Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (29 μέλη και 255 επισκέπτες)

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Σήμερα το απόγευμα δεν υπήρχαν "στάσεις εργασίας". Κατάθεση στο Φ71 κάτω , Άννα η Ρωσίδα (κατά δήλωσή της). Ρωσικά ήξερε πάντως μια χαρά. Απόδοση: μέτρια προς καλή , άξιζε το εικοσάρικο. Επίσης κατάθεση στο Φ25 , στη Μπιάνκα την Ισπανίδα , πάλι κατά δήλωση (της τσατσάς). Δεν γνωρίζω Ισπανικά και έτσι δεν υπήρξε διερεύνηση επί του θέματος. Δε βαριέσαι , στην Ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις , ως γνωστόν. Απόδοση μέτρια (όχι , το εικοσάρικο δεν πάει χαμένο).
Φυλής 59 κάτω ένα όμορφο , ξανθό και νεότατο κορίτσι. Ρωσίδα (δήλωση τσατσάς) , έκανε πασαρέλα ολόγυμνη. Υπάρχουν τίποτα πληροφορίες γι' αυτήν;
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Στην Διδυμου μια ειναι η καυλα :Αντριαννα, οταν φυγει απο την ενεργο δραση ,προτεινω να την κανουν επισημη εκπαιδευτρια στα νεα ''κομοδινα'',να διδαξει την τεχνη της πιπας στην οποια ειναι μακραν απο τις καλυτερες.Πρεπει να μπει στο πανθεον των μεγαλων ιεροδουλων ολων των εποχων!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


..στο πανθεον της πίπας, του γλυψίματος και του στραγίσματος αρχιδίων μέχρι να κάνουν "κρακ".....
:pipa2: :pipa1:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
..φιλε farkeli, καταρχήν τα σέβη μου!!!  :rockon: :rockon:

:helpplea: γνωρίζεις αν επι της αμαρτωλής οδού της Φυλής κάποιο ίδρυμα να ξεκινάει τις εργασίες του  :knockinb:  :fuck1: στις 8.00??
εν απουσία Μπάρμπαρας ( η οποία ερχόταν λίγο μετά τις 8.00) δεν γνωρίζω τι γίνεται πλέον..  :think:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Παρομοίως συνάδελφε scorpioking!!!  :rockon: :rockon:

Για Φυλής, νομίζω, καταλληλότερος είναι και ο Jockerx (με την έννοια της σταθερής ενημέρωσης)  :)
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
...οκ, οπότε όποτε ο φίλτατος JockerX το δεί, ας απαντήσει αν γνωρίζει...

σας ευχαριστώ και τους δύο πάντως............
......καλαααααααα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
H Ναομι η μαυρη τι ωρες ειναι στο Βεργας 6 ?
αν διαβαζες ρε φιλε κανα θρεντ παραπανω οπως στην αναζητηση ιεροδουλων θα εβλεπες οτι εχω ξελαρυγγιαστει να την ψαχνω μηνες τωρα. αλλα εχει σταματησει. διαβασε στο θρεντ που γραφω πιο πανω.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Έφοδος σήμερα στο Φωκ. 25 για την Μπιάνκα.
Την είχα ξαναπάρει όταν ξεκίνησε την μπουρδελο-καριέρα της 2-3 φορές (2 στο Φωκ. 25 & 1 στο Φ. 86).
Ήξερα ότι η κοπέλα έχει ένα θεματάκι με τον χρόνο. :tickedoff:
Παρ' όλα αυτά, το σωματάκι της με τρελαίνει & είπα να ξαναδοκιμάσω. :cum:

Λοιπόν, περιμένοντας στο σαλόνι αρκετή ώρα, υπέθεσα ότι μπορεί να γίνονται & θαύματα. Η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα, παρα μόνο ξερόβηξε διακριτικά λίγο πριν βγεί η Μπιάνκα (γύρω στο 6 λεπτο).
Η σπαστική τσα2 διατυμπάνιζε ότι δεν βιάζεται στο δωμάτιο. Δεν μας προειδοποίησε ότι βιάζεται εκείνη όμως! :birdman:

Τεσπα, δίνω τον οβολό, λέω στην τσα2 να ανάψει κανά κλιματισμό & βαριεστημένα μου απαντάει ότι έχει ανοιχτό το παράθυρο.
Με 31 βαθμούς κελσίου δεν φτάνει της απαντάω, αλλά η γείωση καλά κρατεί! :jerking:

Έρχεται το μικρό κουνάμενο-λυγάμενο, κοιτάζεται στο καθρέπτη (αυτό γιατί το κάνει πάντα?  :think:) & κάθεται κάθετα προς εμέ για να τοποθετήσει στο ξεκούρδιστο "εργαλείο" μου το προφυλακτικό. Αφού με πιπίλησε με βογκητά κανά 30" (δεν είμαι λάτρης της πίπας) & με θέα στον καθρέπτη το υπέροχο ποπάκι της σε σχήμα ροδάκινο, την ξαπλώνω για να γευτώ τους καρπούς της.
Φάουλ πρώτο: κοιτάει το ρολόι της. :headbang:
Φάουλ δεύτερο: Ενώ της λέω να γυρίσει μπρούμυτα, εκείνη κάθεται στο πλάι & χαζεύεται στον καθρέπτη.
Κατά τα άλλα, υπέροχο νεανικό απαλό δέρμα, βυζάκια στητά λαχταριστά, σωματάκι αψεγάδιαστο, νινάκι φρέσκο με μια λεπτή γραμμούλα από πάνω.
Το πλακώνω στο "πινέλο" όπου με καθυστέρηση αρκετών λεπτών έπεσαν οι τίτλοι τέλους. :kissass:
Δυστυχώς, είχε προλάβει η σκυλο-τσα2 να την φωνάξει στο 5λεπτο. Οπότε φτάνουμε & στο τρίτο φάουλ:
Με το που τελειώνει, πάει να φυγει. Της υπενθυμίζω την παρουσία μου & την ΜΗ ικανοποίησή μου.  :tickedoff:
Με ρωτάει αν θέλω 2ο γύρο. Φυσικά όχι! Πλήρωσα για 69 & σεξ! Το θέλω τώρα. Άν είχες πρόβλημα χρόνου να μην τελείωνες, καλή μου, αλλά να μου έλεγες να σε γαμήσω, να τελειώνουμε. Αφού το χάρηκες εσύ, ήρθε & η δική μου η σειρά, νομίζω!

Γυρνάει στα 4, όπου με θέα το ποπάκι της τελείωσα & εγώ λίαν συντόμως. :fuck1:

Αφού έκανα το κομμάτι μου, ΔΕΝ ξαναπατάω. Απλά ήθελα μια ποικιλία. Αλλά, μαύρο στην τσα2 & στο μωρό.

Για όσους είναι γρήγοροι & δεν γουστάρουν προκαταρκτικά, η Μπιάνκα είναι μια καλή περίπτωση.
Απλά για να πείς πως πήγες με ένα καλλίγραμμο μπιμπελό.
Για GFE καταστάσεις αντενδείκνυται.  
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...οκ, οπότε όποτε ο φίλτατος JockerX το δεί, ας απαντήσει αν γνωρίζει...

σας ευχαριστώ και τους δύο πάντως............
......καλαααααααα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Μπα! Δεν νομίζω ότι θα περιμένεις για πολύ ...  :)
Βάζω στοίχημα, ότι αύριο (μπορεί και πρωϊ) θα έχεις την πληροφορία σου  ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ακολουθει Αναλυτικη κριτικη για την Τζεσικα. Φυλης 134.


προσφατη επισκεψη απο ανδρα ψηλου αναστηματος.  μερα Τριτη. 1:30 το βραδυ.

ηρθε μια νυχτα περιεργη.

η ενταση και η λιμπιντο στα υψη. ειχε προηγηθει καυγας με γκομενα. ;)

επρεπε καπου να ξεσπασει.

διαβηκε την βρωμερη φυλης. πηγε σε διαφορα πρωτα στο φωκαιας 25 μια νεαρη ξανθη κοπελα εκανε εμφανιση της.

παιξε με την κοπελα ειπε η τσατσα. η κοπελα ηταν νεαρη.καταλληλη για ηρεμες μερες. ο ανδρας ηθελε κατι

πιο προστυχο.

μπηκε φυλης 134 λοιπον.

στην αρχη η τσατσα τον τοποθετησε σε ενα δωματιο με χαμηλο κοκκινο φωτισμο. ισα ισα εβλεπες την μυτη σου

και το καβλι σου. ο αερας ζεστος.καυτος. το δωματιο σαν κολαση. αφορητη ζεστη .χαλασμενο air condition. καποτα πεταμενη

διπλα στο μαξιλαρι :o >:(

ο ανδρας με το μποξερακι μισο ανοιγει την πορτα και λεει στην τσατσα.

"μπορουμε να μεταφερθουμε σε αλλο δωματιο? η ζεστη εδω ειναι αφορητη. ?

την ιδια στιγμη ενας νεαρος συναγωνιστης εξω κοιτουσε απορημενος  :huh:

ελα,ελα λεει η τσατσα. βγες. μην εισαι ντροπαλος . :huh: σου ετοιμασα αλλο δωματιο.

(στο σαλονακι συναγωνιστες, ο ηρωας με μποξερακι)

στο αλλο δωματιο τωρα.

πιο ανετη ατμοσφαιρα. το air condition λειτουργουσε αυτη τη φορα.(μαλλον η τσατσα κανει οικονομιες λογω κρισης)

ερχεται η τσεσικα.  :s&m_2:

μια μετριου αναστηματος κοπελα που στα ψηλα ροζ high heels της φανταζει η "¨ωραια της ημερας"..

ξανθια κοπελα. μικρο αλλο καλό στηθος.μη πολυ καβλωμενη ρωγα.

-"τι κανεις?"

-"θελω να περασουμε καλα" απο που εισαι?

-μπουλγαρια.

αρχιζει να παιζει με τα χερακια της το πεος. (κοινως πουτσο)

απορουσε ο ηρωας αν ετσι ειναι η νεου τυπου πιπα.. στο τελος λεει θα το γλυψεις?

αρχιζει και το βαζει στο στομα της. τα ξανθια μαλλια της κρυβουν το πεος. :pipa2: :pipa1:

μετρια πιπα. της ζηταει να γυρισει απο τον καθρεφτη για να βλεπει το κωλαρακι της.

το πιανει.το γευεται. ωραιο κωλαρακι. σφιχτο. ομορφο.

μετα η τζεσικα ανοιγει τα ποδια της και ο ηρωας μπαινει μεσα.

της κραταει απαλα το κεφαλι με τα δυο του χερια και αρχιζει να την γαμαει.. :fuck1: :knockinb: :fuck1: :fuck1:

υπεροχο αισθημα του ηρωα. νοιωθει τη θερμη της κοπελας.

το πεος γινεται χοντρο,τα high heels της αγκαλιαζουν τον ηρωα και τον σπρωχνουν μεσα της.

την γυριζει στα 4. τον βαζει μεσα. αρχιζει να την παιρνει αργα..και μετα πιο γρηγορα

της πιανει τα μαλλια.. αυτη γυριζει στον καθρεφτη και βλεπει τον ευατο της να γαμιεται.

νοιωθει πουτανα για αλλη μια φορα (τι πρωτοτυπο  :) )

το γαμησι γινεται πιο σκληρο. εντονο. πραγματικο σφυροκοπημα.

δεν βγαζει φωνη .ομως ποναει. για μια στιγμη σταματαει απο τον πονο.συνεχιζει.

το γαμησι γινεται πιο αγριο..ο ηρωας τελειωνει.. η κοπελα (πουτανα) τον κοιταζει.

"καλο βραδυ.."

ο ηρωας βγαινει απο το φυλης 134.

κοντοστεκεται στο κατωφλι..

συμπερασμα.  καλο γαμησι.(ομως βοηθησε και η οργη του ηρωα την συγκεκριμενη μερα)

η κοπελα την συγκεκριμενη βραδια το αξιζε το 20ρικο. (ειχε προστυχοφατσα ,βοηθησε αυτο)

τελικα σκεφτεται.. ειναι μαλακια να δινεις στο στουντιο οσα μπορεις να απολαυσεις

σε μια καλη περιπτωση στην φυλης. το γαμησι πολυ καλο. και δεν αισθανεσαι οτι σου χουν πιασει τον κωλο.

αντιθετα πιανεις και συ λιγο.   :coffee:

με αυτα τα συναισθηματα αποχωρησε. ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
10/6/2010-Πρωί Πέμπτης:
...
Φυλής 136-Μιχαέλα σταθερά.Η ξανθιά νταρντάνα -όχι παχιά- βυζαρού από Φυλής 109 κάτω.Σταθερή αξία.

jockerx πήγες Φυλής ή αλλού ;
good-news-175.gif
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ακολουθει Αναλυτικη κριτικη για την Τζεσικα. Φυλης 134.


προσφατη επισκεψη απο ανδρα ψηλου αναστηματος.  μερα Τριτη. 1:30 το βραδυ.

ηρθε μια νυχτα περιεργη.

η ενταση και η λιμπιντο στα υψη. ειχε προηγηθει καυγας με γκομενα. ;)

επρεπε καπου να ξεσπασει.

διαβηκε την βρωμερη φυλης. πηγε σε διαφορα πρωτα στο φωκαιας 25 μια νεαρη ξανθη κοπελα εκανε εμφανιση της.

παιξε με την κοπελα ειπε η τσατσα. η κοπελα ηταν νεαρη.καταλληλη για ηρεμες μερες. ο ανδρας ηθελε κατι

πιο προστυχο.

μπηκε φυλης 134 λοιπον.

στην αρχη η τσατσα τον τοποθετησε σε ενα δωματιο με χαμηλο κοκκινο φωτισμο. ισα ισα εβλεπες την μυτη σου

και το καβλι σου. ο αερας ζεστος.καυτος. το δωματιο σαν κολαση. αφορητη ζεστη .χαλασμενο air condition. καποτα πεταμενη

διπλα στο μαξιλαρι :o >:(

ο ανδρας με το μποξερακι μισο ανοιγει την πορτα και λεει στην τσατσα.

"μπορουμε να μεταφερθουμε σε αλλο δωματιο? η ζεστη εδω ειναι αφορητη. ?

την ιδια στιγμη ενας νεαρος συναγωνιστης εξω κοιτουσε απορημενος  :huh:

ελα,ελα λεει η τσατσα. βγες. μην εισαι ντροπαλος . :huh: σου ετοιμασα αλλο δωματιο.

(στο σαλονακι συναγωνιστες, ο ηρωας με μποξερακι)

στο αλλο δωματιο τωρα.

πιο ανετη ατμοσφαιρα. το air condition λειτουργουσε αυτη τη φορα.(μαλλον η τσατσα κανει οικονομιες λογω κρισης)

ερχεται η τσεσικα.  :s&m_2:

μια μετριου αναστηματος κοπελα που στα ψηλα ροζ high heels της φανταζει η "¨ωραια της ημερας"..

ξανθια κοπελα. μικρο αλλο καλό στηθος.μη πολυ καβλωμενη ρωγα.

-"τι κανεις?"

-"θελω να περασουμε καλα" απο που εισαι?

-μπουλγαρια.

αρχιζει να παιζει με τα χερακια της το πεος. (κοινως πουτσο)

απορουσε ο ηρωας αν ετσι ειναι η νεου τυπου πιπα.. στο τελος λεει θα το γλυψεις?


αρχιζει και το βαζει στο στομα της. τα ξανθια μαλλια της κρυβουν το πεος. :pipa2: :pipa1:

μετρια πιπα. της ζηταει να γυρισει απο τον καθρεφτη για να βλεπει το κωλαρακι της.

το πιανει.το γευεται. ωραιο κωλαρακι. σφιχτο. ομορφο.

μετα η τζεσικα ανοιγει τα ποδια της και ο ηρωας μπαινει μεσα.

της κραταει απαλα το κεφαλι με τα δυο του χερια και αρχιζει να την γαμαει.. :fuck1: :knockinb: :fuck1: :fuck1:

υπεροχο αισθημα του ηρωα. νοιωθει τη θερμη της κοπελας.

το πεος γινεται χοντρο,τα high heels της αγκαλιαζουν τον ηρωα και τον σπρωχνουν μεσα της.

την γυριζει στα 4. τον βαζει μεσα. αρχιζει να την παιρνει αργα..και μετα πιο γρηγορα

της πιανει τα μαλλια.. αυτη γυριζει στον καθρεφτη και βλεπει τον ευατο της να γαμιεται.

νοιωθει πουτανα για αλλη μια φορα (τι πρωτοτυπο  :) )

το γαμησι γινεται πιο σκληρο. εντονο. πραγματικο σφυροκοπημα.

δεν βγαζει φωνη .ομως ποναει. για μια στιγμη σταματαει απο τον πονο.συνεχιζει.

το γαμησι γινεται πιο αγριο..ο ηρωας τελειωνει.. η κοπελα (πουτανα) τον κοιταζει.

"καλο βραδυ.."

ο ηρωας βγαινει απο το φυλης 134.

κοντοστεκεται στο κατωφλι..

συμπερασμα.  καλο γαμησι.(ομως βοηθησε και η οργη του ηρωα την συγκεκριμενη μερα)

η κοπελα την συγκεκριμενη βραδια το αξιζε το 20ρικο. (ειχε προστυχοφατσα ,βοηθησε αυτο)

τελικα σκεφτεται.. ειναι μαλακια να δινεις στο στουντιο οσα μπορεις να απολαυσεις

σε μια καλη περιπτωση στην φυλης. το γαμησι πολυ καλο. και δεν αισθανεσαι οτι σου χουν πιασει τον κωλο.

αντιθετα πιανεις και συ λιγο.
   :coffee:

με αυτα τα συναισθηματα αποχωρησε. ;)
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Παρασκευή βράδυ:
Πιπίνου 65-Μαρίνα η πρωϊνή.Μελαγχροινή λεπτή κοπέλα με μικρό βυζί.Τα βασικά.
Φυλής 134 υπόγειο-Μαριάννα επανακάμψασα.Μελαγχροινή λεπτή "Ρουμάνα" με ωραίο σωματάκι.Έχει κριτικές στο Φ134.
Φυλής 134 ισόγειο-Κάρλα η καύλα με την μαλακισμένη τσαμπουκαλού ψηλή παχουλή τσατσά με το βαμμένο μαύρο μαλλί,υποκρινόμενη την μελιστάλαχτη ευγενική.
Φυλής 109 κάτω-Ελένη.Μελαγχροινή αθιγγανοειδής κοπέλα."Με μασαζάκι στα 20 ευρώ" είπε η κυρία.
Φυλής 109 άνω-ΚΛΕΙΣΤΟ

Φώκαιας 17 κάτω-Νικόλ είπε η στριμμένη-βλαμμένη τσατσά.Προφανώς η γνωστή.
Φώκαιας 17 άνω.Σελένα η γνωστή  :tits2:.
Φώκαιας 19-Λαρίσα.Μελαγχροινή λεπτή με ακάποτο στα 20.Από Μ.Προδρόμου 16.
Φυλής 200-Ντόρα από Φ134.Κατάθεση.Μέση αξιόπιστη πρόταση, άξια επανεξέτασης για την εξαγωγή ακριβών συμπερασμάτων.
 
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Στην Διδυμου μια ειναι η καυλα :Αντριαννα, οταν φυγει απο την ενεργο δραση ,προτεινω να την κανουν επισημη εκπαιδευτρια στα νεα ''κομοδινα'',να διδαξει την τεχνη της πιπας στην οποια ειναι μακραν απο τις καλυτερες.Πρεπει να μπει στο πανθεον των μεγαλων ιεροδουλων ολων των εποχων!!!!

Απέκτησα άποψη σήμερα, μιας και δε την είχα ξαναπάρει.

Πρόκειται για ιδιαίτερο άτομο, από πλευράς χαρακτήρα.
Εμφανισιακά, παρά τα 50τόσα χρόνια της (σίγουρο αυτό), υπήρξε στα νιάτα της πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, και εξακολουθεί να διατηρεί αυτή την αίγλη.  Βεβαίως και έχουν μαλακώσει τα κρέατα, αλλά όχι τόσο ώστε να είναι αντιαισθητικά. Ξέρει δε πως να καλύπτει τις ατέλειες (δουλειά της είναι να δείχνει όμορφη), και το πετυχαίνει κατά 90-95%.

Πρέπει κάποιος γιατρός να της έχει πει ότι το ψωλόχυμα έχει ευεργετικές ιδιότητες. Πίπα ακά, και κατάποση χωρίς πολλά-πολλά. Στο φυσιολογικό. Σα γιαουρτάκι.
Από τεχνική η πίπα της δε λέει πολλά (μου έχουν πάρει και καλύτερες), αλλά το συνολικό πακέτο ενεργειών έχει αποτέλεσμα να στον κάνει τούμπανο πριν βάλει μπρός τη μηχανή του τελειώματος. Στην οποία (υπ' όψιν) δεν παίζει καθόλου χέρι.

Η ιδιαιτερότητα του χαρακτήρα της έγκειται στο ότι τον πελάτη τον θεωρεί πελάτη με όλη τη σημασία της λέξης, δηλαδή κάποιον που πληρώνει για να πάρει κάτι, και αυτή που πουλάει το κάτι πρέπει και θέλει να κάνει τον πελάτη να φύγει ευχαριστημένος, και όχι μετανοιωμένος που ξόδεψε τα λεφτά του.  Αυτό το πετυχαίνει 100%.  Σπάνιο πράμα την σήμερον ημέραν στα μπουρδέλα, όπου η ξεπέτα είναι η πρώτη αρχή λειτουργίας.

Γενικώς άξιζε η δοκιμή, ο μόνος λόγος που δε θα γίνω τακτικός θαμώνας είναι ότι μου αρέσει να πειραματίζομαι.  Έχω βρει και (σπάνιο, αλλά έχει τύχει) αστεράκια νεαρής και τρυφερής σάρκας που βέβαια δεν έχουν την πείρα της Αντριάνας, αλλά έχουν φιλότιμο.  Αυτή έχει και φιλότιμο, και πείρα, και συνέπεια.

Την επόμενη φορά μπορεί να τη γαμήσω κι όλας.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
πες ενα καλο λογο
Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Υποννοείς ότι είπα κακό λόγο για κάποιον ή για εσένα ; 

μην κανεις οτι δεν ειδες ;)
Πάλι δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Γίνε σε παρακαλώ σαφής (αν δεν σου κάνει κόπο).

 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πρέπει κάποιος γιατρός να της έχει πει ότι το ψωλόχυμα έχει ευεργετικές ιδιότητες. Πίπα ακά, και κατάποση χωρίς πολλά-πολλά. Στο φυσιολογικό. Σα γιαουρτάκι.

Είσαι σίγουρος ότι άρχισε η Αντριάννα να κάνει κατάποση; :o :think: Πάντα τα έφτυνε στο τέλος και έπλενε και το σόμα της μάλιστα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom