Νέα

Σχέση με νυμφομανή: όταν δεν τη γαμάς όσο θέλει, αυνανίζεται να ηρεμήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CoupleNP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.906
Like
27.656
Πόντοι
5.906
Αν έχει βρει αυτή που λέει…
Τον κόβω 6-7 την ημέρα , παραπάνω δεν τον παίρνει… δεν βγαίνουν οι ώρες στο 24ωρο
Εκτός και αν είναι F1 στο γαμησι και χύνει σε 5 λεπτά
Αλλά και πάλι δεν μπορεί πάνω από τις 6
Το θέμα ειναι πόσες φορές χυνει η γκόμενα!
Αν σε ενα γσμησι μιας ώρας η άλλη χυνει 5 ως 10 φορές,τότε σε τρία γαμησια που μπορεί να αντέξει υποθέτω ένας μεσήλικας η καβλιαρα μπορεί να χυσει απο 15 ως και 30 φορές!
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.641
Like
4.970
Πόντοι
1.706
Αν τύχει σε κανέναν γυναίκα νυμφομανή, μπορεί στην αρχή (εννοώ της σχέσης) να είναι διασκεδαστικό ,αλλά μετά καταλαβαίνεις ότι τα πράγματα "ζορίζουν"! Θυμάμαι, μου είχε τύχει τέτοια περίπτωση αρκετά χρόνια πριν, όταν ήμουν ελεύθερος και ωραίος, λίγο μετά το φοιτητηλίκι, έκανα και εγώ μία σχέση με μία κοπέλα που ήταν νυμφομανής. Είναι να μη σου τύχει! Ήθελε να το κάνουμε συνέχεια και παντού. Βγαίναμε για καφέ, πήγαινα στη τουαλέτα, ακολουθούσε μετά από λίγο και έμπαινε στη καμπίνα, έπαιρνε πίπα και ήθελε γαμήσι. Το ίδιο και σε ταβέρνες αλλά και σε κλαμπάκια. Στις δε εκδρομές μας με το αμάξι, εκτός του ότι ενώ οδηγούσα, μου χάιδευε το πούτσο, στις περισσότερες περιπτώσεις ενώ βρισκόταν το αυτοκίνητο σε κίνηση, μου κατέβαζε το φερμουάρ και μου τον έπαιρνε στο στόμα. Αφού καύλωνε, απαιτούσε μετά να κάνω στην άκρη σε κα΄ποιο parking ή κάποιο χωραφόδρομο, να τη γαμήσω, κάτι που φυσικά, έκανα. Η νυμφομανία, λοιπόν, έχει τα καλά΄ της, αλλά και τα κακά της. Πιστεύω, ότι όλο αυτό έχει να κάνει και με τις ορμόνες της γυναίκας. Φυσικά, δεν είναι φυσιολογικό για κα΄ποιον (είτε άνδρας ή γυναίκα) να σκέφτεται συνέχεια το σεξ. Έχει τη πλάκα του, αλλα΄ τα άτομα αυτά έχουν ανάγκη ψυχολογικής υποστήριξης και θεραπείας...
Αυτό που περιγράφεις όμως είναι μια κατάσταση γυναίκας με αυξημένη ερωτική επιθυμία. Δεν είναι νυμφομανια, που είναι ψυχοπαθολογικη κατάσταση.
 

ROBERTINO69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
8
Like
680
Πόντοι
280
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Τυχερός είσαι νομίζω…
Αδερφή έχει να μας τη γνωρίσεις;;;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.387
Πόντοι
1.336
Καπετανιε, με τιμά η πρόταση σας αλλά είμαι ορεσίβιο ον, με ζαλίζει η θάλασσα.
Κρίμας και έκαμα μεγάλα όνειρα. Πάντως και η Κιβωτός του Νώε στο Αραράτ κάθισε.
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
5
Like
3.252
Πόντοι
736
Μετά σας φταίνε και καλά οι "ελλεηνιδες" γιατί είναι... κάτσε να δεις πώς το είπατε... υπερεκλεκτικες.
Είτε μαύρο, είτε άσπρο είναι όλα;
Είτε sapio είτε κομπλεξικες αγαμητες;
Να σε ενημερώσω υπάρχει το γκρί, έχει κ 50 αποχρώσεις.
H 40άρα και ο πρωτάρης..
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Αυτό κατάλαβες, καλέ μου;
Καμία σχέση....
Είναι τα Vibe που εκπέμπει ο άλλος.
Προσωπικά προτιμώ το δυνατό κ άγριο γαμησι, αλλά δεν μου έχει βγει με όλους τους συντρόφους μου.
Είτε γιατί δεν ένιωθα ότι θα ακολουθήσουν όπως το θέλω, είτε γιατί πολύ απλά δεν το γουστάραν.
Οπότε προσαρμοζομαι σε πιο ήπιους τόνους, αν ο άλλος το αξίζει για κάποιο λόγο πχ μπορεί να κάνει το απόλυτο γλυφομούνι ή να με φτιάχνει εγκεφαλικά.
Όσο για το αν μου τα ακουμπάει, δεν με ενδιαφέρει καν το θέμα. Φτάνει να μου ακουμπάει τον πουτσο του όπως θέλω.
Ερωτηση:να σε γαμαει όποτε θέλει αυτός και με τρόπο μόνο που θέλει αυτός.
Πως σου φαίνεται;
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Το θέμα ειναι πόσες φορές χυνει η γκόμενα!
Αν σε ενα γσμησι μιας ώρας η άλλη χυνει 5 ως 10 φορές,τότε σε τρία γαμησια που μπορεί να αντέξει υποθέτω ένας μεσήλικας η καβλιαρα μπορεί να χυσει απο 15 ως και 30 φορές!
Δηλαδή η δικιά μου που χύνει έτσι, πρέπει να την βγάλω στο κλαρί ;
Το 10 φορές που λες δεν θέλει 1 ώρα και μάλλον δεν ξέρεις τι είναι σεντόνι βρεγμένο παντού.

Και τις επόμενες μερες να σου λέει με πιάνει κατούρημα επιτακτικό και ατάκα και επιτόπου, λόγο ότι της βάραγα την μήτρα και ακόμα παραπέρα
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.966
Like
7.103
Πόντοι
1.056
Κρίμας και έκαμα μεγάλα όνειρα. Πάντως και η Κιβωτός του Νώε στο Αραράτ κάθισε.
καπτεν εφαγες χυλοπιτα η μου φαινεται:tooth: εμ ετσι ειναι οι γυναικες δεν ειναι ολοι/ολες ωριων :smiling-face-with-heart-eyes:
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
Για τυχόν ενδιαφερόμενους για την ιατρική πλευρά του θέματος, ακολουθεί αναπαραγωγή από σχετική ιστοσελίδα:

Η νυμφομανία , παρεξηγημένη σαν έννοια και μη κλινικά προσδιοριζόμενη πλήρως ακόμα, φέρνει μια αποστροφή σαν λέξη ακόμα και στην ίδια την γυναίκα , αφού συνδέεται με κοινωνικά ταμπού που εκτός του ότι χαρακτηρίζουν την ίδια , την κατατάσσουν περίπου ως και ανεπιθύμητη για το υπόλοιπο κοινωνικό σύνολο.
Η νυμφομανής γυναίκα δεν είναι η γυναίκα που, όπως πολλοί πιστεύουν, θα συνευρεθεί σεξουαλικά με οποιονδήποτε βρεθεί μπροστά της. Μπορεί τα standards των επιλογών της να φαίνονται χαμηλά στους υπόλοιπους γύρω της, αλλά ή ίδια έχει πολύ συγκεκριμένους λόγους που κάνει τις συγκεκριμένες επιλογές (για παράδειγμα αποτελούν την «τιμωρία» που πιστεύει η ίδια οτι της αξίζει λόγω της χαμηλής αυτοπεποίθησής της ή για παράδειγμα είναι τόσο ακατάλληλες επιλογές που την γλυτώνουν από τον οποιοδήποτε «κίνδυνο» συναισθηματικής εμπλοκής τώρα ή στο μέλλον). Σίγουρα πάντως δεν είναι η γυναίκα που θα πάει με....
...όποιον βρεί μπροστά της, καθώς είναι και συνήθως αρκετά ανασφαλής για one night stand, και έτσι θα προτιμήσει έστω με κάποιο τρόπο, να γνωρίζει τους επίδοξους ή υπάρχοντες εραστές της, σε φιλικό ή άλλο επίπεδο. Ας μην ξεχνάμε εξάλλου, ότι άνθρωποι που εκδηλώνουν παρορμητική σεξουαλική συμπεριφορά, είναι εθισμένοι στους βιοχημικούς παράγοντες που εκκρίνονται στον εγκέφαλο κατά τη διάρκεια του σεξ και κατά τρόπο ανάλογο με τη χρήση κοκαΐνης και ηρωίνης. Ένα τέτοιο χημικό είναι η νευροδιαβιβαστική ουσία ντοπαμίνη (Dr Patrick Carnes 1980).
Αν και αρκετά από τα κλινικά σημάδια νυμφομανίας είναι πολύ συγκεκριμένα ( σεξ χωρίς προφυλάξεις, Επιδειξιομανία, καταναγκαστικός αυνανισμός, πολλαπλές σχέσεις, αδυναμία παραγωγικότητας στην δουλειά ή ακόμα και ενασχόλησης με εργασία) , αυτά όλα, υποκρύπτουν πολύ βαθύτερα αίτια. Κάτω από μια τέτοια συμπεριφορά κρύβεται σχεδόν πάντα ένα ανεξέλεγκτο χρόνιο άγχος, Κατάθλιψη ή καταθλιπτικές περίοδοι επαναλαμβανόμενες και τακτικές, εξαιρετικά χαμηλή αυτοεκτίμηση, ενοχές και έντονο συναίσθημα ντροπής που οδηγεί σε συνεχόμενες αποτυχημένες σχέσεις,. Συχνά μάλιστα οδηγεί το άτομο αυτό παράλληλα ή και μετέπειτα στην ζωή του, σε απαγορευμένες ουσίες και στον αλκοολισμό. Δεν είναι άλλωστε παράξενο που η ίδια βιώνει σαν «σχέσεις» τις πολλαπλές επιλογές της.
Τέλος, 3 πολύ κυρίαρχα χαρακτηριστικά στοιχεία στην νυμφομανία είναι: 1) η ανεξέλεγκτη συμπεριφορά, δηλαδή το φαινόμενο κατά το οποίο η πάσχουσα να μην μπορεί να ελέγξει τις συμπεριφορές της και να μετανιώνει αργότερα για αυτές. 2) Η μεταμόρφωση. Να αλλάζει η προσωπικότητα της έντονα αναλόγως με το με ποιούς ανθρώπους βρίσκεται ανα πάσα στιγμή, να μεταμορφώνεται η ίδια. Ο σεξουαλικός της μάλιστα εαυτός είναι εκ διαμέτρου αντίθετος με τον κοινωνικό της. 3) ο ψυχαναγκαστικός αυνανισμός. Μπορεί να γίνεται ακόμα και καθημερινά κι όχι μια φορά, αμέσως μετά από την σεξουαλική πράξη ή και αργότερα αλλά σκεπτόμενη αυτήν, και μάλιστα βιώνει τον αυνανισμό της ως τον ύψιστο ερεθισμό , μεγαλύτερο ακόμα και από την ίδια την πράξη. Βιώνει πολλές φορές τον οργασμό της πράξης που δεν "κατάφερε" να βιώσει πριν μέσα στην πράξη. (Συχνά δε, «αρνείται» να επιτρέψει στον εαυτό της οργασμό εντός της σεξουαλικής πράξης καθώς το αντιλαμβάνεται ως υποταγή της στον παρτενέρ της). Η νυμφομανής γυναίκα, δεν είναι η σεξουαλική «βόμβα», το σεξουαλικό «ηφαίστειο» (αν και η ίδια πιστεύει απόλυτα το αντίθετο), είναι περισσότερο ένα φοβισμένο πλάσμα που ψάχνει την αγάπη σε λάθος τρόπους.
Η νυμφομανία δεν είναι μια Σεξουαλική παρέκκλιση , είναι μια ψυχολογική Συναισθηματική Διαταραχή, η οποία όμως μπορεί να συνοδεύεται και από άλλες Ψυχολογικές Διαταραχές ψυχαναγκαστικής συμπεριφοράς, προσωπικότητας ή ακόμα και σχιζότυπες. Συνήθως υπάρχει συννοσηρότητα.

Η θεραπεία που ακολουθούμε είναι Γνωσιακή και Ψυχαναλυτική Ψυχοθεραπεία
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.387
Πόντοι
1.336
καπτεν εφαγες χυλοπιτα η μου φαινεται:tooth: εμ ετσι ειναι οι γυναικες δεν ειναι ολοι/ολες ωριων :smiling-face-with-heart-eyes:
O Καπετάνιος δεν τρώει ποτέ χυλόπιτα παππού. Η κυρία θολώνει τα νερά για να με διεκδικήσει χωρίς να μας κάνει χαλάστρα ο Ωρίων
 

40ara

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
72
Like
120
Πόντοι
0
Κρίμας και έκαμα μεγάλα όνειρα. Πάντως και η Κιβωτός του Νώε στο Αραράτ κάθισε.
Κ το μουνι σέρνει καράβι, επίσης.
Τώρα αν σέρνει μαζί κ τον καπετάνιο είναι άλλη ιστορία.
 

40ara

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
72
Like
120
Πόντοι
0
Ερωτηση:να σε γαμαει όποτε θέλει αυτός και με τρόπο μόνο που θέλει αυτός.
Πως σου φαίνεται;

Ώπα ωπα...
Αν ο τρόπος που θέλει συμβαδίζει με τα δικά μου γούστα, οκ.
Αλλά και τι εννοείς οπότε θέλει; Γιατί άλλο πέντε φορές τη μέρα κι άλλο μια φορά το πενταμηνο.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.387
Πόντοι
1.336
Κ το μουνι σέρνει καράβι, επίσης.
Τώρα αν σέρνει μαζί κ τον καπετάνιο είναι άλλη ιστορία.
Όχι ευγενική κυρία, δεν τον σέρνει. Καμιά φορά βυθίζεται για λίγο σε αυτό αλλά η ελευθερία είναι η υπέρτατη αξία για τον Καπετάνιο.

Το ξεκαθαρίζω από τώρα διότι οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Ώπα ωπα...
Αν ο τρόπος που θέλει συμβαδίζει με τα δικά μου γούστα, οκ.
Αλλά και τι εννοείς οπότε θέλει; Γιατί άλλο πέντε φορές τη μέρα κι άλλο μια φορά το πενταμηνο.
Μια με δυο φορες το μηνα καπου εκει.
Δηλαδη να εμφανιζεται οποτε εχει καυλες για σενα και να εξαφανιζεται για καμμια 15 αρια μερες.
Και μετα μολις νοιωσει παλι λαχταρα για σενα να εμφανιζεται παλι.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Παλιά είχα μια πρώην όπου ήθελε κάθε ημέρα ανελειπως. Όταν πήγαμε μαζί διακοπές και δεν μπορούσα να ανταποκριθώ λόγω κούρασης (μετά από την θάλλασα ή μετα από την έξοδο μας σε νυχτερινά κλάμπ) έβαζε τα κλάμματα κάθε φορά (...τάχα μου δεν με θέλεις και τέτοιες μπούρδες...) και μου 'πρηζε τα ούμπαλλα....
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Ώπα ωπα...
Αν ο τρόπος που θέλει συμβαδίζει με τα δικά μου γούστα, οκ.
Αλλά και τι εννοείς οπότε θέλει; Γιατί άλλο πέντε φορές τη μέρα κι άλλο μια φορά το πενταμηνο.
Αυτό που κολλάει τώρα ;;;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
1
Like
6.293
Πόντοι
2.306
με αυτο το κομικ εκανα τρελλα γ..μησια με γκομενα ψυγειο, το διαβασε και γυρισαν τα ματια της αναποδα.
Η απολυτη μεταμορφωση, απο μυξοπαρθενο παγοβουνο σε τσοντα γουμαν.
Νυμφομανια ειναι παθολογικη κατασταση και αφορα μια στις δεκα χιλιαδες περιπτωσεις.
η ερωτικη επιθυμια εινα αποκλειστικα παιχνίδι του μυαλου και μπορει να απογειωσει ή να χαντακώσει μια κατάσταση.
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
371
Πόντοι
21
Χρόνια πριν....αρχίζω να βγαίνω με αδελφή φίλου μετά από δικό της πέσιμο...Φώναζε τόσο πολύ στο γαμήσι που γινόμασταν ρόμπα όπου πηγαίναμε , με αποκορύφωμα να μας διώξουν από ενοικ.δωμάτια στη Πάρο μετά από παράπονα των γειτόνων.
Όσο αφορά τη νυμφομανία της ήθελε μονίμως ένα πούτσο μέσα της και καθόλου προκαταρκτικά...
Σου σηκώθηκε??Βάλτον..
Δεν γούσταρε γλυφομούνια κτλ...
Οπότε αν περνάς καλά και σε καυλώνει πέρνα καλά γιατί αυτά μένουν.... αλλά ενδέχεται και να κουραστείς...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.224
Κριτικές
21
Like
6.138
Πόντοι
2.846
Καλά στέφανα. Κοίταξε να το ευχαριστηθείς.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Χρόνια πριν....αρχίζω να βγαίνω με αδελφή φίλου μετά από δικό της πέσιμο...Φώναζε τόσο πολύ στο γαμήσι που γινόμασταν ρόμπα όπου πηγαίναμε , με αποκορύφωμα να μας διώξουν από ενοικ.δωμάτια στη Πάρο μετά από παράπονα των γειτόνων.
Όσο αφορά τη νυμφομανία της ήθελε μονίμως ένα πούτσο μέσα της και καθόλου προκαταρκτικά...
Σου σηκώθηκε??Βάλτον..
Δεν γούσταρε γλυφομούνια κτλ...
Οπότε αν περνάς καλά και σε καυλώνει πέρνα καλά γιατί αυτά μένουν.... αλλά ενδέχεται και να κουραστείς...
Σε πιστεύω, γιατί αυτές οι τύπου λυσσασμένες, γλυφό μουνι δεν γουστάρουν.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom