Νέα

Σχέση με νυμφομανή: όταν δεν τη γαμάς όσο θέλει, αυνανίζεται να ηρεμήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CoupleNP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CoupleNP

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
59
Like
3.009
Πόντοι
7.130
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Η θα σε κάνει τάρανδο με την πρώτη ευκαιρία η θα είσαι ανίκανος για εργασία και ο,τιδηποτε άλλο γιατί θα σε ξεζουμισει.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
σχεσεις ειχες αρκετες γιαυτο και εχεις 33 κριτικες και εισαι στο μπου,πιθανοτατα εισαι σα τον αργυροτοξο(μηδεν γκομενες στο εξω κοσμο και μονο πουτανες) και πουλας ιστορια και δε εχεις τα κοτσια να το παραδεχτεις ενω εκεινος το παραδεχεται τουλαχιστον.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
Η θα σε κάνει τάρανδο με την πρώτη ευκαιρία η θα είσαι ανίκανος για εργασία και ο,τιδηποτε άλλο γιατί θα σε ξεζουμισει.
Deep. Στην αρχή όλα μέλι γάλα, μετά όμω μακροπρόθεσμα στα γαμάει ΟΛΑΑΑ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.935
Like
26.841
Πόντοι
5.506
κυριατικο τοσο νωρις μεσα στη βδομαδα?
οχι κλο....αργια εχουμε ακομα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.
τυπε αφου το ανεφερες, συμφωνα με τον κανονα 69/5/967 του αρθρου 11 του σαιτ, πρεπει να ανεβασεις τουλαχιστον αποσπασμα 10 δευτερολεπτων απο το βιντεο για επιβεβαιωση. :coffee:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Σε έστειλε στον γιατρό η γκομενα ή ακόμα όχι ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Τυπε βγαλτην στο κλαρι να κονομησετε και οι δυο

Τετοια ταλεντα δεν πρεπει να παραμενουν στην αφανεια
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.251
Like
10.199
Πόντοι
2.606
οχι κλο....αργια εχουμε ακομα
εχουνε παρει φωτια τα αλανια απο το αρνι της λαμπρης και δεν κρατιονται
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Θα πάρει φωτιά το θέμα
14 μέλη και 36 επισκέπτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άντε
Πες μας σε έστειλε η νυμφομανης στον γιατρό ή όχι ακόμα ;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.519
Πόντοι
3.786
παραδέξου το φίλε, ήθελες απλά να το μοιραστείς, δεν έχεις κάποιο πρόβλημα, έτσι δεν είναι;

Μια χαρά όλα ρε παικτούρα, αν κάποια στιγμή βαρεθείς ή δε μπορείς άλλο, στείλτην - μια φορά αγάμητη δε θα μείνει. Επίσης αν δεν έχεις πρόβλημα ζήλειας θα σου έλεγα ότι έχεις μια μεγάλη ευκαιρία να δοκιμάσεις ομαδικές εμπειρίες, με άλλους άντρες, άλλες γυναίκες, παρτούζες. Λογικά η νυμφομανής δε θα έχει πρόβλημα. Εκτός αν δε θέλεις εσύ, οπότε respect και συγγνώμη αν σε πρόσβαλλα.

Το καλοκαίρι μέσω tinder μου είχε κάνει match μια Λιθουανή (6,5-7/10) που με το που ξεκινήσαμε στο τσατ μου είπε να πάρω άλλον ένα άντρα και να πάω να τη γαμήσω. Το μεγάλο πρόβλημα ήταν ότι ήταν 10 το πρωί και στις 11 έπρεπε λόγω δουλειάς να βρίσκομαι στο Χαλάνδρι (εκείνη έμενε πλατεία Βικτωρίας σε airbnb) και επειδή ήταν τελευταία στιγμή δε μπορούσα να μην πάω. Της δίνω ραντεβού για αργότερα και της προτείνω το βράδυ να πάμε σε swingers club. Δυστυχώς πριν προλάβω να παω σε αυτήν μου έστειλε μήνυμα και μου το ακύρωσε. Έστειλα πολλά μηνύματα αλλά δε μου απάντησε ποτέ. Τώρα τρολιά ήταν , gay με ψεύτικο προφίλ, τρελή για τον ψυχίατρο, βρήκε άλλον ή συνέβη κάτι άλλο δε θα μάθω ποτέ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι τίποτα . Είναι μέχρι να την παντρευτείς . Μετά θα την γαμάνε οι πάντες εκτός από εσένα .
άντε πάλι με το γάμο, είπαμε νυμφομανής είναι η κοπέλα όχι νυφομανής.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
παραδέξου το φίλε, ήθελες απλά να το μοιραστείς, δεν έχεις κάποιο πρόβλημα, έτσι δεν είναι;

Μια χαρά όλα ρε παικτούρα, αν κάποια στιγμή βαρεθείς ή δε μπορείς άλλο, στείλτην - μια φορά αγάμητη δε θα μείνει. Επίσης αν δεν έχεις πρόβλημα ζήλειας θα σου έλεγα ότι έχεις μια μεγάλη ευκαιρία να δοκιμάσεις ομαδικές εμπειρίες, με άλλους άντρες, άλλες γυναίκες, παρτούζες. Λογικά η νυμφομανής δε θα έχει πρόβλημα. Εκτός αν δε θέλεις εσύ, οπότε respect και συγγνώμη αν σε πρόσβαλλα.

Το καλοκαίρι μέσω tinder μου είχε κάνει match μια Λιθουανή (6,5-7/10) που με το που ξεκινήσαμε στο τσατ μου είπε να πάρω άλλον ένα άντρα και να πάω να τη γαμήσω. Το μεγάλο πρόβλημα ήταν ότι ήταν 10 το πρωί και στις 11 έπρεπε λόγω δουλειάς να βρίσκομαι στο Χαλάνδρι (εκείνη έμενε πλατεία Βικτωρίας σε airbnb) και επειδή ήταν τελευταία στιγμή δε μπορούσα να μην πάω. Της δίνω ραντεβού για αργότερα και της προτείνω το βράδυ να πάμε σε swingers club. Δυστυχώς πριν προλάβω να παω σε αυτήν μου έστειλε μήνυμα και μου το ακύρωσε. Έστειλα πολλά μηνύματα αλλά δε μου απάντησε ποτέ. Τώρα τρολιά ήταν , gay με ψεύτικο προφίλ, τρελή για τον ψυχίατρο, βρήκε άλλον ή συνέβη κάτι άλλο δε θα μάθω ποτέ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


άντε πάλι με το γάμο, είπαμε νυμφομανής είναι η κοπέλα όχι νυφομανής.

Μήπως απλά είναι νυφομανής , που το παίζει νυμφομανής ?
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
αν εισαι μικρος βγαλε οτι γουστα εχεις οσο αντεχεις ...αν εισαι μεγαλουτσικος εφυγες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Ποσο συχνο φαινονενο ειναι αυτο?
Σχεσεις ειχα αρκετές, η δικια μου ομως η τελευταια δεν υπάρχει.
Συνεχώς στο μυαλο της εχει να γαμηθει,να με πιπωνει,να τη γυρναω βιντεο να τα βλεπει όταν λειπω και να τραβαει μαλακια.

Προσωπικα δεν μου εχει ξανατυχει τοσο ερωτικο ατομο.

Εμπειριες απο αλλους παιχτες?

Και μιλαω για κοπελα σε σχεση,οχι εσκορτ
Να το παρεις το κοριτσι.. να περναν καλα.. φιλοι,συγγενεις,γειτονες, συμπολιτες,συμπατριωτες, και τουριστες την καλοκαιρινη περιοδο. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom