Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ερωτηση
την αντριαννα σημερα την πετυχατε?
στο αλλο λεει οτι δεν δουλευει σημερα
αν δουλευει ειναι τωρα εκει?

χθες ηταν α , σημερα ηταν η Καντυ (ισως να ειναι ακομη )


Καραμαν δε ξερω ... στειλε μου πμ γιατι αλλιως δε θα μπορεσω να κοιμηθω , παραιτουμε απ τα σουβλακια
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
χθες ηταν α , σημερα ηταν η Καντυ (ισως να ειναι ακομη )


Καραμαν δε ξερω ... στειλε μου πμ γιατι αλλιως δε θα μπορεσω να κοιμηθω , παραιτουμε απ τα σουβλακια

:2funny: :2funny: :2funny: εγερθητο...εχουμε ολονυχτια σημερα.!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Διάλεξες "ισπανικό", ισπανία----->ταυρομαχίες, το μωρό σε βασάνισε σταθερά με αρχιδογλύψιμο, είχες και καβάλημα από το μωρό, διπλό γύρο αρχιδογλύψιμο, πάλι καβάλημα. Ο Ταύρος που κολλάει ?

...ειναι πολλα τα λεφτα ( για το στουντιακι και τα σουβλακια) ...gebetsos.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
...ειναι πολλα τα λεφτα ( για το στουντιακι και τα σουβλακια) ...gebetsos.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου Καραμαν καυλιάρη. Το πέτυχα δηλαδής? Μου αρκεί αυτό, δε θέλω σουβλάκια. Λόγω κρίσης άσε και το στουντιάκι. Καλή καρδιά και καλά γαμήσια.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ο Καραμαν ενίοτε είναι και ατίθασο αγόρι σε κάποιες κριτικές του. Τί να κάνουμε, γούστα είναι αυτά. Όλοι πάμε Έδεσσα....

[move]
index.php
[/move[/URL]]

:grouphug:
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:







Καλησπέρα και από εμένα. Χρόνια μέλος αλλά πρώτη φορά αποφάσισα να γράψω! Με καλοσορίζω
καλως ηρθες αδερφε , παντα τετοια  :cool2:
Αν θες γραψε και ποιες αλλες εχεις δοκιμασει κι αν σ αρεσαν ( εν ταχυ  ) για να ξερουμε σε πια ταξη θα πας  :cheesy:

Στιγμιαία με καραμπαλίκοσε κίολας.
Ααα βλεπω δικος μας εισαι κι εσυ ... εχεις και ωραια προφορα  :sunglasses:

Καλη συνεχεια
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Πανεμορφο κομοδινο Νο 3!



Νο 3 ? Συλλογη κανεις ?  :think:

Καπως ετσι ξεκινησε και ο Κυριαζης και εγινε επιπλοποιος στο τελος
χαχαχαχαχα

Αντε γερα ρεεεεεεεε  :cheesy:
Χαχαα..ναι σε συνεχεια καποιων απ τις πρωτες κριτικες μου! Υπαρχουν και Νο 1 και 2!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Της μόδας έχουνε γίνει οι διπλές καταθέσεις τον τελευταίο καιρό. :grin: :grin: :grin:

Ζήλεψες εεεεε και λες θα τους την κάνω ….είχες και καιρό να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :grin: :grin:



Άξιος, :rockon: :rockon: :rockon: άντε και στα δικά μας ( με την Τζούλια σε μονή κατάθεση), είμαι ήδη ψημένος, επόμενος στόχος αβλεπεί.... :fuck1: :fuck1: :fuck1:

+ 2 από μένα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Κατα καιρους χτυπαω διπλο...η αρχη ειχε γινει καιρο πριν, με πεταμενα λεφτα στην Καρμεν φευγοντας ασφαιρος και συνεχεια σε μια Νικη Σουηδεζα στην Κωλετη αν θυμαμαι καλα, μερικα διπλα που θυμαμαι ειναι το προτελευταιο με επυτηχυμενη Χριστινα.de και στο καπακι Τανια για επιβεβεωση με το ιδιο αποτελεσμα, θυμαμαι Λαουρα® με Κατερινα βυζαρου πρεπει να μου εχει τυχει 2 φορες το ιδιο σκηνικο, και ακριβως πριν εναν χρονο Μια ταυλανδεζα με Μιραμπελα, και μερικες ακομα που πρεπει να ανατρεξω στις κριτικες μου για να θυμηθω, παντως τριπλο δεν εχω κανει ακομα... :grin:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατα καιρους χτυπαω διπλο...η αρχη ειχε γινει καιρο πριν, με πεταμενα λεφτα στην Καρμεν φευγοντας ασφαιρος και συνεχεια σε μια Νικη Σουηδεζα στην Κωλετη αν θυμαμαι καλα, μερικα διπλα που θυμαμαι ειναι το προτελευταιο με επυτηχυμενη Χριστινα.de και στο καπακι Τανια για επιβεβεωση με το ιδιο αποτελεσμα, θυμαμαι Λαουρα® με Κατερινα βυζαρου πρεπει να μου εχει τυχει 2 φορες το ιδιο σκηνικο, και ακριβως πριν εναν χρονο Μια ταυλανδεζα με Μιραμπελα, και μερικες ακομα που πρεπει να ανατρεξω στις κριτικες μου για να θυμηθω, παντως τριπλο δεν εχω κανει ακομα... :grin:

Τριπλό δεν έχει κάνει κανείς ακόμη, και αν έκανε άντε να το γράψει. :grin: :grin: :grin:

Εγώ δεν έκανα διπλό ποτέ, εσείς με χαλάσατε παλιόπαιδα  :grin: :grin: :grin: και από αυτά που έχω να θυμάμαι είναι διό φορές διπλά καπάκι με τη Λούση, ένα με Λούση – Έφη (πολύ ερωτικό, και με αυτή τη σειρά) και ένα αλήτικο με Εύα – Εβελίνα (με αυτή τη σειρά επίσης) που ήταν μακράν το πιο πρόστυχο που θάχω να θυμάμαι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Τριπλό δεν έχει κάνει κανείς ακόμη, και αν έκανε άντε να το γράψει. :grin: :grin: :grin:
τα ρεκορ παντως ειναι για να σπανε απο νεοτερους συναθλητες....τριπλο υπαρχει προς το παρον....σε παραπμεπω στις κριτικες μου 15/6/2011


κορινα,λαουρα και τζεσικα αν και η τριτη τελειωμα με handjob......τοτε που λεφτα υπηρχαν ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.593
Πόντοι
25.015
Παραθετω απο κριτικη του GAMEOVER
"Έτσι αποφάσισα να την κάνω την στάση που πολύ λίγες κοπέλες μπορούν να κάνουν, δηλαδή σε ξαπλωτό πισοκολλητό με τα πόδια της ενωμένα"

Πολυ λιγες κοπελες μπορουν να κανουν αυτην την σταση? :S
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
''μπήκε στο δωμάτιο λες και ήταν στο σπίτι της και όχι στην δουλεια με ένα τασάκι στο χέρι και ένα τσιγάρο στο άλλο με ρώτησε αν μπορεί να καπνίσει γιατί εγώ δεν καπνίζω , της το επέτρεψα και όση ώρα κάπνιζε εγώ την φιλούσα στο κορμί της''

τωρα αυτο ειναι τοσο ακυρο οσο νομιζω ή εγω ειμαι οπισθοδρομικος? :think:

υγ: σηκωνει σκιτσακι  :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
''μπήκε στο δωμάτιο λες και ήταν στο σπίτι της και όχι στην δουλεια με ένα τασάκι στο χέρι και ένα τσιγάρο στο άλλο με ρώτησε αν μπορεί να καπνίσει γιατί εγώ δεν καπνίζω , της το επέτρεψα και όση ώρα κάπνιζε εγώ την φιλούσα στο κορμί της''

τωρα αυτο ειναι τοσο ακυρο οσο νομιζω ή εγω ειμαι οπισθοδρομικος? :think:

υγ: σηκωνει σκιτσακι  :birdman:
αυτο δεν ειναι τιποτα μαν....η αλλη ετρωγε γυρο και μια αλλη ειχε κοιμηθει στην αγκαλια του καραμαν...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Παραθετω απο κριτικη του GAMEOVER
"Έτσι αποφάσισα να την κάνω την στάση που πολύ λίγες κοπέλες μπορούν να κάνουν, δηλαδή σε ξαπλωτό πισοκολλητό με τα πόδια της ενωμένα"

Πολυ λιγες κοπελες μπορουν να κανουν αυτην την σταση? :S
Mονο τον τελευταιο μηνα αυτη τη σταση την εκανα με Αντριανα,Μαρια,Αννα,Αλεξανδρα,Λενα...και διαπιστωνω οτι μου αρεσει παρα πολυ και αρεσει τρομερα και στις κοπελες...

Και εχω σκοπο οταν ξαναπαω στην Ειρηνη να την κανω και στον κωλο της στην ιδια σταση.Θα αντεξει αραγε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Παραθετω απο κριτικη του GAMEOVER
"Έτσι αποφάσισα να την κάνω την στάση που πολύ λίγες κοπέλες μπορούν να κάνουν, δηλαδή σε ξαπλωτό πισοκολλητό με τα πόδια της ενωμένα"

Πολυ λιγες κοπελες μπορουν να κανουν αυτην την σταση? :S

Να πουμε και την αληθεια αυτη η σταση ειναι η αγαπημενη της Καρμεν.!! Μπρουμητατο.??? ...αλα Καρμεν.!! αληθεια τι εγιναν αυτα τα βυζια εγινε αυτη ή ψυχη.??  ...εχω καιρο να φαω πατατα.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

αυτο δεν ειναι τιποτα μαν....η αλλη ετρωγε γυρο και μια αλλη ειχε κοιμηθει στην αγκαλια του καραμαν...... :2funny: :2funny: :2funny:

...αφου ηταν κουρασμενη ρε μαν.! ολη μερα πιπα κωλο πηγαινε.!!  :2funny:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Μιας και το μαγαζί δεν έχει μπει ακόμη στον κατάλογο θα βάλω εδώ την κριτική και όταν ταξινομηθεί ο οίκος θα την κάνω copy-paste

[size=11pt]Αν. Γεωργίου & Πήγασου[/size]

[size=16pt]Η Μόνικα δε μου την έκανε φυσαρμόνικα…[/size]


…αλλά ακορντεόν. Τουλάχιστον έτσι προσπάθησε.
Πρώτη επίσκεψη στο νέο μαγαζί στη γωνία Αν. Γεωργίου και Πήγασου, εξωτερικά βαμμένο μπλε. Πολύ μικρό σαλόνι, η αισθητική του θυμίζει τα μαγαζιά στο Βαρδάρη με τη διαφορά ότι είναι καινούριο και καθαρό. Την τσατσά δε θα την έλεγα και ιδιαίτερα ευγενική. Μας παρουσίασε την κοπέλα, Μόνικα από την Ουγγαρία. Πέρασα με το απλό των 30 €, το δωμάτιο είχε καθρέπτη στην πλάτη του κρεβατιού και στον τοίχο απέναντι, ντουζιέρα στη γωνία και νιπτήρα. Ένα βασικό λάθος όμως ήταν ότι ο νιπτήρας και η ντουζιέρα βρίσκονται φάτσα κάρτα καθώς ανοίγει κάποιος την πόρτα με αποτέλεσμα αν κάποιος βρίσκεται εκεί μόλις ανοίξει η κοπέλα την πόρτα, είτε για να μπει είτε για να βγει, κινδυνεύει να γίνει θέαμα σε όσους περιμένουν ακριβώς δίπλα στο σαλόνι.
Ήρθε και η Μόνικα με το τζελ της, όμορφο πρόσωπο, χαμογελαστή αλλά απόμακρη. Κανονικό ύψος, λίγο αδύνατη, τα βυζάκια της νεανικά, γενικά μια όμορφη παρουσία που θα ήθελες να την πετύχεις στη διπλανή ξαπλώστρα στην παραλία να της κάνεις καμάκι. Τα ελληνικά της είναι μέτρια, ήρθε και κάθισε δίπλα μου σε μια μικρή απόσταση και άρχισε να σχίζει τη συσκευασία του προφυλακτικού. Περίμενε να έχω ήδη έτοιμη στύση χωρίς καν να με ακουμπήσει και απόρησε που δε συνέβαινε αυτό. Φορούσε ένα baby doll που κρεμόταν από το λαιμό, έλυσε την κορδέλα και αποκάλυψε τα βυζιά της αλλά δεν το έβγαλε όλο, απλά το μάζεψε γύρω από τη μέση της. Της είπα να έρθει λίγο πιο κοντά μου να τη χαϊδέψω, ήρθε αλλά συμμετοχή από μέρους της μηδέν, απλώς καθόταν σαν άγαλμα. Μόλις είδε το εργαλείο να σηκώνεται πέρασε την καπότα και άρχισε την πίπα, σύντομα όμως αυτή μετατράπηκε στο να μου την παίζει (αρκετά δυνατά μάλιστα) και να γλύφει μόνο το κεφάλι (από εκεί και ο τίτλος της κριτικής). Της σταμάτησα το χέρι με το δικό μου και της είπα να μην το κάνει, διορθώθηκε για λίγο, μετά έκανε δεύτερη απόπειρα, τη σταμάτησα πάλι και έτσι κατέβηκε πιο κάτω και έκανε ένα αρκετά καλό αρχιδογλείψιμο, το οποίο μπορώ να πως ήταν το μόνο δυνατό σημείο της απόδοσής της. Χρησιμοποιούσε καλά τη γλώσσα, κάνοντας μικρά γρήγορα χτυπηματάκια με την άκρη της γλώσσας στα αρχίδια αλλά και στο κεφάλι του πέους. Αρχικά την ανέβασα από πάνω όπου έβαζε μέσα μόνο το μισό πούτσο και κουνιόταν σε γρήγορο ρυθμό. Προσπάθησα να ελέγξω εγώ το ρυθμό αλλά τότε έχανε τελείως το συγχρονισμό. Με όλα αυτά κατάφερε να με φέρει γρήγορα κοντά στο τέλος, οπότε τη γύρισα σε πισωκολλητό όπου και κατέθεσα με θέα το ωραίο κωλαράκι της. Μετά το τέλος, κάθισε λίγο ακόμη αμίλητη αλλά χαμογελαστή ώσπου με αποχαιρέτησε και έφυγε. Με λίγα λόγια τάσεις ξεπέτας και κομοδίνου. Δε νομίζω να την ξαναπροτιμούσα, ούτε αυτή ούτε το μαγαζί.

Μέσος όρος: 6.5
Εμφάνιση κοπέλας: 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 6.0
Πρόσβαση/Parking: 9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 5.0

Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 11-07-2012
Όνομα κοπέλας Μόνικα
Προκαταρκτικά Όχι
Υπηρεσίες κοπέλας
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ταξινομηθηκε νομισω. Ειναι το αν. Γεωργίου 21.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom