Νέα

Σάς έχει τύχει, μόλις η γκομενά σας βγάλει την κυλότα να βρωμάει το μουνι της..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelos2017
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 259
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.618
Like
14.559
Πόντοι
3.656
Ήθελα να καρφώσω μια γκόμενα,εδώ και καιρό. Τελικά ήρθε εκείνη η ημέρα ξεντύθηκε και μόλις έβγαλε την κιλότα σε απόσταση ενός μέτρου, ήρθε η μυρωδιά κατουρίλας και μουνίλας, πρώτη φορά μου έτυχε μουνί να μυρίζει έτσι. Μου έτυχε να μυρίζουνε ταγκίλα ή κατουρλιό αλλά ποτέ και τα δύο. Αηδίασα, μπήκα στο μπάνιο και προφασίστηκα ότι πήρα μήνυμα στο κινητό απο την δουλειά και την έκανα.


τυπε για ολα υπαρχει λυση    :grin: :grin: :grin:


depositphotos_55301241-stock-photo-soldiers-in-gas-masks.jpg


 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Ρε τύπε μια απορια εχω, τι σου εφταιγε η κοπελα αν της ηρθε περιοδος πανω στο ραντεβου?

Επειδη ουτε ενα συγνωμη δεν ειπε η βλαμμενη χαζοαλβανη !  Κ οτι δεν παρακολουθαγε καθολου τον κυκλο της, το βουρλο !
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.562
Like
2.843
Πόντοι
506
Ειμαι εξω με 3 συμφοιτητες (αγγλους) και 2 ατομα που γνωρισαμε οι οποιοι δουλευουν σε εταιρεια με εδρα το Μαντσεστερ.Οι 2 αυτοι τυποι μας γνωριζουν 4-5 γκομενιτσες οι οποιες ειναι λιωμα κι ετοιμες για ολα (απο την εταιρεια που δουλευουν οι τυποι).2 μπαζα ατσουμπαλες ψιλοχοντρες και 3 μετριες.Αυτη που ηρθε μαζι μου στην τρυπα που εμενα ηταν 1 κεφαλι ψηλοτερη απο εμενα ψιλοαχαρη αλλα καυλιαρα και λιωμα.Το μουνι της βρωμουσε σαν να ειχε χεσει καποιος πριν λιγο εκει μεσα.Σηκωθηκα και της ειπα πως με πιανει ιλιγγος οταν πινω και οτι πρεπει να παω να ξαπλωσω.

Ενα βραδυ ειμαι με παρεα σε μπαρ και πινω τ'αντερα μου

Διπλα μας παρεα 3 κορασιδων

Σε καποια φαση και αφου εχω χασει επαφη με το περιβαλλον απ'τα ξυδια νομιζω πως ειμαι στη τουαλετα γιατι κατι μου βρωμαει σαν 120 κουναβια μαζι επανω στο τραπεζι μας

Μετα καταλαβα πως η μποχα ερχεται απο την παρεα με τα απλυτα μουνια

Τις κοιτουσα με τα ματια μου να εχουν γινει σαν παλιο μεγαλεξανδρινο κατοσταρικο και ειχαν φρικαρει

Σκεφτομουν πως ισως στην κατασταση μου θα μπορουσα να γλειψω ενα βρωμικο μουνι αλλα η ταση για εμετο γρηγορα απομακρυνε καθε σκεψη

Με θυμαμαι να προσπαθω να χωσω τη μυτη μου στο ποτηρι με το ποτο και να προσπαθω να το μυρισω πιστευοντας πως η μποχα απο διπλα θα φυγει

Ματαια ομως....

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
τυπε μονο οι σκληροι χυστες του μπου πανε να γαμησουν εξοπλισμενοι για καθε ενδεχομενο    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
τυπε οι πιο σκληροι εξ αυτων πανε χωρις εξοπλισμο και παραμεριζουν τις δυσκολιες

 

Συνημμένα

  • ef411027b5643e17b19af6520e08f3bc.gif
    ef411027b5643e17b19af6520e08f3bc.gif
    4,4 MB · Εμφανίσεις: 47

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom