Νέα

Σχέση με παντρεμένη - Συμβουλές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα genosimos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να κρατήσω την παντρεμένη για σεξ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 77 78,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
μη ξεχάσεις να μας δώσεις χιλιόμετρα
 

Συνημμένα

  • 62137648_1257742064389368_4700746829644431360_n.jpg
    62137648_1257742064389368_4700746829644431360_n.jpg
    42,3 KB · Εμφανίσεις: 60
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
μη ξεχάσεις να μας δώσεις χιλιόμετρα

κάποιος πρέπει να σε πληροφορήσει ότι η κολποπλαστική είναι αρκετά φθηνή και δίνει κόλπο έφηβης σε 40χρονες που έχουν γαμηθεί με τη μισή Αθήνα. 
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
άψογα, μέχρι και τα μουνιά τους για εμάς τα φτιάχουνε
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
927
Πόντοι
6.810
Έχεις ένα σοβαρό πλεονέκτημα αυτό της ελευθερίας.Μην μπεις σε σχεση με
μια παντρεμένη που θα σε χρησιμοποιήσει για να δει αν θελει να χωρίσει η να συνεχίσει με τον αντρα της.Προφανως και ο αντρας της την έχει βαρεθεί.99 στις 100 τέτοιες σχεσεις δεν οδηγουν πουθενα και πάντα θα είσαι ο δεύτερος της υποθεσης αφού υπάρχουν παιδια της και αντρας.Τώρα είναι η καλύτερη εποχή να γνωρίσεις γυναίκες ελεύθερες  που πληρούν τα στάνταρ σου.
ΥΓ: Αν είσαι από αυτούς που έχουν το χούι να μπλεκουν αναμεσα σε ζευγάρια και αρρωστες καταστάσεις τοτε πάω πάσο
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)

μακρια!!!!!!!!!!!! υπαρχουν εκει εξω ενα ματσο χωρισμενες με παιδια,που ειναι καλυτερες επιλογες.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Δηλαδή εσύ είσαι ελεύθερος γύρω στα 40 και σκέφτεσαι να κάνεις σχέση με παντρεμένη άνω των 40 με παιδί που έχει προβλήματα με τον άντρα της!
Παλικάρι  γράψε την  στα παπάρια σου και στείλε την πίσω στον άντρα της και στο παιδί της.
Αν τη κακομεταχειρίζεται ας πάρει το παιδί και ας φύγει αλλά σιγά μη το κάνει και χάσει το μαλάκα που την ταΐζει μέχρι να βρεί το επόμενο θύμα που θα πάρει τη θέση του.
Εκτός αν όντως πιστεύεις ότι στην ηλικία της της λείπει το sex!
Ψάξε βρες καμιά 30αρα ελεύθερη ή ζωντοχήρα και πήδα την ελεύθερα και χωρίς ενοχές και προπάντων χωρίς μπλεξίματα.
Πρέπει κάποια στιγμή να βλέπουμε τα πράγματα ρεαλιστικά και να μη παίζουμε το παιχνίδι της κάθε  ...(βάλε ότι θέλεις) που στα 40+ αποφάσισε ότι δεν της κάνει ο άντρας της.
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
346
Πόντοι
20
Ξεκαθαρισε της οτι σε θελω μονο για σεξ.......ριξε ενα δυο μπαλακια και αντε γεια.......ηδη εχουμε καλοκαιρι και εισαι ελευθερος.......παιξε την μπαλιτσα σου οχι με την παντρεμενη......ουτε ενα διημερα δεν θα μπορεις να πας.......
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
15
Like
2.314
Πόντοι
2.477
Αν τη γουσταρεις να την κρατησεις μονο για σεξ. Οχι αγαπες, λουλουδια και διημερα... Ξεκαθαρισε τα απ την αρχη. Αν αυτη ομως δεν ειναι καλη στο να κρυβεται απο τον περιγυρο της για να βρισκεστε, αντε γεια...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
Ξεκαθαρισε της οτι σε θελω μονο για σεξ Πουλα της οτι εισαι ετοιμος για σχεση.......ριξε ενα δυο μπαλακια και αντε γεια, πες της μωρακι δε παει παρακατω.......ηδη εχουμε καλοκαιρι και εισαι ελευθερος.......παιξε την μπαλιτσα σου οχι με την παντρεμενη......ουτε ενα διημερα δεν θα μπορεις να πας.......
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Προσωπικά, δε θα έμπλεκα.

Θα προτιμούσα μία χωρισμένη ή ιερόδουλες

Π
 

amaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
637
Πόντοι
990
Όχι μηνύματα στο κινητό, όχι facebook και αν δεις ότι αρχίζει η εξάρτηση ξέκοψε....

Αν δεις ότι αρχιζει να γίνεται βδελα, δικάσετην,γιατί έτσι ξεκινούν στο χαλαρό και μετά θέλουν να σου κάνουν και κακό.
Αν είσαι καλός έρχεται σε συνεχή ρίξη μέσα της με τον άντρα της και αρχίζει να σε ζιλευει,εκεί γίνετε ενοχλητικό και φτάνει έως ανυπόφορο.
Απόλαυσε την αρχή !

 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Τόσες ελεύθερες έχει εκεί έξω που κάνουν κρα για πούτσο, την παντρεμένη πρέπει να γαμησεις; Γιατί μειώνετε τον εαυτό σας ρε τύποι δεν μπορώ να καταλάβω.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Τόσες ελεύθερες έχει εκεί έξω που κάνουν κρα για πούτσο, την παντρεμένη πρέπει να γαμησεις; Γιατί μειώνετε τον εαυτό σας ρε τύποι δεν μπορώ να καταλάβω.

Το νήμα με τις Ελλεηνίδες δεν σου λέει κάτι ? Η παντρεμένη καβάντζωσε τον μαλάκα (έχω υπάρξει και εγώ τέτοιος μαλάκας) οπότε ζητάει αυτό που της λείπει. Θέλει όμως προσοχή γιατί η γυναίκα που έφυγε από τον άντρα της έχει φύγει ολοκληρωτικά ...οπότε είσαι ο επόμενος στόχος. 
 

satsok13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
44
Like
6
Πόντοι
0
Εγω παλι με οσες ετυχε να μπλεξω καμια δεν τον αφηνε.
Αυτο νομιζω ειναι το ιδανικο γιατι αν ψαχνεται για μεγαλη εξοδο μπορει να μπλεξεις.
Επισης μεγαλο τσεκαρισμα αν το μυαλο της δουλευει και δεν ειναι ψυχακι.
Αφου κανεις οτι κανεις αν βαρεθεις και θες δικαιολογια πετα μια μαλακια του τυπου οτι δεθηκες και επειδη ειναι η ΠΡΩΤΗ φορα (το σημειωνω η πρωτη) που βιωνεις κατι τετοιο δεν ειχες εμπειρια να το διαχειριστεις και κανε την με ελαφρα.
Αν δεθεις πραγματικα την πατησες.
Αν εκεινη δεθει πραγματικα παλι την πατησες με πρηξιμο και ζηλιες.
Βασικα θελει μια ισορροπια τρομου που να μην δειχνεις ουτε οτι την αντιμετωπιζεις σαν ενα κομματι κρεας απο την αλλη να μην αμολυσεις τιποτα μεγαλες πιπες για ερωτες κτλ.
Τωρα αν η τυπισσα ψαχνει μονο σεξ τα πραγματα ειναι απλα.
 
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
251
Πόντοι
21
Προτείνω κάποιες ασφαλιστικές δικλείδες για να μην μπορεί να σου δημιουργήσει προβλήματα στο σπίτι ή στη δουλειά:

Αν είσαι εσύ παντρεμένος, μην της το πεις. Αν της το έχεις πει, τότε ΟΚ, αλλά μην αναφέρεις το όνομα της γυναίκας σου, πού εργάζεται κλπ.

Δεν χρειάζεται να ξέρει ακριβώς πού μένεις. Τώρα θα πεις, Καλά και πού θα συναντιόμαστε; Πες ότι έχεις συγκάτοικο, κλπ. και βρες κάποιο ξενοδοχείο.

Μην δώσεις λεπτομέρειες πού ακριβώς εργάζεσαι, αριθμό τηλεφώνου στο γραφείο κλπ. Δεν θέλεις ούτε αυτήν αλλά ούτε και τον άντρα της (ή κανέναν φουσκωτό) να σου τηλεφωνούν ή να εμφανιστούν στη δουλειά σου.

Για να μπορείς, δηλαδή, να την σκαπουλάρεις αν και όταν χρειαστεί.

Φιλικά,
Σποκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom