον αλλο εγω θα αναφερω παλι πως η νεφελη ειναι οπως στις φωτο τωρα αν αρεσει σ καποιον κ σε καποιον οχι αυτο ειναι υποκειμενικο καθαρα! Τωρα για κατι παραπανω δεν γνωριζω τπτ περα απο υπονοουμενα οπως ειπα...αν ειναι χαλια η οχι στο δευτερο μερος δεν γνωριζω αλλα εμφανισιακα χαλια δεν την λες με τπτ
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
Εγινε δοκιμή με Χριστίνα από Velvet, είναι πιτσιρίκα εκ Ρουμανίας, δεν τρελάθηκα καλό μασαζακι αλλα όχι κάτι τρελό όσο για δεύτερο γύρω μου είπε από μόνη της και μου ζήτησε 30€ για φραπέ μονο, της λέω με καλαμάκι μου λέει όχι και της απαντάω όχι δε θέλω έφαγε τρελό ξενερωμα....
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.450
Κριτικές
99
Like
25.125
Πόντοι
26.236
Θέλει κανεις να μας πει για τη Νινα του art ?
Το κοριτσάκι είναι απλά για γέλια !
Και αυτα που λέει κ αυτα που ζητάει !
Ακούσατε ακούσατε , 60 μασαζ + 100 για πιπα + 100 για να της τον χώσω !
Και το παίζει κ δύσκολη !!!
Προσοχή γιατί είναι πολύ εμφανίσιμη κ πάει να ξεζουμίσει κόσμο .
Εφυγε από το ξενοδοχείο με κατεβασμένη μουρη .
Α στα διάλο που θες κ 260 σαχλοκουδουνο που το παίζεις κ μασερ κιουρια ε κιουρια ...
Δεν είναι τα λεφτά μόνο αλλα το υφος που έχουν.
Να τις διώχνετε κάτι τέτοιες που νομίζουν ότι έχων πιασει το παπά απ τα αρχιδια .
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Δευτεριάτικη επικοινωνία ύστερα από ενημέρωση συναγωνιστή  με το νεο γραφείο που άνοιξε μόλις χτες σωστή επικοινωνία με το παλικάρι στο τηλέφωνο σωστα καταρτισμενος κατάλαβε τι  ζηταω  και μου πρότεινε τέα..ομορφούλα ελληνίδα καλο μασαζ άνετη χωρίς πετσέτα σωστό μασαζ μπρούμυτα και ανάσκελα..καλή χημεία..προχω η τεα μου πρότεινε να μου κάνει μασαζ ενώ κάνω ντους πράγμα που δεν μου το έχουν προτείνει ξανα..να δοκιμάσω λέει 4 χέρια με τη Φιλη της τη  μπελα..υποσχεθηκα να το δοκιμάσω ως άρρωστος μασαζάκιας..θετική εντύπωση από τη πρώτη επικοινωνία με το μασαζογραφειο..αρκετά υποσχόμενο θα τιμηθεί σίγουρα ξανά!!
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Θέλει κανεις να μας πει για τη Νινα του art ?
Το κοριτσάκι είναι απλά για γέλια !
Και αυτα που λέει κ αυτα που ζητάει !
Ακούσατε ακούσατε , 60 μασαζ + 100 για πιπα + 100 για να της τον χώσω !
Και το παίζει κ δύσκολη !!!
Προσοχή γιατί είναι πολύ εμφανίσιμη κ πάει να ξεζουμίσει κόσμο .
Εφυγε από το ξενοδοχείο με κατεβασμένη μουρη .
Α στα διάλο που θες κ 260 σαχλοκουδουνο που το παίζεις κ μασερ κιουρια ε κιουρια ...
Δεν είναι τα λεφτά μόνο αλλα το υφος που έχουν.
Να τις διώχνετε κάτι τέτοιες που νομίζουν ότι έχων πιασει το παπά απ τα αρχιδια .

Επιβαιωνω κ εγω

Η νινα την εχει δει ιστορια κ ζηταει τρελα λεφτα Γενικως απ ολους....
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Δευτεριάτικη επικοινωνία ύστερα από ενημέρωση συναγωνιστή  με το νεο γραφείο που άνοιξε μόλις χτες σωστή επικοινωνία με το παλικάρι στο τηλέφωνο σωστα καταρτισμενος κατάλαβε τι  ζηταω  και μου πρότεινε τέα..ομορφούλα ελληνίδα καλο μασαζ άνετη χωρίς πετσέτα σωστό μασαζ μπρούμυτα και ανάσκελα..καλή χημεία..προχω η τεα μου πρότεινε να μου κάνει μασαζ ενώ κάνω ντους πράγμα που δεν μου το έχουν προτείνει ξανα..να δοκιμάσω λέει 4 χέρια με τη Φιλη της τη  μπελα..υποσχεθηκα να το δοκιμάσω ως άρρωστος μασαζάκιας..θετική εντύπωση από τη πρώτη επικοινωνία με το μασαζογραφειο..αρκετά υποσχόμενο θα τιμηθεί σίγουρα ξανά!!

Σε ευχαριστουμε πολυ για τη ενημερωση
Δεν το ειχα δει αυτο το γραφειο σαιτ
Θα δοκιμασω κ εγω αμεσα κ θα ενημερωσω...



 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
Θέλει κανεις να μας πει για τη Νινα του art ?
Το κοριτσάκι είναι απλά για γέλια !
Και αυτα που λέει κ αυτα που ζητάει !
Ακούσατε ακούσατε , 60 μασαζ + 100 για πιπα + 100 για να της τον χώσω !
Και το παίζει κ δύσκολη !!!
Προσοχή γιατί είναι πολύ εμφανίσιμη κ πάει να ξεζουμίσει κόσμο .
Εφυγε από το ξενοδοχείο με κατεβασμένη μουρη .
Α στα διάλο που θες κ 260 σαχλοκουδουνο που το παίζεις κ μασερ κιουρια ε κιουρια ...
Δεν είναι τα λεφτά μόνο αλλα το υφος που έχουν.
Να τις διώχνετε κάτι τέτοιες που νομίζουν ότι έχων πιασει το παπά απ τα αρχιδια .
αυτά έχουν ξαναγραφτεί φίλε για τη συγκεκριμένη. Είναι μεγάλο αρπακτικό, και πάλι όμως υπάρχουν θύματα πολλά..
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.918
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ

Deluxe προτεινω

ΣΟΦΙΑ

Χρυσαννα

ΣΑντι Κικη

Χριστιαννα

Δαναη

Αλικη Μιλφ


Εχουν κ νεες κοπελες Νεκταρια /  Ελενα / Αφροδιτη  Αλλα ΔΕΝ Εχω ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Ακομα ουτε προσωπικη ΕΜπειρια ΑΚομα !!

Φυσικα ειναι τι ψαχνει ο καθενας μας και ποια του Κανει ΚΛΙΚ
ειναι και θεμα γουστου κ Χημειας !

Τα εγραψα Δημοσια γιατι τα Π.Μ εχουν παρει φωτια
και το τελος θα με παρουν για Online Υπαλληλο στο BOurdela.com  axcaxaxaxxaax


Φίλε η Χρυσαννα προσφέρει φραπέ ή καλαμάκι;;;
Προχωράει και παραπέρα;;;
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Και κακος προμοτορακος μάλιστα που μας πήρε και στο λαιμό του..έκανα το λάθος και πήρα Φαίη από vip μασαζ ανύπαρκτο συμπεριφορά χάλια και ήθελε και με το ζόρι εξτρα..αυτό το αστείο να δίνετε πληροφορίες  για να προμοτάρετε και ‘μείς να τρώμε φόλες κοφτε το δεν έχουμε χρήμα για Πέταμα...χ από μενα στο συγκεκριμένο μαγαζί μόνο  και μόνο επειδή βάζετε προμοτορες να γράφουν για να ψαρεύετε θύματα πελατακια...

επιβεβαιωνω. ΜΗΔΕΝ μασαζ, αθλια συμπεριφορα, ηθελε με το ζορυ μαλακια με +10εως30.
βασικα δεν εκανε καν μασαζ, απλα επαιζε με την περιοχη. προμοταρακια παρε δρομο απο το φορουμ.
μακρια τυποι
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.585
Like
5.349
Πόντοι
2.306
επιβεβαιωνω. ΜΗΔΕΝ μασαζ, αθλια συμπεριφορα, ηθελε με το ζορυ μαλακια με +10εως30.
βασικα δεν εκανε καν μασαζ, απλα επαιζε με την περιοχη. προμοταρακια παρε δρομο απο το φορουμ.
μακρια τυποι
Μάγκες όπου βλέπεται σχόλιο στο νήμα από "νέο" μακριά κάτι βρωμάει!!!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
Δευτεριάτικη επικοινωνία ύστερα από ενημέρωση συναγωνιστή  με το νεο γραφείο που άνοιξε μόλις χτες σωστή επικοινωνία με το παλικάρι στο τηλέφωνο σωστα καταρτισμενος κατάλαβε τι  ζηταω  και μου πρότεινε τέα..ομορφούλα ελληνίδα καλο μασαζ άνετη χωρίς πετσέτα σωστό μασαζ μπρούμυτα και ανάσκελα..καλή χημεία..προχω η τεα μου πρότεινε να μου κάνει μασαζ ενώ κάνω ντους πράγμα που δεν μου το έχουν προτείνει ξανα..να δοκιμάσω λέει 4 χέρια με τη Φιλη της τη  μπελα..υποσχεθηκα να το δοκιμάσω ως άρρωστος μασαζάκιας..θετική εντύπωση από τη πρώτη επικοινωνία με το μασαζογραφειο..αρκετά υποσχόμενο θα τιμηθεί σίγουρα ξανά!!
ε...δεν θα την ελεγες και ..ομορφη ;)
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
αδερφε gravitygr  ετσι οπως το πας σε λιγο θα μας δινεις πληροφοριες και για τους ανδρες μασερ.κανε κρατει ...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.062
Like
2.934
Πόντοι
456
αδερφε gravitygr  ετσι οπως το πας σε λιγο θα μας δινεις πληροφοριες και για τους ανδρες μασερ.κανε κρατει ...
κάντε του και παρατηρήσεις τώρα που μοιράζεται τις εμπειρίες του και σώζει κόσμο ή νομίζεις ότι είναι ο μόνος που κάνει συχνά ,πολλοί είναι,αλλά μούγκα στην στρούγκα οι αγαπούληδες ακόμα και σε π.μ
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ + ΜΑΚΡΙΑ
Μαρια MILF απο Deluxe - Πρωην Massage4u - ωραιο σεξι μελαχρινο μιλφ αλλα ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ


Αννα απο ΑΡΤ - εκανε μεταγραφη στο Deluxe - ΣΚΕΤΟ Μασαζ


ΓΩΓΩ απο DayDream - Σκετο Μασαζ


Μασαζ στο ΣΠιτι - ΣΚετο Μασαζ ΟΛΕΣ


Athens Massage - ΣΚετο Μασαζ Εκτος απ Νταρια


Beverly Massage - ΣΚΕΤΟ Μασαζ απο Νεκταρια


Αλεξάνδρα  +  Άννα-Μαρία απο DELUXE ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ


ΑΡΤ  - ΜΑΡΙΑ + Ιωαννα ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΣΚΕΤΟ μασαζ απο DELUXE 


LOTUS Massage - Σκετο Μασαζ οι περισσοτερες Αν Οχι ολες... Δεν αξιζει...
Βάζεις και Νεκταρία από μπεβερλι σε αυτή τη λίστα ; Εγώ τη βαζω
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
κάντε του και παρατηρήσεις τώρα που μοιράζεται τις εμπειρίες του και σώζει κόσμο ή νομίζεις ότι είναι ο μόνος που κάνει συχνά ,πολλοί είναι,αλλά μούγκα στην στρούγκα οι αγαπούληδες ακόμα και σε π.μ
δεν του κανω παρατηρηση .να μην παθει τιποτα απο το πολυ μασαζ εννοω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom