Νέα

Σχέση με παντρεμένη - Συμβουλές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα genosimos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να κρατήσω την παντρεμένη για σεξ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 77 78,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    11,8 KB · Εμφανίσεις: 33

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη καύλα από το να ξέρεις οτι γ**** τη γυναίκα του άλλου νιώθεις κατακτητής ο καλύτερος ο σούπερ κάτι τα άσχημα βέβαια έρχονται όταν αρχίζει και μπαίνει στη μέση το συναίσθημα κάτι που πολλές φορές είτε από τη μία μεριά είτε από την άλλη δεν μπορείς να το ελέγξεις το έχω ζήσει πολλές φορές στην περίπτωση βέβαια που η γυναίκα είναι και παντρεμένοι και μουναρα και θέλει όλο της το καταπιεσμένο εγώ να τον βγάλει μαζί σου για να μπορέσει να χορτάσει από αυτά που πιθανόν να πεινάει όλο αυτό τον καιρό είναι το κάτι άλλο..... Εδώ όμως δημιουργούνται τα εξής τι γίνεται στην περίπτωση που η γυναίκα φάει κόλλημα μαζί σου και έχει δύο τρία παιδιά και άντρα μπασμένο κατά πάσα πιθανότητα σε μονοπάτια που εμείς δεν......;;;;; Και το χειρότερο τι γίνεται στην περίπτωση που εμείς πάμε το σκάλωμα της αρκούδας με την γκόμενα αλλά η γκόμενα απλά περνάει καλά και γλεντάει;;;; Για αυτό το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι αν είναι και οι δύο παντρεμένοι okay γιατί εννοείται από τη στιγμή που υπάρχουν οικογένειες πάμε απλά και μόνο για την καύλα στην περίπτωση που και οι δύο είναι free τότε έρχονται τα καλύτερα από καλό σεξ μέχρι περιοχές σχέση... Αυτά συναγωνιστές μου να περνάμε καλά και να γαμαμε καλύτερα
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..είσαι ήδη σε λάθος δρόμο που το σκέφτεσαι και προβληματίζεσαι μ'αυτό τον τρόπο..
Χαλαρά,ακολουθείς το υπάρχον πρόγραμμά σου,δε σε κανονίζει αυτή μα εσύ,βαράς για την πάρτη σου κι όταν μπορείς..
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη καύλα από το να ξέρεις οτι γ**** τη γυναίκα του άλλου νιώθεις κατακτητής ο καλύτερος ο σούπερ κάτι τα άσχημα βέβαια έρχονται όταν αρχίζει και μπαίνει στη μέση το συναίσθημα κάτι που πολλές φορές είτε από τη μία μεριά είτε από την άλλη δεν μπορείς να το ελέγξεις το έχω ζήσει πολλές φορές στην περίπτωση βέβαια που η γυναίκα είναι και παντρεμένοι και μουναρα και θέλει όλο της το καταπιεσμένο εγώ να τον βγάλει μαζί σου για να μπορέσει να χορτάσει από αυτά που πιθανόν να πεινάει όλο αυτό τον καιρό είναι το κάτι άλλο..... Εδώ όμως δημιουργούνται τα εξής τι γίνεται στην περίπτωση που η γυναίκα φάει κόλλημα μαζί σου και έχει δύο τρία παιδιά και άντρα μπασμένο κατά πάσα πιθανότητα σε μονοπάτια που εμείς δεν......;;;;; Και το χειρότερο τι γίνεται στην περίπτωση που εμείς πάμε το σκάλωμα της αρκούδας με την γκόμενα αλλά η γκόμενα απλά περνάει καλά και γλεντάει;;;; Για αυτό το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι αν είναι και οι δύο παντρεμένοι okay γιατί εννοείται από τη στιγμή που υπάρχουν οικογένειες πάμε απλά και μόνο για την καύλα στην περίπτωση που και οι δύο είναι free τότε έρχονται τα καλύτερα από καλό σεξ μέχρι περιοχές σχέση... Αυτά συναγωνιστές μου να περνάμε καλά και να γαμαμε καλύτερα
να θυμάσαι την καύλα κ το κατακτητής του κόσμου όταν παντρευτείς...  Γιατί όπως σε κόβω δεν γλιτώνεις το κάποιος να πει κ για εσένα στην υγεία του μαλακα...
Άκου κόμπλεξ το να πηδάς την γυναίκα του άλλου σε κάνει καλύτερο τι άλλο θα ακούσουμε επιτέλους... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα
Οι γυναίκες είναι σαν τις μαιμούδες, θέλουν να πιαστούν απο το επόμενο τσαμπί με μπανάνες
για να είναι σίγουρες και μετά να αφήσουν το προηγούμενο..  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 29

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)
Τύπε μακρια
Ψαχνει αντικαταστατη του συζυγου
Θα βρεθεις μπλεγμενος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Οι γυναίκες είναι σαν τις μαιμούδες, θέλουν να πιαστούν απο το επόμενο τσαμπί με μπανάνες
για να είναι σίγουρες και μετά να αφήσουν το προηγούμενο..  :sunglasses:
Ακριβως.
Κι εμενα καποτε μου την επεσε μια παντρεμενη (δυστυχως ηξερα και τον αντρα της) και παρασυρθηκα και το καναμε δυο τρεις φορες.
Στο μηνα πανω ξαφνικα ειχε τυχαια μαζι της και τον οκταχρονο γιο της και τον προετρεψε να με χαιρετησει "πες καλησπερα στον κυριο Αλεξανδρο".
Ακομη τρεχω.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Ακριβως.Κι εμενα καποτε μου την επεσε μια παντρεμενη (δυστυχως ηξερα και τον αντρα της) και παρασυρθηκα και το καναμε δυο τρεις φορες.
Στο μηνα πανω ξαφνικα ειχε τυχαια μαζι της και τον οκταχρονο γιο της και τον προετρεψε να με χαιρετησει "πες καλησπερα στον κυριο Αλεξανδρο".  Ακομη τρεχω.
Nαι,έτσι είναι εδώ με τις παντρεμένες το 99% σε προωρίζουν για αντικαταστάτη του προηγούμενου..
 

Τζανης__Α

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Κωλοφαρδε θα βαρεθεις να γαμας
εισαι τυχερος που ειναι παντρεμενη και οχι χωρισμενη
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
να θυμάσαι την καύλα κ το κατακτητής του κόσμου όταν παντρευτείς...  Γιατί όπως σε κόβω δεν γλιτώνεις το κάποιος να πει κ για εσένα στην υγεία του μαλακα...
Άκου κόμπλεξ το να πηδάς την γυναίκα του άλλου σε κάνει καλύτερο τι άλλο θα ακούσουμε επιτέλους... :headbang: :headbang: :headbang:
πρώτον δεν ξέρεις αν είμαι παντρεμένος ή όχι δεύτερον δεν ξέρεις στην ηλικία μου κι αν θα έμπαινα στον κόπο να διαβάσεις καλά το ποστ μου θα καταλάβαινες ότι όλα αυτά περί κατακτητές και και και και είναι ειρωνικά άλλωστε στο τέλος λέω ότι το καλύτερο που έχεις να κάνεις.... Αλλά το έχω ξαναπεί σε πάρα πολλούς εδώ μέσα η καλύτερή τους είναι απλά να λένε και να κάνουν σαν κατίνες χωρίς αιτία και αφορμή άρα αν θέλεις και δεν σου κάνει κόπο ξαναδιάβασε το post αλλά μέχρι το τέλος ελπίζω να ξέρεις ελληνικά
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
πρώτον δεν ξέρεις αν είμαι παντρεμένος ή όχι δεύτερον δεν ξέρεις στην ηλικία μου κι αν θα έμπαινα στον κόπο να διαβάσεις καλά το ποστ μου θα καταλάβαινες ότι όλα αυτά περί κατακτητές και και και και είναι ειρωνικά άλλωστε στο τέλος λέω ότι το καλύτερο που έχεις να κάνεις.... Αλλά το έχω ξαναπεί σε πάρα πολλούς εδώ μέσα η καλύτερή τους είναι απλά να λένε και να κάνουν σαν κατίνες χωρίς αιτία και αφορμή άρα αν θέλεις και δεν σου κάνει κόπο ξαναδιάβασε το post αλλά μέχρι το τέλος ελπίζω να ξέρεις ελληνικά
τότε να σου ζητήσω συγνώμη γιατί δεν κατάλαβα το ειρωνικό στο σχόλιο σου κ δυστυχώς εδώ μέσα έχουμε ακούσει τα απίστευτα
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
τότε να σου ζητήσω συγνώμη γιατί δεν κατάλαβα το ειρωνικό στο σχόλιο σου κ δυστυχώς εδώ μέσα έχουμε ακούσει τα απίστευτα
δεκτή να είσαι και να περνάς καλά!!!!!
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Βασικά ο μεγαλύτερος κίνδυνος είναι να καψουρευτεις.
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
το σπορ με παντρεμενους ειναι για λιγους και πρεπει να εχεις γερο στομαχι.
Εγω εχω συσχετιστει 2 φορες με παντρεμενο, στη πρωτη δε με ενοιαζε τον ειχα για το σεξ και μολις ερωτευτηκα αλλον τον παρατησα.
Τον δευτερο ομως τον ερωτευτηκα τρελα και το να εισαι δευτερη στη ζωη καποιου ποναει.
Ειδικα οταν η γυναικα του σε εχει ψιλιαστει και σε παρακολουθει στα social media!
Θελει προσοχη και δυναμη να ξεκοψεις μετα!

Ετσι είναι αν έχεις νοοτροπίες αποκλειστικότητας.
Γιατί δεύτερη ?
Μπορεί και τρίτη και τέταρτη..

Κι αν εσύ είσαι πρώτη, θα πονάει η δεύτερη ? :)

Υπάρχει ο παράγων χρόνος
Ερωτεύεσαι, περνάει χρόνος, αγαπάς
Θέλεις όμως να ξαναερωτευθείς γιατί το συναίσθημα είναι υπέροχο
(Προσοχή χρειάζεται στους γεροντο-έρωτες)

Κάποια στιγμή ερωτεύεσαι, παντρεύεσαι, κάνεις παιδιά που δεν σου φταίνε σε τίποτα, δική σου απόφαση να τα κάνεις

Κάποια στιγμή ξε-ερωτεύεσαι, απλά αγαπάς, μεγαλώνεις τα παιδιά σου, ρουτινιάζεις.
Ξενοπηδάς, ξενοπηδιέται, δεν με νοιάζει, δεν θέλω να μάθω τίποτα, αρκεί να γυρνάει με το χαμόγελο στα χείλη, να φχαριστιέται την ζωή της, να υπάρχει σεβασμός και να φροντίζει τα παιδιά του/της.

Καλό είναι να περνάς και διαστήματα χώρια πχ διακοπές με τα παιδιά

Τόζησα μέχρι τα 52 μου, υπέροχα, μετά αρχίσανε οι γυναικείες μαλακίες με τις ορμόνες, με το γέρασα και δεν αρέσω, με το πόσα χρόνια θα ζήσω ακόμα, τα παιδιά έχουν μεγαλώσει το διαλύσαμε φιλικά και η ζωή συνεχίζεται.

Ασχημη και προβληματική η αποκλειστικότητα

ΥΓ
Εχετε βιώσει "διαδρομάτο sex" ?
Για όποιον δεν καταλαβαίνει

Στην αρχή το sex είναι παντού
Μέσα-έξω από το σπίτι, μέσα-έξω απ'την κουζίνα, μέσα-έξω απ'την μπανιέρα, μέσα-έξω απ'τ'αυτοκίνητο

Μετά το sex πάει κρεββατοκάμαρα, πιό άνετα στο κρεββάτι

Στο τέλος γίνεται διαδρομάτο
Διασταυρώνονται στον διάδρομο και λέει ο ένας στον άλλο " αι γαμήσου"

Παλιό, σχολικό
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Υπάρχει κι ένα τραγουδάκι " Με το φορητό τον ουρανό μου " της Νικολακοπούλου που αναφέρει

"Οσο σ'αγαπώ σ'ελευθερώνω"

Εσύ γλυκειά μου πενταγιώτισσα, τι κάνεις ?
"Οσο σ'αγαπώ σε σκλαβώνω ?"

τσ, τσ, δεν κάνει

Αφιερωμένο

"Δεν είναι αγάπη αυτό που ζούμε,
εγώ το λέω φονικό
μην πάει ο νους σου στο κακό
με το μπαμπάκι θα σφαχτούμε"

Κάτσε καλά μην
"Βάψω τις κουρτίνες στο χρώμα που μισούσες"

 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
Τύπε προτείνω να μπλέξεις. Στη ζωή χρειάζεται και λίγο αλατοπίπερο με αλλά με μέτρο (ελεγχόμενο ρίσκο).
Κρατάς πάντα τα ηνία (διατηρείς πάντα ένα τοίχος) και φροντίζεις για 2η συσκευή κινητού ή 2ο facebook. Δεν χρειάζονται και τα δύο ταυτόχρονα, μεγιστοποιείς το ρίσκο.

Τέλος μόλις θελήσεις να διακόψεις φροντίζεις να την κάνεις πάσα σε ένα φίλο σου.

Πρώτον γιατί:
Οι γυναίκες είναι σαν τις μαιμούδες, θέλουν να πιαστούν απο το επόμενο τσαμπί με μπανάνες
για να είναι σίγουρες και μετά να αφήσουν το προηγούμενο..  :sunglasses:
Δεύτερον για να μη χαλάσει η ψυχολογία της γαμιόλας και τα κάνει πουτάνα όλα
και τρίτον γιατί είσαι άπλας, υποχρεώνεις τον κολλητό και έτσι γαμάν όλοι.
win-win κατάσταση για όλους  :hi:
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Τύπε προτείνω να μπλέξεις. Στη ζωή χρειάζεται και λίγο αλατοπίπερο με αλλά με μέτρο (ελεγχόμενο ρίσκο).
Κρατάς πάντα τα ηνία (διατηρείς πάντα ένα τοίχος) και φροντίζεις για 2η συσκευή κινητού ή 2ο facebook. Δεν χρειάζονται και τα δύο ταυτόχρονα, μεγιστοποιείς το ρίσκο.

Τέλος μόλις θελήσεις να διακόψεις φροντίζεις να την κάνεις πάσα σε ένα φίλο σου.

Πρώτον γιατί:Δεύτερον για να μη χαλάσει η ψυχολογία της γαμιόλας και τα κάνει πουτάνα όλα
και τρίτον γιατί είσαι άπλας, υποχρεώνεις τον κολλητό και έτσι γαμάν όλοι.
win-win κατάσταση για όλους  :hi:

χαχαχα σουπερ ποσταρισμα ! μπραβο !

ναι θελει προσοχη πως θα το σταματησεις μαζι της ! ειναι μπερδεμα !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)

τιποτα δεν χρειαζετε να προσεξεις!

καλα γαμησια !

ισως να ψαχνετε για τον επομενο συζυγο με εσενα ή ισως απλα θελει λιγο ξεγνοιασια και γαμησια !


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom