Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μποτες για οσκαρ by  mpotofilos


Στα τοσα χρονια μπουρδελοκαριερας δεν εχω ξανασυναντησει ποτε μου κατι παρομοιο σα τη ζωη δε παιζεται μακαρι οι αλλες κοπελες να προσφεραν εστω τα μισα απο αυτα που προσφερει η ζωη θα ημουν παλι ευχαριστημενος, γενικα δειχνει οτι απολαμβανει αυτο που κανει και πανω απ ολα σεβεται τα φετιχ του μπουρδελιαρη
Γενικοτερα την συστεινω ανεπιφυλακτα!!!

ειναι η μοναδικη κοπελα που με αφησε κ μαλιστα μου προτεινε απο μονη της να χυσω στις μποτουλες της ευγε ζωη!


Επιτελους εγραψε κριτικη ολεεεεεε !  Δε θα ξαναδιανεμω φυλλαδια για τον κινδυνο μυκιτιασης απο τις μποτες  :P


Οσο για το χυσιμο στη μποτα , ολα τα λεφτα !  :rockon:

Και σεβασμος στα φετιχ του μπουρδελιαρη  :rockon:
Και οικονομια στο Καμελ http://[URL unfurl="true"]www.vvdrienerlo.nl/smileys/LOL.gif[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=451034;image[/img[/URL]]

Το μονο προβλημα ειναι οτι η μια μποτα θα γυαλιζει ποιο πολυ απ την αλλη  ;D
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ασε τα σαπια βασιλακη καιλα εσυ προμοταρες την αντιπροπαγανδα για γαλοτσες κ το τρομαξες το κοριτσι εβαλε τακουνι αλλα αφου εισαι της γερμανικης σχολης περιμενα να εισαι οπαδος της μποτουλας herr jo kommandant  :s&m_2:  :grin:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231

[glow=red,2,300]μπηκα με παζαρια και 30 ευροπουλα[/glow]

φιλε χωρις φυσικα να θελω να δικαιολογησω την κοπελα αυτη ηταν η μαλακια σου.. Να μπεις με παζαρι και με το ζορι με 30 αντι 40. σιγουρα την εκανες να στραβωσει πριν καν μπει στο δωματιο.. Δε φταις εσυ γι αυτο. Εμεις οι μαλακες φταιμε που τις καλομαθαμε στα 40αρια και γλυκαθηκαν. Εχω με 40 ειχα περασει μια φορα στην συγκεκριμενη και περασα μια χαρα. οχι τιποτα ιδιαιτερο βεβαια απο υπηρεσιες αλλα δεν μου ειπε σε τιποτα οχι. Θα ξαναπηγαινα παρα πολλες φορες αν το ειχαν 30 απο μονοι τους, χωρις ΟΜΩς να χρειαστει να το παζαρεψω γιατι ετσι τις ξενερωνει και στο βγαζουν στο δωματιο... Γι αυτο δεν παω καθολου μεχρι να το κατεβασουν. γνωμη μου: η δωσε τα 40 να μην σου κατεβασει μουτρα και ξενερωσεις και χασεις και τα λεφτα σου, η ακομα καλυτερα πανε καπου αλλου με 30 να περασεις καλα...

ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ 40 :birdman:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
συμφωνώ με τον καπετάν-σπουργίτη. Έχει τεράστια διαφορά το παζάρι σε υλικά αγαθά από το παζάρι σε παροχή υπηρεσιών. το δεύτερο είναι δίκοπο μαχαίρι. στην προκειμένη ο συναγωνιστής ΔΕΝ κέρδισε 10 ευρώ αλλά έχασε 30.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Villa Erotica και Prive είναι τα χειρότερα για παζάρια, ιδίως αν δεν σε ξέρει η κοπέλα. Σε γενικές γραμμές το απλό είναι κακή ιδέα να το παζαρέψεις (και λίγο γυφτιά), εκεί που αξίζει είναι στα προγράμματα, είτε να σου κόψουν κάτι αν είναι υπερβολικές οι τιμές, είτε να προσθέσεις κάτι στην ίδια τιμή.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
συμφωνώ με τον καπετάν-σπουργίτη. Έχει τεράστια διαφορά το παζάρι σε υλικά αγαθά από το παζάρι σε παροχή υπηρεσιών. το δεύτερο είναι δίκοπο μαχαίρι. στην προκειμένη ο συναγωνιστής ΔΕΝ κέρδισε 10 ευρώ αλλά έχασε 30.


Συμφωνώ απόλυτα...Κι εμένα στη Βιλλα Ερότικα μου εκάνε η τσατσα παζάρι από μόνη της κι αρνήθηκα γι αυτό το λόγο. Της λέω ευχαριστώ να μου έλεγες από την αρχή την καλύτερη τιμή κι έφυγα!
Φρίκαρε η γυναίκα :headbang:

Πάντως η αρχή έγινε και δεν το βλέπω να κρατάει για πολύ ακόμα το σαραντάρι. Όπως έχει πει κι ο υψιστος Γεωργίου τα μπουρδέλα είναι βαρόμετρο της οικονομίας. Με 5 χρόνια ύφεση και την ανεργία στο 30% που ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ!
Θα είχε ενδιαφέρον πάντως να μας έλεγε κάποιο μπουρδελοαφεντικό σε τι ποσοστό κυμαίνεται η πτώση του τζίρου...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.593
Πόντοι
25.015
Villa Erotica και Prive είναι τα χειρότερα για παζάρια, ιδίως αν δεν σε ξέρει η κοπέλα. Σε γενικές γραμμές το απλό είναι κακή ιδέα να το παζαρέψεις (και λίγο γυφτιά), εκεί που αξίζει είναι στα προγράμματα, είτε να σου κόψουν κάτι αν είναι υπερβολικές οι τιμές, είτε να προσθέσεις κάτι στην ίδια τιμή.
Στα προγραμματα απο μονοι τους σε κατεβαζουν τιμες αν σε ξερουν η αν εισαι ομορφοπαιδο, χαχαχα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Στα προγραμματα απο μονοι τους σε κατεβαζουν τιμες αν σε ξερουν η αν εισαι ομορφοπαιδο, χαχαχα.
ειτε ετσι ειτε αλλιως και με εξαιρεση την Αντριαννα,στις Βιλλες προφανως βρισκονται εκτος πραγματικοτητας  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μια ξανθιά όαση στην έρημο του Βαρδάρη
από gabetsos

Ώρα 11.00, ημέρα Κυριακή και στο Βαρδάρη ...

Αχχ ωραια τα πρωινα ξυπνηματα χωρις ξυπνητηρι , και μετα καμια μπουγατσα με κρεμα ή τυρι  :dancing:
τωρα που κοιταω τα αρχεια μου ομως, εχω πολυ καιρο να φαω μπουγατσα με μουνι   , τελευταια φορα ηταν περισι που πηγα για Frühstück
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=406587;image[/img[/URL]]
Αυτες οι πρωινες εξορμησεις μου εχουν λειψει , σε φανταζομαι με κουλουρακι και μιλκο ανα χειρας
να οδευεις προς το ντελο με την τσιμπλα ... στο πονυρο πρωινο χαμογελο
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=104205.0;attach=451830;image[/img[/URL]]
(Τα μαλλια σου πετανε , χτενισου και λιγο  [img]http://[URL unfurl="true"]www.vvdrienerlo.nl/smileys/LOL.gif[/img[/URL]] )

Πρεπει να οργανωθει πρωινη γυρα στον Βαρδαρη , αφου δεν θα κλεισει τελικα πρεπει να δω μερικες "οασεις" του
καθως και 2-3 αλλες φιρμες της γειτονιας που δεν εχω δει ...

Οσο για το μαγαζι (προ 25 ) θα κανει ανακαινηση λεει και θα μπουνε και ντουζιερες  :shower:
 

Συνημμένα

  • gab delo.jpg
    gab delo.jpg
    217,8 KB · Εμφανίσεις: 77

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Αυτό το τελευταίο Maaness δεν στο έκανε ούτε για το φετιχιστικό της υπόθεσης, ούτε για να σε σχολάσει, το έκανε προφανώς για να αποφύγει χύσιμο με πιθανόν σπασμένο προφυλακτικό, είναι μεγάλο το άγχος στις κοπέλες τον τελευταίο καιρό, όλες μα όλες μετά την πράξη κοιτούν με ανακούφιση ότι το προφυλακτικό δεν έσπασε εσύ το έχεις βιώσεις και άλλες δύο φορές στο παρελθόν από όσο θυμάμαι με αεροχύσιμο, πάντως κατά την γνώμη μου δεν ήταν και κακό το φινάλε..
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Πως σε λενε κοπελια, κι απο που εισαι???  :grin:

Συμφωνα με τον Jo, και τον gl Aντριαννα απο Ρουμανια

Συμφωνα με τον extramask, Aννα απο Ρωσσια

Συμφωνα με τη δικια μου εμπειρια, Αντριαννα απο Ρωσσια
Κοινο χαρακτηριστικο ολων η περιγραφη, και κυριως τα πολλα tatoo με αστερακια  :grin:

Απ οπου παντως κι αν ειναι εγω περασα πολυ καλα!!
Βεβαια, ψαχνωντας σημερα το θεμα, βρηκα κι αλλες κριτικες, οι οποιες ελεγαν το αντιθετο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
εγω για να πω την μαυρη αληθεια την ρωτησα πως την λενε και μετα την ρωτησα αν ειναι απο ρουμανια....κουνησε συγκαταβατικα το κεφαλι και το εξελαβα ως ναι......μπορει δλδ να μην καταλαβε κιολας τι ακριβως της ειπα...οποτε μην το δεσουμε κιολας οτι ειναι ρουμανα....

τεσπα οτι κι αν ειναι ηταν δυνατο το πιπινι εντος δωματιου οποτε τα αλλα με αφηνουν λιγο αδιαφορο προσωπικα.....ασε που μ αυτες τις καταγωγες πολλακις λεγονται αλλα αντ αλλων απο πελατη σε πελατη και γενικα.....εδω η μαρια ξεκινησε ως τσεχα και κατεληξε σλοβακα,η χριστινα μιλφ συστηνοταν ως ρουμανα μεχρι να πει οτι ειναι απο αλβανια κλπ.....γαμησε τα λοιπον
Πως σε λενε κοπελια, κι απο που εισαι???  :grin:

Συμφωνα με τον Jo, και τον gl Aντριαννα απο Ρουμανια

Συμφωνα με τον extramask, Aννα απο Ρωσσια

Συμφωνα με τη δικια μου εμπειρια, Αντριαννα απο Ρωσσια
Κοινο χαρακτηριστικο ολων η περιγραφη, και κυριως τα πολλα tatoo με αστερακια  :grin:

Απ οπου παντως κι αν ειναι εγω περασα πολυ καλα!!
Βεβαια, ψαχνωντας σημερα το θεμα, βρηκα κι αλλες κριτικες, οι οποιες ελεγαν το αντιθετο
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Φυσικα και ειναι ετσι, και στο ιδιο συμπερασμα καταληγω κι εγω, οτι ειναι δυνατο πιπινι...
την προπονησαν τα φανταρια της Αλεξανδρουπολης πριν ερθει εδω, απ΄οτι μου ειπε  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Φυσικα και ειναι ετσι, και στο ιδιο συμπερασμα καταληγω κι εγω, οτι ειναι δυνατο πιπινι...
την προπονησαν τα φανταρια της Αλεξανδρουπολης πριν ερθει εδω, απ΄οτι μου ειπε  :grin:
μια χαρα περνανε τωρα τα φανταρια λοιπον.....Μoνο οταν υπηρετουσαμε εμεις δεν ειχε τιποτα γαμω το κερατο μου εκει πανω :tickedoff:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
απ'οτι καταλαβα οταν δουλευει νυχτα στο Ερως ειναι Αννα και οταν δουλευει Μαντζαρου ή πρωι ειναι Αντριαννα  :jerking: :jerking:
Χμμμ...ναι. Το ονομα αλλαζει οταν περναμε τις γραμμες του τρενου  :2funny:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.739
Κριτικές
28
Like
2.548
Πόντοι
6.265

Συνημμένα

  • fotopoulos-300x225.jpg
    fotopoulos-300x225.jpg
    18,1 KB · Εμφανίσεις: 44

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom