Νέα

Σχέση με νυμφομανή: όταν δεν τη γαμάς όσο θέλει, αυνανίζεται να ηρεμήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CoupleNP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
Όχι ευγενική κυρία, δεν τον σέρνει. Καμιά φορά βυθίζεται για λίγο σε αυτό αλλά η ελευθερία είναι η υπέρτατη αξία για τον Καπετάνιο.

Το ξεκαθαρίζω από τώρα διότι οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους
Καλά , αφήστε τα "ευγενική κυρία" και τις παπαριές γιατί εδώ πολλά έχουν δει τα ματάκια μας .
Μην μας βγει και άλλος μπουστης-κρος με τρίτο πόδι
:alivedick:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
Eίναι κάτι το κοινότοπο για τις πορνοστάρ που εμφανίζονται στα πόντ-κάστ της πορνο-παραγωγού και σκηνοθέτιδος Χόλλυ Ράνταλλ στο ΓιουΤιούμπ(Holly Randall Unfiltered)
Oι περισσότερες έχουνε υψηλή σεξουαλική ορμή από μικρή ηλικία.Στην ενήλικη ζωή τους είτε κάνουνε σεξ σε καθημερινή βάση είτε αυνανίζονται γιατί α) τους προσφέρει απόλαυση β) καταπραϋνει την σεξουαλική τους ορμή.
Το σίγουρο είναι ότι θεωρούν το σεξ κάτι απλό και συνηθισμένο όπως το να τρώνε φαγητό ή να πίνουνε νερό...
...όπως και εμείς!
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.448
Πόντοι
441
Δεν γράφτηκε χωρίς λόγο, το ζητείται τρίτος για παρτούζα... Γαμήσι και επιστροφή στην φύση...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.387
Πόντοι
1.336
Καλά , αφήστε τα "ευγενική κυρία" και τις παπαριές γιατί εδώ πολλά έχουν δει τα ματάκια μας .
Μην μας βγει και άλλος μπουστης-κρος με τρίτο πόδι
:alivedick:
Καθένας και καθεμία αυτοπροσδιορίζεται όπως θέλει. Ίντερνετ είναι, όλα είναι αβέβαια ως προς την ταυτότητα κάθε προφίλ. Προσωπικά , πέρα από τον χαβαλέ, δεν με απασχολεί αν η ευγενική κυρία είναι κυρία, κρος, τρανς, μποτ ή ufο. Αν σε απασχολεί εσένα μπορείς να της/του απευθύνεσαι όπως σου έρθει.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
Καθένας και καθεμία αυτοπροσδιορίζεται όπως θέλει. Ίντερνετ είναι, όλα είναι αβέβαια ως προς την ταυτότητα κάθε προφίλ. Προσωπικά , πέρα από τον χαβαλέ, δεν με απασχολεί αν η ευγενική κυρία είναι κυρία, κρος, τρανς, μποτ ή ufο. Αν σε απασχολεί εσένα μπορείς να της/του απευθύνεσαι όπως σου έρθει.
Ακριβώς !
Και εγώ χαβαλε κάνω καπετάνιε μου :hi:
 

poutsolis

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
466
Κριτικές
20
Like
1.013
Πόντοι
3.130
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Όταν τη βαρεθείς στείλε τηλέφωνο :2funny:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.519
Πόντοι
3.786
στο νήμα για τις ελεεινίδες όλοι οι συναγωνιστές κάνουν παράπονα που πέφτουν όλο σε ψυχρές γυναίκες που δεν τους ενδιαφέρει το σεξ
σε αυτό το νήμα όλοι έχουν πέσει σε νυμφομανείς λυσσάρεις που γαμιούνται 24/7

άντε να μην τρελαθείς μετά
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
στο νήμα για τις ελεεινίδες όλοι οι συναγωνιστές κάνουν παράπονα που πέφτουν όλο σε ψυχρές γυναίκες που δεν τους ενδιαφέρει το σεξ
σε αυτό το νήμα όλοι έχουν πέσει σε νυμφομανείς λυσσάρεις που γαμιούνται 24/7

άντε να μην τρελαθείς μετά
Έχεις 1 δίκιο

Άβυσσος της γυναίκας η καρδιά που έλεγε και ο Στρατός…
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

tZorBas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
15
Πόντοι
0
Η εμπειρια μου λεει οτι οι νυμφομανεις ξερουν να σε καυλωνουν με χιλιους δυο τροπους, αμα εισαι νεος και εχεις αντοχες, πολυ λιγο θα αυνανηστει
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
νυμφομανης σημαινει οτι παει με πολλους αρα στειλε την κι απο εδω να βγει ενα πορισμα και μαζευοντας τα πορισματα των συναδελφων να εξαγουμε ενα υγιες ασφαλες συμπερασμα
τουτεστιν βαλε την στο πεζοδρομιο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το τηλεφωνο βαλε η αλλο τροπο επικοινωνιας αντε γεια σου
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
οταν λειπεις δεν τραβαει μαλακια να εισαι σιγουρος
το ξερω απο τον φιλιπο
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
το ξερω απο θομα ανεστι σιδερη
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
τιν εχο πεφτοσι
βαλε κε για τα αλα πεδακια κινιτο
 

MsTZs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εμείς τις ψάχνουμε και άλλοι δεν τις θέλουν...ε ρε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.523
Πόντοι
2.816
Πριν λίγο καιρό είχε παίξει σκηνικό με μια τύπισσα χωρισμένη.. ήθελε κάθε μέρα.. στην αρχή ήταν κομπλέ γιατί ήθελα κ εγώ.. σιγά σιγά εγώ στανιαρα, αυτή όμως εκεί.. δεν νομίζω να είναι νυμφομανης αλλά το κάθε μέρα δεν είναι κ εύκολο..
Μιλάω τώρα με μια άλλη χωρισμένη.. αυτή λέει μαλακίζεται μέχρι 5 φορες τη μέρα.. αυτή πρέπει να είναι γτ απ' ότι έχω καταλάβει έχει ζήσει τη ζωή της..
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Σύμφωνα με τους ειδικούς, η νυμφομανία ορίζεται ως μια ψυχοπαθολογική κατάσταση η οποία μπορεί να είναι επικίνδυνη για την πασχουσα. Δεν είναι ακριβώς αυτό που εισπράτουμε εμείς (με φωνή 4) "η γκόμενα γουστάρει το γαμήσι κσι τους παίρνει όλους και γαμιέται όλη μέρα κλπ".
Λόγω της ακόρεστης επιθυμίας της για ερωτική συνεύρεση, μπορεί να εκτεθεί σε κινδύνους ( σεξ χωρίς προφύλαξη με αγνώστους), και να πάρει ρίσκα που σε άλλη περίπτωση δεν θα έπαιρνε.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Έχεις 1 δίκιο

Άβυσσος της γυναίκας η καρδιά που έλεγε και ο Στρατός…
Αδερφέ, κάνω παράθεση το μήνυμά σου μόνο και μόνο για την υπογραφή. Μου θύμισες τα νιάτα μου. Πρώτη μου φορά ήταν το 1985 και είχα πληρώσει 500 δρχ. Να είσαι καλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom