Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
20 ευρώ φραπέ
40 Ε  με καλαμάκι κ επέλεξα αυτό

Μαρίνα τη λενε στο viber
Μου Την έστειλαν μου Ρωσίδα Μίλφ ξανθιά

Στείλε μήνυμα στο viber τους

Τελικά ήταν απάτη Η στεφη από I love massage είναι Η Σοφία από osmose

Θα Δοκίμασω τις νέες κοπέλες από deluxe τη Έλενα κ θα σας γράψω...


Συμφωνώ Κ εγώ μαζί σας μας κοστίζουν πολύ οι περιπέτειες με τα μασάζ κοριτσάκια
Δηλαδή συνολικό κόστος?
Μαζί με μασάζ και παρελκόμενα...?
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο ψυχρα κ μηχανικα
τα CG αυτα τα ανεξαρτητα με τα 80Ε

Γουστα ειναι κ ο καθενας με το πορτοφολι του....
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο ψυχρα κ μηχανικα
τα CG αυτα τα ανεξαρτητα με τα 80Ε

Γουστα ειναι κ ο καθενας με το πορτοφολι του....
Καλά ναι.
Αλλά έχει και επιλογές που δεν είναι όπως λες...
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Καλά ναι.
Αλλά έχει και επιλογές που δεν είναι όπως λες...
Σωστα !!! Αν το ψαξεις υπαρχουν κοριτσακια σαν τα κρυα τα νερα που χαλαρωνουν και περνας πολυ ομορφα , ανθρωπινα !!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
Δοκιμασα Φαιη απο VipMassage.gr

καλο χαλαρωτικο μασαζ , με εξτρα υπηρεσιες σε καλες τιμες...κ καλο επιπεδο....


Αν εχει καποιος δοκιμασει Ελενα ή Νεκταρια απο Deluxe
η
Νανσυ κ Νεφελη απο Velvet
ας με ενημερωσει στο π,μ

Σας ευχαριστω πολυ

( Ειναι αληθεια τα μασαζοκοριτσα ειναι βιτσιο κ κοστιζει πιο πολλα απ τα CG )
στην φωτο ειναι σαν το ..θωρηκτο Ποτεμκιν παντως.. ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: city7

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.176
Κριτικές
6
Like
6.793
Πόντοι
1.336
Σωστα !!! Αν το ψαξεις υπαρχουν κοριτσακια σαν τα κρυα τα νερα που χαλαρωνουν και περνας πολυ ομορφα , ανθρωπινα !!!

Σίγουρα υπάρχουν! Το θέμα είναι να τα βρεις χωρίς να σκάσεις κι ένα σκασμό λεφτά!!
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Συμφωνω με ολους σας , υπαρχουν
κ αυτα αξιζουν..

αλλα δυσκολα κ σπανια υπαρχουν συστασεις

κ μεχρι να φτασεις σε αυτες θελεις χρονο κ καυσιμα / χρηματα

καλα ειναι ΕΝΤΟΣ π.μ να υπαρχουν συστασεις

κ για τα μασαζ κοριτσια κ για τα CG που αξιζουν
κ δεν κοστιζουν
κ ειιναι  Value For Money
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Ελενη (απο your και joy) οπως ειχε πει και ενας απο πριν, καλη, προχωραει αλλα αστειο το +40 ή +30. ας το αρνουμαστε που και που δεν παθαινουμε τιποτα. Δεν παιζει ποτε να πεσουν οι τιμες χωρις να ριχνουμε ακυρα.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ελενη (απο your και joy) οπως ειχε πει και ενας απο πριν, καλη, προχωραει αλλα αστειο το +40 ή +30. ας το αρνουμαστε που και που δεν παθαινουμε τιποτα. Δεν παιζει ποτε να πεσουν οι τιμες χωρις να ριχνουμε ακυρα.
Συμφωνω. Σωστός
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Σίγουρα υπάρχουν! Το θέμα είναι να τα βρεις χωρίς να σκάσεις κι ένα σκασμό λεφτά!!
Κοιτα το να σκας μετα το 50αρι +20 , +30, +50 κλπ χωρις να πηδας , φτηνοτερα ερχονται αυτα τα κοριτσια που βρισκεις και με 50 €
να  κυκλοφορουν πιπινια που τα κανουν ολα. Επιλεγεις βεβαια ανεξαρτητες απο αγγελιες...
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λετε φιλοι κ συναγωνιστες μου .

Μιλησα με VipMassage.gr

και το ΣΚ θα φερει νεα ρωσιδα με φουλ προγραμμα βικτωρια
και μια ελληνιδα κοπελα τη μελινα .

Στελνει φωτο στο Viber

οταν δοκιμασω στη πραξη τα νεα μωρα θα ενημερωσω....


Καλο Π-Σ-Κ
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
710
Πόντοι
81
Δεν έχω πάρει attica massage
Αλλά νομίζω ότι παίζει φραπές

Οι περισσότερες από deluxe κάνουν σίγουρα φραπέ
Έχω μεγάλη εμπειρία
Αρκετά ευχαριστημένος
Κ με καλαμάκι αρκετές


Μιλησα Σήμερα με vip massage
Από αύριο θα έχουν αρκετές κοπέλες  
Ελληνίδες κ Ρωσίδες
Τις στέλνουν μέσω viber

Όλες οι κοπέλες με έξτρα υπηρεσίες με +20 / 30 ευρώ
Φραπές σκέτος κ με καλαμάκι

Κάνουν κ 4 χέρια μασάζ με έξτρα υπηρεσίες

Ήμουν ξεκάθαρος με τη ιδιοκτήτρια του vipmassage.gr
Για το τι ακριβώς θέλω Κ ψάχνω
Γιατί έχω κουραστεί να πετάω λεφτά
Με εξυπηρέτησε πολύ καλα

Θα δοκιμάσω άμεσα τις κοπέλες κ θα ενημερώσω

 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπερα μυστες του φραπε. Μετα τη καραντινα το μασαζ πηγε σύννεφο. Πηρα απ το your massage που ειχα να παρω χρονια την Αμαλία όμορφο σεξυ μωράκι και Μαρια η οποια μου πρότεινε καλαμακι! Αρνήθηκα βεβαια γιατι εμενα με ψηνει το μασαζ και το φραπε αλλα ειναι μια σιγουροτατη επιλογη με βυζαρες τρανες. Νεκταρια πιο μαζεμένη αλλα πείθεται πολυ ευκολα
Το πιο σίγουρο μαγαζι στο στυλ που θελω εγω ειναι σίγουρα το deluxe αφου οι περισσότερες ειτε προχωρανε με τη πρωτη ειτε αμα τις παρεις σε συντομο χρονικο διάστημα προχωρανε με τη δεύτερη. Ελενα ας πουμε που εχω διαβασει απο πολλούς ότι δε προχωραει σε μενα εκανε χωρις πετσετα απ τη πρωτη φορα και την επομενη προχώρησε. Η πιο σίγουρη επιλογη παραμενει η Χρυσαννα και η Δαναη βεβαια. Επισης φοβερη γκομενα ειναι η Ρια οπου σε συγκριση με συναγωνιστή έχουμε ακριβως αντίθετες εμπειρίες. Εμενα μου το επαιζε αυστηρη και οταν εκανα νυξη στη δεύτερη συνεδρια έδωσε ρεσιτάλ!!!!
Απο Joy οι καλύτερες επιλογες ειναι η Ρομιλντα και η Αλεξια και η Ελένη που δεν ειναι στο site. Επισης ακούω για Βικτωρια οτι είναι πολύ δυνατή και έχει
μπει ηδη στο πρόγραμμα για δοκιμή...Μήπως ξερει κανενας συναγωνιστής; Τελος εμαθα οτι ανοιγει το Ερχομενο ΣΚ καινούριο λαδωτηριο κατ οικον το massage lux Kai περιμένω να δω τι παιζει κι απο κει συναγωνιστής μου ανέφερε ότι έχει Νεο δυνατό υλικό..αναμένουμε με αγωνία..
αδερφέ Δανάη Κ χρυσανα μονο φραπέ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Η Αλεξάνδρα από deluxe προχωράει καθόλου;
Ή η δαναη;
Ξεεει κανείς με ποσά παραπάνω;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
280
Like
273
Πόντοι
21
Τη καλησπέρα μου στη παρέα.Η Αμαλία απο Your,όντως δυνατό κομμάτι με τα σεα της και τα μεα της,αλλά μένει μόνο στο μασαζ.Δυστυχώς..Τις προάλλες θέλοντας να μάθω αν τα γνωστα μαγαζιά έχουν ανανεώσει το ροστερ τους το joy μου στέλνει φωτο της Κρίστα.Ένα ξανθο κουκλί με ένα εφαρμοστό μίνι φόρεμα και μένω ΜΑΛΑΚΑΣ!Τι θέλω τους λέω!Πότε,με ρωτάνε.Τι πότε τους ξαναλέω,σήμερα,τώρα!Το ραντεβού κλείστηκε,η κοπέλα έφτασε στην ώρα της, η πόρτα ανοίγει και οι όποιες πονηρές σκέψεις μου γίνανε καπνός!Γιατί η Κρίστα του Joy είναι η Χριστίνα του Your!Και για όσους δεν κατάλαβαν η Χριστίνα ή Κριστα είναι πράγματι μια ωραια,ψηλή ξανθιά κοπέλα αλλά μόνο μασαζ!0/2 λοιπόν κύριοι!Απαράδεκτο θα έλεγε κάποιος για μασαζοκυνηγό και δεν θα έχει άδικο.Δεν χάνουμε όμως το κουράγιο μας!Συνεχίζουμε δυναμικά!
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Τόσο καιρό που παρακολουθώ αυτό το θρέντ με αυτό το όνομα δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί 9/10 ποστ είναι για αποτυχημένες συνεδρείες σε ΜΑΓΑΖΙΑ που ούτε φραπέ δεν κάνουν και μάλιστα τα ίδια και τα ίδια μαγαζιά
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Τη καλησπέρα μου στη παρέα.Η Αμαλία απο Your,όντως δυνατό κομμάτι με τα σεα της και τα μεα της,αλλά μένει μόνο στο μασαζ.Δυστυχώς..Τις προάλλες θέλοντας να μάθω αν τα γνωστα μαγαζιά έχουν ανανεώσει το ροστερ τους το joy μου στέλνει φωτο της Κρίστα.Ένα ξανθο κουκλί με ένα εφαρμοστό μίνι φόρεμα και μένω ΜΑΛΑΚΑΣ!Τι θέλω τους λέω!Πότε,με ρωτάνε.Τι πότε τους ξαναλέω,σήμερα,τώρα!Το ραντεβού κλείστηκε,η κοπέλα έφτασε στην ώρα της, η πόρτα ανοίγει και οι όποιες πονηρές σκέψεις μου γίνανε καπνός!Γιατί η Κρίστα του Joy είναι η Χριστίνα του Your!Και για όσους δεν κατάλαβαν η Χριστίνα ή Κριστα είναι πράγματι μια ωραια,ψηλή ξανθιά κοπέλα αλλά μόνο μασαζ!0/2 λοιπόν κύριοι!Απαράδεκτο θα έλεγε κάποιος για μασαζοκυνηγό και δεν θα έχει άδικο.Δεν χάνουμε όμως το κουράγιο μας!Συνεχίζουμε δυναμικά!
Οχι αδερφε, δεν ειναι απαραδεκτο. Εχει καταντησει πολυ απατη η δουλεια. Οπως εχω ξαναγραψει πιο πανω γινεται απατη με το photo shop, με τις τιμες αλλα και με το γεγονος οτι ενω ξερουν τι ζητανε καποιοι απο εδω μας δουλεθουν. Δεν ξεκαθαριζουν οτι η ταδε κοπελλα ας πουμε δεν κανει κατι περισσοτερο. Μας δουλευουν. Γι αυτο ειναι καλο να γραφουμε αυτες που δεν προχωρανε. Οχι αυτες που προχωρανε. Να μν τις καιμε. Αλλα αυτες που δεν κανουν κατι να το λεμε.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Οχι αδερφε, δεν ειναι απαραδεκτο. Εχει καταντησει πολυ απατη η δουλεια. Οπως εχω ξαναγραψει πιο πανω γινεται απατη με το photo shop, με τις τιμες αλλα και με το γεγονος οτι ενω ξερουν τι ζητανε καποιοι απο εδω μας δουλεθουν. Δεν ξεκαθαριζουν οτι η ταδε κοπελλα ας πουμε δεν κανει κατι περισσοτερο. Μας δουλευουν. Γι αυτο ειναι καλο να γραφουμε αυτες που δεν προχωρανε. Οχι αυτες που προχωρανε. Να μν τις καιμε. Αλλα αυτες που δεν κανουν κατι να το λεμε.
Αρκετα μας πιανουν μαλακες. Για την Αμαλία που λες.... Ευτυχώς που το εγραψες γιατι ελεγα να την παρω. Σιγα μην πεταξω τωρα τοσα λεφτα για να με τριβουν μονο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom