Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 849
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
F

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
54
Like
96
Πόντοι
0
Για την οποία τελικά δεν έδωσε feedback. Το μετάνιωσε Τα έκλαψε ή Το καβάτζωσε. Για δώστε ποσοστά
Δεν βρέθηκα τελικά.Ειχε ένα θέμα μάλλον και μου ακύρωσε το αναλ όποτε ακύρωσα εγώ όλο το ραντεβού.Δεν αξιζε χωρίς αναλ.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345
Δεν φταίει το SA
Στο SA παραδοσιακά έπαιζαν μεγαλύτερα ποσά. Έμπαιναν άτομα που πλήρωναν 100 συνδρομή και δεν ήταν για καυλάντα. Έδιναν και τότε 200-300 για κάποιες ώρες. Ποτό και μετά σεξ. Το πήραν μυρωδιά οι επαγγελματίες και μεταφέρθηκαν εκεί. Μαζί με γραφεία με online sb με νταβατζάκους κτλ. Και ξαφνικά το 200-300 από κάποιες ώρες πήγε ώρα και οι έξοδοι πήγαν έξτρα. Δεν φταίει το SB, φταίει ότι υπάρχουν άτομα που τα δίνουν. Το SB φταίει μόνο στο ότι δεν έχει συνδρομή για τις κοπέλες και η κάθε τυχάρπαστη φτιάχνει 2 ή και 3 προφίλ φωνάζει και τις φίλες της και όπου σε πιάσουν. Αν είχε συνδρομή το μήνα τα μισά θα δεις πως θα κοβόταν ο βήχας στην κάθε τετράπαχη στην κάθε 35αρα και στο κάθε λαμόγιο που θέλει να σε δαγκώσει.

Εγώ ειμαι της αποψης ότι δεν έχει χαλάσει τόσο. Πολλές κοπέλες ακόμα ζητανε 200-250 για κάποιες ωρες. Και όλες μου οι έξοδοι πλην μιας ήταν χωρίς έξτρα. Όσες λίγες ειναι εκτός πραγματικότητας και ζητανε 500 τις γειώνουμε όλοι σχεδόν
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
104
Like
119
Πόντοι
1
Εγώ ειμαι της αποψης ότι δεν έχει χαλάσει τόσο. Πολλές κοπέλες ακόμα ζητανε 200-250 για κάποιες ωρες. Και όλες μου οι έξοδοι πλην μιας ήταν χωρίς έξτρα. Όσες λίγες ειναι εκτός πραγματικότητας και ζητανε 500 τις γειώνουμε όλοι σχεδόν
Θα ήθελες να βοηθήσεις ποιες ζητάνε ακόμα 200-250 για 2-3 ώρες ; Γιατί ότι έχω δει τώρα τελευταία και θεωριτικα αξίζει ξεκινά από 300 και ανεβαίνει
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
104
Like
119
Πόντοι
1
Απλά μην μου πεις καταστάσεις τύπου Σιμόνα με την γνωστή φίλη της ή κάτι παρόμοιο
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.750
Κριτικές
30
Like
20.013
Πόντοι
8.746
Δεν φταίει το SA
Στο SA παραδοσιακά έπαιζαν μεγαλύτερα ποσά. Έμπαιναν άτομα που πλήρωναν 100 συνδρομή και δεν ήταν για καυλάντα. Έδιναν και τότε 200-300 για κάποιες ώρες. Ποτό και μετά σεξ. Το πήραν μυρωδιά οι επαγγελματίες και μεταφέρθηκαν εκεί. Μαζί με γραφεία με online sb με νταβατζάκους κτλ. Και ξαφνικά το 200-300 από κάποιες ώρες πήγε ώρα και οι έξοδοι πήγαν έξτρα. Δεν φταίει το SB, φταίει ότι υπάρχουν άτομα που τα δίνουν. Το SB φταίει μόνο στο ότι δεν έχει συνδρομή για τις κοπέλες και η κάθε τυχάρπαστη φτιάχνει 2 ή και 3 προφίλ φωνάζει και τις φίλες της και όπου σε πιάσουν. Αν είχε συνδρομή το μήνα τα μισά θα δεις πως θα κοβόταν ο βήχας στην κάθε τετράπαχη στην κάθε 35αρα και στο κάθε λαμόγιο που θέλει να σε δαγκώσει.

Δεν βρέθηκα τελικά.Ειχε ένα θέμα μάλλον και μου ακύρωσε το αναλ όποτε ακύρωσα εγώ όλο το ραντεβού.Δεν αξιζε χωρίς αναλ.
λοιπόν χρησιμοποιώ την απάντηση του φώτη (χωρίς παρεξήγηση, δεν έχει να κάνει με αυτόν) για να γίνει κάτι αντιληπτό...

ο φώτης λοιπόν (όπως και άλλοι προηγουμένως) μιλώντας για τη συγκεκριμένη κοπέλα αναλύει με δεδομένα bourdela.com την κοπέλα που θα συναντούσε. ραντεβού ώρας με άναλ ή χωρίς κλπ κλπ κλπ

στην πραγματικότητα οι ερωτήσεις για τα κορίτσια του sa θα έπρεπε να είναι:
είναι όμορφη και δοτική σα να έχετε σχέση τύπου friends with benefits?
έχει άνεση να βγαίνει όταν εσύ βρίσκεις χρόνο?
δέχεται επισκέψεις σου σπίτι της? έρχεται σπίτι σου αν μπορείς εσύ?
ξέρει να συμπεριφέρεται σωστά, είναι σικάτη?
αν συναντηθείτε με γνωστούς σου έξω τι θα πουν? ο σάπιενς με τη βίζιτα ή ο σάπιενς με την ανηψιά (αυτό δεν το γλυτώνεις)
έχει ενδιαφέρον ως άτομο, μπορείς να περάσεις χρόνο μαζί της πχ σε ένα επαγγελματικό ταξίδι που θα την πάρεις, ή θα σιχτιρίζεις την ώρα και τη στιγμή?

κάποτε υπήρχαν και τέτοιες εκεί μέσα.
τώρα φοβάμαι είναι τύπου "αβάδιστα"....
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
104
Like
119
Πόντοι
1
λοιπόν χρησιμοποιώ την απάντηση του φώτη (χωρίς παρεξήγηση, δεν έχει να κάνει με αυτόν) για να γίνει κάτι αντιληπτό...

ο φώτης λοιπόν (όπως και άλλοι προηγουμένως) μιλώντας για τη συγκεκριμένη κοπέλα αναλύει με δεδομένα bourdela.com την κοπέλα που θα συναντούσε. ραντεβού ώρας με άναλ ή χωρίς κλπ κλπ κλπ

στην πραγματικότητα οι ερωτήσεις για τα κορίτσια του sa θα έπρεπε να είναι:
είναι όμορφη και δοτική σα να έχετε σχέση τύπου friends with benefits?
έχει άνεση να βγαίνει όταν εσύ βρίσκεις χρόνο?
δέχεται επισκέψεις σου σπίτι της? έρχεται σπίτι σου αν μπορείς εσύ?
ξέρει να συμπεριφέρεται σωστά, είναι σικάτη?
αν συναντηθείτε με γνωστούς σου έξω τι θα πουν? ο σάπιενς με τη βίζιτα ή ο σάπιενς με την ανηψιά (αυτό δεν το γλυτώνεις)
έχει ενδιαφέρον ως άτομο, μπορείς να περάσεις χρόνο μαζί της πχ σε ένα επαγγελματικό ταξίδι που θα την πάρεις, ή θα σιχτιρίζεις την ώρα και τη στιγμή?

κάποτε υπήρχαν και τέτοιες εκεί μέσα.
τώρα φοβάμαι είναι τύπου "αβάδιστα"....
Εγώ είπα ότι τα 450 όπως τα είπε ο φίλος και συναγωνιστής ήταν πολλά για 1.5ώρα αλλά είχε περιορισμό ώρα και συγκεκριμένα θέλω. Για μένα στο 450 θα είχε μια έξοδο για ποτό και διανυχτέρευση σε ένα ωραίο ξενοδοχείο. Φοβάμαι όμως ότι η Κυρία δεν θα δεχόταν. Θα ζητούσε κανά 1000 και φαντάζομαι ότι με 450 το πολύ να διέθετε 2-2.5 ώρες. Αυτός είναι και ο λόγος που συναγωνιστές κόβουν τις εξόδους. Σου λέει η άλλη 450 για 2-3 ώρες. Αν πας για ποτό έχασες ήδη τον μισό χρόνο στην καλύτερη.
 
OP
OP
F

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
54
Like
96
Πόντοι
0
λοιπόν χρησιμοποιώ την απάντηση του φώτη (χωρίς παρεξήγηση, δεν έχει να κάνει με αυτόν) για να γίνει κάτι αντιληπτό...

ο φώτης λοιπόν (όπως και άλλοι προηγουμένως) μιλώντας για τη συγκεκριμένη κοπέλα αναλύει με δεδομένα bourdela.com την κοπέλα που θα συναντούσε. ραντεβού ώρας με άναλ ή χωρίς κλπ κλπ κλπ

στην πραγματικότητα οι ερωτήσεις για τα κορίτσια του sa θα έπρεπε να είναι:
είναι όμορφη και δοτική σα να έχετε σχέση τύπου friends with benefits?
έχει άνεση να βγαίνει όταν εσύ βρίσκεις χρόνο?
δέχεται επισκέψεις σου σπίτι της? έρχεται σπίτι σου αν μπορείς εσύ?
ξέρει να συμπεριφέρεται σωστά, είναι σικάτη?
αν συναντηθείτε με γνωστούς σου έξω τι θα πουν? ο σάπιενς με τη βίζιτα ή ο σάπιενς με την ανηψιά (αυτό δεν το γλυτώνεις)
έχει ενδιαφέρον ως άτομο, μπορείς να περάσεις χρόνο μαζί της πχ σε ένα επαγγελματικό ταξίδι που θα την πάρεις, ή θα σιχτιρίζεις την ώρα και τη στιγμή?

κάποτε υπήρχαν και τέτοιες εκεί μέσα.
τώρα φοβάμαι είναι τύπου "αβάδιστα"....
Δεν διαφωνώ καθόλου σε αυτό που λες.Ωστοσο 6 μήνες που ασχολουμαι με seeking περίπου δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.Ολες θέλουν ppm.Συνηθως ορίζουν και τη διάρκεια.Ελαχιστες περιπτώσεις είναι χαλαρές στο θέμα του χρόνου.Και το σιγουρο είναι ότι δεν βρίσκεις αματουρια.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
667
Πόντοι
361
Παιδια ξερετε καμια αν κανει συνοδεια για ποτο εξω σε φυσιολογικες τιμες και μετα για σεχ οσο ζητησει ή ολες κανουν κατευθειαν γαμησι μονο. Η ακομα αν καποια να μην κανει καθολου σεχ και μονο συνοδεια για ποτο σε φυσιολογικες τιμες παλι μου κανει. Ξερετε αν υπαρχουν τετοιες. Παρακαλω δωστε τα φωτα σας.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345
Παιδια ξερετε καμια αν κανει συνοδεια για ποτο εξω σε φυσιολογικες τιμες και μετα για σεχ οσο ζητησει ή ολες κανουν κατευθειαν γαμησι μονο. Η ακομα αν καποια να μην κανει καθολου σεχ και μονο συνοδεια για ποτο σε φυσιολογικες τιμες παλι μου κανει. Ξερετε αν υπαρχουν τετοιες. Παρακαλω δωστε τα φωτα σας.

Εγω εχω, βγει για φαγητο με καμποσες χωρις δωρο αφου ειχε προηγηθει σεξ και με ξενες περυσι το καλοκαιρι
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
667
Πόντοι
361
Εγω εχω, βγει για φαγητο με καμποσες χωρις δωρο αφου ειχε προηγηθει σεξ και με ξενες περυσι το καλοκαιρι
εννοεις προηγηθηκε σεχ με πληρωμη να φανταστω οχι τσαμπα καταλαβα σωστα?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
486
Κριτικές
3
Like
667
Πόντοι
361
Παιδια νεκρα πολυ στο seeking δεν βλεπω παρα πολλες γυναικες και οι μισες που λεει οτι ειναι στην περιοχη Αθηνα εχουν να συνδεθουν κανα εξαμηνο
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345
Παιδια νεκρα πολυ στο seeking δεν βλεπω παρα πολλες γυναικες και οι μισες που λεει οτι ειναι στην περιοχη Αθηνα εχουν να συνδεθουν κανα εξαμηνο

Κατι κανειε λαθος, βλεπω 200 προφιλ (ανεξαρτητως ηλικιας κλπ) που εχουν συνδεθει απο τις 15 Μαρτιου και μετά
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
104
Like
119
Πόντοι
1
Άλλος ένας έτοιμος να σκάσει 450 για 1.5 ώρα για σιτεμένη 35αρα.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
15
Like
6.328
Πόντοι
8.345
Άλλος ένας έτοιμος να σκάσει 450 για 1.5 ώρα για σιτεμένη 35αρα.

Το εχει ηδη αναφερει ο Φωτης οτι αυτος ηθελε 1,5 ωρα και η κοπελα κάθεται παραπανω, δεν εχει νοημα να λες για 1,5 ωρα.

3 ωρες καθεται με 450, οι ανεξαρτητες του μπου πιο πολλα παιρνουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom