Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Ταξινομηθηκε νομισω. Ειναι το αν. Γεωργίου 21.

Έχεις δίκιο, αυτό είναι, όμως είναι λάθος τοποθετημένο στο χάρτη (άρα και ο αριθμός της οδού υποθέτω). Το μαγαζί είναι στη γωνία Αν. Γεωργίου και Πήγασου, ανάμεσα δηλαδή στο Α. Γεωργίου 50 και το La Femme αλλά από την άλλη πλευρά του δρόμου (όποιος θέλει ας πει στους mods να το διορθώσουν).
Εν πάσει περιπτώσει, ευχαριστώ για την επισήμανση. Θα κάνω copy-paste την κριτική
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
"Γιατι η ζωη ειναι δυσκολη..." by hagem

Πολυ ωραια περιγραφη , απαλαγμενη απο περριτες λεπτομεριες
και εμπλουτισμενη με συναισθηματα της στιγμης τα οποια αναβιωνουν διαβαζοντας την ...

:)
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μια Ρωσιδα για μενα.!! by Karaman 7

... ανταλαξαμε ονοματα και με φωναζε καθολη την διαρκεια χαιδευτικα με το ονομα μου, με καταληξη το -ακης

Αχχ , αχχ τι μου κανεις Καραμανακη μου αααχχ ναιαιαια ...
Ελα καραμανακη μου σκισε με μμμμ  :fuck1:
ωωωω ΚαραμανΑΚΗ μου !!!
:2funny:





Που σε ρε χαμενε ?  :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
Μια Ρωσιδα για μενα.!! by Karaman 7

Αχχ , αχχ τι μου κανεις Καραμανακη μου αααχχ ναιαιαια ...
Ελα καραμανακη μου σκισε με μμμμ  :fuck1:
ωωωω ΚαραμανΑΚΗ μου !!!
:2funny:





Που σε ρε χαμενε ?  :cheesy:

[URL unfurl="true"]http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%91%CE%BD%CE%AD%CE%BA%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B1_%CE%BC%CE%B5_%CF%84%CE%B7%CE%BD_%CE%91%CE%BD%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B1[/url]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647

[size=10pt]''τις λέω να κατουρίσω στην τουαλέτα,και λεει ,οχι!ποτες! κατούρα στο νεροχύτη καλύτερα.! φεύγει βγάζω την καπότα μου,την αδείαζω διάσπαρτα στο σεντόνι,κατουράω και λίγω στο σεντόνι,και όλα οκ!''[/size]


:S :S :S

...αγριεψαν τα πραγματα.!!  :2funny:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
και μη χειρότερα...αφού δεν έχεσε και το κρεβάτι πάλι καλά.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647

w78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι κανει τα παντα για να διαφημηστει... :2funny: ειναι η μονη πουτανα που γραφει κριτικες για παρτη της... :2funny: :2funny:
Δεν ξέρω πως το βγάλατε αυτό το συμπέρασμα, ίσως επειδή δεν έχω ανεβάσει άλλη κριτική για άλλη κοπέλα. Έχω ανεβάσει μια και μόνο κριτική γιατί είναι η μοναδική που μου έχει κάνει εντύπωση και έιναι η μοναδική(προσωπικά) που είχε την ίδια απόδοση όσες φορές και αν την έχω επισκεφτεί. Είμαι νέος στο forum και θα γράφω κριτική μόνο για κοπέλα που αξίζει και έχει σταθερή αποδόση. Ελπίζω να σας έλυσα την απορία για το ποιος έγραψε την κριτική αυτή.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βυζοπαγιδα..!! by Ka(ta)ra man 7

Παγίδα by Kingbe

Μικρα μου ποντικακια , να υποθεσω λετε για την αυτη την κορασιδα εδω

Αλινα , πιπινακι ξανθο μετριου αναστηματος, Ρουμανικο λεπτο σκαρι ,
στηθος φυσικο μικρο , Ελληνικα πολυ λιγα Ιγκλις κατολου...
Απο 30 γιουρο ξεπετάει εεε ξεκιναει ηθελα να πω και δε θυμαμαι τι αλλο κανει

Εβαλε Βυζια ?  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
το πρωτο κομοδινο που δεν καταφερα να γα...σω by  jack23

Ο μεγαλυτερος κομοδινοφαγος την πατησε , απιστευτο !  :o
Ο ανθρωπος που δαμασε την Κομοδινοπουλου  :, την Τζεσυ ! ( και με εκανε να σκασω απ το κακο μου )
μια Τζεσικα Ρουμανα, μια Κατερινα Ουγκαρεζα που οι αλλοι τις κραζανε
Αυτος που χαρακτηριζε τα κομοδινα απλα "playmobil" που οπως τα βαλεις ετσι μενουν
βρηκε τον μαστορα του ... Λυπηρο πραγματικα ...

Περαστικα
και ελπιζω να μην ποναει για παντα ...

Κατι μου λεει οτι την αλλη φορα δε θα βιαστεις να μπεις πρωτος  :tooth:
Ευχαριστω που με εσωσες , γιατι μαλλον θα επεφτα στην βυζοπαγιδα ...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ΝΑΤΑΣΑ-Η ΒΑΣΊΛΙΣΣΑ ΤΟΥ DEEP-THROAT by baby1974

Καλα απο θυμητικο και μενα με αφησε αφωνο , πηγα δευτερη φορα μετα απο 1,5 χρονο
και θυμοταν κατι που ειχε γινει  :o :o :o
Τωρα που θα ξαναπαω θα την ρωτησω .. στο κινητο της εχει περασει τους αριθμους των αλλων
ή τους θυμαται απ εξω  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Για την Νατασσα τα σχολια περισσευουν ...  :-*
Οσο για σενα ρεμαλι μια χαρα σε βρισκω , πορνοστάρ απο δω , Νατασσες απο κει Αντριαννες για πρωινο
μπραβο , χαρα στην ορεξη σου  :dancing:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Καλές κριτικές, χρήσιμες για να καταλάβουν κάποιοι ότι τα citytours δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Νατάσα και πάλι Νατάσα.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
ΝΑΤΑΣΑ-Η ΒΑΣΊΛΙΣΣΑ ΤΟΥ DEEP-THROAT by baby1974

Καλα απο θυμητικο και μενα με αφησε αφωνο , πηγα δευτερη φορα μετα απο 1,5 χρονο
και θυμοταν κατι που ειχε γινει  :o :o :o
Τωρα που θα ξαναπαω θα την ρωτησω .. στο κινητο της εχει περασει τους αριθμους των αλλων
ή τους θυμαται απ εξω  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Για την Νατασσα τα σχολια περισσευουν ...  :-*
Οσο για σενα ρεμαλι μια χαρα σε βρισκω , πορνοστάρ απο δω , Νατασσες απο κει Αντριαννες για πρωινο
μπραβο , χαρα στην ορεξη σου  :dancing:

όρεξη έχω φίλε μου τώρα με τα λεφτά έχω κάποιο θέμα αλλά θα δω τι θα κάνω.
Φίλε μου η Νατάσα έτσι είναι με όλους τόσο καλή έχω πάθει πλάκα
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
ΝΑΤΑΣΑ-Η ΒΑΣΊΛΙΣΣΑ ΤΟΥ DEEP-THROAT by baby1974

Καλα απο θυμητικο και μενα με αφησε αφωνο , πηγα δευτερη φορα μετα απο 1,5 χρονο
και θυμοταν κατι που ειχε γινει  :o :o :o
Τωρα που θα ξαναπαω θα την ρωτησω .. στο κινητο της εχει περασει τους αριθμους των αλλων
ή τους θυμαται απ εξω  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Για την Νατασσα τα σχολια περισσευουν ...  :-*
Οσο για σενα ρεμαλι μια χαρα σε βρισκω , πορνοστάρ απο δω , Νατασσες απο κει Αντριαννες για πρωινο
μπραβο , χαρα στην ορεξη σου  :dancing:

όσο για την πορνοστάρ άστο πέταξα τα λεφτά μου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλές κριτικές, χρήσιμες για να καταλάβουν κάποιοι ότι τα citytours δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Νατάσα και πάλι Νατάσα.
αυτοι οι διαχωρισμοι ειχαν νοημα οταν το μπουρδελο ηταν συνυφασμενο με την εννοια γαμηστε,ψεκαστε ,τελειωσατε....

απο την στιγμη που και στα στουντιο αρχισαν να παιζουν καλα προγραμματα και cim/cif με μερικες και γλωσσσοφιλα και τζακουζια και κυριλλες νομιζω οτι μπορεις να βρεις και εντος στουντιο καλα τεμαχια να βγαλεις τα ιδια γουστα και ισως και φτηνοτερα....αν μαλιστα βαλουμε και τον παραγοντα κριση και λιγοτερος κοσμος στα σαλονια μια χαρα ανεση χρονου εχεις....


το μονο προβλημα ειναι οτι μας τελειωσαν τα πολλα λεφτα πλεον....μακαριοι οι εχοντες και κατεχοντες και δη μαυρο χρημα ;) :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παντα υπαρχει η 1η φορα.!!! από Karaman 7

Φραουλιτσο μου εσυ  :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=104205.0;attach=449839;image[/img[/URL]]

Ωραια ακουγεται η νεαρα , αν εξαιρεσεις την κοτσιδοφορο καρακαξα μια χαρα σε ειδα  :cool:
Οταν παω κατα κει θα παρω αφρο πολυουρεθανης μαζι μου , θα της πω οτι ειναι για ευχαριστη αναπνοη και θα της γεμισω το στομα  :D

Κατα τ αλλα σε νοιωθω , τρεις φορες εχω κυλισει κι εγω σε τετοιες αμαρτιες , ηταν μεσα στο πακετο με το τζακουζι ομως
Χριστινα , Σιμονα και  Καντυ ηταν οι τυχερες , φανταζομαι θα εχοντες την μουσουδα σου και στις τρεις  :cool:


 

Συνημμένα

  • 525532_103412416487343_1516315278_n.jpg
    525532_103412416487343_1516315278_n.jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 22

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
Το θεμα ειναι οτι φευγοντας η κοπελα απο το δωματιο και μετα αργοτερα ειχα τα ιδια συμπτωματα που ειχα οταν εφυγα για 1η φορα απο τα γλωσσοφιλα της εμμανουελας...ειχα ενα ανακατεμα στο στομαχι, κατι αναγουλες, ...αφου ειμαι σιχασιαρης ο πουστης.... :headbang: :headbang:  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το θεμα ειναι οτι φευγοντας η κοπελα απο το δωματιο και μετα αργοτερα ειχα τα ιδια συμπτωματα που ειχα οταν εφυγα για 1η φορα απο τα γλωσσοφιλα της εμμανουελας...ειχα ενα ανακατεμα στο στομαχι, κατι αναγουλες, ...αφου ειμαι σιχασιαρης ο πουστης.... :headbang: :headbang:  :2funny: :2funny:


Αναγουλες ειχε και μια ξαδερφη μου , τελικα ηταν εγκυος ... Πανε δες το  :2funny:
Ξερω , σε νοιωθω , ηθελα να σου ευχηθω και καλες τυψεις πριν αλλα αστον λεω να το χαρει  ;)

Παντως παμε μια κοντρα στο γλυφομουνι αν θες ,
να δουμε ποιος θα κανει την γκομενα να χασμουρηθει περρισοτερες φορες  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom