Νέα

Σάς έχει τύχει, μόλις η γκομενά σας βγάλει την κυλότα να βρωμάει το μουνι της..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelos2017
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 259
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μου χει συμβεί κ πολλές φορές να βρωμάει πάνω στο σεξ, τα υγρά της δηλαδη..
 

Teksoz

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Ήθελα να καρφώσω μια γκόμενα,εδώ και καιρό. Τελικά ήρθε εκείνη η ημέρα ξεντύθηκε και μόλις έβγαλε την κιλότα σε απόσταση ενός μέτρου, ήρθε η μυρωδιά κατουρίλας και μουνίλας, πρώτη φορά μου έτυχε μουνί να μυρίζει έτσι. Μου έτυχε να μυρίζουνε ταγκίλα ή κατουρλιό αλλά ποτέ και τα δύο. Αηδίασα, μπήκα στο μπάνιο και προφασίστηκα ότι πήρα μήνυμα στο κινητό απο την δουλειά και την έκανα.
:vomit:
Σοβαρά τώρρα ή τρολάρεις;
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Καλησπερα μου εχει τυχη γκομενα με το που τα βγαζει και να ειμαι ετοιμος να ορμησω  να την ρουφηξω και να βλεπω οτι ηταν στις μερες τις και εβγαζε πραμα γεματη η τριχα...με χυμο ντοματα....
Αστα να πανε ουτε δαχτυλο τις εβαλα .
Μια αλλη τις ανοιξα τα ποδια και ηταν πεντακαθαρη αρχιζω το γλυψιμο και ξαφνικα στην γλωσσα μου νιωθω κατι ....
Ηταν το σχοινακι απο το ταμπον που τις ειχε μπει μεσα και με το γλυψε γλυψε το εβγαλα εξω .....το σχοινακι δεν τολμω να φανταστω πως θα ηταν το ταμπον.
με το που τις το ειπα το  εβγαλε , πηγε τουλετα και μετα ηρθε πιο ελαφρια..


 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπερα μου εχει τυχη γκομενα με το που τα βγαζει και να ειμαι ετοιμος να ορμησω  να την ρουφηξω και να βλεπω οτι ηταν στις μερες τις και εβγαζε πραμα γεματη η τριχα...με χυμο ντοματα....
Αστα να πανε ουτε δαχτυλο τις εβαλα .
Μια αλλη τις ανοιξα τα ποδια και ηταν πεντακαθαρη αρχιζω το γλυψιμο και ξαφνικα στην γλωσσα μου νιωθω κατι ....
Ηταν το σχοινακι απο το ταμπον που τις ειχε μπει μεσα και με το γλυψε γλυψε το εβγαλα εξω .....το σχοινακι δεν τολμω να φανταστω πως θα ηταν το ταμπον.
με το που τις το ειπα το  εβγαλε , πηγε τουλετα και μετα ηρθε πιο ελαφρια..

Τίς σιχαίνομαι αύτές τίς κότες πού δέν βγάζουν τουλάχιστον μιά NAVTEX πρός τούς ναυτιλομένους... ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.367
Πόντοι
6.056
Καλησπερα μου εχει τυχη γκομενα με το που τα βγαζει και να ειμαι ετοιμος να ορμησω  να την ρουφηξω και να βλεπω οτι ηταν στις μερες τις και εβγαζε πραμα γεματη η τριχα...με χυμο ντοματα....
Αστα να πανε ουτε δαχτυλο τις εβαλα .
Μια αλλη τις ανοιξα τα ποδια και ηταν πεντακαθαρη αρχιζω το γλυψιμο και ξαφνικα στην γλωσσα μου νιωθω κατι ....
Ηταν το σχοινακι απο το ταμπον που τις ειχε μπει μεσα και με το γλυψε γλυψε το εβγαλα εξω .....το σχοινακι δεν τολμω να φανταστω πως θα ηταν το ταμπον.
με το που τις το ειπα το  εβγαλε , πηγε τουλετα και μετα ηρθε πιο ελαφρια..
καλα τοσο στοκος ηταν η αλλη και με περιοδο ουτε προειδοποιησε?
:vomit:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Καλησπερα μου εχει τυχη γκομενα με το που τα βγαζει και να ειμαι ετοιμος να ορμησω  να την ρουφηξω και να βλεπω οτι ηταν στις μερες τις και εβγαζε πραμα γεματη η τριχα...με χυμο ντοματα....
Αστα να πανε ουτε δαχτυλο τις εβαλα .
Μια αλλη τις ανοιξα τα ποδια και ηταν πεντακαθαρη αρχιζω το γλυψιμο και ξαφνικα στην γλωσσα μου νιωθω κατι ....
Ηταν το σχοινακι απο το ταμπον που τις ειχε μπει μεσα και με το γλυψε γλυψε το εβγαλα εξω .....το σχοινακι δεν τολμω να φανταστω πως θα ηταν το ταμπον.
με το που τις το ειπα το  εβγαλε , πηγε τουλετα και μετα ηρθε πιο ελαφρια..
αφου δεν βγηκε κανα μπουκαλι σαμπανια παλι καλα να λες τυπε.... :S
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:



Το πεος παει στο διαολο με μια δυο πλησιες φευγει η κατρουλιλα

το μουνι ειναι εσωτερικο οργανο και θελει πολυ πραμα,νερο,σαπουνι,υπαρχουν και ειδικα σφουγγαρακια

κολπικα υγρα,αιμα,ουρα ειναι τριπλος συνδιασμος

το πεος με τα μωρομαντηλα το καθαριζουν στα μπουρδελα,η μυρωδια φευγει

το αιδοιο δυσκολο

μια χοντρουλα ειχα γλειφωμουνιασει πριν καμια 10αρια χρονια και ειχα παθει την πλακα μου  :headbang: :headbang:


τεσπα παιδια, η φυση εδωσε το μουνι και το πεος για να συναντιουνται,τωρα εμεις η ανθρωποι προσθεσαμε κολπα :rolleyes:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια μια απορια

πως την παλευανε πριν 2-3 χιλιαδες χρονια?

η ακομα χειροτερα σε βιβλικε πολεις η πολεις της μεσης ανατολης που εβλεπαν νερο σε καθε πρωτοβροχη πως γινοταν η δουλεια?

τριχα,μποχα,απλυσια ,βρωμα  :headbang: :headbang: :headbang:

ευτηχως που ζωη και ζουμε σε αυτην την εποχη :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.326
Πόντοι
39.662
Εμενα μια φορα μου ετυχε να παω να γλειψω μουνι κορασιδας και μυρισε εντονα αμμωνια, οταν πλησιασα πιο κοντα μυριζε και λιγο σαπια περιοδο,
τι να κανω την εγλειψα γιατι της το ειχα υποσχεθει. Πηγα εκανα γαργαρες με λιστεριν και ολα κομπλε.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Εμενα μια φορα μου ετυχε να παω να γλειψω μουνι κορασιδας και μυρισε εντονα αμμωνια, οταν πλησιασα πιο κοντα μυριζε και λιγο σαπια περιοδο,
τι να κανω την εγλειψα γιατι της το ειχα υποσχεθει. Πηγα εκανα γαργαρες με λιστεριν και ολα κομπλε.
1)ας εριχνες κατι οξινο τυπε για να ισσοροπησεις το ph :grin:
2)κυριος που κρατησες το λογο σου :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Εμενα μια φορα μου ετυχε να παω να γλειψω μουνι κορασιδας και μυρισε εντονα αμμωνια, οταν πλησιασα πιο κοντα μυριζε και λιγο σαπια περιοδο,
τι να κανω την εγλειψα γιατι της το ειχα υποσχεθει. Πηγα εκανα γαργαρες με λιστεριν και ολα κομπλε.
εισαι σκληρος καριολης τυπε... :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.326
Πόντοι
39.662

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.110
Κριτικές
1
Like
33.125
Πόντοι
6.256
Μουνι με φιλαδέλφεια σας έχει τύχει?
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Γενικά το μουνι βρωμάει. Το παράξενο είναι πως θέλουμε να βάλουμε την μούρη μας εκεί, στο πιο βρωμερό και  μολυσματικο σημείο που έχει πάνω της...

Η κατρουλιλα σε εμένα είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο. Εάν όμως η γκόμενα σε καβλωνει αυτά είναι λεπτομερείες. Μαλιστα, εάν η γκόμενα σε καβλωνει, μπορεί να γουστάρεις και ελαφρύ ιδρώτα πάνω της, σε φτιάχνει.
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Ναι και προς τιμήν της, με προειδοποίησε: Οδηγία προς ναυτιλομένους έκδοση ταξιδιωτικής οδηγίας: " έχω στρουμφάκια " έτσι είχε πει και εννοούσε μήκυτες. Όντως είχε. Ένας μήνας πέρασε για να ξεβουλώσει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.367
Πόντοι
6.056
Ναι και προς τιμήν της, με προειδοποίησε: Οδηγία προς ναυτιλομένους έκδοση ταξιδιωτικής οδηγίας: " έχω στρουμφάκια " έτσι είχε πει και εννοούσε μήκυτες. Όντως είχε. Ένας μήνας πέρασε για να ξεβουλώσει.
ειχε τετοια εξοικειωση που τους εβγαλε και παρατσουκλι?
:huh:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Εμενα μια φορα μου ετυχε να παω να γλειψω μουνι κορασιδας και μυρισε εντονα αμμωνια, οταν πλησιασα πιο κοντα μυριζε και λιγο σαπια περιοδο,
τι να κανω την εγλειψα γιατι της το ειχα υποσχεθει. Πηγα εκανα γαργαρες με λιστεριν και ολα κομπλε.

Άμάν, άμάν, άμάν ρέ άδελφέ...

Μέ τίποτα δέν θά τό έκανα αύτό...

Τί έγινε ή κοπελιά; Τήν έβαλες νά σού κάνει μιά καλή γλειφωκωλάδα μετά τό χέσιμο γιά νά έρθει στά ίσα τό σκόρ;
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Γενικά το μουνι βρωμάει. Το παράξενο είναι πως θέλουμε να βάλουμε την μούρη μας εκεί, στο πιο βρωμερό και  μολυσματικο σημείο που έχει πάνω της...

Η κατρουλιλα σε εμένα είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο. Εάν όμως η γκόμενα σε καβλωνει αυτά είναι λεπτομερείες. Μαλιστα, εάν η γκόμενα σε καβλωνει, μπορεί να γουστάρεις και ελαφρύ ιδρώτα πάνω της, σε φτιάχνει.
τυπε το ταργκετ γκρουπ σου ειναι ηντα και πανω? :grin:
εισαι ομως σκληρος ληςκαριο στο αναγνωριζω :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom