Νέα

Σχέση με παντρεμένη - Συμβουλές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα genosimos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να κρατήσω την παντρεμένη για σεξ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 77 78,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Μ'αρέσει που πιστεύεις ότι εσύ πηδάς τις γκόμενες και όχι οι γκόμενες εσένα

ρε φιλε δεν ειπα οτι πηδαω εγω παντρεμενες και ας ειναι και ετσι οτι μας πηδανε αυτες το θεμα ειναι να περναμε καλα και το ζητουμενο να βρεχουμε τον φιλαρακο μας για να μην παραπονιεται τα πρωινα ...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
Οχι, εχουμε συναντηθεί δυο τρεις φορές σε "κοινωνικές εκδηλώσεις" με αυτή και μετά με ξεκίνησε από το facebook κτλ.
Δεν γνωρίζω τον σύζυγο.
στην αρχη μας ειπες οτι για καιρο ηξερες οτι ταν χωρισμενη.
ξερω οτι ειναι κυριακη και ψαχνεις για μαλακες,αλλα στησε το παραμυθακι σου σωστα αφου θες να το πουλησεις

:tired:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
ρε φιλε δεν ειπα οτι πηδαω εγω παντρεμενες και ας ειναι και ετσι οτι μας πηδανε αυτες το θεμα ειναι να περναμε καλα και το ζητουμενο να βρεχουμε τον φιλαρακο μας για να μην παραπονιεται τα πρωινα ...
Δεν κατάλαβες τι εννοεί ο συναγωνιστής, τύπε
Μια παντρεμένη γυναίκα, η οποία αρχίζει και παίζει, το κάνει πάντοτε με πολύ συγκεκριμένη ατζέντα. Σαν γυναίκα, και μάνα, θα φροντίσει να εξασφαλίσει οτι δεν θα βγεί χαμένη απο ένα τέτοιο παιχνίδι. Τώρα, ποιά είναι η ατζέντα, αυτό εξαρτάται απο το γιατί άρχισε να ψάχνεται. Θέλει σεξ, που με τον άντρα της δεν το χορταίνει; Θέλει καταστάσεις που ο άντρας της αρνείται να της προσφέρει (βίτσια, ας πούμε); Θέλει καλύτερη οικογενειακή ζωή, αν ο άντρας της έχει πέσει σε σφιχτή οικονομικά περίοδο; Η ουσία είνια, οτι, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, ξεκινάει να παίζει έχοντας πλήρη έλεγχο της κατάστασης, σε αντίθεση με εμάς που πάμε και τρώμε τα μούτρα μας. Κοίταξε λίγο γύρω σου. Για κάθε γυναίκα που "χαλάει το σπίτι της" για έναν άλλον άνδρα, υπάρχουν καμιά εκατοστή άντρες, που χαλάσανε τα σπίτια τους για μια γυναίκα
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ποπο οι κυριακες εδω στο σιτε ειναι σαν πρωταπριλια ...


Αααα και κατι ακομα και δεν ξανα ασχολουμε ... επειδη εγραψες οτι ειναι καταπιεσμενη ... και επειδη θες και συμβουλες 40+ γαιδουρι να ξερεις οτι καταπιεσμενη γυναικα ειτε απο γονεις σε μικρη ηλικια ειτε απο συζυγο κανουν το καλυτερο κρεβατι και ειναι προστυχατζες οσο δεν παει ...
 
OP
OP
G

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
στην αρχη μας ειπες οτι για καιρο ηξερες οτι ταν χωρισμενη.
ξερω οτι ειναι κυριακη και ψαχνεις για μαλακες,αλλα στησε το παραμυθακι σου σωστα αφου θες να το πουλησεις

:tired:
Ήξερα οτι ειναι χωρισμένη που ισχύει. Δεν ήξερα οτι έχει ξαναπαντρευτεί. Βέρα δεν φοράει. οταν την ρώτησα γιατί δεν φοράει βερα με απέφυγε με δικαιολογίες, δεν φόρεσα ποτέ κτλ κτλ.


 
OP
OP
G

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
ποπο οι κυριακες εδω στο σιτε ειναι σαν πρωταπριλια ...


Αααα και κατι ακομα και δεν ξανα ασχολουμε ... επειδη εγραψες οτι ειναι καταπιεσμενη ... και επειδη θες και συμβουλες 40+ γαιδουρι να ξερεις οτι καταπιεσμενη γυναικα ειτε απο γονεις σε μικρη ηλικια ειτε απο συζυγο κανουν το καλυτερο κρεβατι και ειναι προστυχατζες οσο δεν παει ...

Έγραψα οτι δηλώνει καταπιεσμένη προβλήματα με τον συζυγο κτλ...
Ζηταω συμβουλές 40+ γαιδούρι γιατι μεχρι πριν απο λίγα χρόνια ημουν εγω ο "πυρφορος" σύζυγος και το τι έκανε η δικιά μου συζυγος το εμαθα τελευταίος. Έχασα πολλά χρόνια απο την ζωή μου να το παίζω σωστός οικογενειάρχης και κοιτάω να κερδίσω όσο χρόνο μπορώ και να αποφύγω χοντρές μαλακίες...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Δεν κατάλαβες τι εννοεί ο συναγωνιστής, τύπε
Μια παντρεμένη γυναίκα, η οποία αρχίζει και παίζει, το κάνει πάντοτε με πολύ συγκεκριμένη ατζέντα. Σαν γυναίκα, και μάνα, θα φροντίσει να εξασφαλίσει οτι δεν θα βγεί χαμένη απο ένα τέτοιο παιχνίδι. Τώρα, ποιά είναι η ατζέντα, αυτό εξαρτάται απο το γιατί άρχισε να ψάχνεται. Θέλει σεξ, που με τον άντρα της δεν το χορταίνει; Θέλει καταστάσεις που ο άντρας της αρνείται να της προσφέρει (βίτσια, ας πούμε); Θέλει καλύτερη οικογενειακή ζωή, αν ο άντρας της έχει πέσει σε σφιχτή οικονομικά περίοδο; Η ουσία είνια, οτι, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, ξεκινάει να παίζει έχοντας πλήρη έλεγχο της κατάστασης, σε αντίθεση με εμάς που πάμε και τρώμε τα μούτρα μας. Κοίταξε λίγο γύρω σου. Για κάθε γυναίκα που "χαλάει το σπίτι της" για έναν άλλον άνδρα, υπάρχουν καμιά εκατοστή άντρες, που χαλάσανε τα σπίτια τους για μια γυναίκα

φιλε εχω δει περιπτωσεις ζευγαριων που ειχαν βεβαια προβληματα...να το παιζει η γυναικα ιστορια και τρελα να παραταει τον γαμο και να κανει ζωη με ξενυχτια διακοπες κτλπ ... και στο τελος αφου εχουν φαει σκατο με το κιλο να γυρνανε πισω με την ουρα στα σκελια μεχρι και να παρακαλανε ...

διοτι κακα τα ψεματα μια γυναικα στα 2 αντα με παιδι χωρισμενη θεωρειτε ναυαγιο ...

Εχω δει ομως και το αντιθετο να χωριζει απο γαμο και να βρισκει τον αντρα της ζωης της και να ζει δευτερη νιοτη ! Ολα σχετικα ειναι και ολα ρευστα !
Κανεις δεν ειναι κανενος σε αυτη την ζωη!

 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Εφόσον δε ξέρεις το σύζυγο και δε μπορείς να φυχολογήσεις αντιδράσεις, κράτα το για λίγο και ξέκοψε, ώστε να μην υπάρχει περιθώριο να μάθει. Δε μπορείς να ξέρεις τι κουβαλάει ο άλλος στο κεφάλι του και δεν αξίζει να ρισκάρεις για πέντε γαμήσια παραπάνω. My 5 cents...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
21
Like
6.829
Πόντοι
6.745
ολο μαλακιες γραφετε ... ξερετε ποσες παντρεμενες ξεσκιζονται με γκομενους καθε μερα... τι νομιζετε οτι στα χοτελ πανε μονο βιζιτες ... χαμος γινετε παντου ...


Αν σου αρεσει η γκομενα προχωρα φατην και βλεπεις μετα τι θα κανεις ...
ετσι ακριβως ειναι το 50% τουλαχιστον το κανει..η τελευταια που ειχα τα εκανε ολα πιπα-καταποση-κολο και οταν την εχυνα στις βυζαρες,δεν τα σκουπιζε για να κοιμαται λεει με την μυρωδια μου :2funny:
 

pavlosspaliaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Γνώμη μου ειναι ότι την παντρεμενη απλά την πηδας και φεύγεις όταν τη βαρεθείς ή σε βαρεθεί. Σχέση δεν πρέπει να υπάρχει σε καμια περίπτωση. Γενικότερα οι γυναίκες πάνω από 40 και οι χωρισμένες φυσικά  δεν είναι για σχέση γιατί έχουν ένα κάρο ψυχολογικά
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ετσι ακριβως ειναι το 50% τουλαχιστον το κανει..η τελευταια που ειχα τα εκανε ολα πιπα-καταποση-κολο και οταν την εχυνα στις βυζαρες,δεν τα σκουπιζε για να κοιμαται λεει με την μυρωδια μου :2funny:

σε πιστευω φιλε μην σου πω οτι μπορει να εβαζε και τον αντρα της να της γλυφει τα βυζια ... ετσι χυμενα και σε ερωτηση γιατι ειναι τοσο αλμυρα μωρο μου να του λεει εχω ιδρωσει  απο την καβλα ...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Γνώμη μου ειναι ότι την παντρεμενη απλά την πηδας και φεύγεις όταν τη βαρεθείς ή σε βαρεθεί. Σχέση δεν πρέπει να υπάρχει σε καμια περίπτωση. Γενικότερα οι γυναίκες πάνω από 40 και οι χωρισμένες φυσικά  δεν είναι για σχέση γιατί έχουν ένα κάρο ψυχολογικά

Οχι μονο πανω απο 40 και πιο μικρες εχουν ψυχολογικα ...
 

altertrail

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
εγω λεω μπες ευθεια, και αν ποτε παιχτει μαλακια,σε πιασει ο αντρας της π.χ., απλα πες οτι δεν ηξερες πως ειναι παντρεμενη ;)
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.322
Like
44.136
Πόντοι
6.256
Προσεχε πολυ γιατι δεν αργει να σε κανει αλογο.Καποτε γαμαγα παντρεμενη και μετα απο καποιους μηνες μου λεει παιρνω τα παιδια και ερχομαι δεν τον θελω αλλο τον μαλακα....ειδα και επαθα να ξεμπλεξω
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)

Είσαι σίγουρος ρεεέεεεεε τύπε πως υπάρχει σύζυγος;;;;
Μήπως ψάχνει για χορηγό;;
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
το σπορ με παντρεμενους ειναι για λιγους και πρεπει να εχεις γερο στομαχι.
Εγω εχω συσχετιστει 2 φορες με παντρεμενο, στη πρωτη δε με ενοιαζε τον ειχα για το σεξ και μολις ερωτευτηκα αλλον τον παρατησα.
Τον δευτερο ομως τον ερωτευτηκα τρελα και το να εισαι δευτερη στη ζωη καποιου ποναει.
Ειδικα οταν η γυναικα του σε εχει ψιλιαστει και σε παρακολουθει στα social media!
Θελει προσοχη και δυναμη να ξεκοψεις μετα!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
21
Like
6.829
Πόντοι
6.745
αλβανος και αυτος? :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Φίλος ίσως στα έχουν πει κ οι υπόλοιποι αλλά βαριέμαι ε διαβάζω τώρα
Καταρχήν όλες τις παντρεμένεςρι παραμελεί ο σύζυγος τις κακοποιεί τις έχει γραμμένες κ κάθονται στο γάμο μόνο κ μόνο για το παιδί
Λίγες είναι αυτές που θα παραδεχτούν να πουν ότι γουστάρουν να ξενοπιδιουνται ακόμα κ αν έχουν πάρει την μισή Ελλάδα...
Δεν έχουν μόνο οι άντρες κόμπλεξ έχουν κ οι γυναίκες κατάλοιπα περασμένων εποχών μην τις κακοχαρακτηρησουν...
Από την στιγμή που αποφασίζεις να είσαι σε τέτοια σχέση καλό είναι να βάλεις κάποια όρια να ξεκαθαρίσεις ότι είσαι μαζί της μόνο για το σεξ
Πίστεψε με δεν θες να φάει σκάλωμα με την πάρτυ σου...
Ούτε θες να την δεις να αποκτάει εξάρτηση από εσένα...
Όσο όμορφο φαίνεται στην αρχή άλλο τόσο εφιάλτης είναι.
Πρόσεχε το που θα πηγενεται προσπάθησε να μην κυκλοφόρησε πολύ έξω μάτια υπάρχουν πολλά
Αποφυγε τις καθημερινές συναντήσεις μια απότομη αλλαγή στις συνήθειες της θα βάλει φίλους στα αυτιά του άντρα της
Προσπάθησε να την συναντάς κατευθείαν στο δωμάτιο κ όχι δημόσια η στο σπίτι σού
Δεν θα ήθελες να το μάθει ο άντρας τής
Σε περίπτωση που μαθευτεί κάτι να είναι έτοιμος να αναλάβεις τις ευθύνες σου στο κάτω κάτω δεν το κάνει μόνη της θα είσαι συνηπευθυνος εφόσον το γνωρίζεις...
Αν θες την γνώμη μου ότι έγινε έγινε πηγενε παρακάτω εσύ θα ήθελες να είσαι στην θέση του τυπα κ να σκύβεις στα καλώδια του τρόλεϊ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom