Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Επίσης (παλαιότερα) υπήρχε μπουρδέλο στη Φυλής 52 (υπόγειο),

...με την επεισοδιακή σκάλα

lol-022.gif
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...και βεβαίως, το μαγαζί που πάντα θα το θυμόμαστε δεν λειτουργεί πλέον 
 

Συνημμένα

  • 05062010051.jpg
    05062010051.jpg
    156,9 KB · Εμφανίσεις: 99

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
photos απο μοναστηρακι και ομονοια απο παλιους οικους εκει...για να σε δω...
 

Επισκέπτης
Έφοδος σήμερα στο Φωκ. 25 για την Μπιάνκα.
Η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα, παρα μόνο ξερόβηξε διακριτικά λίγο πριν βγεί η Μπιάνκα (γύρω στο 6 λεπτο).
Η σπαστική τσα2 διατυμπάνιζε ότι δεν βιάζεται στο δωμάτιο. Δεν μας προειδοποίησε ότι βιάζεται εκείνη όμως! :birdman:
Τεσπα, δίνω τον οβολό, λέω στην τσα2 να ανάψει κανά κλιματισμό & βαριεστημένα μου απαντάει ότι έχει ανοιχτό το παράθυρο.
Με 31 βαθμούς κελσίου δεν φτάνει της απαντάω, αλλά η γείωση καλά κρατεί! :jerking:

Έρχεται το μικρό κουνάμενο-λυγάμενο, κοιτάζεται στο καθρέπτη (αυτό γιατί το κάνει πάντα?  :think:) & κάθεται κάθετα προς εμέ για να τοποθετήσει στο ξεκούρδιστο "εργαλείο" μου το προφυλακτικό.
Φάουλ πρώτο: κοιτάει το ρολόι της. :headbang:
Δυστυχώς, είχε προλάβει η σκυλο-τσα2 να την φωνάξει στο 5λεπτο.
Αφού έκανα το κομμάτι μου, ΔΕΝ ξαναπατάω. Απλά ήθελα μια ποικιλία. Αλλά, μαύρο στην τσα2 & στο μωρό.
Η διαίσθησή μου αλλά και οι πληροφορίες μου, με απέτρεπαν να την τιμήσω.
Ορθώς!
Γράψε τες εδώ:
..φιλε farkeli, καταρχήν τα σέβη μου!!! γνωρίζεις αν επι της αμαρτωλής οδού της Φυλής κάποιο ίδρυμα να ξεκινάει τις εργασίες του στις 8.00??
εν απουσία Μπάρμπαρας ( η οποία ερχόταν λίγο μετά τις 8.00) δεν γνωρίζω τι γίνεται πλέον
Πάντα οι υπηρέτες του Φώκαιας 24 λένε οτι το κατάστημα δουλεύει επί 24ώρου βάσεως.

Στην Φυλής,μεταμεσονύχτιες βάρδιες έχουν τα Φ134 υπόγειο-ισόγειο και όροφος κάποιες φορές.
Επίσης το Φ200.Πρέπει να ελέγξεις αν στις 8:00 είναι ανοιχτά η έληξε η βάρδια πιο νωρίς.
Ενημέρωσε και μας.
Μπα! Δεν νομίζω ότι θα περιμένεις για πολύ ...  :)
Βάζω στοίχημα, ότι αύριο (μπορεί και πρωϊ) θα έχεις την πληροφορία σου  ;)
Μάγος είσαι; :think:
farkeli, βάζεις στοιχήματα εκ του ασφαλούς... :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
photos απο μοναστηρακι και ομονοια απο παλιους οικους εκει...για να σε δω...

Έχουμε φτιάξει (παλαιότερα) κάποιο θρεντ με φωτογραφίες και σχόλια για παλιά μπουρδέλα από δάφορες περιοχές της Αθήνας  ;)

Δεν μπόρεσα να το βρώ...  :helpplea:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Έχουμε φτιάξει (παλαιότερα) κάποιο θρεντ με φωτογραφίες και σχόλια για παλιά μπουρδέλα από δάφορες περιοχές της Αθήνας  ;)

Δεν μπόρεσα να το βρώ...   :helpplea:
  :thumbsup:
www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,38944.msg974252#msg974252]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,38944.msg974252#msg974252[/url]
 

Επισκέπτης
Λόγω της σοβαρότητας του φαινομένου "Βραζιλίζουσα Συλβάνα" επιβάλλεται η ενδελεχής ενημέρωση των συναγωνιστών.
Αδάνων 2:
Παράθεση από: jockerx στις 11/06/10, 06:06
Βραζιλιάνα απρόθυμη, αλλά το εξτραδάκι έπιασε τόπο, Πέμπτη 10 Ιούν 2010, στις 20:46
Γράφτηκε από τον Womanaholic

Επιβράβευσες την απροθυμία της.Μην τις κακομαθαίνετε...
-----------------------------------------
Παράθεση από: jockerx στις 11/06/10, 10:10
Βραζιλιάνα απρόθυμη, αλλά το εξτραδάκι έπιασε τόπο, Πέμπτη 10 Ιούν 2010, στις 20:46
Γράφτηκε από τον Womanaholic

Φίλε Womanaholic, άλλες κοπέλες στα 20 ευρώ κάνουν καλό σεξ και δέχονται και χύσιμο στα βυζιά.
Μην με ρωτήσεις ποιες...διαβάζεις...
Τουλάχιστον να καταλάβεις το λάθος σου.

Βρε μπας και ήταν η βραζιλίζουσα από Χωματιανού 11 κάτω, μετονομασθείσα σε Λάουρα;:
Γιατί και η "βραζιλίζουσα για βράσιμο" είναι ΤΡΕΛΛΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ.
banoutsos, τι έχεις να πεις επ'αυτού;
-------------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: archwn1416 στις χθες στις 15:39
παιδες εχτες μου ετυχε κατι που ηθελα να μοιραστω μαζι σας..
λοιπον το απογευματακι περασα απο λιοσιων και μπηκα στο αδανων 2..
βρηκα λοιπον την τουμπανιαρα βραζιλιανα συλβανα στο σαλονι παω να φυγω και μου λεει μπες και θα σου κανω ακαποτο τσιμπουκακι στο 20αρικο...
οποτε και μπηκα γιατι γενικα με καβλωνει το σωμα της και σε συνδιασμο με το ακαποτο ηταν καλη προσφορα
λοιπον με το που μπηκε ορμηξε και τον πηρε στο στομα και τι ειχε κανει??? ειχε βαλει την καποτα στο στομα της και μου την φοραγε σιγα-σιγα εγω το καταλαβα και γελουσα γιατι ηταν πολυ χαζο αυτο που εκανε και μετα απο 1 λεπτο σηκωθηκα και εφυγα...
πραγματικα τι μπορει να σκαρφιστει μια πουτανα για να σε βαλει μεσα να παρει ενα 20αρικο ενω μετα θα χασει πολλα περισσοτερα?!?!?!?!?!?/!
-------------------------------------------------------------------------------------

Banoutsos, πες αλεύρι...
η Συλβάνα σε γυρεύει!...     
Δεν αλλάζει η πουτάνα φίλε μου...
Ήσουνα τυχερός που την πέτυχες σε ένα στάδιο που την έτσουζε πελατειακά η κριτική μου και ήθελε να αποδείξει οτι είναι καλή.
Σε τέτοιες πονηρές και υποχθόνιες κοπέλες, δεύτερη ευκαιρία δεν δίνω.
Να με συμπαθάς, αλλά λες μαλακίες.
Αυτό το κόλπο με την καπότα (καλά το περιγράφεις), εγώ θα το θεωρούσα attraction και μαγγιά της, και θα της έδινα και πουρμπουάρ.
Διότι αυτή είναι η μαγγιά τους, να σε κάνουν να ΝΟΜΙΖΕΙΣ. ενώ αυτές κράτάνε τα μπόσικα σε θέματα υγείας, υγιεινής, χρόνου, απόδοσης.
Γιατί το κατακρίνεις?
samsung, βλέπεις πολύ τηλεόραση...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Χρηστικοί ορισμοί σε ενημερώσεις :

Μηλαρούδα  :dancing: Αχλαδομούνα

http://[URL unfurl="true"]www.slang.gr/media/img/200903/87a856b8b78d7dc2a3aa3c8c0cc23de8.jpg[/img[/URL]]

Σαφώς υπάρχουν και άλλοι ορισμοί όπως διαπιστώνεται [url=http://[URL unfurl="true"]www.slang.gr/lemma/show/axladomouna_9577]εδώ[/url[/URL]]

Πιθανόν να ήταν χρήσιμη (αν και όσο είναι εφικτό) η "κοινή διάλεκτος επικοινωνίας/συννενόησης"  στις περιγραφές των ενημερώσεων.   
 

Επισκέπτης
tsiboukios, υφίστασαι διώξεις (Warned) εξαιτίας του έμμετρου λόγου σου;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Οχι ρε συ !
Απλά έγινε μιά μαλακία (δικιά μου) με ένα δήθεν τηλέφωνο που έδωσα δημόσια ! (Που δεν ήταν δηλαδή αληθινό τηλ., αφού ειχε καμιά 15αριά νούμερα - τυχαία).
Τεσπάων θα φύγει η πράσινη τελεία απο ότι ξέρω σύντομα !
Φεν κιουι για το ενδιαφέρον !

Κιπ γουόκιν !  ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
tsiboukios,άσε τα στιχάκια και βγες να κάνεις καμιά ενημέρωση...
Σφίξαν οι ζέστες...

Αι ζέσται σφίξαν
τ αρχίδια πρήξαν
αι πούτσαι φρίξαν
γι αλλού τραβήξαν

Στα ελαιοτριβία
ψάχνω να βρώ συμβίαν
όχι για μιά ζωή,...
για κείνη μόνο τη στιγμή

Τα στούντια τώρα πιά έχω αφήσει
που είχα κάποτε αγαπήσει
Ισως να μου περάσει
λες να΄χω πιά γεράσει ?

  :grin:


 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
MSN-Emoticon-hot-023.gif


Με τέτοιες ζέστες  δεν είναι εύκολη υπόθεση η μπουρδελότσαρκα

Έστω και αν υπάρχει καύλα  μπερδεύεται στο εγκέφαλο με την καϊλα και δεν βγαίνει άκρη...

MSN-Emoticon-039.gif
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom